Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη τοσο ακροβατικο ουτε στο τσιρκο.τεσπα.θα γεννησω σε δημοσιο με οποιον γιατρο πετυχω και δε με νοιαζει καθολου.και σ'αυτον που ειχα εμπιστοσύνη τι εγινε?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:βρε κοριτσακια μου μηπως δεν κανει να πεινετε τοσο χαμομηλι??
το λεω γιατι επειδι κανω ομοιοπαθητικη ο γιατρος μου μου το απαγορευσε No No γιατι εχει λεει καφεινη κ να μην το δωσω ουτε σε μωρο μου ειπε μονο για το τηλιο αφοβα!! confused confused

δεν ξερω Χαρα το σκεφτομουν κ εγω.. εμενα ο γιατρος μου το προτεινε για τις ταχυπαλμιες που με πιανουν!! θα τον ξαναρωτησω την Δευτερα που θα τον δω...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου κ εγω περιμενω τη μαμα απο Σεπτεμβριο για γενικη γιατι σιγουρα δεν μπορω να τα κανω ολα κουρτινες κ τετοια!ασε που ακομα περιμενω να ξεκινησουν κ τη μονωση εσωτερικα στον επανω οροφο κ εχει να γινει το ελα να δεις απο σκονη με τα τρηψιματα!μονο που το σκεφτομαι με πιανει πανικος αλλα ειναι για καλο ρε γμτ να γλητωσουμε κατι απο τα πετρελαια το χειμωνα γιατι θα ειναι δυσκολα τα πραγματα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 3 534787 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 3 534787

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ 17!!!

Κορίτσια έπεσα σε λήθαργο από τις 3 ως τις 7:30 και τώρα το βράδυ προβλέπεται ολονυχτία! εντωμεταξύ έφαγα το μεσημέρι μια μακαρονάδα με κιμά και ακόμη η κοιλιά μου είναι τούμπανο, έκανα το λάθος να πάω να ξαπλώσω μισή ώρα μετά και τώρα θα κάνω καναδυό μέρες να τη χωνέψω, δυσφορία φουλ!

Κωνσταντίνα μου, με το καλό να έρθει το μωράκι, άντε να πληθαίνουν και οι αφίξεις μας!

Δέσποινα ευχαριστούμε για τις πληροφορίες για τη βαλιτσούλα, με το που σε διάβασα πήγα και την ξελάφρωσα λίγο γιατί λες και θα πήγαινα για δεκαήμερες διακοπές την είχα γεμίσει! Κι εγώ Γιωτάκι σαν εσένα είχα βάλει ένα σωρό πράγματα του μωρού μέσα που μάλλον θα τα έφερνα πάλι πίσω σπίτι άθικτα..

Χαρά μου χρυσοχέρα, τα μαγειρέματά σου βλέπω ακόμη καλά κρατούν! ξεκούρασε τα χεράκια σου βρε κορίτσι, αχ χατίρι μην χαλάσουμε στα αγοράκια μας! καλοφάγωτο το κέικ!

Σοφάκι φαντάζομαι αντιβίωση τώρα για την ουρολοίμωξη; πήρες τηλ το γιατρό να του το πεις; αύριο μάλλον θα σε χάσουμε με τα πραγματάκια σας που έρχονται, καλή ευκολία, καλώς να υποδεχτείτε και τον μπαμπούλη σας!

Μαρία μου κι εγώ το ίδιο άγχος είχα το πρωί, στις 34 εβδομάδες η μπέμπα υπολογίζεται 2 κιλάκια και μου φάνηκαν λίγα, πιστεύω ότι δεν είναι λίγα και τα δικά σας κιλάκια, απλά μάλλον θα είναι μικρούλικα τα δικά μας μπεμπάκια, δεν υπάρχει μάλλον λόγος ανησυχίας!

Έμη μου, πιστεύω θα βρεις άκρη με το φαρμακείο, αλλά να τους ρίξεις ένα καλό καντήλιασμα γιατί σε τέτοιες εποχές κρίσης υποτίθεται για φθηνότερα ψάχνουμε, δεν μας περισσεύουν κιόλας για να δεσμεύουν το ποσό χωρίς αντίκρυσμα!

Πηνελόπη μου σε ζηλεύω που χαίρεσαι τα μπανάκια σου, τουλάχιστον δροσίζεσαι λιγάκι, κάνεις και τη βολτούλα σου..

Αννούλα μου, Ίνα, Χριστινάκι και όποια άλλη εγκυούλα είναι μέσα την καλησπέρα μου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Παρ Αυγ 24, 2012 9:23 am, 2 φορές συνολικά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω χαμομηλακι επινα ολο το χειμωνα.εδω αναψυκτικα πινω...το χαμομηλακι θα τη πειραξει?????????? Wink

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:

δεν ξερω Χαρα το σκεφτομουν κ εγω.. εμενα ο γιατρος μου το προτεινε για τις ταχυπαλμιες που με πιανουν!! θα τον ξαναρωτησω την Δευτερα που θα τον δω...

Έμη μου κι εγώ σήμερα που πήγα στο γιατρό ρώτησα για τις ταχυπαλμίες, το πρωί που με μέτρησαν οι νοσοκόμες πριν μπω πίεση και παλμούς, σε πλήρη ηρεμία και με δροσιά 8 το πρωί είχα 100! μου είπε ότι και μέχρι 110 είναι φυσιολογικοί αλλά να τους παρακολουθώ μην ανέβουν παραπάνω..κάθε μέρα τους μετράω με το πιεσόμετρο..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου τινη!!!!ναι ενημερωσα τον ντοκτορ.που ειναι οι φωτο σου??????????
θα με χασετε λιγες ημερουλες γιατι θα πεσει δουλεια στο σπιτακι! Crying or Very sad

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου με βλεπω να μην τα φτιαχνω ή τουλαχιστον αν φτιαξω θα φτιαξω πιο λιγες ποσοτητες κ οσο με βγαλουν,περυσι δεν αγορασα ουτε μια σαλτσα!!

Εμη μου ρωτα απο περιεργια αλλα παρε να εχεις κ ενα τηλιο ειναι το μονο που δεν εχει καφεινη!

Σοφακι με την ουρολοιμωξη δεν εχεις προβλημα στο φυσιολογικο τοκετο ετσι δεν ειναι??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι δεν υπαρχει προβλημα,Χαρα μου!ειναι της κυστης!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:γεια σου τινη!!!!ναι ενημερωσα τον ντοκτορ.που ειναι οι φωτο σου??????????
θα με χασετε λιγες ημερουλες γιατι θα πεσει δουλεια στο σπιτακι! Crying or Very sad

Τις περιμένω ακόμη! βγάλαμε πάνω από 500 (8 το δευτερόλεπτο τραβάει σαν στιγμιότυπο!) και υποθέτω ότι παίρνει η καλλιτέχνις μου το χρόνο της να τις επεξεργαστεί λιγουλάκι Smile Εγώ της είπα, όπου χρειαστεί ας ρίξει και λίγο photoshop!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 3 272517 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 3 966307

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
emilou έγραψε:

δεν ξερω Χαρα το σκεφτομουν κ εγω.. εμενα ο γιατρος μου το προτεινε για τις ταχυπαλμιες που με πιανουν!! θα τον ξαναρωτησω την Δευτερα που θα τον δω...

Έμη μου κι εγώ σήμερα που πήγα στο γιατρό ρώτησα για τις ταχυπαλμίες, το πρωί που με μέτρησαν οι νοσοκόμες πριν μπω πίεση και παλμούς, σε πλήρη ηρεμία και με δροσιά 8 το πρωί είχα 100! μου είπε ότι και μέχρι 110 είναι φυσιολογικοί αλλά να τους παρακολουθώ μην ανέβουν παραπάνω..κάθε μέρα τους μετράω με το πιεσόμετρο..

κ εγω τις μετραω... συνηθως ειναι 80-90, αλλα ξαφικα σε καταστασεις ηρεμιας ανεβαινουν και την πρωτη φορα ειχαν φτασει 160!!!! ισως περισσοτερο ειναι κ σαν αρυθμια, δεν ξερω... ο γιατρος δεν μου εδωσε καμια σαφη απαντηση, πιστευει οτι ειναι αγχος!!! αλλα μου ειπε να κοιταξω και λιγο τον θυροειδη... θα παω αυριο για εξετασεις!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:οχι δεν υπαρχει προβλημα,Χαρα μου!ειναι της κυστης!

το μη χείρον, βέλτιστον για μένα..καλύτερα ουρολοίμωξη, παρά μύκητες..προκειμένου να έκανες καισαρική για κάτι τέτοιο, βλακεία θα ήταν..βουρ για φυσιολογικό Σοφούλι!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε τινη μου,ειπαμε να ξεκουραστεις,οχι να κλεισεις 12ωρο Razz Razz Razz να δω το βραδυ τι θα κανεις.
σοφακι,κ εγω καμια φορα πινω αναψ.ωρες ωρες το ζηταω..
εμη κ εγω 2-3 φορες στην κρητη που ηταν ανησυχος,ηπια..κ κοιμηθηκα μια χαρουλα..θα δω αν δεν κοιμηθει,ισως φτιαξω ενα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έμη μου τσέκαρέ και το θυρεοειδή βέβαια! εγώ ήμουν φουλ υπερθυρεοειδική και δεν είχα ιδέα και απορούσα γιατί είμαι τόσο νευρική, είχα τρελές ταχυκαρδίες (160άρια που λές κι εσύ), μέχρι εφιάλτες έβλεπα! και ήταν ο θυρεοειδής..αυτά προ εγκυμοσύνης, εδώ και 2 χρόνια τον έχω κοντρολάρει με χαπάκια..αα! επίσης λίγες μέρες πριν τον τοκετό, ο γιατρός ζητάει να κάνουμε ένα καρδιογράφημα προ τοκετού, και καλά αν χρειαστεί καισαρική (που θεωρείται χειρουργείο) πρέπει να υπάρχει..οπότε συζήτησέ το και με έναν καρδιολόγο..εγώ πήρα το δικό μας στη δουλειά και μου είπε να μην ανησυχώ..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα περιμενω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το τηλ του doc.μα τι κανει πια?αν τον ξαναπαρω στο ιατρειο κ κλεισω απο μονη μου ενα ραντεβου στη γραμματεα του για την δευτερα θα ειναι γαιδουρια?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
einai 4 meres pio mikro. to biofisiko einai mia exetash poy blepei to amiako ygro kai poso exei gerasei o plakoyntas san mini b epipedou. pao na kimiso thn mikrh tha xana mpo se ligo

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Έμη μου τσέκαρέ και το θυρεοειδή βέβαια! εγώ ήμουν φουλ υπερθυρεοειδική και δεν είχα ιδέα και απορούσα γιατί είμαι τόσο νευρική, είχα τρελές ταχυκαρδίες (160άρια που λές κι εσύ), μέχρι εφιάλτες έβλεπα! και ήταν ο θυρεοειδής..αυτά προ εγκυμοσύνης, εδώ και 2 χρόνια τον έχω κοντρολάρει με χαπάκια..αα! επίσης λίγες μέρες πριν τον τοκετό, ο γιατρός ζητάει να κάνουμε ένα καρδιογράφημα προ τοκετού, και καλά αν χρειαστεί καισαρική (που θεωρείται χειρουργείο) πρέπει να υπάρχει..οπότε συζήτησέ το και με έναν καρδιολόγο..εγώ πήρα το δικό μας στη δουλειά και μου είπε να μην ανησυχώ..

ναι πρεπει να το ξανασυζητησω μαζι του... βεβαια και να εμφανισα θυροειδη ετσι ξαφνικα περιεργο μου φαινεται... ασε που γενινα μου εχει ανεβει και η πιεση απο εκει που ημουν 10-5, τωρα ειμαι μονιμα στο 12-7... φυσιολογικο μου ειπε οτι το θεωρει κ αυτο!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:ακομα περιμενω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το τηλ του doc.μα τι κανει πια?αν τον ξαναπαρω στο ιατρειο κ κλεισω απο μονη μου ενα ραντεβου στη γραμματεα του για την δευτερα θα ειναι γαιδουρια?

τι γαιδουρια βρε Αννα.. το αντιθετο θα ελεγα, απο μερος του ειναι η γαιδουρια που δεν σ εχει παρει μεχρι τωρα πισω!! αυτο κανε να εισαι ησυχη..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεχρι παρα 10 αν δεν με παρει,αυτο θα κανω,γιατι μετα σχολαω κ αντε να τον βρω.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονή μου τελικά εκλεισα ραντεβού.Δευτέρα 5.45.. Άντε κ εγω την Δευτέρα!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σε όλα τα κορίτσια!!!
Έχω καιρό να γράψω αλλα σας διαβάζω συνεχώς! Ξεκίνησαν και οι πρώτες αφίξεις από ότι είδα, τι καλα!!!
Εμένα παρόλο που η μπεμπούλα είναι μια χαρά...η ψυχολογία μου είναι πολύ πεσμένη...πραγματικά θέλω να πάρω μια βδομάδα από τον ένατο και να γεννήσω δεν ξέρω αν θα αντέξω να πάρω όλο τον μήνα..... Sad Sad Sad είμαι η μοναδική που θέλει τόσο πολύ να γεννήσει???!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:εμη τοσο ακροβατικο ουτε στο τσιρκο.τεσπα.θα γεννησω σε δημοσιο με οποιον γιατρο πετυχω και δε με νοιαζει καθολου.και σ'αυτον που ειχα εμπιστοσύνη τι εγινε?

γιατι τι έγινε με το γιατρο σου? και γω αλαξα στο 5 μηνα στο ρεα ειναι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι Τινη μου,το ζητησε κ του το εφτιαξα μην του χαλαω τα χατηρια τωρα γιατι σε λιγο καιρο τον βλεπω να ερχεται δευτετος Laughing Laughing
κ εγω δεν κοιμαμαι το μεσημερι γι΄αυτο το λογο το βραδυ ειναι πιο δυσκολο να περασει με αυπνια!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Γεια σε όλα τα κορίτσια!!!
Έχω καιρό να γράψω αλλα σας διαβάζω συνεχώς! Ξεκίνησαν και οι πρώτες αφίξεις από ότι είδα, τι καλα!!!
Εμένα παρόλο που η μπεμπούλα είναι μια χαρά...η ψυχολογία μου είναι πολύ πεσμένη...πραγματικά θέλω να πάρω μια βδομάδα από τον ένατο και να γεννήσω δεν ξέρω αν θα αντέξω να πάρω όλο τον μήνα..... Sad Sad Sad είμαι η μοναδική που θέλει τόσο πολύ να γεννήσει???!!!!

γεια σου Δεσποινακι μου,δεν εισαι η μονη κ εγω αυτο ειπα στον γιατρο χθες κ με στραβοκοιταξε αν με το που μπω στον 9ο γινεται να γεννησω ,φυσικα δεν το συνεχησα!! Embarassed Embarassed

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το χειρότερο είναι ότι έχω κουραστεί τόσο πολύ που δεν προσέχω ούτε τι τρώω όσο πριν...αύξησα και το κάπνισμα και η ψυχολογία μου συνεχώς πέφτει.....με πιάνουν τύψεις γιατί έκανα ένα τσιγάρο παραπάνω, γιατί ήπια ένα καφέ παραπάνω.....
ουφ σας ζαλίζω και σας με τη μιζέρια μου......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις