Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
233 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 233 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στα κορίτσια!!Δρόσισε ευτυχώς,άντε άντε πια!!

Σοφάκι μου,είναι όπως τα λες.Ο γιατρός σου καταφανέστατα φοβάται ότι θα χάσει τα λεφτά του,γιαυτό προσπαθει να σε φοβήσει για το νοσοκομείο.Σε τελική ανάλυση κοπέλα μου,όσες ελλείψεις μπορεί να έχει ένα δημόσιο νοσοκομείο αυτή τη στιγμή σε υλικά,μόνο να αναλογιστείς πόσες περισσότερες γυναίκες γεννούν εκεί,πόσα περισσότερα περιστατικά βλέπουν αυτοί οι γιατροί,πρέπει να ησυχάζεις..Όσο για την επισκλιρήδιο,αυτό που σου είπε ισχύει.Το συζητούσα κι εγώ με μια γυναικολόγο από το Έλενα πριν κανα μήνα.Στο δημόσιο κάνουν μια άλλη αναισθησία,που λέγεται ραχιαία αν θυμάμαι καλά.Χαρακτηριστικά μου είπε ότι τουλάχιστον στο νοσοκομείο που δουλεύει εκείνη,ακόμα και τις καισαρικές τις κάνουν με ολική αναισθησία,ανεξαρτήτως επικινδυνότητας.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι εχω αρκετα κοντομάνικα απο το πρωτο οπότε θα παρω και μερικά με μακρυ μανίκι και αναλόγως.. και κανα ζακετάκι... ανυπομονω να πάω για ψώνια!

Η Δεσποινα λογικά θα γέννησε ε? αντε να φτιάξουμε και το γκρουπάκι μανουλες Σεπτ. - Οκτ. !! Αν και εκει να δω πόσο θα προλαβαίνουμε να μιλάμε! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω θαλω τετοια ξαπλωστρα μαριανθη! Very Happy
γιωτακι,εγω εχω παρει ΜΟΝΟ μακρυμανικα,αλλα ολα λεπτα βαμβακερα,οχι ζεστα..σκεφτηκα αν γεννησω πιο νωρις,θα στειλω τον αντρα μου να παρει μερικα,τα πλενει η μανα μου κ θα τα εχω ετοιμα..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Κατερινάκι και Ελενα!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:κ εγω θαλω τετοια ξαπλωστρα μαριανθη! Very Happy
γιωτακι,εγω εχω παρει ΜΟΝΟ μακρυμανικα,αλλα ολα λεπτα βαμβακερα,οχι ζεστα..σκεφτηκα αν γεννησω πιο νωρις,θα στειλω τον αντρα μου να παρει μερικα,τα πλενει η μανα μου κ θα τα εχω ετοιμα..
κι εγώ ετσι είχα κάνει αλλά ενα βράδυ με επιασε ενα ανχος μη γεννήσω πιο νωρίς και εδδομένου του καυσωνα λεω δε θα χω τι να φορέσω στο παιδί και έτσι πήρα κι από τα άλλα να τα χω.
Αφου σου λεω δε μπορούσα να κοιμηθώ εκεινο το βράδυ...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εχω μεινει πολυ πισω! Μονο 5 φορμακια εχω που φανταζομαι θα λερωθουν ολα τις πρωτες δυο μερες! Το μωρακι απο το μαιευτηριο τελη σεπτεμβρη- αρχες οκτωβρη τι πρεπει να φοραει; Κοντομανικο φορμακι λεπτο- μακρυμανικο φορμακι πιο χοντρο απο πανω και ζακετακι απο πανω; Και σκουφακι;
Μαριανθη μου καλημερα κ καλωσορισες και παλι!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενακι μην αγχωνεσαι... εγω στο πρωτο ειχα μονο κοντομάνικα αλλα ήταν τελη αυγουστου... τωρα σκέφτηκα μηπως πρεπει να πάρω μακρυμάνικα κορμακια που να μένει απο εξω τα ποδαρακια δλδ και μερικα παντελονακια βαμβακερα ετσι ωστε να μπορω να κανω συνδυασμους.. οπως και κανα ζακετακι... οσο για τη ποσότητα εξατραται απο το ποσο συχνα θελεις να βαζεις πλυντήριο! αν βαζεις καθε μέρα τοτε 7-8 φτάνουν για αρχη.. μεγεθος νομιζω ειχα παρει απο 3 μηνων και πανω και οχι το 0 ...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο τελεια η φωτο εισαι κουκλα!!!

Ελευθερια μου σορρυ σε ξεχασα μια χαρα ειναι το νινακι σου μην αγχωνεσε ειναι φιτ!!

παω σ/μ για ψωνια θα τα πουμε το μεσημερακι
πολλα φιλια σε ολες προς το παρον!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα ομορφούλες μου! Πώς είστε;
Με ενημέρωσε το Γιωτάκι εχθές μέσω μνμ για τα γεννητουράκια! Να σας ζήσουν κοριτσάκια μου γλυκά!
Ε και είπα η γαϊδούρα να μπω να δω τί κάνετε!
Εγώ είμαι καλά, νομίζω πως τώρα απολαμβάνω το καλοκαιράκι μου αν και αγωνιώ να βγεί το καλό μου! Έχω ξεκινήσει τη μέθοδο "σεξ με εκσπερμάτωση μέσα μου" αλλά δε βλέπω φως στο τούνελ, τουλάχιστον το απολαμβάνω!
εσείς πώς μου είστε;;;

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Ελενακι μην αγχωνεσαι... εγω στο πρωτο ειχα μονο κοντομάνικα αλλα ήταν τελη αυγουστου... τωρα σκέφτηκα μηπως πρεπει να πάρω μακρυμάνικα κορμακια που να μένει απο εξω τα ποδαρακια δλδ και μερικα παντελονακια βαμβακερα ετσι ωστε να μπορω να κανω συνδυασμους.. οπως και κανα ζακετακι... οσο για τη ποσότητα εξατραται απο το ποσο συχνα θελεις να βαζεις πλυντήριο! αν βαζεις καθε μέρα τοτε 7-8 φτάνουν για αρχη.. μεγεθος νομιζω ειχα παρει απο 3 μηνων και πανω και οχι το 0 ...


Οντως ειναι μικρο το 0!! Τα εχω δει!Smile

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Αθηνούλα!! Αντε κοντευεις εσυ να δεις το μωράκι!!!

Εμεις χθες επιστρέψαμε απο τις διακοπές μας και προσπαθούμε να μαζευτούμε!

Δε χαμπαριάζει ο μικρός να βγεί ε?? καπου είχα δει ενα κολπο που χοροπηδας πανω σε μια μπάλα μαλακή.. σαν τις μπάλες του πιλάτες δλδ.. καθεσαι και κανεις πανω κατω... πολυ αστειο!! αλλα εχει αποτέλεσμα!

http://www.creativebeez.gr

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Μαριανθάκι! Λες να το δοκιμάσω και αυτό, έχω μια τέτοια μπάλα στο σπίτι...θα φρικάρει ο άντρας μου άμα με δει σε τέτοια φάση! Ήδη τον κυνηγάω σαν τη λυσασμένη από πίσω για σεξ και αυτός ψιλοφοβάται και με λέει να ηρεμήσω λίγο χιχιχι!
Μωρέ θα βγει, την Παρασκευή θα πάω πάλι στη γιατρό να με δει από κάτω. Αυτό σημαίνει ότι θα μου βάλει και χέρι Shocked Shocked Shocked ,ξέρετε;;;;
Μου είπε ότι πάμε καλά πάντως!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενοειτε οτι θα βγει Αθηνακι... πλάκα θα έχει με τη μπάλα όμως! εχει πλακα και η αναμονη! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλεπω ολες θελετε να δειρετε το γιατρο ε?κανενα προβλημα!!!!!!!!!!!
γεια σου, αθηνουλα,κατερινακι,χαρα και ελενα!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 27 215994
λες να το βρω σα δικαιολογια και να κανω σεξ για να γεννησω ευκολα?γιατι ειδαλλως δε βλεπω 'χαρα'!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνούλα καλωσήλθες!!Χτες είχαμε την κουβέντα σου κοπέλα μου!!Χαίρομαι που είσαι καλά και έχεις ξεκινήσει κόλπα για να βγει το μπεμπε!!Σούπερ όλα!!

Κορίτσια από ρουχαλάκια κι εγώ λιγα έχω πάρει..Τα ζιπουνάκια τα έχω όλα κοντομάνικα και τα φορμάκια μακρυμανικα,νουμερο 0..τα πήρα από το νετ όλα (λογω ξάπλας),τα μισά από το Λητώ και τα άλλα μισά από το Ηρα.Ε αν τα συγκρίνετε μεταξύ τους,καμμία σχέση το νουμερο!Του Λητώ είναι μινιόν,και του Ηρα για αρκετα πιο μεγάλα μωράκια!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 27 215994

τι ωραια δροσια ειναι αυτη? ευχαριστηθηκα υπνο... το βραδυ εσκασα βεβαια αλλα απο τις 6 ανοιξα ολα τα παραθυρα και εκανα restart στον υπνο μεχρι τωρα!!!!!!!!!

Σοφακι διαβαζα τα νεα του γιατρου σου και φρικαρα Shocked !!!! νομιζω τελικα οτι οσοι ειναι απο μεγαλοοικογενειες γιατρων ειναι οι χειροτεροι!! αυτος δεν ειναι για ξυλο... για καταγγελια ειναι!!!

Μαριανθη τι ωραια φωτογραφια...

Λιλα αφου εισαι και νοσηλευτρια καλα κανατε και πηρατε το κοριτσακι σας στο σπιτι... θα το παρακολουθει στενα κ γιατρος και ολα καλα θα ειναι. Το μαιευτηριο που ησουν το θυμαμαι... αλλα νομιζω οτι πανω κατω τα ολα ιδιωτικα δυσκολευονται να αντιμετωπισουν τετοιες καταστασεις... αφου ολα πηγαν καλα, αυτο εχει σημασια!!

Αθηνουλα δεν πειραζει... αστον λιγο ακομα τον μικρο μεσα, να χαρειτε λιγακι τις τελευταιες μερες που θα ειστε οι δυο σας!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Σοφάκι και Κατερινούλα!
Όρμα Σοφάκι!!!
Για τα ρουχαλάκια λέτε ε;;;Και μένα αυτά που μου έφεραν άλλα είναι μεγάλα και άλλα μικρά κι ας είναι το ίδιο νούμερο. Αφήστε που όλοι μου τα πήραν μακρυμάνικα και πήγα και αγόρασα μερικά κοντομάνικα. Τώρα πλέον ότι μου φέρουν θα το αλλάζω γιατί μάζεψα αρκετά μικρούτσικα.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΩΣΟΥΔΕΣ....
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ...ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ.....ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΡΟΣΙΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Εμάκι!
Πωπω ύπνος το καλύτερο πράγμα...κοιμήσου τώρα που μπορείς!
Σοφάκι τί έπαθες με το γιατρό;Πάω να ενημερωθώ από προηγούμενη σελίδα...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω παρει τα παντα Ν3,κ καποια χειμ.που βρηκα σε προσφορα το Ν6,κ μονο 2τεμ Ν1,λεω αν γεννηθει μικρο,να μην βγουμε γυμνοι απο το μαιευτηριο.. Razz
στην κορη μου δεν της εβαλα ποτε το 0 γιατι ηταν 4 κιλα κ δεν της εκανε.τον μπεμπη τον κοβω πιο μικρο,για να δουμε..οταν γεννησα την κορη μου ηταν 3 οκτ,ειχε 25 βαθμους,αλλα της εβαλα μακρυμανικο λεπτο.
κατερινακι,ωαρια φωτο,αλλα οχι τοσο καλοκαιρινη οσο χθεσινη! Wink

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμμμ Σοφάκι διάβασα...μωρέ γιατρός σου λέει μετά! Αλλά έτσι μόνο την τσεπούλα τους σκέφτονται μερικοί, άθλιοι!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!

Πρωί πρωί κατέβηκα να πάρω το λάπτοπ μου που το είχα για επισκευή και τώρα έχουμε κατέβει με το Μάνο στο μπόουλινγκ για καφέ κι εγώ μπήκα με το δωρεάν wi fi που έχει εδώ!

Σήμερα επιτέλους δρόσισε και στο Ηράκλειο, όχι τραγικά, αλλά είναι πιο υποφερτά..εμείς ακόμη δεν έχουμε νερό στο σπίτι και σήμερα προβλέπεται μπάνιο στης πεθεράς.

Κουτσουνάκι μου, πόσο καπνίζεις εσύ και σε αγχώνει το βάρος του μωρού; κι εγώ αυτά σκεφτόμουν πριν μερικές μέρες που πήγα στο γιατρό, ότι στάνταρ φταίει το τσιγάρο που η μπέμπα μου στις 34 εβδομάδες είναι μόλις 2 κιλάκια..προφανώς έχει κάποια σχέση, ο πλακούντας σου σε τί κατάσταση είναι; σου είπε ο γιατρός σου; θρέφεται σωστά το μωρούλι;

Αθηνούλα, εκτός απροόπτου περιμένουμε τώρα την δική σας άφιξη! Από τη Δέσποινα δεν είχαμε ακόμη νέα, έτσι; λογικά ήρθε το μωράκι της χθες..

Φιλιά προς το παρόν, να πιω λίγο καφέ και τα ξαναλέμε!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνουλα εσυ εισαι ετοιμη!! 38w +3!!!!
Περπατας;; Νομιζω οτι το περπατημα ειναι πιο αποτελεσματικο παντως απο το σεξ. Ετσι λενε!Smile

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περπατάω αρκετά αν και μετά υποφέρω από τους πόνους στα πόδια...πρήζονται υπερβολικά!
Λοιπόν θα επιχειρήσω να σας βάλω φώτο του δωματίου του κούκλου μας, για να δω θα τα καταφέρω!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω κατι γιατι θα παει ο αντρας μου τωρα στο φαρμακειο!! για τον αφαλο το καθαρο οινοπνευμα που πρεπει να εχουμε ειναι αυτο του φαρμακειου ε? οχι του σουπερ μαρκετ το φτηνο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις