Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
227 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 227 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια...
Άννα μου καλή προσαρμογή τώρα... μεχρι πότε θα δουλευεις?

Χαρά καλά αποτελέσματα στο γιατρό, να μπεις να μας πεις για το νινάκι.

Τίνι μου εγώ πήρα σχεδόν τα πάντα στη βαλίτσα (και για μενα και για το μωρό) γιατί θα γεννήσω σε δημόσιο και δε σου δίνουν τίποτα από όσο ξέρω.
Οτι θέλεις σου λέω.

Μαρουλό
μου τα πονάκια εκεί στα κόκαλα φυσιολογικά είναι όσο περνάει ο καιρός κι εγώ έχω που και που.
Τις πάνες τις chicco εγώ τις έχω σε δειγματάκι δεν είναι άσχημες είναι ακριβως σαν τις babylino αν τις εχεις δει.Ακριβώς ίδιες σε ποιότητα. Είναι οικονομικες, εγώ δε παρήγγηλα γιατί είχα ήδη πάρει σε προσφορά τις Libero, ίσως πάρω αργότερα.
Πάντως οι libero προσωπικά μου φαίνονται πολύ καλές και πιο ανθεκτικές αλλά να μου πεις σιγά την ώρα που θα τις φοράνε καθε τρεις και λλιγο θέλουν αλλαγή.

Μπιμπερό εγώ δε πήρα πολλά γιατί ευελπιστώ να θηλάσω. Πήρα αυτό το step up1 που λέει και η Πηνελόπη, ένα της mam (http://www.mambaby.com/gr//--//mam-anti-colic-160ml-539-26962-el.html) σε περίπτωση που χρειαστούν, ή για κανα χαμομηλάκι/νεράκι αργότερα.
Και το calma της medela αλλά αυτό κάνει μόνο για το δικό μας γάλα (θηλασμού δηλαδή) αυτό το πήρα για το γάλα αν χρειαστει να βγαλω με το θήλαστρο και να το ταϊσω εγώ ή κάποιος άλλος.

Νίκη τέλεια η ταπετσαρία τέτοιο θέμα θα έχει και η αδερφή μου στο παιδικό θα της πω να πάρει..
Αντε βάλεκαμια φώτο από το δωμάτιο..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Τετ Αυγ 22, 2012 11:35 pm, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
korallenia έγραψε:...
Σε αναλογη εβδομαδα εσεις πως τα νιωθετε τα μωρακια σας;
Ποσο συχνα;
Οι γιατροι τι σας εχουν πει για τη συχνοτητα των κινησεων;
Κοραλένια καλημέρα..
λογικό είναι να έχουν μειωθεί οι κινήσεις του σε σχέση με πριν και πια δε θα νιώθεις να σε κλωτσάει αλλά να κάνει περάσματα από την κοιλιά σου.
Βέβαια δε θα πρέπει να περνάει ώρα να μην το νιώσεις, αφού έχεις ανησυχήσει γιατί δε πας από το γιατρό σου να δεις αν είναι καλά να ησυχάσεις κι εσύ να μην ανχώνεσε?
Εμάς δε μας έχει πει κάτι για να μετράμε τις κινήσεις του αρκεί να το καταλαβαίνουμε συχνά και να μη περνάνε μεγάλα διαστήματα.
Κάτσε χαλάρωσε φαε καμιά σοκολατίτσα κι αν συνεχίσει έτσι γνώμη μου είναι να πας στο γιατρούλη σου...

korallenia

korallenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giotaki2 έγραψε:
korallenia έγραψε:...
Σε αναλογη εβδομαδα εσεις πως τα νιωθετε τα μωρακια σας;
Ποσο συχνα;
Οι γιατροι τι σας εχουν πει για τη συχνοτητα των κινησεων;
Κοραλένια καλημέρα..
λογικό είναι να έχουν μειωθεί οι κινήσεις του σε σχέση με πριν και πια δε θα νιώθεις να σε κλωτσάει αλλά να κάνει περάσματα από την κοιλιά σου.
Βέβαια δε θα πρέπει να περνάει ώρα να μην το νιώσεις, αφού έχεις ανησυχήσει γιατί δε πας από το γιατρό σου να δεις αν είναι καλά να ησυχάσεις κι εσύ να μην ανχώνεσε?
Εμάς δε μας έχει πει κάτι για να μετράμε τις κινήσεις του αρκεί να το καταλαβαίνουμε συχνά και να μη περνάνε μεγάλα διαστήματα.
Κάτσε χαλάρωσε φαε καμιά σοκολατίτσα κι αν συνεχίσει έτσι γνώμη μου είναι να πας στο γιατρούλη σου...
Xτες πηγα, με εβαλε στο μηχανημα που μετραμε τους παλμους, ηταν μια χαρα.
Κι εκει ακομα επιβεβαιωσα (σε μενα) οτι σε κινησεις που μετρουσε ο παλμογραφος εγω παλι ισα που το ενιωθα.
Με καθησυχασε μεν ο γιατρος αλλα μου ειπε να εχω το νου μου.
Χτες το απογευμα με ενα γλειφιτζουρι το "ξυπνησα".
Τωρα προσπαθω με παγωτο, αλλα ειναι light, δεν ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολυ γλυκο.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα γλυκιές μου κοιλίτσες.
Να ζήσουν τα μωράκια σε όσες γέννησαν και καλή λοχεία
Κοραλενια κι εμένα ο γιατρός το ιδιο μου είπε να το νιώθω 10 φορές το 24ωρο εγω άρχισα να τα γράφω για να είμαι σίγουρη.
Ε χτες πηγα για υπέρηχο η μικρούλα μεγάλωσε είναι 2400 μέχρι τις 5 /9 γεννάω.Απο τις 5 μέχρι τις 7 πέτρωνε η κοιλιά μου ανα 10 λεπτά περίπου νόμιζα οτι θα γεννήσω, μετά τις 7 αραίωσαν πολύ και τώρα ας πούμε όλα καλύτερα.
Την Παρασκευή πάλι γυναικολόγο και απο δω και πέρα καθε 3 ημέρες.
Εχω μεγάλη αγωνία.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα ε μα κι εσυ την κανεις που την κάνεις την αμαρτία καντη ολοκληρωμένη.. τι Light και χαζομάρες...
Από ότι κατάλαβες αν ψάχνεις για συμπαράσταση σε δίαιτα ΄ρθες σε λάθος γκρουπάκι Razz (Σε πειράζω..)

Αφού το είδατε χτες μια χαρά θα είναι τότε να μην ανησυχεις, όσο περνάει καιρός λιγοστεύουν κ οι κινήσεις.
Εμένα που ήταν νυχτερινός τύπος και δε με αφηνε να κοιμηθώ από τα χτυπήματα έχει κάτι βράδια που δε κουνιέται καθόλου, απόψε το βράδυ μπορώ να πω οτι ανησύχισα κι εγώ αλλά σηκώθηκα μετά έκανα μπανάκι τον ένιωσα και ησύχασα.
Ολα καλά θα πάνε μη σκας άδικα..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:Καλημέρα γλυκιές μου κοιλίτσες.
Να ζήσουν τα μωράκια σε όσες γέννησαν και καλή λοχεία
Κοραλενια κι εμένα ο γιατρός το ιδιο μου είπε να το νιώθω 10 φορές το 24ωρο εγω άρχισα να τα γράφω για να είμαι σίγουρη.
Ε χτες πηγα για υπέρηχο η μικρούλα μεγάλωσε είναι 2400 μέχρι τις 5 /9 γεννάω.Απο τις 5 μέχρι τις 7 πέτρωνε η κοιλιά μου ανα 10 λεπτά περίπου νόμιζα οτι θα γεννήσω, μετά τις 7 αραίωσαν πολύ και τώρα ας πούμε όλα καλύτερα.
Την Παρασκευή πάλι γυναικολόγο και απο δω και πέρα καθε 3 ημέρες.
Εχω μεγάλη αγωνία.
Καλώς την!!!
Ωραία νεα για τη μικρή αντε με το καλό..
Γιατί σου είπε τόσο νωρίς όμως? Είδε οτι κατέβηκε πολύ?
Άντε Κωσταντίνα φτάνει και η σειρά σου οπότε... και κάθε 3 μέρες γιατρούλι τέλεια! όλα καλά θα πανε να μην εχεις αγωνία

korallenia

korallenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giotaki2 έγραψε:χαχαχα ε μα κι εσυ την κανεις που την κάνεις την αμαρτία καντη ολοκληρωμένη.. τι Light και χαζομάρες...
Από ότι κατάλαβες αν ψάχνεις για συμπαράσταση σε δίαιτα ΄ρθες σε λάθος γκρουπάκι Razz (Σε πειράζω..)
Laughing Laughing
Οληκληρωμενη η αμαρτια, δικιο εχεις! Ευχαριστω κοριτσια Smile

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοραλλενια με το καλο η μπεμπα σου!σιγουρα δεν υπαρχει πια ιδιος χωρος για το μωρο για αυτο κ δεν το αισθανεσαι πολυ..φαε σοκολατα για να ξυπνησει..

γιωτακι,στο μαγαζι μου φαινεται θα γεννησω Razz Razz Razz ...ειναι δικο μας κ θα δουλευω μεχρι να σπασουν τα νερα κυριολεκτικα..απλα ευχομαι να μην σπασουν οταν εχουμε κοσμο μεσα..χαχαχα..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτακι μου λόγο καισαρικής και προηγούμενου ιστορικού δεν το διακινδυνεύει.Απο την μια καλύτερα γιατί κάθε μέρα αν δεν την ακούω τρελαίνομαι.Οταν γεννάω θα είμαι 37 εβδομάδων

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 215994

παλι δεν εχω πολλη ωρα που σηκωθηκα!!! τελικα τον καλυτερο υπνο τον κανω απο της 6 μεχρι 10-11!!!!

Τινη θελουμε να δουμε τις φωτο ε.... μην μας ξεχασεις!!!

Μαρουλω τα χτυπηματα στην λεκανη τα νιωθω κ εγω... πονανε κ λιγακι!! απ οτι ειδα στον υπερηχο ειναι χερακι και μαλλον αγκωνας!!!! και συνηθως ταυτοχρονα μου ριχνει και κλωτσια στα πλευρα... μαλλον τεντωνεται!!!

Αννα καλωσηρθες!!! μολις μου εστειλαν ειδοποιητηριο να παω να παραλαβω ενα δεμα απο τα ελτα!!! μαλλον το angelcare πρεπει να ειναι... θα παω σε λιγακι και θα σου πω, εσυ το παρηγγειλες??

Κοραλλενια καλημερα κ απο μενα... αφου επιβεβαιωσες κ απο το nst οτι οι κινησεις ειναι ενταξει μην ανησυχεις για τιποτα, μαλλον το μωρακι σου ειναι σε Αυγουστιατικο κλιμα... ολα ηρεμα και χαλαρα!!!

Κωνσταντινα με το καλο ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 328109

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο κων/να!! μια χαρα ειναι το μωρακι σου!!! Razz

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxa σωστά Άννα το είχα ξεχάσει.. ε δε πειράζει έγκυος είσαι τι να κάνεις, δηλαδή είναι προτιμότερο να σου σπάσουν στο σούπερ μάρκετ ας πουμε?
Κρύψου εκει πίσω από τον πάγκο και εξυπηρέτησε Razz

Κωνσταντίνα ναι αν είναι με καισαρική τοτε εξηγείται συνήθως τη βάζουν πιο νωρίς, μια χαρά είναι 37 εβδομ.
Εγώ ρώτησα μηπως πας φυσιολογικά πως το βλέπει οτι θα ναι πιο νωρις ετσι ενημερωτικα για να ξερω.. Αντε αντε με το καλό!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να είστε καλά βρε κορίτσια.Για να πω την αλήθεια αυτή την εβδομάδα που το στομάχι μου ηταν καλύτερα και η ψυχολογία μου καλή η μικρή πήρε 250 γραμμάρια.Οταν μου το είπε πέταξα απο την χαρά μου γιατ τις προηγούμενες φορές έπαιρνε 100 γραμμάρια την εβδομάδα και ειχα φοβηθεί οτι θα είναι μικρούλα πολύ τις είχα βγάλει και όνομα ΣΤΑΛΙΤΣΑ.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!
Στη 1 σταμάτησε τελικά τις κρητικούρες ο γειτονας ,πάλι καλά...
Τι θα φάτε σήμερα?
Εμείς κοτοπουλάκι κοκκινιστό με μακαρονάκια.
Χθές είχα κάνει μπάμιες.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανονικά οταν πας με καισαρική κλείνεις και την 37η εβδομάδα εμένα θα μου το πάρει μέχρι το τέλος 36η.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Στελλα... αντε παλι καλα με τον γειτονα (οχι οτι σταματησε και νωρις, αφου ομως δεν το ξημερωσε...) εγω θα φαω κεφτεδακια απο προχτες!!! αλλα βαριεμαι να φτιαξω κατι αλλο!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Στελλάκο... ευτυχώς κοιμηθήκατε και λίγο, είναι και Κρήτη εκει δεν ισχύουν και νόμοι.. Razz
Αφού σταματησε παλι καλά.

Εγώ κατεβασα φιλέτο κοτόπουλο κ μάλλον θα το κάνω με πατατούλες λεμονατες στο φουρνο.

Μια χαρά είναι Κωνσταντίνα μου μια χαρούλα μεγαλώνει...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα στελλιτσα κ εμη!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξαναηρθαααα!!!!
κοραλενια,οι κινησεις λενε οτι μειωνονται λογω χωρου.ο γιατρος εμενε μου ειχε πει πως αν περασει ωρα και δεν τη καταλαβω να ξαπλωνω καπου ησυχα και να ειμαι ηρεμη!αλλα αφου το ειδες εχθες ολα καλα θα ειναι!!!!
κωνσταντινα εφτασε η σειρα σου ε?αντε με το καλο!!!
εγω παλι θεωρω πως θα γεννησω πολυ συντομα...αν κανα 2 μερες δεν εμφανιστω....ψαξτε με!!!!!
που ειναι το βικακι??????

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα, στο μαγαζί είσαι?
Απο εβδομάδα θα πας στον γιατρό?
Εγώ έφαγα πόρτα χθές.. θα έρθει τη Δευτέρα απο διακοπές...
Τί κάνει το Ειρηνάκι?

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:ξαναηρθαααα!!!!
κοραλενια,οι κινησεις λενε οτι μειωνονται λογω χωρου.ο γιατρος εμενε μου ειχε πει πως αν περασει ωρα και δεν τη καταλαβω να ξαπλωνω καπου ησυχα και να ειμαι ηρεμη!αλλα αφου το ειδες εχθες ολα καλα θα ειναι!!!!
κωνσταντινα εφτασε η σειρα σου ε?αντε με το καλο!!!
εγω παλι θεωρω πως θα γεννησω πολυ συντομα...αν κανα 2 μερες δεν εμφανιστω....ψαξτε με!!!!!
που ειναι το βικακι??????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δευτερα εχω γιατρο!!!!!!!!!!!αντε να δουμε!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 31 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι μου καλημέρα. Ευχαριστώ να σαι καλά. Όταν μπούμε 36 η όλα είναι μια χαρά εγω το αγοράκι μου το έκανα 36η και μια ημέρα και ήταν μαι χαρά 2810 αν και βιαστικός. Τώρα πια είμαστε στη τελική ευθεία με το καλό να έρθουν οπότε αυτά θέλουν

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κωνσταντινα με το καλο και εσυ! Αντε μια μια να ξεμπερδευει!Smile
ρωτησα το γιατρο μου αν μπορω να γεννησω νωριτερα με ραντεβου φυσιολογικα γυρω στην 37-38 εβδομαδα σε περιπτωση που δεν με πιασουν οι πονοι , κ μου ειπε ΟΧΙ!
Μονο αν κλεισω την 40 εβδομαδα θα παω με ραντεβου!
Εχετε μιλησει εσεις καθολου γιαυτο;
Εγω θελω πολυ να κερδισω 2 εβδομαδες για να μεινω παραπανω στο σπιτι γιατι 1/11 αρχιζω τη δουλεια και αγχωνομαι.. Δε θα προλαβω να σαραντισω δλδ;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας περιμενει εμενα ακομα λιγουλακι γιατι το σπιτι θα ειναι μεσα στις κουτες!!!!!!!!!!!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις