Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
134 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 134 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω επιτέλους να φτιάξω βαλίτσα γιατί με ζάλισε ο καλός μου... θα επιστρεψω πιο μετα... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 29 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
Εγώ γιατί είχα την εντύπωση ότι η Γεωργία είναι γερμανία/ιταλία (δε θυμάμαι ακριβώς Embarassed ) μάλλον ζω στην κοσμάρα μου μη δίνετε σημασία...

Κι εγώ Ιταλία θυμάμαι, και μάλιστα μας περιέγραφε και το σύστημα υγείας εκεί..αλλά δεν ξέρω που γέννησε..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Πάω επιτέλους να φτιάξω βαλίτσα γιατί με ζάλισε ο καλός μου... θα επιστρεψω πιο μετα... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 29 417472

Mε το καλό Γιωτάκι!!! να μου πεις τί ετοίμασες να πάρεις για σένα γιατί κι εγώ θα τη φτιάξω αύριο και τα έχω ψιλοχάσει! μόνο της μπέμπας ξέρω τί να βάλω μέσα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Να σε ρωτησω κ εγω βρε Αννα... χαλι τον πρωτο χρονο επιτρεπεται να στωσουμε στο δωματιο του μωρου? μου λεγε προσφατα η μανα μου οτι μαλλον οχι!! ισχυει?
Εγω δεν το ξέρω...είχα πάρει απο την αρχή χαλί,κ στο κάτω κάτω γιατί να μην επιτρέπεται;;;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα απο το jumbo κ εγω κοριτσακια μου κ απ οτι ειδα σεντονακια δεν ειναι να περνουμε απο εκει ειναι ολα πολυεστερας κ πολυ λιγο βαμβακι αλλα ολα τα αλλα καλουτσικες τιμες φυσικα δεν ειχε πολυ μεγαλη ποικιλια πιο παλια νομιζω ειχε περισσοτερα πραγματα για μπεμπε!!τεσπα θα ψαξω κ λητω κ ηρα κ μετα αποφασιζω!!

Νικολετα μια χαρουλα ο μπεμπης ολοκληρο αντρακι μεσα στην κοιλιτσα σου εχεις!!

Τινακι εχει ερθει κ εδω η ζεστη αστα αντε να μπει ο Σεπτεμβρης μπας κ δροσισει λιγακι!!

Αννουλα καλο ταξιδι κοριτσακι μου!!

Σοφακι χαλαρα ηρεμησε μην τρελαινεις την μπουμπου!!!

περιμενω τον αντρουλη να παμε μια βολτα στα πεθερικα γιατι δεν τους ειδα απο τοτε που γυρισαμε!!

αντε να ερθει κ το αυριο να παω να δω την μπεμπα να δουμε ποσο μεγαλωσε κ εμας!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:Να σε ρωτησω κ εγω βρε Αννα... χαλι τον πρωτο χρονο επιτρεπεται να στωσουμε στο δωματιο του μωρου? μου λεγε προσφατα η μανα μου οτι μαλλον οχι!! ισχυει?
Εγω δεν το ξέρω...είχα πάρει απο την αρχή χαλί,κ στο κάτω κάτω γιατί να μην επιτρέπεται;;;;

Η μάνα μου έχει ένα κόλλημα με τα ακαρεα! Κ ότι το χαλί θα μαζεύει πολλά τέτοια! Τελοσπαντων εγω το χαλάκι ήδη το έχω κ θα τστρωσω!

Καλό ταξίδι Άννα... Καλή επιστροφή!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια!! Κ ποιος δουλεύει αύριο.. Rolling Eyes

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι...Εμεις οτι γυρισαμε απο παραλια και τωρα καθησα να σας χαζεψω πριν κανω μπανακι και παμε για ξαπλες...

Ελπιδακι με το καλο κοριτσακι μου να πατε σπιτακι σας να τακτοποιηθειτε.Και οταν βρεις το χρονο λεπτομερειες παρακαλω για την ομορφοτερη μερα της ζωης σας!!!

Αννα καλη επιστροφη κοριτσι μου αν και δεν επιστρεφεις την καλυτερη περιοδο!!Ζεστη,κουφοβραση λιοπυρι!!!!

Κοριτσια πολλες αποριες και εγω φυσικα ζωον ντιπ για ντιπ!!!!Δεν ξερουμε ουτε πως θα βγαλουμε τον μπεμπη απο το νοσοκομειο.Με καλαθουνα,με καθισματακι,με μαρσιπο???Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχουμε λικνο απο τον αδερφο μου!!!Τωρα για την υπολοιπη μερα μεσα στο σπιτι δεν ξερω που θα τον εχω.Εχει καλαθουνα ο αδερφος μου με βαση απο κατω αλλα η μανα μου επιμενει να αγορασουμε καινουργια εμεις.Αλλα δεν μας περισσευουν κιολας!!!Θα δουμε.ΤΟ μονο που εχουμε κανει ειναι οτι επιτελους βαφτικε το δωματιο.Μονο κατι λεπτομερειες μεινανε οπως το δευτερο χερι τις ντουλαπας και τις μπορντουρες που παρηγγειλα απο το ιντερνετ http://www.perizitito.gr/product.php?productid=214956&page=1 αυτη για την ακριβεια και κατι αυτοκολλητα.Αν μπορεσω θα ανεβασω φωτο να δειτε το χρωμα του δωματιου!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δυστυχως ειναι μςγαλο το αρχειο και δεν με αφηνει να το δημοσιευσω...Εκτος και αν κανω κατι λαθος εγω scratch

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na mai k egw! phgame pali gia mpanaki k ta sxetika! Poly zesth!

Despoina s eyxaristoume,einai shmantikes oi empeiries sou giati einai prosfates k etsi mas katatopises mia xara!

Nikoleta ti paidaro exeis??? 2800 einai zoumero to mwro Smile tha einai aytos gia poly filima-zouligma!

Emilou an thes vash kalathounas,exei mia sto leto,sto katasthma thn vrhka oxi sto net omws me 25 eyrw exei k rodakia k mporeis na thn xrhsimopoieis k gia thn mpanieritsa tou kathws einai metalikh.
H koumparoula sou mipws zilepse k skeftetai na kanei mwro k apla den to leei? Alliws ti na pw einai tragik h kopela!

Giotaki ti wraia pou etoimazeis valitsa..ela na mas peis ti evales mesa,egw den kserw kan an exw valitsa diathesimh! Re koritsia eswrouxa mias xrhshs prepei na agorasoume? kati tetoia palava m elege h mana mou.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα Πηνελόπη δέν ζήλεψε έχει δύο κοριτσάκια το ένα 2,5 και το άλλο 12 μηνών... Απλά τα κάνει γιατί δέν της πέρασαν όλα όσα ήθελε στην βάφτιση! Που δηλαδή τα περισσότερα της πέρασαν, ούτε τα βαφτιστικα δέν μας άφησε να διαλέξουμε, φαντάσου ότι τα παρήγγειλε χωρίς να τα δούμε καν! Μας φώναξε μόνο όταν ήταν να πληρώσουμε! Έχε χάρη που οι άντρες μας είναι παιδικοί φίλοι κ δέν έγινε σφαγή!

ΝίΚη υπέροχη η μπρορντουρα που διαλέξατε!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Νίκη τέλεια η μπολντούρα σας!
Εγώ έχω νεύρα!
Ενας ηλίθιος εδώ στη γειτονιά έχει γιορτή ή κάτι τέλοσπάντων και έχει βάλει τα κρητικά στη τσίτα!
Και τα σιχαίνομαι τα κρητικά..
και νυστάζω και δεν μπορώ να κοιμηθώ..
και θα μου ξυπνήσει και το παιδί...
Και αντι να το χαμηλώνει όσο περνάει η ώρα το δυναμώνει
ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που γέννας Πηνελόπη? Στο σάιτ του μαιευτήριοΥ θα λέει τι πρέπει να έχεις μαζί σου... Τα εσώρουχα μιας χρήσης στα παρέχουν αυτοί...

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω κοριτσακια μου!!!Αντε να ετοιμαστει και ν ακαταφερω να βαλω φωτο ολοκληρωμενο.Στελιτσα ζορι τραβας!!!Και εμενα δεν μου πολυαρεσουν τα κρητικα τραγουδια.Μα και αυτος καθημερινη και τσιτα???τι γιορταζει πια.Ελπιζω να μην ξεσηκωσει το μωρο!!!Υπομονη κοριτσακι μου!!Παω να ξαπλωσω γιατι σκαω απο την ζεστη.Καληνυχτα και ευχομαι να κοιμηθουμε χωρις πολλες διακοπες!!!Φιλακια κορτσουδες!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikh ontws einai poly wraio ayto pou dialekses k to dwmatiaki tou tha ginei super!!

Stellitsa poso se katalavainw den ksereis,einai oti pio spastiko o allos na grafei sta @@ tous pades kai na ginetai k proklhtikos..vale re file mousikh..mhn thn vazeis terma omws les k eimaste se kataylismo.

Emh mou sto mhtera gennaw,den exw pote koitaksei sto site tou tha mpw na dw an leei twra.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο λέω κι εγώ ρε κορίτσια..
Να βάλεις μουσική οκ, αλλά είανι καθημερινή ρε βλάκα!
Μην την έχεις τέρμα!!

Ή τουλ. βάλε κάτι με γούστο, καμιά ροκιά πχ Laughing

Πάω κι εγώ, κουκλάρες, καληνύχτα!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Afosiwthika sto site mou Mhtera..kalhnyxta Nikako Kalh ksekourash k kouragio Stellitsa! :**

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Νίκη κ Στέλλα... Στέλλα υπομονή! Ελπίζω να σταματησει σύντομα ο γείτονας!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τι κανετε πηγατε ολες για νανι???

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalws thn! Pws perasate sta petherika?? egw edw eimai opws vlepeis,evlepa mia seira ston skai p molis teleiwse,efaga k to giaourtaki mou tha parw twra k to asvestiaki mou k tha perimenw na nystaksw.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας ειναι καμιά μεσα? μερικές φορές εχω χτυπήματα στα κοκάλα τα πλαϊνά στην λεκάνη, το νιώθει καμιά σας βρε κορίτσια? σήμερα πήγα η&μ πείρα ρουχα της μικρής. και μετα τζαμπο για μικροπράγματα για το μωρό κατι σφήνες πιπίλες μπανακι και κτλ. μπιμπερό πια πήρατε δεν εχω παρει ακομη. α παράγγειλα πάνες chicco να ειναι καλες? η θα βγουν μαπα και πείρα 2 κουτιά.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:γεια σας ειναι καμιά μεσα? μερικές φορές εχω χτυπήματα στα κοκάλα τα πλαϊνά στην λεκάνη, το νιώθει καμιά σας βρε κορίτσια? σήμερα πήγα η&μ πείρα ρουχα της μικρής. και μετα τζαμπο για μικροπράγματα για το μωρό κατι σφήνες πιπίλες μπανακι και κτλ. μπιμπερό πια πήρατε δεν εχω παρει ακομη. α παράγγειλα πάνες chicco να ειναι καλες? η θα βγουν μαπα και πείρα 2 κουτιά.

Γειά σου Μαράκι! κι εγώ τις παρήγγειλα πριν δέκα μέρες και ήρθαν σε 2 εργάσιμες, πολύ γρήγορα! μέχρι δοκιμής, άγνωστο αν θα βγουν καλές! εγώ πήρα το 2ο νούμερο γιατί του νεογέννητου μου φάνηκαν λίγα τα κιλάκια..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ηταν Πηνελοπη μου κατσαμε στην ταρατσα αλλα ειχε πολυ ζεστη ρε γμτ μουσκεμα εγινα κ γυρισαμε κ εβαλα να φτιαξω κοτοπουλακι κοκκινιστο γιατι αυριο εχουμε γιατρο κ δεν θα προλαβω να μαγειρεψω οταν γυρισουμε θα χτυπησω κ ενα ρυζακι μπαμ μπαμ!!
εγω ενω νυσταζω δεν με βλεπω να κοιμαμαι κ πολυ απο τη μια το αγχος για το ραντεβου στο γιατρο κ απο την αλλη ο πονος στα χερια που εχει ξεκινη
σει εδω κ ωρα Mad Mad

Μαρακι τι κανεις??κ εγω πηγα τζαμπο σημερα αλλα δεν ειδα καμια αλλη εγκυουλα στο λιμανι πηγες??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera Tinoula kai Maroulo!! Pnes den exw parei akoma tpt opote dne exw kamia idea.
Mpimpero phra Nuk ta first choice 3 mikra k 1 megalo, phra 2 gyalina ths chicco kai pira kai 2 tetoia http://www.chicco.gr/en_mpimpero_step_up_1_8ili_me_klisi_0m_150ml.html

na shmeiwsw edw oti phra tosa polla epeidh den tha 8hlasw.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Kalhspera Tinoula kai Maroulo!! Pnes den exw parei akoma tpt opote dne exw kamia idea.
Mpimpero phra Nuk ta first choice 3 mikra k 1 megalo, phra 2 gyalina ths chicco kai pira kai 2 tetoia http://www.chicco.gr/en_mpimpero_step_up_1_8ili_me_klisi_0m_150ml.html

na shmeiwsw edw oti phra tosa polla epeidh den tha 8hlasw.

Γειά σου Πηνελόπη μου!

κι εγώ έχω ένα θέμα με το αν θα θηλάσω, καθαρά λόγω του τσιγάρου..θα το συζητήσω με το γιατρό γιατί κάποιοι λένε ότι από το να μην θηλάσω καθόλου που είναι καλό για το μωρο, να θηλάσω αλλά να καπνίζω μετά και όχι πριν..εσύ γιατί το αποκλείεις;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις