Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Γεια σου Χριστινάκι κούκλαααααααααα!!Με γεια τα πραγματάκια..και με στρασάκια σωστή πριγκίπησα η νύφη μου!!!!

Εγώ κανόνησα επιτέλους κομμωτήριο ίσως να τα σκουρίνω λίγω....τι να κάνω....μπας και κρατήσουνε ....καλό μου κουράγιο 3ώρο στο κομμωτήριο κρίμαααααααααα!!!Αλλά δεν γινότανε είμαι σαν σούργελο...έχω γίνει σαν όρκα ας είμαι μια ωραία όρκα τουλάχιστον!!!!

Bικακι μου καλο μου συμπεθερουλι το παλλικαρι σου πριγκιπισσα πρεπει να παρει ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 654316 να του αναλογει!!

ΑΑΑΑΑ και καλα κανεις με τα μαλλια να πας και χαλαλι το 3ωρο!! ανεβαινει η διαθεση!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα ,μου εβαλε βαρος ο μπεμπης σου ε; τωρα ειναι μια χαρα!!!θυμασαι που ανησυχουσες; ολοκληρο αντρακι πλεον!
ουτε γω καταλαβα αυτο με τα αμνιακα υγρα, λογικα δεν ειναι για ολες μας το ιδιο; εχει κοπελες με περισσοτερο αμνιακο και αλλες με λιγο; δεν το ξερα..
το θετικο ειναι οτι κοντευουμε οποταν δε θα εισαι τοσο αγχωμενη. ξαπλα ακομα λιγο καιρο λοιπον που μεταξυ μας μετα δε θα εχουμε καθολου χρονο για ξαπλες οποταν εντζοι ιτ!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινα εισαι πλεον τελικη ευθεια... το μωρακι ειναι μια χαρα στα κιλα του οποτε λιγο υπομονη ακομα και ολα καλα...

Χριστινακι μεγεια τα επιπλα καλοριζικα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Εμη μου!
Αληθεια εισαι κουκλα στη φωτο! και ΤΕΛΕΙΟ σωμα μπραβο

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω Χριστινακι κ εσυ επισης... βεβαια στα χω ξαναπει γι αυτην την φωτο... αλλα ειναι εντυπωσιακη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 379767

παω να κανω μπανακι γιατι ειμαι πτωμα με ποναν τα παντα πανω μου και επανερχομαι!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα.
Χαρά και Κατερίνα τα μωράκια σας μεγάλωσαν πολύ μπράβο και την επομένη μεγαλύτερα.
Κατερίνα μου κανε λίγο υπομονή κι ολα θα πάνε μια χαρά πραγματικά σε θαυμάζω.
Βίκυ και εσένα μια χαρά απο οτι διάβασα μπράβο κουκλαρα μου.Οσο για τα μαλλιά καλά κάνεις γιατί να μην είναι καλοφτιαγμένα αλλά να ξέρεις η ομορφιά σου δεν φεύγει ούτε απο τα μαλλιά αλλά ούτε κι απο τα κιλά,εσυ όπως και να είσαι θα είσαι κούκλα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκο μου εγώ πάλι πιστεύω ότι θα σου φτιάξει τη διάθεσή ένα κομμωτήριο, σε εμένα τουλάχιστον πιάνει πάντα! Έμη και Χριστινάκι καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Κι εμείς αύριο έχουμε γιατρό, ελπίζω να είναι όλα καλά, αυτό που τον ρωτάω κάθε φορά αφορά στον πλακούντα (λόγω τσιγάρου) και βάρος..μόλις γυρίσουμε θα κάτσω να σας γράψω..

Καλό βράδυ από μένα, μπανάκι και νάνι νωρίς γιατί πάλι αύριο από τις 6 στο πόδι..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Τινη μου! γιατι σηκωνεσαι τοσο νωρις καλη μ; δεν εισαι με αδεια;

Καλησπερα Κωνσταντινα!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι μου, πέραν του ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ παραπάνω από τη ζέστη, αύριο που έχουμε νοσοκομείο και κάθε φορά που πάμε γενικώς, ξυπνάμε από τις έξι, 7:30 να είμαστε εκεί να πάρουμε νούμερο και σειρά και 8 να μπούμε από τους πρώτους να μην μας πιάσει η ζέστη και το περίμενε..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα Χριστινάκι

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Χριστινάκι μου, πέραν του ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ παραπάνω από τη ζέστη, αύριο που έχουμε νοσοκομείο και κάθε φορά που πάμε γενικώς, ξυπνάμε από τις έξι, 7:30 να είμαστε εκεί να πάρουμε νούμερο και σειρά και 8 να μπούμε από τους πρώτους να μην μας πιάσει η ζέστη και το περίμενε..

ααχχχχ καλη μ ξερω τι εννοεις ακριβως το ιδιο εχω και εγω τωρα που παω στο δημοσιο. απο τις 6 στο ποδι! ελπιζω να μην ταλαιπωρηθουμε κιαλλο παντως, σκεφτου πως πηγαμε σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αν πηγαιναμε απο την αρχη τι θα γινοτανε; οπως και ναχει.. ξεκουραστου καλα αποψε Τινη μου και υπομονουλα για αυριο. σε βαζουν και σενα καθε φορα να κανεις αναλυση ουρων και αιματος; το εχω απορια.. ειναι γενικα ετσι πλεον επειδη κοντευουμε;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:

ααχχχχ καλη μ ξερω τι εννοεις ακριβως το ιδιο εχω και εγω τωρα που παω στο δημοσιο. απο τις 6 στο ποδι! ελπιζω να μην ταλαιπωρηθουμε κιαλλο παντως, σκεφτου πως πηγαμε σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αν πηγαιναμε απο την αρχη τι θα γινοτανε; οπως και ναχει.. ξεκουραστου καλα αποψε Τινη μου και υπομονουλα για αυριο. σε βαζουν και σενα καθε φορα να κανεις αναλυση ουρων και αιματος; το εχω απορια.. ειναι γενικα ετσι πλεον επειδη κοντευουμε;

Χριστινάκι ξεκίνησες δηλ. να πηγαίνεις στο δημόσιο; πώς σου φάνηκε; από γιατρό είσαι ευχαριστημένη; εξετάσεις αίματος θελουν μέχρι το τέλος, εγώ πριν 3 εβδομάδες πήγα στο γιατρό, αύριο πάλι θα του κρατάω καινούριες..ευτυχώς που κάνω όλες τις εξετάσεις στο διαγνωστικό κέντρο που δουλεύω αλλιώς θα μου είχαν κοστίσει μια περιουσία!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:Καλησπέρα Χριστινάκι

Γειά σου κι από μένα ομορφούλα!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τι κανετε???

εγω πηγα στα Λητω κ πηρα κατι σεντονακια που τα ειχε παρα πολυ καλες τιμες για καλαθουνα 2,5 κ 3 ευρω κ 100%βαμβακι με χαζομαρες εφυγε παλι ενα εξηνταρι χωρις να παρω χαμπαρι!

Νικολετα μου επαιρνα 2 ενα πρωι ενα βραδυ κ μου ειπε να τα κανω 2 κ 2! confused confused

Χριστινακι μου καλοριζικα τα επιπλακια πρεπει να ειναι πολυ ωραια ασπρα με στρασακια με το καλο να τα χαρει η μπουμπουκα σας!

Κατερινακι μου μην αγχωνεσαι καθολου μια χαρα ειναι ο μπεμπης

Βικακι απορω πως δεν γκρινιαζετε συνεχεια εσυ κ η Νικη για τα χερια εγω ολη την ημερα τα τιναζω τα τριβω αλλα τπτ μου ερχεται να κλαψω απο τον πονο!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 35 534787

τι επαθε το Ινακι δεν διαβασα τπτ??

στα υπολοιπα κοριτσακια πολλα φιλουδια ελπιζω να μην ξεχασα κατι σημαντικο!

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ...ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΛΥ ΠΥΚΤΗ ΒΛΕΝΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΑ ΔΕΡΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΜΟΙΑΖΕ..ΣΑ ΤΣΙΧΛΑ...ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙΡΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΩΣΩ ΣΗΜΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΤ ΜΟΥ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗ ΒΛΕΝΝΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΛΛΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΔΗΓΕΙ ΣΕ ΓΕΝΝΑ???ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΥΤΕ ΒΑΛΙΤΣΑ..ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 35 ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:

ααχχχχ καλη μ ξερω τι εννοεις ακριβως το ιδιο εχω και εγω τωρα που παω στο δημοσιο. απο τις 6 στο ποδι! ελπιζω να μην ταλαιπωρηθουμε κιαλλο παντως, σκεφτου πως πηγαμε σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αν πηγαιναμε απο την αρχη τι θα γινοτανε; οπως και ναχει.. ξεκουραστου καλα αποψε Τινη μου και υπομονουλα για αυριο. σε βαζουν και σενα καθε φορα να κανεις αναλυση ουρων και αιματος; το εχω απορια.. ειναι γενικα ετσι πλεον επειδη κοντευουμε;

Χριστινάκι ξεκίνησες δηλ. να πηγαίνεις στο δημόσιο; πώς σου φάνηκε; από γιατρό είσαι ευχαριστημένη; εξετάσεις αίματος θελουν μέχρι το τέλος, εγώ πριν 3 εβδομάδες πήγα στο γιατρό, αύριο πάλι θα του κρατάω καινούριες..ευτυχώς που κάνω όλες τις εξετάσεις στο διαγνωστικό κέντρο που δουλεύω αλλιώς θα μου είχαν κοστίσει μια περιουσία!

Τινη μου δεν εχω παραπονο προσπαθουν να κανουν το καλυτερο.. αλλα οι αναλυσεις ειναι μια τραγωδια... ελπιζω να μπορω να τις κανω και εγω αλλου και να τους τις στελνω γιατι ειναι μεν δωρεαν εδω, αλλα σε ταλαιπωρουν γιατι πρεπει να περιμενεις πολυ... Γιατρο δεν εχω δει ακομη αυτον που θελω.. την τελευταια φορα με ειδε μια γυναικα, αλλα ουτε κρυο ουτε ζεστη, αδιαφορη θα ελεγα.. Σκοπευω να ζητησω τον διευθυντη της γυναικολογικης που εχω ακουσει ειναι και αριστος γιατρος.. ο θεος βοηθος εχω μεγαλο αγχος Τινη μου γιατι δε θελω να με γεννησει ο καθε τυχοντας... ουφ...
εσενα πως σου φανηκε; γιατρο βρηκες καλο;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Χαρά μου! αυτά τα ψώνια για τα μπεμπάκια δεν έχουν τελειωμό! εδώ εγώ προτίμησα να ψωνίσω για την μπέμπα ρουχαλάκια από το να πάρω ένα ζευγάρι πλατφόρμες που μου είχαν μπει στο μάτι! πώς αλλάζουν τα πράγματα..

ααα! Σχετικά με τα χεράκια που πονάνε στους καρπούς, σήμερα διάβαζα κάτι βιβλία που μου έφερε η κουμπάρα μου για την εκγυμοσύνη και έλεγε σχετικά ότι δεν είναι απαραίτητο να μείνει κουσούρι και μετά τη γέννα σαν σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα, μπορεί να οφείλεται απλά και μόνο στην κατακράτηση και τα συμπτώματα αυτά να εξαφανιστούν μετά τη γέννα..οπότε υπάρχει ελπίδα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου καλησπερα! παλι ψωνακια ε;; τελεια!! νιωθουμε απλα ευτυχισμενες μετα!!!

Αυτο το συνδρομο του καρπιαιου το εχω και γω και δε λυνεται με τπτ, ουτε ασβεστια ουτε μαγνησια ουτε ντεπον βοηθανε.. απλα κανω υπομονη...

πηρες καλαθουνα απο λητω; ειναι ωραιες;

Ιωαννα μου δε μου εχει συμβει αυτο που λες με το κοματι δερματος.. αλλα για να σου πει να μην ανησυχεις ο γιατρος σου κατι θα ξερει.. ειδικα αμα δεν ειχες πονακια μην αγχωνεσαι νομιζω.. αν ανησυχας ομως πολυ πηγαινε να τον δεις το γιατρο σου

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ Χριστινάκι μου πήγα συστημένη στις 24 εβδομάδες στο γιατρό που με ανέλαβε, αλλιώς δεν είχα πολλές ελπίδες και λόγω της εβδομάδας που ήταν περασμένη και λόγω του τσιγάρου που είναι αυστηρός με αυτό το θέμα (γι αυτό και η παραποίηση των στοιχείων!)..είναι άριστος γιατρός, έμαθα και από άλλες κοπέλες που τις ξεγέννησε, απλά είναι απίστευτα λιγομίλητος..δλδ ό,τι θέλω να τον ρωτάω πρέπει να το κάνω από μόνη μου, δεν είναι του μπλα μπλα αλλά δεν πειράζει..ας κάνει καλή δουλειά όταν έρθει η ώρα και το σημαντικότερο να είναι εκεί! γιατί τελευταία έχω ακούσει ιστορίες με κοπέλες (όχι στο δικό μου γιατρό, σε άλλους) που είτε επειδή γέννησαν ξημερώματα, είτε επειδή δεν είχε εφημερία το νοσοκομείο, ο γιατρός τους δεν εμφανίστηκε ποτέ και τους ξεγέννησαν ειδικευόμενοι! και φυσικά δεν πήραν και το φακελάκι αφού δεν εμφανίστηκαν! κατάλαβες τί γίνεται εδώ; μπάχαλο παιδί μου το σύστημα υγείας μας, άστα..εσύ κοίτα να επιλέξεις το καλύτερο που θεωρείς για σένα, εκεί δεν νομίζω να σας κάνουν τέτοια, χειρότερα από την Ελλάδα πουθενά..

Παρεπιπτόντως, η Ίνα μας καλά είναι, απλά δεν εμφανίστηκε σήμερα το κορίτσι και ανησυχήσαμε..μου έστειλε μνμ στο φεισμπουκ.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου δεν μας κανουν τετοια οχι, εννοω σιγουρα γιατρος και οχι ειδικευομενος σε γενναει.. αλλα το θεμα με την κυπρο και το δημοσιο ειναι οτι μπορει να μην εχεις σταθερο γιατρο αν δεν εχεις το μεσο, εκτος αν βεβαια το ζητας καθε φορα να σε βλεπει ο ιδιος και υπαρχει η δυνατοτητα..αλλιως σε βλεπει καθε φορα διαφορετικος..
εγω τι κανω τωρα ειναι οτι εξακολουθω να πηγαινω και στον ιδιωτη που πηγαινα παραλληλα και μου λυνει αυτος τις αποριες. τον πληρωνω βεβαια 40 ευρω τη φορα, αλλα τουλαχιστο θα γλιτωσω τις 3000 χιλιαδες της γεννας μαζι του και θα γεννησω στο δημοσιο με 2 ευρω..Αλλα το θεμα ολο αυτο με αγχωνει και καταντησα να βλεπω εφιαλτες το βραδυ η να κλαιω οταν ειμαι μονη μου και δε με βλεπει κανεις γιατι πραγματικα του γιατρου μ του ειχα εμπιστοσυνη και τωρα νιωθω οπως την καλαμια στον καμπο..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Τινη μου δεν μας κανουν τετοια οχι, εννοω σιγουρα γιατρος και οχι ειδικευομενος σε γενναει.. αλλα το θεμα με την κυπρο και το δημοσιο ειναι οτι μπορει να μην εχεις σταθερο γιατρο αν δεν εχεις το μεσο, εκτος αν βεβαια το ζητας καθε φορα να σε βλεπει ο ιδιος και υπαρχει η δυνατοτητα..αλλιως σε βλεπει καθε φορα διαφορετικος..
εγω τι κανω τωρα ειναι οτι εξακολουθω να πηγαινω και στον ιδιωτη που πηγαινα παραλληλα και μου λυνει αυτος τις αποριες. τον πληρωνω βεβαια 40 ευρω τη φορα, αλλα τουλαχιστο θα γλιτωσω τις 3000 χιλιαδες της γεννας μαζι του και θα γεννησω στο δημοσιο με 2 ευρω..Αλλα το θεμα ολο αυτο με αγχωνει και καταντησα να βλεπω εφιαλτες το βραδυ η να κλαιω οταν ειμαι μονη μου και δε με βλεπει κανεις γιατι πραγματικα του γιατρου μ του ειχα εμπιστοσυνη και τωρα νιωθω οπως την καλαμια στον καμπο..

Βρε καλό μου, ποιός ο λόγος να στενοχωριέσαι, αφού μέχρι το τέλος θα τον βλέπεις το γιατρό σου..απλά θα γεννήσεις στο νοσοκομείο που για μένα έχουν και μεγαλύτερη εμπειρία οι γιατροί και είσαι απόλυτα ασφαλής..είναι πολλά τα λεφτά Χριστινάκι!!

Ή η σύνδεσή μας σέρνεται απόψε ή το φόρουμ. Πρέπει να σε αφήσω Χριστινάκι μου να κοιμηθώ, ναι;..καληνύχτα και σε όποια άλλη εγκυούλα είναι μέσα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Αυγ 23, 2012 12:34 pm, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα Τινη μου τερμα τα ψωνια για μας τωρα μονο για τα νινακια μας!!

Χριστινακι δεν εχω παρει καλαθουνα μου δωσανε αλλα ειχε καποιες πολυ ωραιες!!εσυ στην κουνια θα τη βαλεις κατευθειαν??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αγαπη μ ποσο σωστα τα λες! λοιπον ετσι θα κανουμε και οι δυο μας και ολα θα μας πανε καλα!!
τι ιδιωτης τι δημοσιο! και στις δυο περιπτωσεις θα δουμε το μονακριβο μας και θα ξεχασουμε τα παντα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xαρα μου , μετα απο αρκετα γκαλοπ που εκανα, ημουνα μεταξυ καλαθουνας και καρρυ κοτ, αποφασισα να παρω το δευτερο. μου ειπαν οτι ειναι πολυ πιο βολικο, μεταφερεται κιολας και δε σε περιοριζει. δε θα τη βαλω κατευθειαν στο κρεβατακι αλλα μπορει να τη βαζω λιγο να συνηθισει. το βραδυ ομως θα το εχω διπλα μου το μωρο στο καρρυ κοτ. ετσι το λεμε εδω.. δε ξερω αν καταλαβες ποιο πραγμα εννοω;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις