Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
280 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 280 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KORITSAKIA KI APO MENA KALHNYXTA!ARXIZEI TO EYTYXISMENOI MAZI!!!PAO NA ARAKSO NA KSEKOURASTO!FILAKIA POLLA!!!!KALH KSEKOURASH!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μου δεν θυμαμαι αν εχουμε γνωριστει Embarassed Embarassed ειμαι η χαρα κ εχω ΠΗΤ 24/10 κ μαλλον θα γεννησω στο
Ιασω ή στο Ρεα αναλογα τις γεννες που θα εχει ο γιατρος μου εκεινο τον καιρο!!

Δεσποινακι μου κ εγω αν σου πω απο το πρωτο 3μηνο ανυπομονω κ ολα με πειραζουν η κοιλια,τα κιλα,η ζεστη μεσα στην γκρινια ειμαι συνεχεια αλλα καποιες στιγμες καθομαι κ σκεφτομαι οτι κακος κανω ετσι κ θα επρεπε να χαρω την εγκυμοσινη μου αλλα μολις με πιανει η δυσφορια αρχιζω παλι!! Embarassed Embarassed Embarassed

Χριστινακι ποσο δικιο εχεις ολες στο 2ο τριμηνο ειμασταν πανω κατω μεστη τρελη χαρα!μετα αρχισαν κ οι καυσωνες κ αρχισαμε κ πεφταμε

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδυ Γιωτακι,Ελευθερια κ Χριστινακι καλα να περασετε!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα σε όσες απέμειναν.
Χαρά καμάρωνα τις φωτό σου, τέλειες!!
Εγώ είπα να πώ ένα γρήγορο γειά πριν πάω να ξαπλώσω.
Περίμενα τον υδραυλικό σήμερα για να μου μεταφέρει το καλοριφέρ του παιδικού δωματίου για να χωρέσει τη κουκέτα των παιδιών, αλλά σιγά μην ερχόταν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνύχτα ελευθερία!!!
Χαρά εγώ είχα δύσκολο πρώτο τρίμηνο και έλεγα ότι αν είναι όλη η εγκυμοσύνη έτσι δεν θα την παλέψω...στο β τρίμηνο ήμουν μες την τρελή χαρά...έβγαινα, έκανα βόλτες, πήγαινα για καφέ..και ξαφνικά στο ΄γ τρίμηνο βάρυνα σωματικά και ψυχολογικά απίστευτη αλλαγή διάθεσης... να φανταστεις δεν φοβαμαι καθόλου τον τοκετό..θέλω μόνο να γεννήσω και να είναι καλά το μωρό.....που θα πάει όμως τον φάγαμε τον γαιδαρο!!!!
Στελλίτσα να σε ρωτήσω ...πόσο καιρό κάνεις για να ετοιμάσεις ένα ring sling?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kορίτσια! άρχισαν να καταφτάνουν οι πρώτες φωτογραφίες από την καλλιτέχνιδά μου! έβαλα μια να τη δείτε! τις υπόλοιπες στο φέισμπουκ μόλις με κάνει tag! χαλάλι η ταλαιπωρία τελικά!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Kορίτσια! άρχισαν να καταφτάνουν οι πρώτες φωτογραφίες από την καλλιτέχνιδά μου! έβαλα μια να τη δείτε! τις υπόλοιπες στο φέισμπουκ μόλις με κάνει tag! χαλάλι η ταλαιπωρία τελικά!

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Tini13"]Kορίτσια! άρχισαν να καταφτάνουν οι πρώτες φωτογραφίες από την καλλιτέχνιδά μου! έβαλα μια να τη δείτε! τις υπόλοιπες στο φέισμπουκ μόλις με κάνει tag! χαλάλι η ταλαιπωρία τελικά![/quot Τϊνι μου απλά δεν υπάρχει η φωτό....δεν έχω λόγια.....τέλεια!!!! Συγχαρητήρια στη φωτογράφο αλλα και στο μοντέλο!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini ti wraia pou einai h fotografia..oloklhro book tha ftiakseis! ftou sou!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aς μου μείνει και μένα κάτι ευχάριστο από αυτήν την εγκυμοσύνη μετά τα θεόστραβα που μου έκατσαν..Δεσποινάκι μου, εγώ μαζί σου! μια μέρα να πάρω από τον 9ο, όπως η μαμά μου σε μένα, και ας γεννήσω! ο γιατρός βέβαια σήμερα μου είπε να μην αγχώνομαι, από δω και πέρα όποτε έρθει η ώρα γεννάμε χωρίς κανένα πρόβλημα για μαμά και μπέμπα και με έφτιαξε κάπως..κι έτσι όπως το θέλω, να δεις θα φτάσω 42 εβδομάδων για να γεννήσω! μιλάμε για πολύ γκαντέμω!! γενικώς!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Aς μου μείνει και μένα κάτι ευχάριστο από αυτήν την εγκυμοσύνη μετά τα θεόστραβα που μου έκατσαν..Δεσποινάκι μου, εγώ μαζί σου! μια μέρα να πάρω από τον 9ο όπως η μαμά μου σε μένα και ας γεννήσω! ο γιατρός βέβαια σήμερα που είπε να μην αγχώνομαι, από δω και πέρα όποτε έρθει γεννάμε χωρίς κανένα πρόβλημα για μαμά και μπέμπα και με έφτιαξε κάπως..κι έτσι όπως το θέλω, να δεις θα φτάσω 42 εβδομάδων για να γεννήσω! μιλάμε για πολύ γκαντέμω!! γενικώς!
μην μου λες τέτοια λες από τον καημό μας να μείνουμε τελευταίες...ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.....

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote] μην μου λες τέτοια λες από τον καημό μας να μείνουμε τελευταίες...ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω..... [/quote]

μόνο να είναι τα μωράκια μεγαλούτσικα να μην χρειαστούν θερμοκοιτίδα..φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολο να γυρνάς σπίτι με άδεια αγκαλιά..πόσα κιλά - γρ. φτάσατε εσείς;

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:καληνύχτα ελευθερία!!!
Χαρά εγώ είχα δύσκολο πρώτο τρίμηνο και έλεγα ότι αν είναι όλη η εγκυμοσύνη έτσι δεν θα την παλέψω...στο β τρίμηνο ήμουν μες την τρελή χαρά...έβγαινα, έκανα βόλτες, πήγαινα για καφέ..και ξαφνικά στο ΄γ τρίμηνο βάρυνα σωματικά και ψυχολογικά απίστευτη αλλαγή διάθεσης... να φανταστεις δεν φοβαμαι καθόλου τον τοκετό..θέλω μόνο να γεννήσω και να είναι καλά το μωρό.....που θα πάει όμως τον φάγαμε τον γαιδαρο!!!!
Στελλίτσα να σε ρωτήσω ...πόσο καιρό κάνεις για να ετοιμάσεις ένα ring sling?

Δεσποινα περίπου μια εβδομάδα

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
μην μου λες τέτοια λες από τον καημό μας να μείνουμε τελευταίες...ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω..... [/quote]

μόνο να είναι τα μωράκια μεγαλούτσικα να μην χρειαστούν θερμοκοιτίδα..φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολο να γυρνάς σπίτι με άδεια αγκαλιά..πόσα κιλά - γρ. φτάσατε εσείς;[/quote] Εμείς είμαστε ήδη 2600 αλλα εμένα η γιατρός μου είπε να μην σκέφτομαι από τώρα γέννα....και ότι θέλουμε να πάρουμε τουλάχιστον μια βδομάδα από τον ένατο για να έχουν ωριμάσει τα πνευμονάκια του μωρού......

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
Despoina83 έγραψε:καληνύχτα ελευθερία!!!
Χαρά εγώ είχα δύσκολο πρώτο τρίμηνο και έλεγα ότι αν είναι όλη η εγκυμοσύνη έτσι δεν θα την παλέψω...στο β τρίμηνο ήμουν μες την τρελή χαρά...έβγαινα, έκανα βόλτες, πήγαινα για καφέ..και ξαφνικά στο ΄γ τρίμηνο βάρυνα σωματικά και ψυχολογικά απίστευτη αλλαγή διάθεσης... να φανταστεις δεν φοβαμαι καθόλου τον τοκετό..θέλω μόνο να γεννήσω και να είναι καλά το μωρό.....που θα πάει όμως τον φάγαμε τον γαιδαρο!!!!
Στελλίτσα να σε ρωτήσω ...πόσο καιρό κάνεις για να ετοιμάσεις ένα ring sling?

Δεσποινα περίπου μια εβδομάδα
τέλεια στέλλα θα σου στείλω όταν διαλέξω χρώματα λεπτομέρειες στο fb!

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας και απο μενα κορίτσια!...
εδω και μιση ωρα διαβάζω τις σελίδες που εχω χάσει τισ τελευταιες μερες....
Ελπίδα και Γεωργία να σας ζήσουν τα νινάκια..παντα γερα να είναι!!!!!

εγω κοριτσάκια ειδα σήμερα τη μπέμπα..εχει παει 2050 γραμμαρια...βεβαια δε τη χόρτασα καθως ο υπέρηχος ζήτημα ειναι να κράτησε 6 λεπτά..

ρε κοριτσάκια βοηθήστε με σε κάτι..εδω και ενα μηνα το βραδυ ροχαλίζω...οχι δυνατα αλλα ακουγομαι...εγω! που δε ροχαλιζα ποτε..ο αντρασ μου εχει αρχισει να δυσανασχετει καιδε μπορει να μετακομισει γιατι ειναι κ κοντα 2 μετρα και δεν τον χωρα ο καναπες....
τι να κανω? επισης στο μαιευτήριο που θα ειμαι μαλλον σε τρίκλινο ντρεπομαι και τις διπλανές μου..καλα ο αντρας μου αλλα αυτές?ρεζίλι θα γίνω..!!
μου εχει γινει εμμονη ιδεα και με εχει στενοχωρήσει το όλο θέμα..! φοβαμαι μηπως μείνω έτσι για παντα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙΝΗ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κουκλα εισαι... συγχαρητηρια και στην καλλιτεχνιδα... παραπανω συγχαρητηρια σε σενα...!!!!!!!!!!!!

περιμενουμε με αγωνια κ τις υπολοιπες!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Στελλιτσα μου!!

Τινη ειναι τελεια η φωτο κ φανταζομαι το ιδιο κ ακομα καλυτερες κ οι υπολοιπες!!

Δεσποινακι σε καταλαβαινω απολυτα μια απο τα ιδια ειμαι κ εγω απλα ελειπα 23 μερες σχεδον ολο τον 7ο στη Χαλκιδικη που ηταν ολοι οι δικοι μου κ οι φιλοι μου κ καπως περασε πιο γρηγορα κ ευχαριστα ο καιρος τωρα που γυρισα ομως αρχισε τρελη γκρινια παλι Mad Mad

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκά μου κορίτσια, ευχαριστώ πολύ! απλά πράγματα, απλά λόγια μας φτιάχνουν τη διάθεσή τελικά...

Παώ να δω μαύρα μεσάνυχτα τώρα, σας καληνυχτίζω!! φιλιά!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινα δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα... ολες πανω κατω τα ιδια περναμε, απο την απολυτη ευτυχια μπορει να περασουμε στην καταθλιψη!!
να μπαινεις ομως πιο συχνα να τα λεμε... ειδικα αν εισαι πολλες ωρες μονη σου!! κ εγω ειμαι πολλες ωρες μονη μου και παρατηρησα οτι μου κανει πολυ καλο να μπαινω εδω μεσα...
κ σιγουρα κ εγω ειμαι απο αυτες που λενε.. εστω μια εβδομαδα να παρει απο τον 9ο κ ας γεννησω!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω κατι ασχετο... εδω και αρκετες ωρες το μωρο μου ειναι πολυ ανησυχο... σαν να κοπανιεται στα τοιχωματα... υπαρχει περιπτωση να σημαινει κατι κακο? να δυσφορει με κατι?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουαου!!! Τινη τι τέλεια φωτο;;; Είσαι για περιοδικό mammy!!! Άντε νζ δούμε κ τις άλλες!! Φτου σου σκορδα!!!
Δεσποινουλα κ εγω το ίδιο αισθάνομαι.. Θέλω νζ γέννησω να τελειωνω. Κουραστηκα να είμαι έγκυος, χοντρή κ δισκινητη..ούτε το παιδι μου αγκαλιά δεν μπορώ να πάρω.. Twisted Evil

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:να ρωτησω κατι ασχετο... εδω και αρκετες ωρες το μωρο μου ειναι πολυ ανησυχο... σαν να κοπανιεται στα τοιχωματα... υπαρχει περιπτωση να σημαινει κατι κακο? να δυσφορει με κατι?

Εμη μου κ εμένα τα ίδια.. Μάλλον είναι ημέρα σημερα.. Άπο το πρωί δεν έχει βάλει κ@ λ@ κάτω..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Δεσποινα δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα... ολες πανω κατω τα ιδια περναμε, απο την απολυτη ευτυχια μπορει να περασουμε στην καταθλιψη!!
να μπαινεις ομως πιο συχνα να τα λεμε... ειδικα αν εισαι πολλες ωρες μονη σου!! κ εγω ειμαι πολλες ωρες μονη μου και παρατηρησα οτι μου κανει πολυ καλο να μπαινω εδω μεσα...
κ σιγουρα κ εγω ειμαι απο αυτες που λενε.. εστω μια εβδομαδα να παρει απο τον 9ο κ ας γεννησω!!
Ευχαριστώ πολύ ¨Εμυ μου...σας διαβάζω κάθε μέρα απλά δεν μου αρέσει να γκρινιάζω και να μεταφέρω τη μιζέρια μου..και στην εγκυμοσύνη αυτό δεν μπορώ να το ελέγξω για αυτό και δεν έγραφα.....
Και μενα κουνιεται πολυ η μπεμπα ειδικα τα βραδια....αφού μου το λένε και στο δρόμο...δεν νομίζω να είναι κάτι μάλλον δεν έχουν χώρο και τεντώνονται τα καημένα όσο μπορούνε!!
Καλώς την Άννα...έγκυος, χοντρή και δυσκίνητη έτσι ακριβώς νιώθω όπως το είπες...χαχαχαχαχα!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ τι ζεστη ειναι αυτη!!!!
Εμη τι να χει καλε το νινι; Κ εγω το πιανω μερικες φορες να κανει σα τρελο!!! Πλακα εχει!
Αννα κ εγω μια απο τα ιδια. Πιο πολυ μου εχουν λειψει τα ψηλοτακουνα παπουτσακια μου. Ολο με σαγιοναρες ειμαι που τις φοραγα μονο στο σπιτι πριν!
Annagt δεν εισαι η μονη που ροχαλιζεις.. Και εγω εχω πιασει τον εαυτο μου αρκετες φορες! Ειναι της εγκυμοσυνης θα περασει! Τωρα για το μαιευτηριο μην ανησυχεις! Μπορει να ροχαλιζουν κ οι αλλες! Αν θες παρε κανενα τσιριτο να χεις στην τελικη!
Τινη δεν εχω λογια για τη φωτο σου!!! Smile υπεροχη απλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις