Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
152 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 152 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου κ εγω αυτο λεω μιας που θα εισαι εκει κανε μια εξετασουλα!!

Πηνελοπη μου τι μας κανεις βραδιατικα cyclops cyclops cyclops

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαληνυχτα κοριτσια και ονειρα γλυκα!Θα μπαινω οποτε μπορω να μαθαινω νεα σας γιατι με την προωροτητα της μπουμπους θα ζοριστουμε λιγο στο θηλασμο και ο ελευθερος χρονος θα ειναι ελαχιστος!Με το καλο να κρατησετε ολες τα μωρακια στην αγκαλιτσα σας,να ειναι γερα και καλοτυχα!Στειλτε μου οσες θελετε μηνυματα και στο facebook.Aυτα θα μπορει να τα διαβαζει κ ο αντρας μου και να μου τα μεταφερει.Πολλα πολλα φιλια στις κοιλιτσες και ελπιζω αυριο να ξαναμπω και να σας πω οτι την Δευτερα παιρνουμε το μωρο μας στο σπιτι!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Lila,na mpeis na mas peis ta nea sas! Kalh ksekourash k Kalh anarwsh,filiaa

Xara se mena ti kanw vradiatiko..mexri twra prosexa re gamwto ..thn teleytaia vdomada to exw parakanei..prepei na mazeytw!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ δεν έχω νιώσει συσπάσεις ποτέ και δεν ξέρω πως είναι,πιστεύω αν με πιάσουν να το καταλάβω!!!!

Κορίτσια σας καληνυχτίζω κι εγώ!φιλάκια και να έχουμε ένα ήσυχο βράδυ!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια...

σημερα δεν προλαβα να μπω αρκετη ωρα, αλλα απο το πρωι σας διαβαζω... ειχαμε κοσμο σπιτι λιγο πριν εφυγαν!!

Λιλα να σου ζησει η κορη σου, να ειστε παντα γερες και δυνατες και η Παναγια παντα μαζι σας!! με εχει σοκαρει η αληθεια ειναι η ιστορια σου, ειχες καποια αλλη ενδειξη πιο πριν?

Αννα ξεκουραση θελουν οι συσπασεις... αλλα πολυ ξεκουραση!!! αν αγχωνεσε πολυ κανε αυριο εναν υπερηχο... εχε μονο υποψη οτι θα πληρωσεις κυριακατικη τιμη (περιπου 100€ δηλαδη!)


Βρε Πηνελοπη τι ειναι αυτα που μας κανεις βραδιατικα με τις βαφλες?????????
Εχω διαπιστωσει παντως τις τελευταιες μερες εχει πεσει πολυ η ορεξη μου... μαλλον η ορεξη καλα κραταει, η ποσοτητα φαγητου που μπορω να φαω εχει πεσει!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Ελεθερια κ Λια μου κ ελπιζω να μπεις αυριο κ να μας πεις οτι θα την παρετε σπιτι την μπουμπουκα σας!!

Εμη μου καλητερα να μην εχεις ορεξη παρα να εχεις ολο κ πιο πολυ Shocked Shocked Shocked Shocked

λεω να παω να προσπαθησω να κοιμηθω κ εγω!!πολλα φιλια σε ολες κ ας εχουμε ενα ηρεμο βραδυ!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 531909*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 531909

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xarouli kai Eleytheria Kalhnyxta !

Emh ase me giati to egklhma egine twra kai oi typseis opou na nai erxontai..kai na fadasteis mexri arxes 7ou glyka den etrwga..twra se mia vdomada exw lyssaksei!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Χαρα, ελευθερία κ Λίλα!!!
Αυτο σκέφτομαι, κρίμα τα λεφτά.. Να δω αν αντέχω μέχρι την Δευτέρα να με δει ο doc μου..
Τι άγχος είναι αυτή η εγκυμοσύνη πια...;;;; Κουναει ανησυχείς, δεν κουναει πάλι ανησυχείς.. Αμάν πια..
Κορίτσια σας αφήνω, πάω για νανι, μήπως είμαι καλύτερα αύριο!!! Σας φιλω!!! Καληνύχτα!
Καλη όρεξη πηνελόπη!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα Χαρα κ Λιλα...

Ασε Πηνελοπη κ εγω καπως ετσι ημουν... στον 8ο επαθα το μεγαλο σοκ με τα γλυκα!!! κοιμομουν και ξυπναγα με την σκεψη γλυκου... εχω φαει τοσα πολλα που ανεβασα το σακχαρο στο 101 ενω σε ολη την εγκυμοσυνη ημουν 75-80 και με πολυ καλη καμπυλη σακχαρου!!

Τωρα εχω λιγο χαλαρωσει... (λιγο!)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα Αννα...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς ήρθε η μπεμπούλα σου Λίλα μου! εύχομαι να ξεχάσεις γρήγορα τις συνθήκες της γέννας της και στο εξής ένα χαμόγελό της να σβήνει κάθε σου στενοχώρια..καλή ανατροφή να της δώσετε!

Αννούλα μου αν έχεις κανένα νεότερο αύριο μας λες, αλλιώς τη Δευτέρα. Χαρά μου να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου, όταν έρθει εκείνη η μεγάλη ώρα τί στο καλό, θα το καταλάβουμε..σημασία έχει να παραμείνουμε ψύχραιμες για να το ευχαριστηθούμε, δεν γεννάμε κάθε μέρα! Γιωτάκι μου super κοιλίτσα, άντε να δούμε τί έκπληξη κρύβεται εκεί μέσα! Πηνελόπη μου γλυκιά, καλή όρεξη! Κολάστηκα κι εγώ με τη βάφλα, θα πάω να φάω κι εγώ πριν κοιμηθώ λίγη νουτέλα να μου περάσει η υπογλυκαιμία! Έμη μου, μακάρι κι εγώ να έτρωγα λιγότερο, δεν με σταματάει ούτε η ζέστη, ούτε η κοιλούμπα, ούτε τίποτα! Μετά θα πέσει πολύ δίαιτα!


Σας αφήνω κι εγώ όμορφές μου..όνειρα γλυκά μας και αύριο πάλι κουράγιο με τη ζέστη..από Δευτέρα βράδυ είπαν θα πέσει η θερμοκρασία..άντε να δούμε..σας φιλώ!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα Τινη...

Βρε Γιωτακι δεν σχολιασα και την νεα φωτο της κοιλιτσας σου!! σουπερ ετοιμογενη κοιλιτσα!!! εχει αρχισει να κατεβαινει και χαμηλα... τελεια ειναι!!!!!!!!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Annouli kai Tinh!

Emilou les na einai tou 8ou sypmtwma? ma den ta evaza sto stoma mou..trwgane dipla mou ,fernan sto spiti se episkepseis glyka k ta moirazame..den ta hthela katholou!
Twra sto telos tha faklanepsw k tha trelathw xriste mou!
Mhpws einai psyxologiko kai apla me thn sokolata mas anevenei h diathesh..paizei k ayto!k egw ws twra zaxaro 73 eixa..an anevasw tha mou thn pei sigoura..kai to xeirotero mou einai na mou thn leei o giatros mprosta ston mpamph..thelw n anoiksei h gh na me katapiei!

Posa eipa pali!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ευτυχως δεν μου την ειπε ο γιατρος, γιατι ενω ετρωγα τοσα γλυκα πηρα μονο 2 κιλα εκεινο τον μηνα (πως τα καταφερα δεν καταλαβα!!)... μαλιστα με ρωταγε... για πες εφαγες τιποτα καλο!!!! και με κοροιδευαν μετα μαζι με τον αντρα μου!!!! αστα...

Παντως η ορεξη μου δεν ειναι τοσο για σοκολατα... αλλα για πιο ασπρα γλυκα...!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den tha milisw allo gia glyka giati tha me piasoun typseis kai th akataliksw ayrio na faw mono giaourti k na kolympaw 2 wres gia na ta kapsw..axxax

Exeis ftiaksei esy valitsa? evala kapoia pragmata mesa xtes h proxtes enw shmera ekana mexri k ntoulapes..ti m exei piasei nomizw pws den exw xrono k den tha prolavw .
Vre Emy kai kati allo an se rwthsw..exeis aythn thn mig karta,ayth pou einai gia oles tis etairies tou omilou? Ypotithetai exoume 15 % ekptwsh sto mhtera etsi den einai? alla me ton eopy tha kanoun k epipleon ekptwsh??

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την εχω εδω και καμια εβδομαδα ετοιμη... εχω αγχωθει λογω συσπασεων!!

Σχετικα με την καρτα υπαρχει εκπτωση αλλα δεν αφορα ολα τα δωματια... στο Λητω που ειχα ρωτησει ηταν απο το δικλινο και πανω και ηταν 10% ατην τιμη του εοπυυ!
Στο μητερα δεν ξερω αλλα φανταζομαι κ εκει κατι παρομοιο θα ειναι και δεν νομιζω να ισχυει για τα τρικλινα!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
An gennhsw fysiologika pou eyxomai etsi na ginei 3 klino tha parw me rooming in.
An kanw kaisarikh epeidh kserw ton eayto mou tha parw monoklino kai rooming in meta thn deyterh mera.
Padws ayto me ton eoppy h alhtheia einai poly anakoufistiko ,ematha pws exei k to mhtera edwmetaksy dwrean fylaksh sta vlastokutara to opoio vohthaei k ayto poly thn katastash.
Esy sto gaia nomizw gennas e?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο Ρεα θα γεννησω στην συγγρου... ο γιατρος μου ειναι στο λητω και στο ρεα... και τελικα η διαφορα στην τιμη ηταν πολυ μικρη (100€) οποτε ειπαμε για ρεα που ειναι και πιο καινουριο!
το rooming in το σκεφτομουν κ εγω.. αλλα τελικα ειπα βλεποντας και κανοντας!! αν ειναι μπορει κ εγω απο 2η μερα κ μετα να το επιλεξω

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη λεω να προσπαθησω να κοιμηθω λιγακι, αν κ το βλεπω οτι δεν θα γινει συντομα!!!

καληνυχτα... τα λεμε αυριο *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na sou pw gia to rooming in egw arxika den to skeftomoun..elega kalytera na einai ypo thn epoptia giatrwn klp..phgame ton Ioulio se mai filh mas pou gennhse sto Iasw kai eixe to mwro mazi kai otan to eida katalava oti den tha anteksw an den to exw.
Thelw kiolas ekei na mathw kai ta vasika gt eimai teleiws asxeth..allagma-ntysimo-agkalia-taisma.

Kalhnyxta :*********

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου!! καλημέρα!!!! Μου έλειψε πολύ η παρέα σας!! Έχω πολύ καιρό να μπώ.. Έλπίζω να είσαστε όλες καλά!! είχα διάφορα τρεχάματα και το κυριότερο ήταν ότι νοσηλευόμουν όλη την εβδομάδα που μας πέρασε στο Έλενα (εκεί είναι ο γιατρός μου). Με έπιασαν πρόωρες συσπάσεις στο 20λεπτο καθώς και είχα υψηλή τιμή στα λευκά αιμοσφαίρια 17.000 στην 30η εβδομάδα και ο γιατρός μου με έβαλε μέσα τρέχοντας!! Ήμουν με ενδοφλέβιες αντιβιώσεις και χάπια yutopar για τις συσπάσεις. Βγήκα την Παρασκευή, ήμουν καλύτερα αλλά εχθές το βράδυ πάλι είχα συσπάσεις! Δεν ξέρω τι θα γίνει.. είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά Sad γιατί φοβάμαι μην γεννήσω πρόωρα.. είμαι 31 εβδομάδες και η μπεμπούλα μου είναι 1600 γρ. Τώρα είμαι ξάπλα, σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα και βλέπουμε μέχρι τις 31 του μήνα που έχω το doppler.. Όλα αυτά τα έπαθα γιατί λύσσαξα να καθαρίσω όλο το σπίτι!!! Crying or Very sad

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....
ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΗ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ???ΤΩΡΑ ΜΕΙΝΕ ΞΑΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ....
ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΕΝΝΑΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕΤΑΛΑΒΩ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλα μου *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 14 50580 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΓΕΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ... ΚΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ... ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !!!

Νικολ μου προσεχε ρε αγαπη μου ...οχι τωρα υπερβολες στα τελευταια που ειναι κρισιμα ... θα πανε ολα καλα να μην ανησυχεις και ξεκουραση

Γιωτα ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ... KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ....

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι ρε κορίτσια μου!! Εσείς πως είστε? Σήμερα έχει πιο πολύ ζέστη εντωμεταξύ από τις άλλες μέρες!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σας κοριτσια! Λιλα να σου ζησει το μπεμπέ!! Περασες δυσκολες στιγμες αλλα τωρα ειναι ολα καλα!
Νικολ μη φοβασαι! Κατσε ξαπλα οσο μπορεις τουλαχιστον να φτασεις 33-34 εβδομαδες για να εισαι και εσυ πιο ησυχη και να παρει λιγο βαρος ακομα και το μωρο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις