Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 417472

Εγώ μια χαρούλα κοιμήθηκα, στις 6.15΄ τινάχτηκα πάνω και από τότε χουζούρευα..
Ήρθαν και τα αδερφιά μου με τα έπιπλά, έμειναν για καφέ Λάρισα στην άλλη μου αδερφή και το μεσημεράκι θα φτάσουν, κι έχω μια χαρά.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 536304 για τα πράγματα(καλά και για τα αδερφια..)
Νικολέτα βοήθειά σου κοπέλα μου κι εγώ πήγα 15αυγουστο ας είναι η Παναγιά μαζί μας..

Νικόλ μου κρεβατώσου τώρα για να μάθεις να είσαι ξεροκέφαλη, περαστικά σου εύχομαι και να προσέχεις από δω και πέρα...

Ναι κορίτσια είδατε κι εγώ χτες το παρατήρησα στη φώτο είναι μεν μεγάλη αλλά κρεμάει και κάπως προς τα κάτω, ετοιμάζεται ο μπόμπηρας.. ή είναι τόσο βαρύς πια... Razz για να δούμε την Τετάρτη τι θα μας πει ο γιατρός πότε να τον περιμένουμε..
Σήμερα στήνω δωμάτιο, αύριο κανω καμιά δουλειά στο σπίτι και ξεκινάω περπάτημα και τα κόλπα της Στέλλας! Razz

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άυτό λέω κ εγώ Έλενα, να φτάσω τουλάχιστον στις 34 εβδομάδες! Γιώτα μου η κοιλιά μου είναι σαν την δική σου μπορώ να πώ! Στρογγυλή και πρός τα κάτω.. εμένα έχει πάρει θέση με το κεφάλι προς τα κάτω 'ηδη!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikol10 έγραψε:Άυτό λέω κ εγώ Έλενα, να φτάσω τουλάχιστον στις 34 εβδομάδες! Γιώτα μου η κοιλιά μου είναι σαν την δική σου μπορώ να πώ! Στρογγυλή και πρός τα κάτω.. εμένα έχει πάρει θέση με το κεφάλι προς τα κάτω 'ηδη!
Καλό είναι αυτό να μη σε ανησυχεί.. απλά να κάτσεις στα αυγά σου τώρα να μεγαλώσει λίγο ακόμη το μωράκι κι όλα θα πάνε καλά..

Εμένα το μόνο μου ανχος όταν έμεινα έγκυος ήταν μη δε γυρίσει το μωρό στην ώρα του, μου χε μεινει που το συζητούσαν πολλές, αλλά όλα καλα.

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ εγώ να σου πώ το είχα άγχος αλλά τελικά η απ' ότι φαίνεται η τσούπρα μου είναι βιαστική μάλλον!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπονάκια!!!

Νικόλ περάστικα κοπέλα μου!!!!Κάτσε ξάπλα χαλάρωσε και όλα καλά θα πάνε!!!

Λίλα να σου ζήσει...με το καλό να τη πάρετε σπίτι!!!

Τι φτιάνετε???Εμείς χθέσ ξεκινήσαμε να κολάμε τα αυτοκόλητα ....είχαμε ξεκινήσει με θέμα τη ζούγκλα αλλά ο Μάκης είχε καψούρα το Μακουίν δεν του χάλασα χατήρι και λέω θα βάλουμε το Μακουήν....έλα όμως που ξεκίνησε να κολάει και τα υπόλοιπα και έγιεν τσίρκουλο.....τελικά τα έβγαλε όλα....μετά από συζήτηση...και περιμένουμε επιτέλους ε΄να φίλο αυτοκολητά να έρθει να του δέιξω κανά 2 τοιχογραφίες να μου τις τυπώσει!!!!Για να δούμε!!!

Γιωτάκο με το καλό να έρθουν τα επιπλάκια!!!Ελενάκο μου καλά είσαι???

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω Λίλα συγκλονίστηκα!
Να σας ζήσει κοριτσάκι μου καλή προσαρμογή!
Καλημέρα αγάπες γκαστρουλίτσες!
Πάμε με τους άντρες μου στο γήπεδο να παίξουμε μπάλα.
Το απόγευμα θα έρθουν οι κουμπάροι μας με τη βαφτιστηρούλα μου, άρα το βράδυ θα σας δώ.
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα βικυ! Μακουιν τελικα το δωματιακι ε;; Τελειο θα ναι!SmileΕγω εχω τελειοποιησει το δωματιο αλλΑ εχω αφησει στην ακρη άλλα πιο σημαντικα πραγματα που πρεπει να αγορασω για τις πρωτες μερες που δε θα μπορω να βγαινω.. Ειναι και ο αντρας μου εντελως ασχετος.
. σημερα εμεις σπιτι με τοση ζεστη που να παμε.
Γενικα οι κυριακες για μενα ειναι βαρετες!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βίκυ και Στέλλα...

Στέλλα καλά να περάσετε και προσοχή με τη μπάλα...
Βίκυ ναι κορίτσι μου ασε τον καλλιτέχνη να κάνει τη δουλειά του γιατί αλλίως θα να ι σαν να περνάει ο μακουϊν μέσα από τη ζούγκλα χαχαχα πάντως δε μπορείς να πεις ο μάκης φιλοτιμήθηκε να βοηθήσει αλλο τώρα αμα εσένα δε σ΄άρεσε το αποτέλεσμα... Razz

Ελενα δε μας έδειξες καμία φώτο ρε συ να δουμε πως έγινε το δωματιάκι..

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Βικάκυ και Στελλίτσα!! Βίκυ κ εγώ ζούγκλα θα ψήφιζα εάν είχα αγόρι αλλά ας όψεται καμιά φορά να τους κάνουμε και κανά χατήρι!! χαχαχα!!
Στέλλα πως θα την παλέψεις με τόση ζέστη στο γήπεδο??!! Καπελάκι κ άγιος ο θεός! Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλιτσες!!! Νικολ, περαστικά σου!!! Ξεκούραση τώρα κ όλα θα πανε καλα!!!
Εγω ξύπνησα καλύτερα σήμερα.. Μαγειρεψα κ είπα να βάλω κανά πλυντήριο τα ρουχαλακια του μπεμπη κ τις νυχτικες μου.. Να αρχίσω να ετοιμαζομαι σιγά σιγά.. Το μεσημέρι θα ξαπλωσω πάλι να ξεκουραστω κ πιστεύω θα είμαι οκ. Όπως σας έχω πει έχω να πάω επίσκεψη στο μαιευτήριο σήμερα.. Επί ευκαιρία θα ρωτήσω κ την κοπέλα τι χρειάστηκε τελικά κ τι όχι μέσα, να μην πάρω άχρηστα πράγματα...ζέστη σήμερα, να κάνουμε υπομονή μέχρι την Τρίτη!!! Φιλακια πολλα! Ελπίζω να είστε όλες καλα!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα γκαστρουλες!!!
Λιλα μου συγκλονιστηκα απο την ιστορια σου.Την ειπα στον αντρα μου και τον ελουσε κρυος ιδρωτας!!!!Να σου ζησει η μπουμπου σου και με το καλο να πατε σπιτακι σας!!!!Παντα γερες,δυνατες και η παγια μαζι σας!!!

Νικολ ξεκουραση στο φουλ.Και εμενα με επιασε μια υστερια με το σπιτι αλλα γρηγορα καταλαβα οτι μεχρι να γεννησω θα μας φαει η βρωμα γιατι ειμαι πολυ δυσκινητη και τα παρατησα!!!

Εγω ειχα κατι ενοχκησεις εχθες το βραδυ.Πετρωνε η κοιλια ψηλα ποναγα.Γενικως κατι διαφορετικο απο τις αλλες μερες.Αλλα κοιμηθηκαμε καλα.Μαλλον ηταν πολυ ενεργητικος ο μικρος μου εχθες!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Giotaki εχω βγαλει με το κινητο μου . Θα περιμενω να ξεκουμπιστει απο το λαπτοπ ο αντρας μου για να την περασω και να τη δειτε!
Αντε σιγα σιγα θα αντικαθιστουμε τις κοιλιτσες με τα δωματιακια μας!Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα συζηταγαμε εχθες το θεμα του παιδιατρου.ΚΑι μια και εισαι απο Παλληνη ξερεις κανεναν???Εχεις καταληξει???

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη δε το εχω ψαξει ακομα. Ρωτησα τους γειτονες απο διπλα βεβαια που εχουν ενα αγορακι 4 μηνων και μου ειπαν οτι πανε στην Σαλεσιωτη Κωνσταντινα( μαραθωνος 76) και οτι γενικα ειναι ευχαριστημενοι. Ντραπηκα να ρωτησω για τιμη επισκεψης στο σπιτι και τετοια. Μου ειπαν οτι ειναι στο εοπυυ. Αν μαθεις και εσυ για κανεναν πες μιυ γιατι και εγω παλληνη θελω να βρω.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το οτι ειναι γυναικα και στον εοπυυ ειναι θετικο...Δυστυχως εμεις δεν ξερουμε ζευγαρια με παιδια στην Παλληνη.Μονο ο Πανος αν ρωτησει καμια συναδελφησα του στον Δημο.Αν μαθω κατι θα σου πω.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Το οτι ειναι γυναικα και στον εοπυυ ειναι θετικο...Δυστυχως εμεις δεν ξερουμε ζευγαρια με παιδια στην Παλληνη.Μονο ο Πανος αν ρωτησει καμια συναδελφησα του στον Δημο.Αν μαθω κατι θα σου πω.

Αυριο μαλλον θα κανω ενα τηλεφωνο να ρωτησω και Καλα αν ειναι συμβεβλημενη με τον εοπυυ και ποσο πανε οι επισκεψεις..στο σπιτι και στο ιατρειο...
Αν μαθεις και εσυ πες μου...Smile

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Zouzounes Kalhmera gia mena kalhspera gia esas!
Kaname marathwnio ypnou!
Pame twra gia mpanaki kai ola ta sxetika,tha sas dw arga to vrady kathws mou anakoinwse oti tha fame eksw meta to mpanio k meta tha me sernei se kafetereia na dei ton agwna..tha parw mazi mou vivlia k periodika!
Sas filw na exete mia omorfh kuriakh mias kai einai h teleytaia tou Aygoustou!!
Smouatssssssssss :***

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα να περασεις πηνελοπη μου!!Smile
Τα λεμε το βραδυ!!Smile

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!
Λίλα μου τί περιπέτεια ήταν αυτή που πέρασες??Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά,για εσένα και για τη μικρή σου!!Με το καλό να την πάρετε στο σπίτι και να ξεχάσετε γρήγορα τα δύσκολα που πέρασαν!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια πολλά φιλιά!Από τα λίγα που διάβασα είστε όλες καλά!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας εγκυούλες μου!

Εμείς μόλις γυρισαμε από πρωινό καφέ στο κέντρο, άδειο μεν αλλά κορίτσια εγώ τόση ζέστη ξανά δεν τρώω! καλά κάθομαι στο σπίτι όλη μέρα στο κλιματιστικό..πήγα πήρα μια βεντάλια γιατί κάποια στιγμή δεν μπορούσα να πάρω ανάσα..αν είχαμε κάνει κανένα μπανάκι όλα θα ήταν αλλιώς, τώρα τα χειρότερα θα έχω να λέω για το φετινό καλοκαίρι..

Πάω να μπω κάτω από το λάστιχο και να ηρεμήσω λίγο, γιατί ταχυκαρδία φουλ πάλι..

Καλή Κυριακή σε όλες! άντε και το άλλο σ/κ θα είναι Σεπτέμβριος (ελπίζω να φέρει πρωτοβρόχια!)..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nikol10 έγραψε:Κ εγώ να σου πώ το είχα άγχος αλλά τελικά η απ' ότι φαίνεται η τσούπρα μου είναι βιαστική μάλλον!
Νικολέτα ξύυυυυυυλο!!!κι εγώ τις συσπάσεις στον τέταρτο τις έπαθα μόλις κατεβάσαμε τα καλοκαιρινά!!Απο τότε ξάπλα για να μάθω!!Μείνε ξάπλα και κάνε ο,τι σου λέει ο γιατρός σου.Όσο και αν το υποτιμάμε,η ξάπλα βοηθάει πάρα πολύ!!Όλα καλά θα πάνε,θα το δεις!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη καλα να περασετε.Παντωε εγω χαιρομαι παρα πολυ που ειναι επιτελους η τελτευταια κυριακη του αυγουστου.Θελω δροσια.

Κατερινακι μου πως εισαι???

Ελενα οτι μαθεις ενημερωσε με σε παρακαλω.Ειναι πολυ κοντα μας και την θεωρω βολικη.Αν μαθω και εγω θα σου πω!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Πηνελοπη καλα να περασετε.Παντωε εγω χαιρομαι παρα πολυ που ειναι επιτελους η τελτευταια κυριακη του αυγουστου.Θελω δροσια.

Κατερινακι μου πως εισαι???

Ελενα οτι μαθεις ενημερωσε με σε παρακαλω.Ειναι πολυ κοντα μας και την θεωρω βολικη.Αν μαθω και εγω θα σου πω!!!

Γεια σου βρε Νικάκι!!
Καλά είμαι,περιμένω να πάω Τετάρτη στον γιατρό να με δει έκτακτα.Εσύ πώς είσαι με τα πονάκια που σε έπιασαν?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας συγκαστρουλες μου!

Καταρχην Λιλα μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 50580

Να ξερεις συγκινηθηκα παρααααα πολυ αποσα εγραψες.. τα διαβαζα και τα ξαναδιαβαζα με αγωνια και χαρηκα τοσο πολυ που πηγαν ολα καλα... Η Παναγιτσα ειναι ΠΑΝΤΑ διπλα μας γιαυτο και πρεπει να εχουμε πιστη στο Θεο και να προσευχομαστε σε αυτον και ολα τοτε πηγαινουν καλα..

Νικολ μου μην παθεις αυτο που επαθα εγω! ακριβως η ιδια ξεροκεφαλια! πριν κανενα μηνα νοσοκομειο γιατι με επιασε να καθαρισω το σπιτι απο πανω μεχρι κατω με αποτελεσμα τις περιβοητες συσπασεις.. ξεκουραστου και μην κουραζεσαι καλη μου...

Αννουλα ελπιζω ολα καλα τωρα με τους πονους που ειχες.. Αυριο θα σε δει ο γιατρουλης σου και θα ηρεμησεις.. να εισαι θετικη κοριτσι μου.

Βικακι φοβερος ο Μακης σου αλλα δεν τον αφησες ρε παιδι μου να κανει τα καλλιτεχνικα του Respect Respect

Τινη μου, Κατερινα, Ελενα,Νικη, Εμη, Πηνελοπη, Ινακι, Στελλα, Χαρα, Ρουλλα και σε ολα τα αλλα κοριτσια τα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 15 417472 μου ελπιζω να ειστε ολες καλα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοιλουμπιτσες μου!!

Νικολετα μου ξεκουρασου λιγο κοριτσακι μου κ ολα θα πανε καλα!!

Πηνελοπη μου καλα να περασετε!!

αντε βρε κοριτσια να δροσισει λιγακι χθες ακουγα οτι ηταν το πιο ζεστο καλοκαιρι εδω κ πολλα χρονια κ λεω την τυχη μου μεσα!! Mad Mad
φυσικα τον φαγαμε τον γαιδαρο αλλα ελπιζω τουλαχιστον απο την Τριτη να δροσισει αρκετα!

εγω ξεκιναω να βαζω πλυντηρια τα ρουχαλακια κ τα σεντονακια της μπεμπας να τα βαλω σε βαλιτσες κ να τα στειλω στο σπιτι της πεθερας γιατι οταν μπουν τα μαστορια θα γινετε ενας πανικος κ δεν θελω να τα αφησω ολα τελευταια στιγμη.μετα θα εχω το βαψημο κ το στησιμο του δωματιου!ουφφφ μονο που το σκεφτομαι με πιανει τρελα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις