Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Λίλα μου!!! Άντε με το καλο να πάρεις σήμερα το Μωρακι σου Σπιτι!!!!

Ίνα μου, δεν γίνεται να μείνει ο σταυρος μόνος του στο Μαγαζι, θα πρέπει να γυρίσει η πεθερά μου απο κάτω να είναι μαζι του..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λίλα κουράγιο!!Επιστράτευσε όση δύναμη μπορείς,για εσένα και τη μικρή σου και όλα θα πάνε καλα!!Μακάρι να βγείτε μαζί σήμερα και να μην έχεις και το πήγαινε έλα στο μαιευτήριο.Να σε ρωτήσω,δν είσαι ασφαλισμένη σε κάποιον φορέα?Δεν καλύπτουν τπτ αυτοί από τα νοσήλια?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:εμενα Κατερινιω μου στις 14 μπηκαν ... τι να πω αθλιο το δημοσιο
Η πλάκα ήταν οταν μου λέει "πρέπει πρώτα να βγει απόφαση",που της λέω, τί εννοείς?Μπορεί να με απορρίψουν για κάποιο λόγο??Όχι μου λέει,είναι το τυπικό. Αλίμονο λέω,από τυπικότητα είστε πρώτοι...Τέλος πάντων, τί να πεις..
Α σήμερα με εστειλα η γιατρος μου κ έκανα εξετασεις για ουρία,ουρικο οξυ,κρεατινινη και τρανσαμινάσες.Νομίζω οτι ειναι οι εξετασεις για την προεκλαμψία,αλλά δε μου είπε κάτι αυτή.Ξέρει καμμιά σας κάτι...?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπελιές!
Τα νέα μου!
Σήμερα ανήμερα του Αγίου Φανουρίου μπαίνω για να γεννήσω.
Εν ολίγοις: πήγα πρωί-πρωί στο νοσοκομείο όπου με είδε ο γιατρός μου από κάτω. Η διαστολή μου είναι ήδη τέσσερα. Έβαλε και το χεράκι του και μου ήρθαν κιόλας οι πρώτοι πόνοι. Με έστειλε στα εξωτερικά ιατρεία όπου έκανα κδτ μου πήραν αίμα και μου είπαν σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού να κάνω καμιά βόλτα μέχρι το μεσημέρι για να έρθουν κι άλλοι πόνοι και μετά να πάω για να .... γεννήσω! Very Happy
Για να μην επιστρέφω Κομοτηνή είμαι σε μία ξαδέρφη μου που μένει Αλεξ/πολη απ' όπου και σας γράφω. Περιμένω να περάσει η ώρα για να ξαναπάω στο νοσοκομείο.
Αυτά...... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109
Τέρμα το bellydance. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 604962

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίλα μου, τελευταία φορά που πήγα είχα κοντό τραχηλο κ μου είπε ξεκούραση, αλλα επειδή κ@λ@ δεν έβαλα κάτω,τώρα έχω πονακια.. Κ θα πάω σήμερα να με δει...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Καλημέρα κοπελιές!
Τα νέα μου!
Σήμερα ανήμερα του Αγίου Φανουρίου μπαίνω για να γεννήσω.
Εν ολίγοις: πήγα πρωί-πρωί στο νοσοκομείο όπου με είδε ο γιατρός μου από κάτω. Η διαστολή μου είναι ήδη τέσσερα. Έβαλε και το χεράκι του και μου ήρθαν κιόλας οι πρώτοι πόνοι. Με έστειλε στα εξωτερικά ιατρεία όπου έκανα κδτ μου πήραν αίμα και μου είπαν σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού να κάνω καμιά βόλτα μέχρι το μεσημέρι για να έρθουν κι άλλοι πόνοι και μετά να πάω για να .... γεννήσω! Very Happy
Για να μην επιστρέφω Κομοτηνή είμαι σε μία ξαδέρφη μου που μένει Αλεξ/πολη απ' όπου και σας γράφω. Περιμένω να περάσει η ώρα για να ξαναπάω στο νοσοκομείο.
Αυτά...... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109
Τέρμα το bellydance. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 604962
Δεσποινουλα με έναν πόνο!!!! Άντε ωραία μπήκε η εβδ!!! Με γεννητουρια!!!! Περιμένουμε τα νεα σου!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου. σημερα πηγε ο αντρας μου και εκανε τα χαρτια κυοφοριας στο ικα λιγο καθηστεριμενα γιατι δεν υπηρχαν γιατροι λογο αδειων Mad Mad Mad ξερετε μετα απο ποσες μερες που κανεις τα χαρτια πληρωνομαστε?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:
desT έγραψε:Καλημέρα κοπελιές!
Τα νέα μου!
Σήμερα ανήμερα του Αγίου Φανουρίου μπαίνω για να γεννήσω.
Εν ολίγοις: πήγα πρωί-πρωί στο νοσοκομείο όπου με είδε ο γιατρός μου από κάτω. Η διαστολή μου είναι ήδη τέσσερα. Έβαλε και το χεράκι του και μου ήρθαν κιόλας οι πρώτοι πόνοι. Με έστειλε στα εξωτερικά ιατρεία όπου έκανα κδτ μου πήραν αίμα και μου είπαν σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού να κάνω καμιά βόλτα μέχρι το μεσημέρι για να έρθουν κι άλλοι πόνοι και μετά να πάω για να .... γεννήσω! Very Happy
Για να μην επιστρέφω Κομοτηνή είμαι σε μία ξαδέρφη μου που μένει Αλεξ/πολη απ' όπου και σας γράφω. Περιμένω να περάσει η ώρα για να ξαναπάω στο νοσοκομείο.
Αυτά...... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109
Τέρμα το bellydance. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 604962
Δεσποινουλα με έναν πόνο!!!! Άντε ωραία μπήκε η εβδ!!! Με γεννητουρια!!!! Περιμένουμε τα νεα σου!!!!

4 διαστολη και δεν ποναγες? πραγματικα με ενα πονο θα γεννησεις. με το καλο το μωρακι σου δεσποινα περιμενουμε με αγωνια νεα σου.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινάκι σούπερ!!!Με το καλό να έρθει το μπεμπε σου!!Με ένα πόνο σου εύχομαι κι εγώ!!Θα περιμένουμε τα νέα σου όποτε βρεις χρόνο!!Πολλά φιλιά και ευχές για ο,τι καλύτερο!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ... ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ... ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 καλημερα και καλη εβδομαδα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994

Δεσποινα με το καλο!!!! με εναν πονο ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!! ο Αγιος Φανουριος τα καλυτερα θα σου φανερωσει σημερα!!!!

Σημερα για πολλες απο εμας ειναι doctor's day ε? εχουμε πολλα να πουμε το απογευμα!!!

Θα σας πρηξω λιγω και με τα δικα μου σχετικα με το ικα γιατι ξυπνησα μια χαρα και πρωι πρωι απο την δουλεια μου μου εχουν κανει τα νευρα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 654655 , το ικα το δικο μου μου εβγαλε 2 βεβαιωσεις κυοφοριας με υπογραφες για να δωσω στην δουλεια μου και θελει πισω 2 βεβαιωσεις κυοφοριας υπογεγραμμενες απο την εργασια μου!! και τελικα ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΝΕ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 679259 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 679259 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 679259 , λειπουν και σε αδεια και δεν μπορω να βγαλω ακρη.... δεν υπαρχει κανενας να ασχοληθει!!!! μετα απο ενα καλο χε%$@#$ο που φαγανε, ψαχνουν τα αρχεια μπας και το βρουνε!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα!

Κατ'αρχήν με το καλό να έρθει το μωράκι σου Δέσποινα, μακάρι να είχαμε όλες την εμπειρία σου και να λέγαμε έτσι χαλαρά πάω να γεννήσω! Αλλά νομίζω οι πρωτότοκες κυρίως θα το πάθουμε ένα σοκ όταν έρθει εκείνη η ώρα!

Εγώ πάλι λίγο πριν κοιμηθώ χτύπησα λίγο παγωτάκι και κατά τις 03:30 μέσα στον ύπνο μου με πιάνει μια καούρα, τρελάθηκα! Σηκώθηκα πήρα maalox, ήπια 2-3 μικρές γουλίτσες νεράκι, σήκωσα τα μαξιλάρια όρθια, τίποτα! Ως τις 6 υπέφερα..Μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι ως τις 11! Αλλά και με το παγωτό καούρα, έλεος!!

Επίσης μετά από 8 μήνες με καμένη οθόνη του λάπτοπ κατάφερα και μάζεψα τα 200 ευρώ που ήθελε η επισκευή του και με πήραν τηλ ότι είναι έτοιμο..οπότε αύριο που θα το πάρω θα είμαι όλη μέρα online, ως τώρα με σήκωνε ο Μάνος κάθε τρεις και λίγο για να κάτσει κι αυτός στο pc..

Περιμένουμε σήμερα τα νέα σας από τους γιατρούς σας κοριτσάκια μου, σε όλες εύχομαι μόνο ευχάριστα νέα!

Ίνα μου σε πεθύμησα! Θα καταφέρουμε να πιούμε κανένα καφέ και νατα πούμε μόλις δροσίσει λίγο; Η Στελλίτσα που είναι εξαφανισμένη;;

Το Σοφάκι μάλλον τελικά παρέλαβε τα πράγματά τους και τακτοποιεί, δεν μπήκε καθόλου το σ/κ τελικά..

Άντε υπομονή και σήμερα με τη ζέστη και από αύριο θα ηρεμήσουμε κάπως..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια επειδή κι άλλη κοπέλα από μας την πάτησε με χαμένο χαρτί του ΙΚΑ, γνώμη μου είναι με το που σας δίνει το ΙΚΑ τα έντυπα του εργοδότη κατευθείαν φωτοτυπίες γιατί δεν είναι όλοι τόσο τυπικοί που να προσέξουν μην χαθεί κάτι! Εύχομαι Έμη μου να μην ταλαιπωρηθείς περισσότερο, και η Πηνελόπη αναγκάστηκε να τα στείλει με κούριερ στο αεροδρόμιο για να τις τα φτιάξουν, φαντάσου..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη ευτυχως τα εχω φωτοτυπιες... γιατι αλλιως δεν πιστευαν καν οτι τους εστειλα 2 χαρτια, το θεμα ειναι οτι το ικα θελει το πρωτοτυπο οποτε πρεπει οπωσδηποτε να βρεθει... κ εμενα για να φτασει στον αρμοδιο επρεπε να περασει απο 3-4 χερια.... ειναι οι βλακειες των μεγαλων εταιριων!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Τινη ευτυχως τα εχω φωτοτυπιες... γιατι αλλιως δεν πιστευαν καν οτι τους εστειλα 2 χαρτια, το θεμα ειναι οτι το ικα θελει το πρωτοτυπο οποτε πρεπει οπωσδηποτε να βρεθει... κ εμενα για να φτασει στον αρμοδιο επρεπε να περασει απο 3-4 χερια.... ειναι οι βλακειες των μεγαλων εταιριων!

Έμη μου εγώ νόμισα ότι σου έχασαν το χαρτί του ΙΚΑ ασυμπλήρωτο..γιατί τότε καμιά διαφορά φωτ/πιας - πρωτότυπου..πόσες μέρες πριν από την ΠΗΤ είσαι;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 τουλαχιστον μολις ηρθε η προικα που την ειχα παραγγειλει μεσω ιντερνετ εδω και ενα μηνα!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109

θα ασχοληθω με αυτα για να ξεχασω το χαμενο χαρτι... οχι τιποτα αλλο αλλα εχουμε κ γιατρο σημερα θα δουμε τον μπεμπουλη μας!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 328109

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
emilou έγραψε:Τινη ευτυχως τα εχω φωτοτυπιες... γιατι αλλιως δεν πιστευαν καν οτι τους εστειλα 2 χαρτια, το θεμα ειναι οτι το ικα θελει το πρωτοτυπο οποτε πρεπει οπωσδηποτε να βρεθει... κ εμενα για να φτασει στον αρμοδιο επρεπε να περασει απο 3-4 χερια.... ειναι οι βλακειες των μεγαλων εταιριων!

Έμη μου εγώ νόμισα ότι σου έχασαν το χαρτί του ΙΚΑ ασυμπλήρωτο..γιατί τότε καμιά διαφορά φωτ/πιας - πρωτότυπου..πόσες μέρες πριν από την ΠΗΤ είσαι;

ασυμπληρωτο το εχασαν, αλλα το Ικα λεει θελει και τις δικιες του υπογραφες πρωτοτυπες!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα αυτο μου ειπαν απο την δουλεια αν θελω να μου συμπληρωσουν την φωτοτυπια... αλλα βαση διαδικασιας της εταιριας θα κανει γυρεω στις 10+ μερες να φτασει στα χερια μου (πρεπει να περασει απο πολλους!), και μετα αν το παω στο ικα και τους παρακαλεσω να το δεχτουν, και τελικα δεν το δεχτουν θα χασω και την πληρωμη του Σεπτεμβριου!
αν παλι παω στο ικα και τους παρακαλεσω να μου το ξαναβγαλουν... δεν ξερω αν ειναι προθυμοι να το κανουν!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:σημερα αυτο μου ειπαν απο την δουλεια αν θελω να μου συμπληρωσουν την φωτοτυπια... αλλα βαση διαδικασιας της εταιριας θα κανει γυρεω στις 10+ μερες να φτασει στα χερια μου (πρεπει να περασει απο πολλους!), και μετα αν το παω στο ικα και τους παρακαλεσω να το δεχτουν, και τελικα δεν το δεχτουν θα χασω και την πληρωμη του Σεπτεμβριου!
αν παλι παω στο ικα και τους παρακαλεσω να μου το ξαναβγαλουν... δεν ξερω αν ειναι προθυμοι να το κανουν!!

πάνε κλάψου εγκυούλα μου να σου δώσουν άλλο από το ΙΚΑ! εγώ πάλι μόνη μου τα έφτιαξα, είχα δική μου σφραγίδα, τα συμπλήρωσα, τα έδειξα στη λογίστρια και τέλος..ακούς εκεί 10 άτομα! που δουλεύεις βρε Έμη μου, σε πολυεθνική, κάτι τέτοιο;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα....
έχω ένα πονοκέφαλο.. πωπω και γράψατε πολλά, θελω πολύ να μάθω τα νέα σας και θα σας διαβάσω σιγά σιγά...

Δε μπορεσα να ξαναμπώ χτες ήρθαν τα έπιπλα και είχαμε ενα σπίτι που γινόταν πανικός μέχρι να τα στήσουμε, μετά να μαγειρέψω και μέχρι το βράδυ καθαρίζαμε και στρώσαμε το δωμάτιο του μικρού και το δικό μας... ξεπατώθηκα αλλά έγιναν τέλεια! Άξιζε τον κόπο.
Μετά πήγαμε για τσίπουρα να κεράσουμε και τον αδερφό για τον κόπο του, και τι το θελα όλο το βράδυ μαρτύρησα δε μπορούσα να κοιμηθω από τους χαζομεζέδες που δοκίμασα.
Στην αρχή πονούσα (μάλλον από την κούραση) κι ελεγα θα γεννήσω και δεν ήθελα ένιωθα τόσο κουρασμένη... και μετά δεν ένιωθα καθόλου το μπέμπη, το ριξε στον υπνο φαίνεται από την κούραση..

Σήμερα μένει μόνο να φτιάξουμε τα έπιπλα στο σαλόνι, μετά ένα γενικό καθάρισμα και τέλος από αυριο θα μπορώ να γεννήσω Razz

Α! Έχω πρηστεί και σαν μπαλόνι, χέρια πόδια χαμός αφού δεν μπαίναν τα παντοφλάκια.. λογικά από την κούραση ε? Rolling Eyes

Παω σιγά σιγά να δω τα νεάκια σας...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλουμπακια μου,εγω σηκωθηκα εκανα κατι δουλειτσες μαγειρεψα κ τον αρακα μου για τι μεσημερι κ ηρθα!!

Δεσποινακο μου με το καλο κ με εναν(κανενα καλυτερα) πονο κοριτσακι μου,ο Αγιος Φανουριος θα ειναι διπλα σου κ ολα θα πανε τελεια!!περιμενουμε νεα σου!!τι καλα που μπηκε η εβδομαδα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994

σημερα εχετε πολλες γιατρο δηλαδη απο το απογευμα κ μετα περιμενουμε τα νεακια σας!
οσο σκεφτομαι οτι εγω θα παω στον γιατρο παλι στις 20 Σεπτεμβρη με πιανει τρελα!κ εσας βρε κοριτσια στον 8ο δεν σας εβλεπαν οι γιατροι σας καθε 15??ετσι πιστευα οτι παει,στον 8ο καθε 15 κ στον 9ο καθε εβδομαδα! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:καλημερα κοιλουμπακια μου,εγω σηκωθηκα εκανα κατι δουλειτσες μαγειρεψα κ τον αρακα μου για τι μεσημερι κ ηρθα!!

Δεσποινακο μου με το καλο κ με εναν(κανενα καλυτερα) πονο κοριτσακι μου,ο Αγιος Φανουριος θα ειναι διπλα σου κ ολα θα πανε τελεια!!περιμενουμε νεα σου!!τι καλα που μπηκε η εβδομαδα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 19 215994

σημερα εχετε πολλες γιατρο δηλαδη απο το απογευμα κ μετα περιμενουμε τα νεακια σας!
οσο σκεφτομαι οτι εγω θα παω στον γιατρο παλι στις 20 Σεπτεμβρη με πιανει τρελα!κ εσας βρε κοριτσια στον 8ο δεν σας εβλεπαν οι γιατροι σας καθε 15??ετσι πιστευα οτι παει,στον 8ο καθε 15 κ στον 9ο καθε εβδομαδα! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Χαρά μου καλημέρα! εμένα στον 8ο μια φορά με είδε, ήταν τρεις βδομάδες μετά το τέλος του 7ου, οπότε δεν προλαβαίναμε για δεύτερη στον 8ο..κρίνουν αυτοί αν όλα πάνε καλά και ορίζουν ημερομηνία..μην σκας, στον ένατο κάθε εβδομάδα μου είπε και μένα..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα....
έχω ένα πονοκέφαλο.. πωπω και γράψατε πολλά, θελω πολύ να μάθω τα νέα σας και θα σας διαβάσω σιγά σιγά...

Δε μπορεσα να ξαναμπώ χτες ήρθαν τα έπιπλα και είχαμε ενα σπίτι που γινόταν πανικός μέχρι να τα στήσουμε, μετά να μαγειρέψω και μέχρι το βράδυ καθαρίζαμε και στρώσαμε το δωμάτιο του μικρού και το δικό μας... ξεπατώθηκα αλλά έγιναν τέλεια! Άξιζε τον κόπο.
Μετά πήγαμε για τσίπουρα να κεράσουμε και τον αδερφό για τον κόπο του, και τι το θελα όλο το βράδυ μαρτύρησα δε μπορούσα να κοιμηθω από τους χαζομεζέδες που δοκίμασα.
Στην αρχή πονούσα (μάλλον από την κούραση) κι ελεγα θα γεννήσω και δεν ήθελα ένιωθα τόσο κουρασμένη... και μετά δεν ένιωθα καθόλου το μπέμπη, το ριξε στον υπνο φαίνεται από την κούραση..

Σήμερα μένει μόνο να φτιάξουμε τα έπιπλα στο σαλόνι, μετά ένα γενικό καθάρισμα και τέλος από αυριο θα μπορώ να γεννήσω Razz

Α! Έχω πρηστεί και σαν μπαλόνι, χέρια πόδια χαμός αφού δεν μπαίναν τα παντοφλάκια.. λογικά από την κούραση ε? Rolling Eyes

Παω σιγά σιγά να δω τα νεάκια σας...

Γιωτάκι μου καλημέρα! άντε να ξεμπερδεύεις με το σπίτι, βαλίτσα έχεις έτοιμη, χαλαρώνεις μετά και περιμένεις απλά τη μεγάλη στιγμή!! λογικό μου ακούγεται το πρήξιμο, και χθες που κάνατε δουλειές η ζέστη ήταν ανυπόφορη..κατακράτηση νομίζω έκανες..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι κ Εμη μου καλοριζικα τα επιπλακια κ με το καλο να τα χαρουνε τα μπεμπακια σας!!

κοριτσια εχει καμια νεα απο την Αθηνουλα μας??κ αυτη πρεπει να ειναι στις μερες της αν δεν κανω λαθος ηταν απο τις πρωτες!! Rolling Eyes Rolling Eyes

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:

πάνε κλάψου εγκυούλα μου να σου δώσουν άλλο από το ΙΚΑ! εγώ πάλι μόνη μου τα έφτιαξα, είχα δική μου σφραγίδα, τα συμπλήρωσα, τα έδειξα στη λογίστρια και τέλος..ακούς εκεί 10 άτομα! που δουλεύεις βρε Έμη μου, σε πολυεθνική, κάτι τέτοιο;

ναι Τινη στην marfin δουλευω... και μολις με πηραν τηλ να μου ανακοινωσουν κ επισημα οτι το εχασαν!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις