Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά άμα πάρεις τώρα ως κριτήριο τι πήρα εγώ σώθηκες...
Είμαι της υπερβολής οπότε κρίνε λίγο και από μόνη σου, εγώ πήρα και παραπάνω και ας μη χρειαστουν.
Πήρα: 7-8 ζιπουνάκια, 2 φορμάκια κοντομάνικα, 2 φορμ. μακρυμάνικα, 4 ζευγ. καλτσάκια ένα σκουφάκι, 5 πανάκια μικρά βαμβ. για τις γουλίτσες, 2 πετσετούλες μπάνιου, ένα σεντονάκι (να του στρώσω το δικό μου) μία κουβερτούλα αγκαλιάς ψιλή (στυλ πικέ αλλά βαμβακερή), 2 πάνες αυτές τις λευκές για αγκαλια, πάνες και μωρομάντηλα, και το νεσεσεράκι με τα καλυντηκά οινόπνευμα και γαζούλες αυτά δε ξέρω μη ξεχνάω και κάτι.

Ωραία καλώς να τον δεχτήτε τον μπαμπάκα σας λογικό να σας έλειψε, εμένα για υπηρεσία φεύγει πια και μου λείπει παλιά είμουν πιο αναίσθητη..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινα λες να εισαι η επομενη? ωραια να εχουμε 2 μωρακια παλι την επομενη εβδομαδα!!!!!!!!!!

Σοφουλι και Γιωτακι με το καλο να δεχτειτε τα πραγματα και τα επιπλα του μωρου Γιωτακι... γιατι σιγα σιγα γενναμε!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου εμη!!!!!!!!!
αυριο ερχεται ο μπαμπας μας!σημερα μοναχουλες!μωρε την εχω πολυ παρεουλα τη μπεμπουλα.ολα μαζι τα κανουμε και μοιραζομαστε στεναχωριες και χαρες!ειναι παντα μαζι μου!θα μου κακοφανει που δε θα ειναι στη κοιλιτσα μου!θα ειναι ομως στο σπιτακι μας! cheers εχει κατεβει πολυ και μεχρι για πιπι που ποναω μετα ποναω.μη σκεφτεται να βγει ακομα.... drunken

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ακομα να κατεβει... ουτε καν συχνα στην τουαλετα δεν παω!!! ειχε κατεβει στον 7ο οταν δεν επρεπε... και τωρα που πρεπει εχει πεισμωσει!!!

με το καλο να δεχτειται και τον μπαμπα σας Σοφακι!! και εκτος κοιλιτσας παλι μαζι σου θα ειναι, παλι ολα θα τα μοιραζεστε!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Έμη αστα δε θέλω να το σκέφτομαι.. λίγες μερούλες μόνο και θα τα ετοιμάσω όλα..

Πεταγόμαστε στο σούπερ μαρκετ και επιστρεφω... τα φιλια μου προς το παρον
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 17!!!* - Σελίδα 2 417472

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπίζω η μπουμπού να σκεφτεί λίγο τη μαμά και να περιμένει να περάσει ο καύσωνας πρώτα.
Γιώτα, εγώ μακρυμάνικα εσωρουχάκια δεν χρησιμοποίησα ποτέ. Δεν αγόρασα ποτέ στα παιδιά μου. Πιστεύω ότι είναι νωρίς ακόμα για μακρυμάνικο εσώρουχο. Αυτά είναι για βαρύ Χειμώνα.
Να σας θυμίσω κορίτσια που γεννάτε σε δημόσιο να ξεχωρίσετε μία νυχτικιά, εσώρουχα, σερβιέτα, παντόφλες και τα πρώτα ρούχα του μωρού (μαζί με μία πάνα) γιατί μετά τον τοκετό τα ζητάει η μαία από κάποιον δικό σας που περιμένει έξω για να σας ντύσουν εσάς και το μωρό και να σας πάνε στο θάλαμο. Εγώ τα έχω βάλει σε μία σακουλίτσα μέσα στη βαλίτσα και έχω ενημερώσει τον άντρα μου που είναι ώστε να τα δώσει όταν του τα ζητήσουν.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω για τα μπαλκόνια!
Γεια κι από μένα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιλουμπάκια μου καλορίζικοοοοοοοοοοοο!!!

Δεν πρόλαβα να διαβάσω.........τίποτις θα ταδώ αύριο σήμερα περιμένω κόσμο βλέπετε μένουμε όλοι κοντά και ο κόσμος θα είναι πολύς μόνο το σόι να έρθει....σας ευχαριστώ για τις ευχές σας εύχομαι τα καλύτερα σε όλες και θα μπώ αύριο για λεπτομέρειες!!!Φιλάκια πολλάααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω περιμενω το τηλ του doc.. Rolling Eyes AKOMA Twisted Evil εν τω μεταξυ,ο μπεμπης σημερα δεν εχει σταματησει λεπτο..ειναι πολυ ανησυχος..να παω σπιτι να πιω κανα χαμομηλη,μηπως κ περασει..αυριο εχουμε κ εξοδο,κ απο τωρα το σκεφτομαι..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηρα τ'αποτελεσματα...τελικα δεν εχω μυκητες αλλα ουρολοιμωξη.νευρααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τσαμπα τοση κρεμα εβαλα!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια τωρα γύρισα απο το γιατρό το μωρο τελεια ειναι λιγο μικρο βεβαια 1680γρ εσάς σε αυτην την βδομαδα ποσο ηταν? εχει παρει θεση ευτυχώς γιατι φοβομουν την προηγουμενη φορα ηταν αναποδα. μου ειπε να κανω βιοφυσικό προφιλ την αλλη βδομαδα 110 εχει στο ρεα εσεις ποσο το πληρώνετε?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:κορίτσια τωρα γύρισα απο το γιατρό το μωρο τελεια ειναι λιγο μικρο βεβαια 1680γρ εσάς σε αυτην την βδομαδα ποσο ηταν? εχει παρει θεση ευτυχώς γιατι φοβομουν την προηγουμενη φορα ηταν αναποδα. μου ειπε να κανω βιοφυσικό προφιλ την αλλη βδομαδα 110 εχει στο ρεα εσεις ποσο το πληρώνετε?
σε ποια εβδ εισαι?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφακι,κ πως ειδε μυκητες ο γιατρος?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
31e kai 5 meres

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:31e kai 5 meres
ε τοτε μια χαρα ειναι..εγω οταν πηγα 31 εβδ,ηταν 1756γρ..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sorry αλλα τι ειναι το βιοφυσικο προφιλ?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bικακι καλα να περασεις κ μην κουραστεις πολυ!!

Μαρακι εμενα χθες που πηγα στην 31η κ 3 ηταν 1800 οποτε μια χαρα ειναι τωρα για το βιοφυσικο που λες δεν ξερω καν τι ειναι εμενα δεν μου ειπε να κανω τπτ τετοιο!!

ωχ Σοφακι τωρα ξανα μανα θεραπεια απο την αρχη!

τελειωσα κ εγω με τα φασολακια μου αλλα με τσακισαν τα χερια κ να δω πως θα φτιαξω ολα αυτα που θελω!καθε χρονο τετοια εποχη φτιαχνω σαλτσες,μαρμελαδες,πιπεριες κ διαφορα τετοια για ολο το χειμωνα αλλα τωρα κ απο θεμα ορθοστασιας κ απο τα χερια πολυ δυσκολο το βλεπω! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μ'εξετασε 2 φορες με διαστολεα...ασε αννα γιατι εχω κατι νευρααααα!!!!!
μαρακι εμενα πριν 2 βδομαδες ητανε 2125.στις 31 πρεπει να ητανε 1850 η μπεμπα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ Σοφακι μαλλον θα παρεις αντιβιωση τωρα ε? τζαμπα τα ακροβατικα με την κρεμα!!

ναι Αννα πιες λιγο χαμομηλι, κανει θαυματα!! εγω πινω σχεδον καθε βραδυ... δεν ξερω αν εχει τιποτα παρενεργειες τοσο μεγαλη ποσοτητα, αλλα κοιμαμαι μια χαρα!! (αφου πρωτα εχει κοιμηθει ο μπεμπης)

maroulo εμενα δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος μου για βιοφυσικο προφιλ... αλλα αν ειναι σαν τους αλλους μεγαλους υπερηχους καλη τιμη μου φαινεται

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:Bικακι καλα να περασεις κ μην κουραστεις πολυ!!

Μαρακι εμενα χθες που πηγα στην 31η κ 3 ηταν 1800 οποτε μια χαρα ειναι τωρα για το βιοφυσικο που λες δεν ξερω καν τι ειναι εμενα δεν μου ειπε να κανω τπτ τετοιο!!

ωχ Σοφακι τωρα ξανα μανα θεραπεια απο την αρχη!

τελειωσα κ εγω με τα φασολακια μου αλλα με τσακισαν τα χερια κ να δω πως θα φτιαξω ολα αυτα που θελω!καθε χρονο τετοια εποχη φτιαχνω σαλτσες,μαρμελαδες,πιπεριες κ διαφορα τετοια για ολο το χειμωνα αλλα τωρα κ απο θεμα ορθοστασιας κ απο τα χερια πολυ δυσκολο το βλεπω! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ε καλα χαλαρα τωρα..μην σε πιανει το αγχος..οσα προλαβεις θα κανεις..
εγω τωρα εχω την μανα μου σπιτι κ κατεβασε κουρτινες,κ κανει μια γενικη..ουφ,μου εφυγε ενα βαρος.αν κ δεν μ'αρεσει να μου κανουν δουλειες,τωρα δεν ειπα τιποτα,γιατι δεν ειμαι σε φαση να κανω τιποτα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:μ'εξετασε 2 φορες με διαστολεα...ασε αννα γιατι εχω κατι νευρααααα!!!!!
μαρακι εμενα πριν 2 βδομαδες ητανε 2125.στις 31 πρεπει να ητανε 1850 η μπεμπα.
τι να πεις..κ εγω ειχα ουρολοιμωξη,πηρα 4 μερες αντιβιωση,κ ειμαι καλυτερα..καλα κ πως δεν τα ξεχωρισε τα συμπτωματα?εμενα με το που μου εκανε κολπικο,ειδε την δουσκα μου σκουρα,αρα γεματη,αφου ειχα παει για πιπι,κ καταλαβε οτι ειναι ουρολοιμ.ο δικος σου πως κ δεν το ειδε?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσακια μου μηπως δεν κανει να πεινετε τοσο χαμομηλι??
το λεω γιατι επειδι κανω ομοιοπαθητικη ο γιατρος μου μου το απαγορευσε No No γιατι εχει λεει καφεινη κ να μην το δωσω ουτε σε μωρο μου ειπε μονο για το τηλιο αφοβα!! confused confused

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
τελειωσα κ εγω με τα φασολακια μου αλλα με τσακισαν τα χερια κ να δω πως θα φτιαξω ολα αυτα που θελω!καθε χρονο τετοια εποχη φτιαχνω σαλτσες,μαρμελαδες,πιπεριες κ διαφορα τετοια για ολο το χειμωνα αλλα τωρα κ απο θεμα ορθοστασιας κ απο τα χερια πολυ δυσκολο το βλεπω! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Βρε Χαρα δεν πειραζει μια χρονια μην τα κανεις ολα αυτα... προεχει η ξεκουραση... του χρονου παλι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα τωρα αντιβιωση θα παρω.μα τσαμπα τοση φοβερα που μου περασε 1 μηνα τωρα.
εμενα φετος εκανε η μαμα μαρμελαδες,ντοματα κτλ...εγω τπτ δε μπορεσα να κανω.

εβλεπε λεει αυξημενα υγρα.εγω ελεγα οτι ωρες ωρες εκει που καθομαι νιωθω ενα τσουξιμο στην ουρηθρα και μου ελεγε οτι ειναι απο τη θεση του μωρου.με νευριασε πολυ να σου πω.τωρα εκανα γεν.ουρων και φανηκε οτι δεν εχω μυκητες.εστειλα τωρα ουρα για καλλιεργεια ουρων και τη δευτερα θα παρω τ'αποτελεσματα.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:31e kai 5 meres

Μαράκι εμένα στις 30 και κάτι βδομάδες ήταν 1.298 ο μπεμπάκος μου!Πολύ μικρούλης.Ηταν στα κατώτατα φυσιολογικά πλαίσια.Χτες όμως που κάναμε το ντόπλερ,στην 34η βδομάδα,ήταν 2.300.Καμία σχέση με πριν δλδ,είμαστε κανονικά στο μέσο όρο.Θα έλεγα λοιπόν να μην αγχώνεσαι!

Πήρα και αποτελέσματα γενικής αίματος και ούρων σήμερα.Τα λευκά μου έπεσαν πια στα φυσιολογικά,10 από 14 χιλιάδες, αλλά μου εμφανίστηκε ζάχαρο στα ούρα.Μου φαίνεται οτι θα λιμοκτονίσω πάλι τελευταίες βδομάδες,όταν το δει η γιατρέσσα..!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις