Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofouli to kwlaraki ths tha einai Smile

Diavaza ena thema gia thilasmo k exw ekneyristei,ma pws mporoun kapoies epeidh ginane mhteres na gnwrizoun ta pada peri anatomias-iatrikhs-viologias k.o.k.
Telospadwn..koritsia exei agorasei kamia sas kalathouna gia ton prwto kairo? Exei ksylo h kalathouna sas ston pato??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τα ιδια σκεφτομαι και εγω πηνελοπη.εδω μεσα τα διαβασες ε?
εγω εχω καλαθουνα.εχει στρωματακι απο κατω.απο το τζαμπο την ειχανε παρει.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα Πηνελοπη μου δωσανε μια καλαθουνα... στον πατο εχει ενα οχι ακριβως ξυλο, μαλλον ενα λεπτο νοβοπαν ειναι!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofouli to kwlaraki ths tha einai


αυτο δεν ειναι κωλαρακι αλλα κωλαθρα! Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Σοφακι μου σε ενοχλει η ζουζουνιτσα σου εε??ποσο ειναι τωρα?γυρναει ακομα??

Εμη μου ειμαι γενικα πολυ αγχωδεις για να καταλαβεις επρεπε να τα ειχα ετοιμα πριν να φυγω διακοπες ολα ακομα κ την βαλιτσα για να ειμαι ηρεμη αλλα με τα οικονομικα κ τις δουλειες του σπιτιου πηγαμε πολυ πισω!!

Πηνελοπη μου δωσανε καλαθουνα κ εμενα κ δεν ειναι ξυλο ειναι κατι πιο ψευτικο το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να αλλαξεις στρωματακι που εχει γυρω στα 20-30 ευρω κ ειναι λατεξ γιατι αυτο που εχει ειναι σκετο αφρολεξ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα η μπεμπα πριν 10 μερες ητανε 2125.εχει παρει θεση αλλα καρφιτσωνεται στα πιο απιθανα σημεια!η μετακινηση της ειναι σα μετακομιση!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε μπας και ειναι καμια συσπαση και δε καταλαβαινω? ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 26 534787

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Sofouli edw to diavasa kai mou shkwthike i trixa pou h kathemia ginete empeiros giatros kai symvoulos k apofasizei kai diatazei oti einai etsi opws ta leei.. telospantwn!
Emilou den kserw re gmto ti einai to vobopan gia na katalavw alla mou eipe mia kyria sta lhtw oti oles oi kalathounes prepei na exoun ena ksylo katw apo to strwmataki gia thn spondylikh st. tou mwrou ,h dikia mou den exei k anarwtiemai an pragmatika xreiazetai na paw se enan maragko na mou kopsei ena ksylo lepto h mhpws epeidh einai gia 2 mhnes xrhshs den xreiazetai. Strwmataki agorasa epipleon latex.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:

Πηνελοπη μου δωσανε καλαθουνα κ εμενα κ δεν ειναι ξυλο ειναι κατι πιο ψευτικο το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να αλλαξεις στρωματακι που εχει γυρω στα 20-30 ευρω κ ειναι λατεξ γιατι αυτο που εχει ειναι σκετο αφρολεξ

κ εγω πηρα καινουριο στρωματακι γιατι ηταν πολυ ψευτικο οντως αυτο που ειχε... 26€ το βρηκα στα Λητω, λατεξ της grecostrom και απο κατω θα εχω και αυτο το ψευτικο για να ειναι ακομα πιο μαλακα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δηλαδη αν καποια δε θηλασει,την κρεμαμε!!!!απαγορευεται!!!!!!!!!! Twisted Evil
δεν εδωσα και πολυ βαση στη καλαθουνα γιατι θα κοιμαται στη κουνια.θα το προσεξω ομως...

εστειλα την αδελφη μου στα prenatal να πει να δει τπτ για τη μπεμπα!εμ αυτη ειναι αθηνα και εχει ποικιλια!ε ειναι και θεια ας παρει ορισμενα πραγματακια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

Εμη μου ειναι να τρελαινεσαι δινεις 130-150 ευρω για την καλαθουνα κ ειναι ψευτικες κ πρεπει να δινεις εξτρα για να μπορεσει να κοιμηθει το μωρο! Mad Mad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A!!! kai kati allo tehlw na rwthsw..ta mwra mesa sthn kalathouna ta skepazoume h einai epikyndino? Alloi mou lene pote sthn kalathouna skepasmata kai alloi mou lene nai me sentoni k kouvertaki.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:A!!! kai kati allo tehlw na rwthsw..ta mwra mesa sthn kalathouna ta skepazoume h einai epikyndino? Alloi mou lene pote sthn kalathouna skepasmata kai alloi mou lene nai me sentoni k kouvertaki.

αυτο δε το ξερω πηνελοπη...θα ρωτησω να μαθω.απο αποριες αλλο τπτ.γιατι δε κανει να τα σκεπαζουμε?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο που εχει εμενα Πηνελοπη ειναι σαν πεπιεσμενο ξυλο... ειναι πολυ λεπτο, αλλα αρκετα σκληρο... δεν το φανταζομουν οτι χρειαζεται για την σπονδυλικη στηλη, ισως να πρεπει να πας να σου κοψουν ενα κομματακι!!

για τα σκεπασματα δεν εχω κ εγω ιδεα!!

φανταζομαι θα μας πει ο παιδιατρος που θα το αναλαβει

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

μεγαλωνουνε τα μωρακια μας και καταλαμβανουνε πολυ χωρο πια.θα φανει αν ειναι συσπαση. Wink

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Twra sofaki ti na sou pw..eimai k egw asxeth k psaxnomai..aytoi p lene den prepei lene oti exei hdh zestasia ekeimesa epeidh einai kai mikros o xwros alla einai kai ntymenh gyrw-gyrw kai epipleon oti einai eykolo se toso mikro xwro kati ap ola ayta na fraksei thn myth klp klp..senario tromou..oi alloi ap thn allh lene..ma kala k ti tha to exeis to paidi kseskespasto..pada me sentoni k kouvertaki.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απ οσο ξερω απο τα μωρακια που εχω δει τα σκεπαζεις στην καλαθουνα αλλα με ενα πικε κουβερτακι ή ενα σεντονακι!
σφηνα να παρεις για να μην γυριζει!

να ρωτησω κ κατι το αντιπνυκτικο μαξιλαρακι το ειδατε??θα το παρετε γιατι εγω ηθελα να το παρω αλλα καποιοι λενε οτι δεν κανει μαξιλαρι για το μωρο!πρεπει να ρωτησω κανεναν παιδιατρο

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκετο αγχος ειναι πηνελοπη μου!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 26 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 26 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 26 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

Εμη μου ειναι να τρελαινεσαι δινεις 130-150 ευρω για την καλαθουνα κ ειναι ψευτικες κ πρεπει να δινεις εξτρα για να μπορεσει να κοιμηθει το μωρο! Mad Mad

πραγματικα οι καλαθουνες μεγαλη απατεωνια!!!
εμενα θελαν μανα κ πεθερα να μου παρουν καινουρια γιατι αυτη που μου εδωσαν δεν ταιριαζουν τα χρωματα με τα υπολοιπα που εχω!!!!! τελικα τις επεισα οτι ειναι τζαμπα λεφτα... και μ αυτα τα λεφτα που ειχαν σκοπο να διαθεσουν να μου παρουν κατι αλλο (πανηρη εγω ε?)
κ απλα θα φτιαξουμε ενα καινουριο καλυμα στα χρωματα που θελουμε!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

μεγαλωνουνε τα μωρακια μας και καταλαμβανουνε πολυ χωρο πια.θα φανει αν ειναι συσπαση. Wink

ναι ναι μεγαλωνουν πολυ γρηγορα!!εσυ τωρα θα πηγαινεις πιο συχνα στο γιατρο?καθε εβδομαδα??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A! nai Emh kati tetoio mou edeiske h kopela sto lhtw alla den pwleitai ksexwrista..tha paw na mou kopsoun opwsdhpote..
Wraia ara na tou parw 2-3 setakia sentonia kalathounas k eimaste edaksei k k m ayto.
Sfhnaki tha parw opwsdhpote oxi mono gia kalathouna alla gia padou,skeftomai na to vazoume k me to sfhnaki tou sthn mesh sto krevati k na to xazeyoume Razz
Maksilari antipn.??? Den to exw dei k egw mexri twra iksera apagoreyonte ta maksilaria.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
xara64 έγραψε:τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

Εμη μου ειναι να τρελαινεσαι δινεις 130-150 ευρω για την καλαθουνα κ ειναι ψευτικες κ πρεπει να δινεις εξτρα για να μπορεσει να κοιμηθει το μωρο! Mad Mad

πραγματικα οι καλαθουνες μεγαλη απατεωνια!!!
εμενα θελαν μανα κ πεθερα να μου παρουν καινουρια γιατι αυτη που μου εδωσαν δεν ταιριαζουν τα χρωματα με τα υπολοιπα που εχω!!!!! τελικα τις επεισα οτι ειναι τζαμπα λεφτα... και μ αυτα τα λεφτα που ειχαν σκοπο να διαθεσουν να μου παρουν κατι αλλο (πανηρη εγω ε?)
κ απλα θα φτιαξουμε ενα καινουριο καλυμα στα χρωματα που θελουμε!!!

καλα εκανες κ δεν πηρες καινουργια τσαμπα λεφτα για 2-3 μηνες το πολυ ειναι μετα αποθηκη!!καλυτερα να παρεις αλλα πραγματακια που θα σου χρειαστουν!
κ εγω ηθελα ολα να ειναι χρωματικα μονο λευκα κ ροζ φουξια αλλα ολα αυτα που μου δωσανε εχουν αλλα χρωματα! Sad Sad τι να κανουμε με τα παλιολεφτα ετσι οπως μας καταντησαν

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα σεντονακια για την καλαθουνα ειναι πανακριβα!!!!!! λες και αγοραζεις κανονικο σεντονι...

κ εγω σφηνακι δεν ξερω τι να παρω... ειχα δει αυτο http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10108&itmid=1522 αλλα μια φιλη μου δεν τη βολεψε και το εκοψε στην μεση!! και υπαρχει και η επιλογη του τζαμπο που κανει 5€!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
emilou έγραψε:
xara64 έγραψε:τελεια η μπεμπα Σοφακι μου εε??κ εγω το ιδιο σκεφτομαι μπας κ εχω συσπασεις κ τις μπερδευω με το μωρο!!

Εμη μου ειναι να τρελαινεσαι δινεις 130-150 ευρω για την καλαθουνα κ ειναι ψευτικες κ πρεπει να δινεις εξτρα για να μπορεσει να κοιμηθει το μωρο! Mad Mad

πραγματικα οι καλαθουνες μεγαλη απατεωνια!!!
εμενα θελαν μανα κ πεθερα να μου παρουν καινουρια γιατι αυτη που μου εδωσαν δεν ταιριαζουν τα χρωματα με τα υπολοιπα που εχω!!!!! τελικα τις επεισα οτι ειναι τζαμπα λεφτα... και μ αυτα τα λεφτα που ειχαν σκοπο να διαθεσουν να μου παρουν κατι αλλο (πανηρη εγω ε?)
κ απλα θα φτιαξουμε ενα καινουριο καλυμα στα χρωματα που θελουμε!!!

καλα εκανες κ δεν πηρες καινουργια τσαμπα λεφτα για 2-3 μηνες το πολυ ειναι μετα αποθηκη!!καλυτερα να παρεις αλλα πραγματακια που θα σου χρειαστουν!
κ εγω ηθελα ολα να ειναι χρωματικα μονο λευκα κ ροζ φουξια αλλα ολα αυτα που μου δωσανε εχουν αλλα χρωματα! Sad Sad τι να κανουμε με τα παλιολεφτα ετσι οπως μας καταντησαν

Τι να κανουμε!! Δεν πειραζει Χαρα μου, ουτως η άλλως τιποτα απ ολα αυτα δεν καταλαβαινουν τα μωρακια μας... αυτα μονο την αγαπη μας θελουν!!! οποτε καμια σημασια δεν εχουν τα χρωματα κ οι συνδιασμοι!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To koitaksa k ayto twra,einai apo ton 3 mhna kai meta ta maksilarakia ayta ,opote hremisame k apo ayto..den xreiazetai arxika.
Sentonakia exw parei 2 katwsentona oxi set apo to lhto kai ta eixe 6euro to ena!! ta set kapou 18! megalh ekmetaleysh peftei sta mwroudiaka! Episthmh oloklhrh!
Sfhnaki tha ksekinisw me tou jumbo kai an dw oti ontws to xrhsimopoioume kathimerina k mas voleyei k ola tote tha agorasw ena pio akrivo.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις