Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki83 έγραψε:ΝΤΕΠ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????????ΚΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΒΛΕΠΩ???ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?????????ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ????

ΤΡΕΛΟ ΚΡΗΤΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΙΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙ ΜΟΥ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316

Καλά είμαι Ματίνα!!Έχω ΠΗΤ 3/10 αλλά βλέπω να μας σκάει πολύ πιο νωρίς!!Είναι λεπτός ο τράχηλος και η μικρή μου πολύ χαμηλά!Νοιώθω τέλεια ειδικά όταν αρχίζει και με κλωτσάει ή γυρνάει!Πιστεύω πως αφού γεννήσω θα μου λείψει αυτό!! Very Happy Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη βιάζεται η ζουζούνα μου!!!!Σαν την μαμά της!!Σε 2 βδομάδες με βλέπω να την κρατάω στην αγκαλιά μου αν συνεχίσει έτσι!!! Very Happy Very Happy Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα εγώ αφού τα απόγευμα έκανα τη κότα κ έφαγα καλαμπόκι τώρα πίνω γαλατάκι!!

Ματινάκι μια χαρά όλα καλά!! Εδώ είναι ξύπνια ακόμα η ταλιμπανούλα μου κ τι θα κάνω που δε θέλει ύπνους!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
matinaki83 έγραψε:ΝΤΕΠ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????????ΚΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΒΛΕΠΩ???ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?????????ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ????

ΤΡΕΛΟ ΚΡΗΤΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΙΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙ ΜΟΥ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316

Καλά είμαι Ματίνα!!Έχω ΠΗΤ 3/10 αλλά βλέπω να μας σκάει πολύ πιο νωρίς!!Είναι λεπτός ο τράχηλος και η μικρή μου πολύ χαμηλά!Νοιώθω τέλεια ειδικά όταν αρχίζει και με κλωτσάει ή γυρνάει!Πιστεύω πως αφού γεννήσω θα μου λείψει αυτό!! Very Happy Very Happy

Οι περισσότερες το παθαίνουμε αυτό μη σε ανησυχεί!! Εγώ ακόμα κ στους 3 μήνες έπιανα την κοιλιά μου κ σαν αν μου έλειπε κάτι!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γειά σας, γειά σας, γειά σας...
Τί μου κάνετε ρε τρελοκομεία;;;;Μου λείψατε!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ! Very Happy ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Εύα!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΑ ΜΠΑ ΜΠΑ ΣΚΟΝΤΑΨΑΜΕ ΣΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΕΣ...ΕΥΑΚΙ?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλορίζικο το καινούριο θεματάκι ωρέ κοπελιές.Πάντως, με το ρυθμό που γράφουμε και ανούγουμε τα θέματα, ούτε στο 60 το βλέπω να μένω έγκυος Laughing Laughing Laughing .Προς το 160 το βλέπω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Δεσποινάκι, με το καλό η κοράκλα σου.
Έλλη μου τί κάνεις;;;
Μαράκι πολλά κεφια απόψε έ;;;Μαρή, είσαι έγκυος και δε το πήρα είδηση;;;;; scratch scratch
Αφρούλα, εύχομαι να είναι γουρλίδικο το θέμα που άνοιξες ΚΑΙ για σένα ΚΑΙ για όλες τις κοπελες ποιυ προσπαθούμε.
Κορίτσια είμαι πτωμα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε καλως την ταξιδιαρα!! τι κανεις κοριτσακιιιιι πως τα περασατε Τηνο?? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία σίγουρα θα την έχω μπροστά μου και θα χαίρομαι που θα μπορώ επιτέλους να την πιάσω αγκαλίτσα αλλά θα αισθάνομαι ένα κενό μέσα στην κοιλίτσα μου!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'σαι καλά Εύα μου!!!
Για πες!!!Πώς τα περάσατε;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:γειά σας, γειά σας, γειά σας...
Τί μου κάνετε ρε τρελοκομεία;;;;Μου λείψατε!!!!

καλώς την την πολυταξιδευμένη μας!! γλεντούσαμε πριν λίγο !! Σταμάτησα να ανεβάζω γιατί η μικρή έχει γλαρώσει στο καρεκλάκι κ θέλω να δω μπας κ κοιμηθεί γιατί την κούνια ούτε που την θέλει!!

Πες μας πότε φεύγεις πάλι?? χιχιχι

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Γεια σου Δεσποινακι βλεπω η μπουμπουκα σου θα ερθει νωριτερα να σας συναντησει ε?? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 αχ με το καλο!!!!!


Ματινααααααααααααα κι εγω εδω!!Τι κανεις ζουζουνα!!ο αντρουλης?ο Ντιεγκουλης?? ολοι καλα???

ΕΛΛΟΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΕΔΩ??????????????ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑ.....ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ......ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΝΤΙΕΓΚΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΑΛΜΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.....ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙ?????ΕΕΕ....ΟΣΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ.....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ????ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΓΔΟΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ...ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΣΤΙΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΑ....ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ..ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 9000..ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΝΑΥΤΙΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΑΛΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ...ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΕΕΕΕΕ????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!ΔΕΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΜΥΡΙΣΕΙΣ?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, περασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!(Ωχ, κάτσε να πάω λίιιιγο στην άκρη γιατί σκόνταψε η Αφρούλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Ποιός πάει στη δουλειά τη Δευτέρα, μου λέτε;;;;
Θέλω κ άλλο....ΚΑι η Ρόδος αργεί ακόμα γαμώτο.
Δεσποινάκι, η μπουμπού σου θα γεννηθεί στις 18 Σεπτεμβρίου. Θα έχει μαζί μου γεννέθλια και μαζί με τη γκρινιάρα
Α!!!Ευόύλι Να τα εκατοστήσεις.Σήμερα ή χτες δεν είναι τα γεννέθλιά σου;;;
¨οποτε και να είναι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!
Εγώ αύριο θα πάω να πάρω κάποια πράγματα για τα γεννέθλια του καλού μου.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Καλορίζικο το καινούριο θεματάκι ωρέ κοπελιές.Πάντως, με το ρυθμό που γράφουμε και ανούγουμε τα θέματα, ούτε στο 60 το βλέπω να μένω έγκυος Laughing Laughing Laughing .Προς το 160 το βλέπω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Δεσποινάκι, με το καλό η κοράκλα σου.
Έλλη μου τί κάνεις;;;
Μαράκι πολλά κεφια απόψε έ;;;Μαρή, είσαι έγκυος και δε το πήρα είδηση;;;;; scratch scratch
Αφρούλα, εύχομαι να είναι γουρλίδικο το θέμα που άνοιξες ΚΑΙ για σένα ΚΑΙ για όλες τις κοπελες ποιυ προσπαθούμε.
Κορίτσια είμαι πτωμα

Θα το θελα αλλά την υποδέχτηκα την Αλέκα μετά βαϊων και κλάδων κ έβαλα τα κλάματα κ μετά πήγα κ μάζευα αμύγδαλα και τι το θελα εμένα η αμυγδαλιά άλλα μου έβγαζε!! Next month i hope...τι να κάνω τώρα μου κόλλησε κ εμένα μ αρέσει που λέω σας να μη το σκέφτεστε κ τελικά εγώ το σκέφτομαι πιο πολύ!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματίναααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!Συγχαρητήριαααααααααααααααααα!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 Να είναι υγιέστατο το σποράκι σου και ας σε ταλαιπωρεί!!!Σίγουρα με την αγάπη και την υπομονή όλα γίνονται!!!!Χάρηκα πάρα πολύ!!!!Εγκαινίασες και το θεματάκι για να τις επόμενες κοπέλες!!!Μακάρι να τους φέρεις γούρι!!!!!Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 379767

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινακι μου γλυκο με κατασυγκίνησες τωρα!!Δν εχω λογια κοριτσακι!Συγχαρητηρια!!!!φυσικα και μια φορα αρκει αν ειναι την σωστη μερα!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 534787 ολα να πανε καλα σου ευχομαι γλυκια μου!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:γειά σας, γειά σας, γειά σας...
Τί μου κάνετε ρε τρελοκομεία;;;;Μου λείψατε!!!!

καλώς την την πολυταξιδευμένη μας!! γλεντούσαμε πριν λίγο !! Σταμάτησα να ανεβάζω γιατί η μικρή έχει γλαρώσει στο καρεκλάκι κ θέλω να δω μπας κ κοιμηθεί γιατί την κούνια ούτε που την θέλει!!

Πες μας πότε φεύγεις πάλι?? χιχιχι

Επόμενη έξοδος από την πόλη Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου.(η αλήθεια βέβαια είναι πως θα φύγω και νωρίτερα αλλά για δουλειά δυστυχώς Crying or Very sad )

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:
matinaki83 έγραψε:ΝΤΕΠ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????????ΚΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΒΛΕΠΩ???ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?????????ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ????

ΤΡΕΛΟ ΚΡΗΤΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΙΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙ ΜΟΥ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316

Καλά είμαι Ματίνα!!Έχω ΠΗΤ 3/10 αλλά βλέπω να μας σκάει πολύ πιο νωρίς!!Είναι λεπτός ο τράχηλος και η μικρή μου πολύ χαμηλά!Νοιώθω τέλεια ειδικά όταν αρχίζει και με κλωτσάει ή γυρνάει!Πιστεύω πως αφού γεννήσω θα μου λείψει αυτό!! Very Happy Very Happy

ΑΑ..ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Razz Razz ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΟΥΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΑΝΤΕ ΜΕ ΔΥΟ ΤΟ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΑΚΛΩΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΕΤΣΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! Υ.Γ: Ο ΝΤΙΕΓΚΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
boubou έγραψε:Γεια σου Δεσποινακι βλεπω η μπουμπουκα σου θα ερθει νωριτερα να σας συναντησει ε?? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 αχ με το καλο!!!!!


Ματινααααααααααααα κι εγω εδω!!Τι κανεις ζουζουνα!!ο αντρουλης?ο Ντιεγκουλης?? ολοι καλα???

ΕΛΛΟΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΕΔΩ??????????????ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑ.....ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ......ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΝΤΙΕΓΚΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΑΛΜΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.....ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙ?????ΕΕΕ....ΟΣΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ.....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 654316 ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ????ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΓΔΟΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ...ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΣΤΙΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΑ....ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ..ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 9000..ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΝΑΥΤΙΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΑΛΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ...ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΕΕΕΕΕ????

θα τρελαθωωωωωωωωω παλιιιιιιιιιιιιιι μπραβο μπραβοοοοο ματινάκιιιιιιιι έχεις αγκαλίτσα στη κοιλίτσα σου από την Αννούλαα !! Τι καλάαα!!! μια χαρά να προσέχεις κ το τσιγάρο να το κόψεις!!! αχ πόσο χάρηκα έυχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν εως τέλος!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματίνα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580
Εύχομαι όλα να πάνε όχι απλά καλά....Τ Ε Λ Ε Ι Α ! ! !

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 50580 ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΑΚΛΩΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 2 604962 ΕΤΣΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! Υ.Γ: Ο ΝΤΙΕΓΚΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? Laughing

το σκυλί ( μ αρέσει που πετάγομαι εγώ) άκουσες λατινικό όνομα κ λες κάνας λατίνος εραστής θα ναι ε χιχιχιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις