Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Γιωτάκι! κι εγώ από τις 3 πηγαινοερχόμουν σαν το φάντασμα, τελικά κατάφερα να κοιμηθώ λίγο ακόμη..τη μισή σχεδόν εγκυμοσύνη την πέρασα στον καναπέ, με παίρνει ο ύπνος μπροστά στην τιβί..
ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; έχω τρελή φαγούρα πολύ καιρό τώρα, πλάτη χέρια, μπράτσα, κοιλιά, από τη μέση και πάνω που 'ρχεται να βγάλω το δέρμα μου! είπαμε τεντώνει η κοιλιά, αλλά τα χέρια πού κολλάνε; άλλο πρόβλημα κι αυτό!

και επειδή όσο ψάχνεις στο ρημαδο-google τόσο το χειρότερο, μόλις διάβασα για μια παθολογική κατάσταση που λέγεται χολόσταση της κύησης και σχετίζεται και με έντονη φαγούρα..χμμ..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη μου δεν το πες στο γιατρο ε ???!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Τινη μου δεν το πες στο γιατρο ε ???!!!

Τον βλέπουμε τόσο λίγο κάθε φορά Ίνα μου, άντε ένα τεταρτάκι να κρατάει η επίσκεψη, δεν είναι και ομιλητικός ιδιαίτερα που με αποθαρρύνει, το ξέχασα κι εγώ..εε θα γιατρευτώ από μόνη μου, θα πάω ούτως ή άλλως για εξετάσεις αίματος στη δουλειά από βδομάδα για να του κρατάω στο επόμενο ραντεβού, και θα προσθέσω να κάνω ηπατικά και χολερυθρίνη, που σχετίζονται με το συκώτι και τη χολή και αναλόγως..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια μου!
Σήμερα είμαι σαν το ζόμπι...
Ο Γιώργος μας ξέκανε χθές, ξύπνησε στις 2 γιατι ήθελε τουαλέτα και απο τότε μας τάραξε..
Μια ήθελε να κοιμηθεί μαζί μου, μια στο κρεβάτι του, κάθε μισή ώρα σηκωνόταν.
Στις 5 τον πήρε ο ύπνος.Κι αυτόν κι εμάς δηλ.
Και 7 εκεί που κοιμόμουν ακούω δίπλα μου ένα σπαρακτικό κλάμα (λέω πάει , γέννησα)
Ανοίγω τα μάτια και ήταν ο Γιώργος που έκλαιγε και φώναζε "που είναι ο μπαμπάς????"
Μέχρι να τον ηρεμήσω για να καταλάβει οτι είναι στη δουλειά τρόμαξα..
Τώρα κουτουλάω...

Καλημέρα είπα?? Rolling Eyes

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 8 417472
ινα τινη,γιωτα,στελλα κ σε οσες ειναι μεσα!!!!!εγω παντως κοιμηθηκα σαν πουλακι!! Very Happy

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Στελλίτσα και Αννούλα!

Ωραία περάσατε Στελλίτσα το βράδυ! απορώ πού βρίσκει τόση ενεργητικότητα αυτό το παιδί σου και στο ξύπνιο και στον ύπνο του! δεν πειράζει, μπορείτε να κοιμηθείτε το μεσημέρι..

Αννούλα, πώς είσαι σήμερα; σε γκαντεμιάσαμε βρε παιδί μου σώνει και καλά να βρεις μια δικαιολογία να πας νωρίτερα στο γιατρό! κατέβηκες στη δουλειά να υποθέσω;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Καλημέρα Στελλίτσα και Αννούλα!

Ωραία περάσατε Στελλίτσα το βράδυ! απορώ πού βρίσκει τόση ενεργητικότητα αυτό το παιδί σου και στο ξύπνιο και στον ύπνο του! δεν πειράζει, μπορείτε να κοιμηθείτε το μεσημέρι..

Αννούλα, πώς είσαι σήμερα; σε γκαντεμιάσαμε βρε παιδί μου σώνει και καλά να βρεις μια δικαιολογία να πας νωρίτερα στο γιατρό! κατέβηκες στη δουλειά να υποθέσω;
φυσικα.. Sad τι να κανω,δεν γινοταν αλλιως..τωρα θα κανω υπομονη μεχρι την δευτερα να με δει να ησυχασω..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α,ρε στελλιτσα,σε προετοιμαζει ο μικρος για τα καινουργια ξενυχτια!! Wink

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας άφησα και πήγα να ψωνίσω λίγο πριν πιάσει η ζέστη. Θα έρθουν τα αδέρφια μου αυριο και είπα να φτιάξω τίποτα η νοικοκυρά Razz

Καλημέρα Στέλλα και Άννα..
Στέλλα και Τίνη μας βλεπω να κοιμόμαστε το μεσημέρι...

Τίνη κι εγώ έχω φαγούρα στην κοιλιά (και στο στήθος) πολύ και το βράδυ ασυναίσθητα ξίνομαι και κάνω πληγες αφού τουαλέτα πάω και βάζω κρέμα να φανταστεις... έχω αφανιστεί από τις κρέμες...

Στα χέρια έχω κάνει σε δύο δάχτυλα ξηροδερμία και έχει γίνει πληγή που δε περνάει με τίποτα, την Τετάρτη μετά το γιατρο θα πάω δερματολόγο αν μπορεί να δόσει κάτι να περάσει.. πως θα πιάνω και θα χαϊδεύω το παιδάκι μου με το ένα χέρι? Crying or Very sad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!! τινι μοντελάκι πολυ ωραια η φωτογραφία.
αναστασια εγω δεν εχω γραμμή ακομη και δεν νομίζω να βγαλω, οσο για πρωτόγαλα ουτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα ουτε τώρα εχω δει κατι πρέπει να βγάλεις πριν γεννήσεις?
να ρωτήσω και κατι αλλο επιθέματα στήθους έχετε πάρει? γιατι τα νυκ και τα κικο εχουν 20τεμαχια 5ε και γω χρειαζόμουν τουλάχιστον 20 τη μέρα, δεν συμφέρει

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:καλημερα!! τινι μοντελάκι πολυ ωραια η φωτογραφία.
αναστασια εγω δεν εχω γραμμή ακομη και δεν νομίζω να βγαλω, οσο για πρωτόγαλα ουτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα ουτε τώρα εχω δει κατι πρέπει να βγάλεις πριν γεννήσεις?
να ρωτήσω και κατι αλλο επιθέματα στήθους έχετε πάρει? γιατι τα νυκ και τα κικο εχουν 20τεμαχια 5ε και γω χρειαζόμουν τουλάχιστον 20 τη μέρα, δεν συμφέρει
Shocked 20 τη μέρα?????

Παναγία μου... εγώ πήρα αλλά να φανταστεις πήρα μαζί μου για το μαιευτήριο καμια δεκαριά... πωπω τελειώς άσχετη είμαι...
Καλημέρα Μαρουλό μου...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρουλο μου,20? Shocked γιατι τοσα πολλα?εγω οταν χρησιμοποιουσα,αλλαζα πρωι,βραδυ. δηλαδη 4..
για το πρωτογαλα στην κορη μου δεν ειχα βγαλει απο πριν,μονο αφου γεννησα.τωρα περιμενα να βγαλω απο πιο νωρις,δεν ξερω γιατι,κ τελικα χθες ειδα.. οσο για γραμμη,το πρωι ελεγα στην εμη οτι δεν εχω(αφου κοιταξα στον καθρεπτη) κ το βραδυ εβγαλα..οχι εντονη βεβαια,αλλα φανηκε..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
maroulo έγραψε:καλημερα!! τινι μοντελάκι πολυ ωραια η φωτογραφία.
αναστασια εγω δεν εχω γραμμή ακομη και δεν νομίζω να βγαλω, οσο για πρωτόγαλα ουτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα ουτε τώρα εχω δει κατι πρέπει να βγάλεις πριν γεννήσεις?
να ρωτήσω και κατι αλλο επιθέματα στήθους έχετε πάρει? γιατι τα νυκ και τα κικο εχουν 20τεμαχια 5ε και γω χρειαζόμουν τουλάχιστον 20 τη μέρα, δεν συμφέρει
Shocked 20 τη μέρα?????

Παναγία μου... εγώ πήρα αλλά να φανταστεις πήρα μαζί μου για το μαιευτήριο καμια δεκαριά... πωπω τελειώς άσχετη είμαι...
Καλημέρα Μαρουλό μου...

γιωτακο μην ανηστυχεις,αν δεν σου φτασουν,στελνεις καποιον να παρει απο ενα φαρμακειο..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:γιωτακο μην ανηστυχεις,αν δεν σου φτασουν,στελνεις καποιον να παρει απο ενα φαρμακειο..
Ναι κάπως έτσι θα γίνει δε γίνεται να πάρω όλο το κουτι μαζί, και πάνες για το μωρό μόνο ένα πακέτο πήρα μαζί

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
ANNAST έγραψε:γιωτακο μην ανηστυχεις,αν δεν σου φτασουν,στελνεις καποιον να παρει απο ενα φαρμακειο..
Ναι κάπως έτσι θα γίνει δε γίνεται να πάρω όλο το κουτι μαζί, και πάνες για το μωρό μόνο ένα πακέτο πήρα μαζί

κι εγώ Γιωτάκι μου ένα πακέτο με 26 πάνες πήρα, αυτές της chicco παρήγγειλα και ένα πακέτο επιθέματα..βλέποντας και κάνοντας..αν πας στο δερματολόγο ρώτα για τη φαγούρα, κι εγώ σε στήθος - κοιλιά και χέρια έχω..αν είναι ανησυχητικό να πάω κι εγώ..μιλάμε ξεπετσιάζομαι από το ξύσε ξύσε..


Καλημέρα Μαράκι μου!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα εγκυουλες και λεχωνες!!
Γυρισα σπιτι προχτες. Το Μαρακι ειναι στη μοναδα νεογνων.Ευτυχως μπορω να τη βλεπω απο τις 8 το πρωι ως τις 8 το βραδυ.Απο τα 1470 που γεννηθηκε ,χτες ηταν 1300 γραμμαρια.Τουλαχιστον αρχισε να τρωει.Της ταιζουν με συριγγα το γαλα μου.Δεν αφηνει σταγονα να παει χαμενη.
Εσεις τι κανετε?καμια αλλη γεννα ειχαμε?Αν και τωρα πλησιαζει κι ο καιρος ουτως η αλλως οποτε το τρεξιμο μεγαλωνει.
Πολλα φιλια σε ολες!και με το καλο!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Καλημερα εγκυουλες και λεχωνες!!
Γυρισα σπιτι προχτες. Το Μαρακι ειναι στη μοναδα νεογνων.Ευτυχως μπορω να τη βλεπω απο τις 8 το πρωι ως τις 8 το βραδυ.Απο τα 1470 που γεννηθηκε ,χτες ηταν 1300 γραμμαρια.Τουλαχιστον αρχισε να τρωει.Της ταιζουν με συριγγα το γαλα μου.Δεν αφηνει σταγονα να παει χαμενη.
Εσεις τι κανετε?καμια αλλη γεννα ειχαμε?Αν και τωρα πλησιαζει κι ο καιρος ουτως η αλλως οποτε το τρεξιμο μεγαλωνει.
Πολλα φιλια σε ολες!και με το καλο!
γεωργια μου,να σου ζησει το μαρακι!!!!!!αφου τρωει ολα καλα θα πανε κ θα το παρεις συντομα στο σπιτι σας!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι εννοείται θα ρωτήσω Τίνη.

Γεωργία καλή ανάρρωση τώρα κορίτσι μου, λογικό είναι να χάσει λίγο βάρος πρώτες μέρες θα ξαναπάρει αφού αρχισε να τρώει κανονικά, τι καλά που μπορείς και της δίνεις το γαλατάκι σου.. και σημαντικό που μπορείς και τη βλεπεις συνέχεια..
Σύντομα θα μπορέσεις να την πάρεις και κοντά σου να μη στεναχωριέσαι ξεκουράσου για να έχεις δυνάμεις μετά να της δόσεις όλη σου τη φροντίδα και την προσοχη.. Smile

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:Καλημερα εγκυουλες και λεχωνες!!
Γυρισα σπιτι προχτες. Το Μαρακι ειναι στη μοναδα νεογνων.Ευτυχως μπορω να τη βλεπω απο τις 8 το πρωι ως τις 8 το βραδυ.Απο τα 1470 που γεννηθηκε ,χτες ηταν 1300 γραμμαρια.Τουλαχιστον αρχισε να τρωει.Της ταιζουν με συριγγα το γαλα μου.Δεν αφηνει σταγονα να παει χαμενη.
Εσεις τι κανετε?καμια αλλη γεννα ειχαμε?Αν και τωρα πλησιαζει κι ο καιρος ουτως η αλλως οποτε το τρεξιμο μεγαλωνει.
Πολλα φιλια σε ολες!και με το καλο!


Γεωργια μου με το καλο να την παρεις και στο σπιτι !!! δεν ειχαμε αλλη γεννα περα της Ελπιδας και της δικης σου !!!

εσυ πως εισαι μετα την γεννα ? πονας ? εχεις αναρρωσει?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου!!!
βλεπω ολες λιγο πολυ αρχισαμε τις αυπνιες!!εγω εφαγα χθες το βραδυ σταφυλι κ ροδακινο κ δεν ξερω αν με πειραξαν αυτα αλλα ενιωθα την κοιλια μου ολη τη νυχτα τσιτα κ σαν να ηταν βαρια κ τωρα την νιωθω αρκετα βαρια τεσπα απο δω κ περα ολο κατι θα εχουμε!

Γεωργια μου με το καλο να το παρεις σπιτι το νινακι σου,σε πια εβδομαδα γεννησες κ ειναι τοσο μικρουλι??

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??????????
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ...ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.....
ΒΡΕ ΤΙΝΗ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ....ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΠΛΑΤΗ......ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΖΩΙΦΙΟ ΜΕ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑ .....ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΑΒΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...... Shocked

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το θεμα με το πρωτογαλα δεν ειναι στανταρ.πχ τον ιουνιο εβγαζα ηδη με τις πολλες ζεστες κ το τρεξιμο για το γαμο.Στις φωτογραφιες φαινονται οι λεκεδες στο στηθος Embarassed
Μετα τις ενεσεις κορτιζονης ειχα παλι παραγωγη, αλλα σταματησε μετα.
Μετα την καισαρικη χρειαστηκε λιγη βοηθεια με το θηλαστρο για να ξεινησει παλι.

Οσον αφορα τα επιθεματα στηθους
μου χαν δωσει δειγματακια chicco natural feeling μια χαρουλα ηταν!
Απλα ετσι θα σου βγει μια περιουσια γιατι δεν μπορεις να τα πλυνεις κ να τα ξαναβαλεις, καλυτερα παρε απο αυτα που πλενονται.Η chicco εχει βγαλει αλλα δεν τα ειχε στο πρεναταλ οταν πηγα κ πηρα της medela.2 ζευγαρια εχει το κουτι , πλενεις το ενα φορας το αλλο.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια πλακα κανετε??Απο χθες σας αφησα στην 41 σελιδα και σημερα νεο θεματακι και 10 σελιδες???Εννοειτε οτι δεν τις διαβασα γιατι και να τις διαβαζα σιγα μην θυμομουν τιποτα μετα!!!!Καλοριζικο το νεο θεματακι και με πολλες γεννες!!!Αν και δεν το βλεπω να κραταει για πολυ και αυτο με τοσο λογοδιαρροια!!!!Ειχαμε εναν πολυ ομορφο υπνο.Ξεραθηκαμε για την ακριβεια εχθες!!!Ο μπεμπης ειναι ενεργητικοτατος.Δεν μας αφηνει σε ησυχια!!!Αντε να περασουν οι μερες να παμε να τον δουμε!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:καλημερα κοριτσαρες μου!!!
βλεπω ολες λιγο πολυ αρχισαμε τις αυπνιες!!εγω εφαγα χθες το βραδυ σταφυλι κ ροδακινο κ δεν ξερω αν με πειραξαν αυτα αλλα ενιωθα την κοιλια μου ολη τη νυχτα τσιτα κ σαν να ηταν βαρια κ τωρα την νιωθω αρκετα βαρια τεσπα απο δω κ περα ολο κατι θα εχουμε!

Γεωργια μου με το καλο να το παρεις σπιτι το νινακι σου,σε πια εβδομαδα γεννησες κ ειναι τοσο μικρουλι??


Γεωργια μου με το καλο να το παρεις σπιτακι του το μωρο..
Χαρα αν θυμαμαι καλα την δευτερα νομιζω γεννησε η γεωργια στις 33w.....κ η ελπιδα λιγες ωρες νωριτερα...

Δε μου λετε τα σαμπουαν κ αφρολουτρα chicco ειναι καλα; Γιατι εχουν τοση διαφορα με τα αντιστοιχα της frezyderm?? σκεφτομαι ποια απο τα 2 να παρω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις