Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Καλημέρα αγάπες!
Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Σήμερα πήγα στο λίντλ για ψώνια και βρήκα κάτι τέλεια παντελονάκια εγκυμοσύνης με 7 ευρώ!!!
Τρέξτε μήπως προλάβετε!
Είναι πολύ δροσερά με φοβερή εφαρμογή!
Μπριάμ έκανα για σήμερα εγώ αλλά επειδή έφαγα ένα σάντουιτς το πρωί με έπρηξε και δεν έφαγα.
Ο Ταρζανάκος μου όμως το τίμησε με ένα βαθύ πιάτο Very Happy


Στελλίτσα μου!!! καλησπέρα! αααα! σήμερα ήταν τα παντελονάκια; κι έλεγα στο Μάνο να μου το θυμίσει, τα είδα κι εγώ και μάλιστα σχολίασα ότι τόσους μήνες τα περίμενα, τώρα πάνω στο τέλος τα φέρανε..ελπίζω να προλάβω τίποτις κι εγώ..εσύ τί κάνεις; η υπόλοιπη φαμίλια;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Εμένα πάλι μου τελείωσαν τα χάπια το θυρεοειδή που παίρνω μόλις ξυπνήσω και δεν προβλέπεται να βγω καθόλου έξω, οπότε πάει για σήμερα..το'χει η μέρα μας μάλλον! δεν παθαίνεις τίποτα με διπλό σίδηρο Έμη μυο, μην ανησυχείς, εγώ μέχρι τον περασμένο μήνα έπαιρνα πρωι - βράδυ, τώρα μόνο πρωί, πες ότι είναι το ίδιο..ασβέστιο παίρνεις; εγώ σε μασώμενη μορφή το παίρνω, αλλά λένε πρέπει να περάσει ώρα από το σίδηρο και μετά το ασβέστιο, οπότε το μασάω το απογευματάκι ή το βράδυ αν ξεχαστώ..

φοβαμαι μονο μη μου κατσει βαρυς στο στομαχι!! πρωι και βραδυ τον παιρνω κανονικα... και το μεσημερι το ασβεστιο, σε μασωμενο κ εγω το calcioral, αυτο παιρνεις κ εσυ??

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είμαι αγαπούλα μου, μου λείψατε!
Ξεπατώθηκα στις δουλειές σήμερα και δεν έχω πιεί ούτε ένα καφεδάκι Crying or Very sad
Πώς έγραψε το Μανολάκι της Ίνας μας τελικά μαθαμε?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Χριστινακι μου τι κανεις? Μιλαγαμε χθες το βραδυ και με εδιωξε ο αντρας μου απο τον υπολογιστη! χα χα τι να κάνω???

Μοντελακια τα νινακια μας! Μα και εγω δεν ειναι οτι τρωω ιδιαίτερα... λετε να παιζει ρόλο? να πλακωθω στο φαι? Very Happy

Κι εγώ έτσι νόμισα, ότι προλαβαίνω να πλακωθώ ένα μήνα! αλλά η Ίνα μου είπε, κι έχει δίκιο, ότι είναι θέμα dna και κληρονομικότητας, εκτός αν υπάρχει διαβήτης κύησης που τα παχαίνει..οπότε δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά, μόνο εμείς θα επιβαρυνθούμε μάλλον..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγραφε χθες τελικο με ασκησεις και αυριο λεξιλογιο ...τωρα κανουμε ενα διαλλειματακι για να ξεκουραστουμε ... το απογευμα εχω και γιατρο ...νομιζα οτι ειχα αυριο και τελικα ειχα μπερδεψει τις μερες ...αυριο τελειωνει ο μικρος και απο βδομαδα τα αποτελεσματα !!! κατα τ αλλα καλουτσικα !!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Στελλιτσα...
και εγω ειχα παρει την προηγουμενη φορα που ειχαν βγαλει παλί στα λιντλ εγκυμοσυνης, μαλλον το ιδιο πρεπει να ειναι!! καλο ηταν, καθοταν ωραια οντως, αλλα δεν προλαβα να το βαλω γιατι επιασαν οι ζεστες...
κ ειχα παρει κ ενα σουτιεν θηλασμου γυρω στα 5 ευρω, αλλα δεν ξερω αν θα βολεψει γιατι ειναι λικρα κ μπορει να με ιδρωνει... αλλα για ωρα αναγκης μπορει να την κανει την δουλεια του

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:εγραφε χθες τελικο με ασκησεις και αυριο λεξιλογιο ...τωρα κανουμε ενα διαλλειματακι για να ξεκουραστουμε ... το απογευμα εχω και γιατρο ...νομιζα οτι ειχα αυριο και τελικα ειχα μπερδεψει τις μερες ...αυριο τελειωνει ο μικρος και απο βδομαδα τα αποτελεσματα !!! κατα τ αλλα καλουτσικα !!!




ααα! γιατρό σήμερα! να με πεις πώς τα πάτε όταν γυρίσετε!! και καλά διαβάσματα, κουράγιο και στο Μανώλη σου, το παιδί καλοκαιριάτικα διαβάζει..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:

φοβαμαι μονο μη μου κατσει βαρυς στο στομαχι!! πρωι και βραδυ τον παιρνω κανονικα... και το μεσημερι το ασβεστιο, σε μασωμενο κ εγω το calcioral, αυτο παιρνεις κ εσυ??


ναι, ναι calcioral..το οποίο μέχρι να διαβάσω ότι είναι μασώμενο το κατάπινα για ένα μήνα με νερό σαν χάπι καια πορούσα γιατί μου κάθεται στο λαιμό τόσο μεγάλο! χαχαχαχαχα (τί χαζή!)

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
ααα! γιατρό σήμερα! να με πεις πώς τα πάτε όταν γυρίσετε!! και καλά διαβάσματα, κουράγιο και στο Μανώλη σου, το παιδί καλοκαιριάτικα διαβάζει..

με την πρωτη ευκαιρια θα σας πω τα νεα μας !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
emilou έγραψε:

φοβαμαι μονο μη μου κατσει βαρυς στο στομαχι!! πρωι και βραδυ τον παιρνω κανονικα... και το μεσημερι το ασβεστιο, σε μασωμενο κ εγω το calcioral, αυτο παιρνεις κ εσυ??


ναι, ναι calcioral..το οποίο μέχρι να διαβάσω ότι είναι μασώμενο το κατάπινα για ένα μήνα με νερό σαν χάπι καια πορούσα γιατί μου κάθεται στο λαιμό τόσο μεγάλο! χαχαχαχαχα (τί χαζή!)



ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Κι εγώ έτσι νόμισα, ότι προλαβαίνω να πλακωθώ ένα μήνα! αλλά η Ίνα μου είπε, κι έχει δίκιο, ότι είναι θέμα dna και κληρονομικότητας, εκτός αν υπάρχει διαβήτης κύησης που τα παχαίνει..οπότε δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά, μόνο εμείς θα επιβαρυνθούμε μάλλον..

Παντως Τινη μην αγχωνεσε με τα κιλα!! καλυτερα κ ολας μικρουλα... της κουμπαρας μου οι κορουλες γεννηθηκαν η μια 2600 και η αλλη 2900 περιπου και μου ειπε οτι ηταν τοσο ευκολη η γεννα που δεν καταλαβε τιποτα!! τα πηραν μετα τα κιλακια τους και ηταν μια χαρα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
emilou έγραψε:

φοβαμαι μονο μη μου κατσει βαρυς στο στομαχι!! πρωι και βραδυ τον παιρνω κανονικα... και το μεσημερι το ασβεστιο, σε μασωμενο κ εγω το calcioral, αυτο παιρνεις κ εσυ??


ναι, ναι calcioral..το οποίο μέχρι να διαβάσω ότι είναι μασώμενο το κατάπινα για ένα μήνα με νερό σαν χάπι καια πορούσα γιατί μου κάθεται στο λαιμό τόσο μεγάλο! χαχαχαχαχα (τί χαζή!)


ελα βρε Τινη Razz Razz Razz Razz Razz
Πως ρε συ το καταφερνες ολο αυτο!!!!!
Παντως ειναι τιγκα στην ασπαρταμη το εχεις δει? εδω αρχικα σκεφτομουν να πω στον γιατρο να μου το αλλαξει, αλλα μου αρεσε η γευση του κ δεν ειπα τιποτα!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
Tini13 έγραψε:
ααα! γιατρό σήμερα! να με πεις πώς τα πάτε όταν γυρίσετε!! και καλά διαβάσματα, κουράγιο και στο Μανώλη σου, το παιδί καλοκαιριάτικα διαβάζει..

με την πρωτη ευκαιρια θα σας πω τα νεα μας !!!

Καλησπερα Ινα...

καλα αποτελεσματα σημερα και καλο κουραγιο στον γιο σου!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ Εμη μου να εισαι καλα

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρθα πάλι και σας βρήκα σε άλλο θέμα...καλορίζικο κι αυτό!!!!
ΔΕν ξέρω τι έχω πάθει από χτες αλλα ξυπνάω στις 9.00 και με το που πιω καφέ κοιμάμαι χωρίς να το καταλάβω και ξυπνάω τέτοια ώρα!
Τίνακι βλέπω ανησυχείς πολύ για τα κιλά...εφόσον το μωράκι κινείται στα φυσιολογικά όρια είτε στα ανώτερα είτε στα κατώτερα δεν υπάρχει πρόβλημα....εμένα η γιατρός μου από την αρχή μου έλεγε ότι η μπέμπα θα μπορούσε να είναι στα κατώτερα φυσιολογικά όρια λόγω του ότι είμαι μικροκαμωμένη αλλα είναι μεγαλούτσικη και αγχωνόμαστε λίγο για το φυσιολογικό τοκετό....και τα κιλά της μαμάς δεν παίζουν ρόλο....εγώ έχω να βάλω εδώ και 1,5 μήνα βάρος και το μωρό συνεχίζει και μεγαλώνει κανονικά και έχω και γηρασμένο πλακούντα και έχω αυξήσει και το τσιγάρο στα 4 την ημέρα λόγω κακής ψυχολογίας...άρα όλα σχετικά είναι!!!
Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινα καλα αποτελεσματα και δυναμη Στον γιο σου.

Και εγω κοιταω συνεχεια την τραπεζα για το Ικα Ινα μου αλλα επιμενει να λεει 4,26ευρω Mad

Οσο για τα χαπια εχω βαλει ταξη και τα καταφερνω ακομα.

Προσπαθουμε να φτιαξουμε το δωματιο του παιδιου και τις ντουλαπες.Φρικη

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Δεσποινα και Νικη...

Νικη σημερα δεν ηταν να γινει η πληρωμη του ικα? Λες να το παν απο Δευτερα? κ εγω δεν εχω κοντα μου τραπεζα να παω να δω... περιμενω λεφτα ακομα απο τις αναρρωτικες, γιατι επιδομα τοκετου ετσι οπως μπλεξαμε με τα χαρτια δεν ξερω ποτε θα δω!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia peite mou kati..ayrio tha paw na katathesw ta xartia sto IKa..theloume loipon..vivliario...taytothta..kai..mou exei dwsei apo to IKA ena xarti pou exei panw vevaiwsh gynaikologou me ypografh k sfragida,vevaiwsh ergodotou me ta sxetika kai pio katw dhlwsh dikai mou oti den ergazomai klp..ola ayta se ena xarti mazi einai. Ti allo prepei??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
15 και 1 λέει το ΙΚΑ ότι πληρώνει Νίκη μου και Έμη τις δαπάνες..ας ελπίσουμε για αύριο..αλλιώς μαύρο φίδι που με έφαγε!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Koritsia peite mou kati..ayrio tha paw na katathesw ta xartia sto IKa..theloume loipon..vivliario...taytothta..kai..mou exei dwsei apo to IKA ena xarti pou exei panw vevaiwsh gynaikologou me ypografh k sfragida,vevaiwsh ergodotou me ta sxetika kai pio katw dhlwsh dikai mou oti den ergazomai klp..ola ayta se ena xarti mazi einai. Ti allo prepei??

Πηνελόπη μου γειά σου!!

Βιβλιάριο τραπέζης, αποδεικτικό μόνιμης κατοικίας (πχ εκκαθαριστικό, λογαριασμό ΔΕΗ ή κάποιον στο όνομά σου) και ταυτότητα οπωσδήποτε πρωτοτυπα αλλά και φωτοτυπίες! τα κρατάνε! επίσης μου ζήτησε και το χαρτί με την ΠΗΤ του γιατρού μου, εκτός τη βεβαίωση με την ΠΗΤ που μου έφτιαξε μετά ο γιατρός του ΙΚΑ. Τις 2 βεβαιώσεις από τον εργοδότη και τη μία δική σου, ένσημα εγώ τα κρατούσα αλλά τα είδε από το σύστημα..αυτά..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Αυγ 30, 2012 4:14 am, 1 φορά

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Koritsia peite mou kati..ayrio tha paw na katathesw ta xartia sto IKa..theloume loipon..vivliario...taytothta..kai..mou exei dwsei apo to IKA ena xarti pou exei panw vevaiwsh gynaikologou me ypografh k sfragida,vevaiwsh ergodotou me ta sxetika kai pio katw dhlwsh dikai mou oti den ergazomai klp..ola ayta se ena xarti mazi einai. Ti allo prepei??
εμένα Πηνελόπη μόνο αυτά μου ζήτησαν + ένα λογαριασμό τηλεφώνου ή δεη για να επιβεβαιώσουν που μένω.....μπορείς όμως να τους πάρεις ένα τηλ πιο πριν να δεις μην τυχόν θέλουν και τίποτα άλλο και σε τρέχουν....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Πηνελοπη
καλυτερα παρε το ικα σου, γιατι απ οτι εχω καταλαβει το καθενα ζηταει και διαφορετικα χαρτια...
εμενα καποιο λογαριασμο δεν ζητησε αλλα θελουν διπλη την βεβαιωση κυοφοριας που υπογραφει ο εργοδοτης... και τα υπολοιπα αυτα που ειπες εσυ και οι κοπελες

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ότι να ναι βρε παιδί μου αυτές οι υπηρεσίες λες και μιλάμε για άλλο φορέα!!!!
Γιατί διπλή η βεβαίωση κυοφορίας...η μία για το ΙΚΑ η άλλη για ποιον????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinh 1 xarti exw oxi 2..1 mas edwse o gynaikologos pou exei panw 3 ypeythynes dhlwseis..dikh tou,ergodotou k dikh mou..ena xarti omws oxi 2,eprepe na einai 2?????????????????
K plhrwsa courier 14 eyrw gi ana mou ypograpsoun sthn douleia..an ypopsiastw oti prepei na ksanaplhrwsw tha trelathw!

Trapeza ta exw kanonismena apo prin afou etsi k alliws toso kairo s ayto to logariasmo mou vazoun ta lefta..Nai koritsia ayrio na perimenete oti tha mpoun k egw ayrio perimenw!

Ina kala apotelesmata k ston mikro sou k gia ton pio mikro sou Razz

Apo kila egw eimai +10 kamia fora deixnei k +11.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Ότι να ναι βρε παιδί μου αυτές οι υπηρεσίες λες και μιλάμε για άλλο φορέα!!!!
Γιατί διπλή η βεβαίωση κυοφορίας...η μία για το ΙΚΑ η άλλη για ποιον????

ελα ντε??
και το χειροτερο? την δευτερη μου την εχασαν στην δουλεια και τωρα το ικα μου δημιουργει προβλημα και δεν μου δινει τα λεφτα!! Βεβαια την τελευταια φορα που μιλησα μαζι τους μου ειπαν ελα απο εδω και θα τα βρουμε!!!!
αλλα δεν εχω καταφερει ακομα να παω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις