Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα ανυπομονώ σαν τρελή να την δω,να την αγκαλιάσω,να την μυρίσω!!Αφού φοβάμαι να μην την σφίξω πολύ δυνατά από την πολύ λαχτάρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Έυα λες;;Θα είμαι ήδη και στον μήνα μου!!!Για να δούμε!!! Wink Εγώ έχω γενέθλια σε 5 μέρες,λες να μου κάνει έκπληξη και να βγει τότε;;Θα είναι τα πιο τέλεια γενέθλια που θα έχω κάνει!!Σαν όνειρο ακούγεται...!!


αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΟΥ!

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Ματινακι μου γλυκο με κατασυγκίνησες τωρα!!Δν εχω λογια κοριτσακι!Συγχαρητηρια!!!!φυσικα και μια φορα αρκει αν ειναι την σωστη μερα!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 534787 ολα να πανε καλα σου ευχομαι γλυκια μου!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΕΝΙΑΣΑ ΣΩΣΤΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ...Η ΟΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΛΕΩ ΟΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΜΟΥ Κ ΗΡΘΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΟ Κ ΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΘΕΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ........ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και πότε θα πας Ρόδο Εύα? Νόμιζα ότι θα έφευγες αύριο πάλι! scratch

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Αφρούλα ανυπομονώ σαν τρελή να την δω,να την αγκαλιάσω,να την μυρίσω!!Αφού φοβάμαι να μην την σφίξω πολύ δυνατά από την πολύ λαχτάρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Έυα λες;;Θα είμαι ήδη και στον μήνα μου!!!Για να δούμε!!! Wink Εγώ έχω γενέθλια σε 5 μέρες,λες να μου κάνει έκπληξη και να βγει τότε;;Θα είναι τα πιο τέλεια γενέθλια που θα έχω κάνει!!Σαν όνειρο ακούγεται...!!


Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!!Μακάρι να έχετε την ίδια μέρα με την κορούλα σου.Μακάρι!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
boubou έγραψε:Ματινακι μου γλυκο με κατασυγκίνησες τωρα!!Δν εχω λογια κοριτσακι!Συγχαρητηρια!!!!φυσικα και μια φορα αρκει αν ειναι την σωστη μερα!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 534787 ολα να πανε καλα σου ευχομαι γλυκια μου!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΕΝΙΑΣΑ ΣΩΣΤΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ...Η ΟΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΛΕΩ ΟΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΜΟΥ Κ ΗΡΘΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΟ Κ ΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΘΕΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ........ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Από αυτά που διάβασα θα σου βγει Απριλιάτικο ε? Μη σκέφτεσαι πως κ τι το κοπέλι ήθελε να πιαστεί στη Πάρο στο Αιγαίο!! Very Happy

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΟΥ!

¨οταν λες νούμερα, πςες μου ότι εννοείς εμένα.Σε παρακαλώ.....Πες το μου για να χαρώ....Μου αρέσει να είμαι νούμερο(εκτός από ψώνιο) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ! ΝΑ ΜΗ ΡΩΤΗΣΩ? ΑΜΑΝ ΠΙΑ!ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΤΑΙ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="αφρουλα"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΤΙΝΑ!ΜΩΡΗ ΧΡΥΣΑ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΩΡΗ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ! Mad ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ?????!!!![/q




χχαχαχαχαχαχχααχ!!!!!η πεινα δεν εχει ωρα!!!και τα σουβλακια επισης!!!!!!!!!!!!!!!φουσκωσαααααα!!!!!!!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki83 έγραψε:
ΑΑ..ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Razz Razz ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΟΥΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΑΝΤΕ ΜΕ ΔΥΟ ΤΟ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy

Σε ευχαριστώ πολύ Ματίνα!!!Και σε σένα το ίδιο εύχομαι!Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!! Very Happy Very Happy Very Happy

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
matinaki83 έγραψε:
boubou έγραψε:Γεια σου Δεσποινακι βλεπω η μπουμπουκα σου θα ερθει νωριτερα να σας συναντησει ε?? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 αχ με το καλο!!!!!


Ματινααααααααααααα κι εγω εδω!!Τι κανεις ζουζουνα!!ο αντρουλης?ο Ντιεγκουλης?? ολοι καλα???

ΕΛΛΟΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΕΔΩ??????????????ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑ.....ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ......ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΝΤΙΕΓΚΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΑΛΜΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.....ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙ?????ΕΕΕ....ΟΣΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ.....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ????ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΓΔΟΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ...ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΣΤΙΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΑ....ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ..ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 9000..ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΝΑΥΤΙΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΑΛΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ...ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΕΕΕΕΕ????

θα τρελαθωωωωωωωωω παλιιιιιιιιιιιιιι μπραβο μπραβοοοοο ματινάκιιιιιιιι έχεις αγκαλίτσα στη κοιλίτσα σου από την Αννούλαα !! Τι καλάαα!!! μια χαρά να προσέχεις κ το τσιγάρο να το κόψεις!!! αχ πόσο χάρηκα έυχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν εως τέλος!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΑΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΜΥΡΙΣΩ..ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!ΡΟΥΦΙΧΤΟ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟ ΑΝΝΟΥΛΑΚΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

ΑΦΡΟΥΛΑ Ο ΝΤΙΕΓΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΕΡ ΠΟΥ ΕΧΩ Ο ΠΡΩΤΟΤΟΚΟΣ ΥΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 328109 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 328109 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινακι εχεις και περιεργο κυκλο εσυ οποτε , ποτε δν ξερεις!!! ...μα ποσο εχω χαρειιιιιιιι ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316


Δεσποινακι ξερει αυτη ποτε ακριβως θα ερθει!! απο εδω και περα ολα τα γενεθλια θα ειναι ωραια γιατι την εχεις μαζι σου ,ειτε μεσα στην κοιλιτσα ειτε απο το χρονου εξω!!!στην αγκαλια!!!

Χρυσα κι εγω εφαγα ενα bueno τωρα!!! ετσι για να συντηρήσω το κορμι Razz Razz Razz Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Παρ Αυγ 24, 2012 12:36 pm, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ? ΝΟΥΜΕΡΟ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
αφρουλα έγραψε: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΟΥ!

¨οταν λες νούμερα, πςες μου ότι εννοείς εμένα.Σε παρακαλώ.....Πες το μου για να χαρώ....Μου αρέσει να είμαι νούμερο(εκτός από ψώνιο) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Και εμένα προφανώς!! χιχιχιχιχι ααα δε σου είπαμε την βάπτισα Σαμάνθα !! Βέβαια όταν θα είστε μαζί θα κάνει την Καινούργιου (αυτό τώρα το λέω χιχιχι)

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Και πότε θα πας Ρόδο Εύα? Νόμιζα ότι θα έφευγες αύριο πάλι! scratch
Μαρή......στο έγραψα παραπάνω. Στις 21 Σεπτεμβρίου θα πάω.Τςτςτςτςτς...Μόνη μου τα λέω, μόνη μου τα ακούω.
Αύριο θα πάω μεχρι το κομμωτήριο(για ρίζα και περιποίηση), λίγο λαική, λίγο σε ένα μαγαζί για να βρω τραπεζακι για το σαλόνι μου που θα έρθει την Τετάρτη και μετά θα ετοιμαστώ για να βγω με τον καλό μου.
Αυτά.-

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:
Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!!Μακάρι να έχετε την ίδια μέρα με την κορούλα σου.Μακάρι!!!

Απίθανο μου φαίνεται αλλά θα δούμε!!!! Wink

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva34 έγραψε:Ματίνα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 50580
Εύχομαι όλα να πάνε όχι απλά καλά....Τ Ε Λ Ε Ι Α ! ! !

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΟΚΟΤΣΙΔΙΑΡΟΚΟΡΙΤΣΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????????????????????????? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 875502 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 875502

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευα λιγο απο το ενα λιγο απο το αλλο γεμισες φουλ την μερα σου και αυριο!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 688264

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Ματινακι εχεις και περιεργο κυκλο εσυ οποτε , ποτε δν ξερεις!!! ...μα ποσο εχω χαρειιιιιιιι ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316


Δεσποινακι ξερει αυτη ποτε ακριβως θα ερθει!! απο εδω και περα ολα τα γενεθλια θα ειναι ωραια γιατι την εχεις μαζι σου ,ειτε μεσα στην κοιλιτσα ειτε απο το χρονου εξω!!!στην αγκλαλια!!!

Χρυσα κι εγω εφαγα ενα bueno τωρα!!! ετσι για να συντηρήσω το κορμι Razz Razz Razz Razz

ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #60 - Σελίδα 3 654316 ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ???Η ΙΩΑΝΝΑ???Η ΑΝΤΑ????Η ΕΥΗ????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΥΠΕΚΥΨΕΣ ΣΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΣΟΥ?!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη έχεις απόλυτο δίκιο!!!Θα σβήνει και τα δικά μου κεράκια από του χρόνου!!! Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σταματησαν να μπαινουν!! εχουν πολυ καιρο...

No No

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:
αφρουλα έγραψε: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΟΥ!

¨οταν λες νούμερα, πςες μου ότι εννοείς εμένα.Σε παρακαλώ.....Πες το μου για να χαρώ....Μου αρέσει να είμαι νούμερο(εκτός από ψώνιο) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Και εμένα προφανώς!! χιχιχιχιχι ααα δε σου είπαμε την βάπτισα Σαμάνθα !! Βέβαια όταν θα είστε μαζί θα κάνει την Καινούργιου (αυτό τώρα το λέω χιχιχι)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εγώ προσωπικά ένα έχω να πω προς εσένα Μαράκι μου γλυκό, και είναι τούτο: Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Αφρούλα μου, μου αρέσει ΚΑΙ αυτό το νέο μου όνομα(ΝΟΥΜΕΡΟ) γιατί έχω και άλλα.........όχι δε το ξέχασα...Μετράω Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΥΠΕΚΥΨΕΣ ΣΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΣΟΥ?!

σε αυτες τις αδυναμιες ας υποκυπτω γλυκια μου...εδω μου περναει απο το μυαλο να ξαναρχισω το καπνισμα..ευτυχως ο εγωισμος μου ακομη δν με εχει αφησει!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki83 έγραψε:ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ???Η ΙΩΑΝΝΑ???Η ΑΝΤΑ????Η ΕΥΗ????

Την ίδια απορία έχω κι εγώ!!!Ειδικά για την Εύη που ήταν παρούσα κάθε μέρα!!! Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις