Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια και απο εμας.Εμεις ειχαμε λιγο συναχι χτες κ προχτες κ τρεχαν κ τα ματακια μας.Οποτε οπως καταλαβαινεται η γκρινια ηταν αναποφεκτη.Του εδωσα ντεπον προληπτικα κ τωρα ειναι μια χαρα.Ευη ανυπομονω κ εγω που θα μεγαλωσει το αντρακι μου να με πιανει κ να μου μιλαει.Θα ξετρελαθω.Παλι καλα που εχεις κ την μανα σου διπλα.Εγω σε 2μηνες ξεκιναω δουλεια κ δεν θα εχω κανεναν βοηθεια.

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhspera koritsia Smile

Ti mou kanete??

Emeis kala.... hr8e kai o mpampas mas kai ksekinhsame programma gia na gnwristoun kalytera oi antres mou, kai na mhn exoun provlhma se tipote...

Tolmw na pw oti ta paei poly kala o antras mou, kai etsi siga siga mou fevgei to agxos afto....

Kai... shmera perpathse ... nai nai nai... dyo vhmatakia ekane vevaia kai meta epese.. alla eftanan gia na trelathoume... paei afto htan.. ksepetaxthke to antraki mou kale!!!!!

Filakia polla polla se ola ta mpoumpoukakia!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εμεις καλα ευτυχώς γυρνάει σε καλο δρόμο κοιμάται παλι 1-1.30 ωρα κατα τις 12 και μετα για μέσημερι ενα δίωρο στάνταρ μπορει και παραπάνω το βράδυ χτες κοιμήθηκε απο τις 10 μεχρι τις 9.30 αλλ ξυπνάει πολλές φορές και οχι για να φάει,πάω να του βάλω την πιπιλα και δεν την θελει κλαει ακουμπαει το στήθος και σε δευτερόλεπτα κοιμάται!την ημέρα ειναι ήσυχος γκρίνιαζει άμα εχει ψιλό βαρεθεί και θελει να κανει κατι άλλο!και οταν πιάσει με ζητάει πολυ πάω στην τουαλέτα ας πούμε και αν τον εχει αγκαλια η μαμα μου σπρώχνει να έρθει να με δει!
Εσεις τι κάνετε?πετρινη μου μακάρι να προσαρμοστεί καλα ο μικρός και να μην χρειαζόταν να φύγεις μακριά του!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμένα αποκοιμήθηκε η μικρή χωρίς να πιει γάλα και την τάισα μετα! Ευτυχώς( να μην τη ματιάσω) ξυπνάει μία φορά γύρω στις 6 το πρωί για να πιει γάλα και ξανακοιμάται ως τις 9.
Γεωργία, εντάξει ο δικός σου? Έχει πυρετό σήμερα?
Κατερίνα, τι θα τον κάνεις το μικρούλη όταν θα ξεκινήσεις δουλειά?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα νικολετα ευτυχώς και σημερα ουτε χτες έκανε πυρετο!εγω σημερα του το έβγαλα και το ήπιε απο το μπουκάλι γτ καμια φορα στο στήθος πίνει λίγο και κοιμάται.εβγαλα 150 και άφησα λίγο.εσενα πόσο πίνει?
Εμένα όλη μέρα ήταν ήσυχος κοιμήθηκε και 2 ώρες το μεσημέρι αλλα ξύπνησε 5.30 πήγαμε στην γιαγιά του και κοιμήθηκε στο αμάξι στις 8.30 και τον ξυπνησα9.30 να τον αλλάξω και μετα φαινεται έχασε τον ύπνο του και κοιμήθηκε στις 12.30 ενώ νυσταζε δεν ήξερε τι ήθελε!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω πόσο πίνει, γιατί πίνει απευθείας από την πηγή! Άσε, γνώρισα μια κοπέλα τις προάλλες και μου είπε ότι θήλαζε την κόρη της μέχρι 2 χρονών! Υπερβολή δεν είναι αυτό? Μετά δεν ξεκολλάνε από τη μαμα!!
Ασε, αν χάσουν το πρόγραμμά τους μετά γίνεται χαμός! Όπως η δικιά μου που είχαμε πάει σε ένα πάρτυ και κοιμήθηκε 2 παρά τα ξημερώματα!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Ναι νικολετα αν χάσει και ο δικός μου μετα δεν ξέρει τι θελει ενώ νυσταζει τον πιάνει παρα κρούση.εμενα μου κανει κι άλλο τωρα με παει συνέχεια στη πόρτα και θελει να βγει εξω και άντε τωρα ακομα εχει καλο καιρο αργότερα....?καλα και εγώ χτες του έβγαλα για να δω πόσο θα πιει γτ στο στήθος ο δικός μου κοιμάται γρήγορα και έλεγα μήπως δεν πίνει αρκετό,πάντως εμένα απο μικρο δεν ήταν του πολυ γάλακτος τωρα υποτίθεται οτι πίνουν πολυ εμένα με το ζόρι 150.. Το βράδυ ξυπνάει τέσσερις φορές τον βάζω στο στήθος δεν θελει ουτε πιπιλα τιποτα να ακουμπήσει στήθος ελπιζω να του περάσει και να ειναι φάση!!
Εσειςτι κάνετε κορίτσια??

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από εμας.
Εμένα χθες η μικρή στα καλά καθούμενα είχε λίγη καταρροή από το ένα ρουθουνάκι. Ήταν σχεδόν διάφανο σαν νερό. Πολύ λίγες μυξούλες. Ούτε πυρετό, ούτε αδιαθεσία... Τέλος πάντων, πήρα τον γιατρό της έβαλα και μερικές φορές ορό για να καθαρίσει η μύτη και σήμερα είναι μια χαρά. Μου είπε ότι μπορεί να είναι και από τα δόντια. Για να δούμε...
Κατά τ' άλλα υπάρχει τρελή έλλειψη στο Frezylac το γάλα και μας είπε ο γιατρός να πάρουμε το Humana. Ελπίζω να της αρέσει αν και ότι και να της έχω δώσει μέχρι τώρα δεν λέει όχι σε τίποτα Rolling Eyes Τρώει τα πάντα αυτό το παιδί, τι καλά!!!
Περαστικά σε όσα μπεμπάκια είναι άρρωστα!

http://www.something-special.gr

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α, ναι!!!
Και για όποια μανούλα ενδιαφέρεται, τρέχω ένα διαγωνισμό με δώρο σκουφάκια Mickey και Minnie.

http://www.modernmoms.gr/2012/10/ickey-minnie.html#.UI2o9wRjEO4.facebook

http://www.something-special.gr

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημέρα ,και εμείς δεν βρίσκουμε το frezylac αλλά επίσης ο μπέμπης τρώει υα πάντα και του παίρνουμε το frisomel της ΝΟΥΝΟΥ 900γρ. 15,20 ευρώ

Εδώ που τα λέμε το frezylac είναι πανάκριβο,αλλα και βιολόγικο απότι γράφει.ο μικρός μας κοντέυει 8 μηνών και πίνει μόνο αυτο αλλα αφού υπάρχει έλλειψη δεν μπορούμε να κάνουμε βόλτες σ'ολα τα φαρμακεία! flower

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Crazymamy έγραψε:Kαλημέρα ,και εμείς δεν βρίσκουμε το frezylac αλλά επίσης ο μπέμπης τρώει υα πάντα και του παίρνουμε το frisomel της ΝΟΥΝΟΥ 900γρ. 15,20 ευρώ

Εδώ που τα λέμε το frezylac είναι πανάκριβο,αλλα και βιολόγικο απότι γράφει.ο μικρός μας κοντέυει 8 μηνών και πίνει μόνο αυτο αλλα αφού υπάρχει έλλειψη δεν μπορούμε να κάνουμε βόλτες σ'ολα τα φαρμακεία! flower

Κατερίνα και μένα ο παιδίατρος μου είπε ή Ηumana ή Frizomel να πάρω. Για να δούμε. Πιστέυω ότι δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα. Ούτως ή άλλως δεν πίνει πολύ γιατί θηλάζει και της το δίνω σαν συμπλήρωμα κάθε βράδυ.

http://www.something-special.gr

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια χαρούλα!! Εγω δεν θηλάζω οποτε είναι το κύριο γαλατάκι του Smile ¨πρωί -βράδυ ή λίγο το μεσημεράκι

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα και απο μας κοριτσια.Πως ειναι τα μπεμπακια σας.Εμεις καλα ειμαστε λιγο γκρινια που κ που.Μαρια και εμας προχτες μου ξυπνησε το πρωι ο μικρος κ ειχε καταροη απο την μυτη κ τρεχαν κ τα ματακια του για πρωτη φορα.Φοβηθηκα μην μου ανεβασει πυρετο.Του εδωσα ντεπον κ του περασε παντος.Χτες κοριτσια μαγειρεψα σπανακορυζο που μου ειχε πει ο γιατρος να ξεκινησω αμα θελω κ του εδωσα κ στην δευτερη κουταλια μου ξερασε δεν του αρεσε καθολου.Εμοιασε στην μανα του σαυτο.Τελικα εφαγε μια κατσαρολα ο μπαμπας.Γεωργια εγω του δινω το βραδυ 150-180 κ το μεσημερι μου πινει 210.Νικολετα αν ρωταγες για μενα εμεις θα το κανουμε εναλαξ με τον αντρα μου θα ειναι αυτος μονο πρωι κ εγω μονο απογευμα (δυστηχως).

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κουκλίτσες και μπεμπάκια!Τι κάνετε? Εμείς καλά. Κοιμήθηκε πριν καμια ώρα η μικρή! Όλη μέρα την περνάει στο χαλί, δεν μπαίνει καθόλου στο πάρκο πλέον! Αύριο θα πάμε στον παιδίατρο για εμβολιάκι και έλεγχο!
Για τη μυτούλα πολύ ορό θέλει κάθε 2-3 ώρες. Έτσι ήταν και η δικιά μου για 2 εβδομάδες περίπου, ευτυχώς χωρίς πυρετό.
Αφήστε, κορίτσια, κάθε μέρα ακούμε στη γειτονιά μας για ληστείες σε σπίτια και πεζούς. Έχω τρομοκτατηθεί πολύ. Θέλω να βγω με τις μικρές και το σκέφτομαι αν δεν είναι και ο άντρας μου μαζί.
Αυτά τα νέα μας.Καλό μήνα να έχουμε όλες. Να είναι καλά τα παιδάκια μας...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μανουλες και καλο μηνα σε ολους μας.Εγω σημερα ειπα να παω τον μικρο μια πιο μεγαλη βολτα απο εδω τριγυρω κ ετσι τον πηρα κ τον πηγα στο mall.Ωραια ηταν αν εξαιρεσουμε οτι τον επιασε καποια στιγμη γκρινια κ ηθελε αγκαλια.Σας βαζω εδω καποιες φωτογραφιες απο τα γλυκακια που εφτιαξα να μου πειτε τι γνωμη σας.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
]https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/27xf491.jpg[/IMG[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια πως πατε?

Εμεις καλα,θελει η μικρη να καθεται στην κουνια της ορθια να στηριζεται στα καγκελα κ παει γυρω γυρω!!!Κι το παρκο το ανοιξα στο σαλονι γτ ηταν στ δωματιο της να κοιμαται κ κει κ τα ιδια κανει κ σαυτο παει γυρω γυρω.
Δοντια μας εχουν βγει 4πανω κ 2 κατω κ τωρα μαλλον βγαινουν τα 2δεξια αριστερα κατω.


Με φαι πως πατε κοριτσια??
Εμενα το μεσημεριανο με το ζορι να φαει 7-10κουταλιες,το πρωι τα φρουτα τα τρωει με χαρα κι το απογευμα συνηθισε την κρεμα τν τρωει.

Της εβαλα χθες κοτοπουλο σαν να το εφαγε καλυτερα.Το κρεας ουτε να το φτυσει.

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλή σου μέρα!!κ μενα στο στάδιο του να σηκώνεται στη κουνια κ το πάρκο είναι ,βέβαι ούτε ενα δόντι δεν έβγαλε.όλο φαγούρα κ σάλια μόνο.
Σήμερα θα επιχειρήσουμε στράτα-στρατούλα   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 32 536304

ευτυχως τρώει τα πάντα

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμείς πήγαμε παιδίατρο σήμερα. Μια χαρά τη βρήκε τη μπέμπα μας. Πήρε 700 γρ. η χοντρούλα μου. Μου είπε να αρχίσω να της δίνω και από δικά μας φαγητά με λίγο αλάτι. Κορίτσια, δίνετε πορτοκάλι στα μικρά σας? Εμένα μου είπε να της δίνω αν θέλω.
Σήμερα, μας ειδοποίησαν ότι πήραν τη μεγάλη μου στον παιδικό σταθμό, αλλά δεν ξέρω αν θα τη στείλω. Εφόσον είμαι σπίτι, λέω να την κρατήσω μαζί μου.
Θα πάει καμιά σας την Κυριακή στο Ζάππειο για το θηλασμό? Θα ήταν ευκαιρία να συναντηθούμε και να γνωριστούμε.
Κατερίνα, φανταστικές οι δημιουργίες σου. Πιο πολύ μου άρεσαν τα μπισκότα με τη λευκή ζαχαρόπαστα!!Πάντως, φαίνονται επαγγελματικά!Μπ΄ραβο σου

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?τα μπεμπακια?
Εμεις καλα!χτες κοιμήθηκε πιο καλα την νύχτα ξύπνησε δυο φορές.κατα τα αλλα οκ βλεπω τα ουλακια του ολο και φουσκώνουν τα πιο μεσα αλλα δεν ξερω αν θα βγάλει απο τωρα κάποιο δόντι εκει.
Νικολετα εγώ δεν ξερω ακομα αν θα πάω θα σου πω το Σάββατο να δούμε πως θα ειναι και ο μικρός!

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Απο στράτα τι κάνετε? εμένα σε 10 μερες γίνεται 8 μηνών ,πότε να τον βάλω?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!Τι κάνουν τα μικράκια σας? Η δική μου κοιμάται. Χθες κοιμήθηκε κατά τις 8 το βράδυ για μία ωρίτσα και το υπολοιπο βράδυ δεινοπαθήσαμε! Ξύπνησε στις 3 τα ξημερώματα και κοιμήθηκε μετά τις 5! Δεν έκλαιγε, απλά είχε όρεξη για παιχνίδι κι όχι για ύπνο!!
Κατερίνα 2, ο δικός μου παιδίατρος ήταν αρνητικός με τη στράτα. Μου είπε να την αφήσω μόνη της να περπατήσει, γιατί με τη στράτα δεν πατάει όλο το πέλμα κάτω. Πάντως, και η μεγάλη μου κόρη έτσι μόνη της περπάτησε(10 μηνών), ούτε καν μπουσούλησε.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Εγώ δεν ρώτησα τον παιδίατρο για τη στράτα, αν και έχω ακούσει όπως είπε και η Νικολέτα ότι δεν κάνει καλό.
Εγώ από μόνη μου δεν θέλω να την βάλω γιατί δεν είναι φυσική διαδικασία. Θα μπορεί να φτάνει πράγματα που στην πραγματικότητα δεν θα μπορούσε, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί. Επίσης πατάνε στις μύτες και δεν μαθαίνουνε να περπατάνε σωστά από την αρχή και μπορεί να προκληθεί και πρόβλημα στα ισχία (λένε) ιδίως αν κάθονται αρκετή ώρα. Άσε που εγώ δεν έχω και πολύ χώρο μέσα στο σπίτι και εκτός του ότι δεν θα μπορεί να κινηθεί άνετα, πολύ εύκολα μπορεί να τουμπάρει στην προσπάθεια να χωρέσει κάπου.
Χίλιες φορές να πονέσει η μέση μου κρατώντας την για να κάνει βηματάκια όποτε εκείνη θα θέλει.
(αυτή είναι η δική μου άποψη, μην παρεξηγηθώ Smile )

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα κοριτσια.Εμενα σημερα ο μικρος μου δεν ηθελε να κοιμηθει με τιποτα το μεσημερι.Τον ειχα διπλα μου κ πιπιλιζε κ εκει που γλαρωνα λιγο με δαγκωνε.Τα νευρα μου.Ισχυει για την στρατα αυτο που ειπε η Νικολετα κ η Μαρια υπαρχει κ αρθρο που λεει οτι δεν κανει αν δεν παταει το πελμα καλα κατω κ επισης πολλοι παιδιατροι δεν την συνιστουν.Εχω ακουσει επισης οτι κανει ζημια κ στα γεννητικα οργανα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια!και εμεις καλα ειμαστε σημερα ο μοπεμπης ειναι ησυχος και χτες δλδ ηταν εκτος απο λιγο το απογευμα που τον επιασε κατι ενω νυσταζε ξυπνησε προσπαθησα να τον κοιμησω αλλα μονο για δεκα λεπτα αλλ ευτυχως του περασε η γκρινια.κοιμηθηκε στις 10 το βραδυ και ξτπνησε στις 8 με ενα ξυπνημα στις 5 αφου απο συνηθεια κοριτσια που ξυπναει συνεχεια ειχα εννοια και ελεγα τωρα θα ξυπνησει χαχα..
μετα κοιμηθηκε στις 10 το πρωι με 11.30 και τωρα για μεσημερι στι 4 ελπιζω για κανενα 2ωρο σιγουρα..
ρε κοριτσια μονο που δεν θελει να ντυνεται εδω και 2-3 βδομαδες μαχη γινεται πολυ κλαμα.
και εγω στρατα δεν θα τον βαλω και για το πελμα που δεν κανει και για να μην χτυπησει επισης και να εκανε θα καταστρεψει και ολα τα επιπλα και κριμα ειναι...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρια τι φατσουλα ειναι αυτη και ματαρες!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις