Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπη και εμενα ενα χαρτι με 3 βεβαιωσεις μου εδωσαν.Του γιατρου.εργοδοτη και δικη μου.Στο ικα μονο την βεβαιωση και το βιβλιαριο μου ειχα.Δεν μου ζητησαν τιποτα αλλο.Καλυτερα λοιπον ενα τηλεφωνα στο ικα της καθε περιοχης για να ειστε σιγουρες.Οσο για τα λεφτα καθε 15 και 1 οπως λεει και η τινη!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Ότι να ναι βρε παιδί μου αυτές οι υπηρεσίες λες και μιλάμε για άλλο φορέα!!!!
Γιατί διπλή η βεβαίωση κυοφορίας...η μία για το ΙΚΑ η άλλη για ποιον????

ελα ντε??
και το χειροτερο? την δευτερη μου την εχασαν στην δουλεια και τωρα το ικα μου δημιουργει προβλημα και δεν μου δινει τα λεφτα!! Βεβαια την τελευταια φορα που μιλησα μαζι τους μου ειπαν ελα απο εδω και θα τα βρουμε!!!!
αλλα δεν εχω καταφερει ακομα να παω!!
Μην το καθυστερείς πάνε να βγάλεις καμια άκρη αν και στην περίπτωσή σου νομίζω ότι από τη δουλειά σου πρέπει να κάνουν κάτι διότι αυτοί ευθύνονται!
Πηνελόπη και μένα τέτοιο χαρτί μου έδωσαν...1 χαρτί με τρεις υπευθυνες δηλώσεις!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyxaristw Nikako..nomizw pws gia na mou dwsoun ena ena tha zhtane kiolas!
Prospathw na diavasw to telos tou 17! ma pragmatika omws ti lyssa mas exei piasei..poly bla-bla!

Xarouli eida arga thn syntagh alla ekana mia tou Kallidh(aytos ths menegakh) kai vghkan kala k elafria,allh fora omws tha kanw aythn p eipes!

Kwnstantina sou eyxomai oti kalytero gia sena k gia thn mpoumpouka sou k na exeis grhgorh anwrwsh k na mh anhsyxeis,ayrio tha eiste agkalitsa!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα ίδια χαρτιά είναι, σε σας απλά τα δίνουν 3 σε 1, σε εμάς είναι κομένα στο 1/3 της κόλας Α4 αλλά από μία φορά μου τα δωσε ο γιατρός του ΙΚΑ που μου έγραψε την ΠΗΤ. Καλά εγώ έπεσα και σε περιπτωσάρα υπαλληλου, που έχω γράψει σε άλλο ποστ την ταλαιπωρία μου τότε να τρέχω για να βγάλω"ευκρινείς" φωτοτυπίες..

αα, με το τσιγάρο πάω κατά διαόλου, μόνο αυτό έχω να πω..κι ότι ο Θεός είναι μεγάλος..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποσο πινεις κοριτσακι μου και λες ετσι;
μολις τελιωσα το σιδερωμα. κοριτσακια μην παραπονιεστε παρακαλω για τα κιλα σας- εδω η φαλαινιτσα του γκρουπ- μαζι με το συμπεθερουλι ειμαστε στα + 20 τουλαχιστο!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:ποσο πινεις κοριτσακι μου και λες ετσι;
μολις τελιωσα το σιδερωμα. κοριτσακια μην παραπονιεστε παρακαλω για τα κιλα σας- εδω η φαλαινιτσα του γκρουπ- μαζι με το συμπεθερουλι ειμαστε στα + 20 τουλαχιστο!!

προσπαθώ να κοιμάμαι πολλές ώρες για να μην καπνίζω Χριστινάκι μου, φαντάσου..πάνω από 10 σίγουρα. Έχω διαβάσει άπειρα ποστς από διάφορα φόρουμ για τσιγάρο και εγκυμοσύνη μήπως και ξυπνήσω, τίποτα δεν με σταμαστάει..ούτε η κατακραυγή, πόσο μάλλον το καλό της μπέμπας..είμαι για δημόσιο λιθοβολισμό.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako thn thymamai thn talaipwria p eixes travhksei..einai araxtoi oi typoi sto IKA genika..mh mou tous kuklous tarate! Exoun plaka omws an to deis apo thn allh meria! Eytyxws egw den exei xreiastei na paw,paei synexei ao Mpamphs me eksousiodothsh dikh mou,stous adres symperiferontai ligo diaforetika.
Oso gia to tsigaro mhn anxwnesai,ligo poly oles kapnizoume.
Xristinaki kalws to,mhn anxwnesai oute esy me ta kila,i Petroulakh sto 1o ths 18 eixe parei leei kai to kormi to ksana-ekane fetes!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:
Oso gia to tsigaro mhn anxwnesai,ligo poly oles kapnizoume.

Το λίγο παλεύεται, το πολύ μου όμως όχι Πηνελόπη μου.. Sad όλο με παίρνει από κάτω, κι όλο εκεί το πρεζάκι, κολλημένη..τέλος πάντων, μην σας πρήζω κάθε τρεις και λίγο..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου γλυκεια μην αγχωνεσαι σε παρακαλω. και να μου κανεις μια χαρη.. μη διαβαζεις τα ποστς και τα διαφορα στο ιντερνετ γιατι καποια ειναι υπερβολες και δεν υπαρχει καν λογος να φοβηθεις τωρα και να σιοκαριστεις..
προσπαθα τα 10 να τα κανεις 8 και μετα 6.. ειμαστε εδω για σενα...αλλα μην αναστατωνεσαι κανεις μεγαλυτερο κακο στο μωρακι σου καλη μ...

Πηνελοπη μου καλησπερα ολα καλα; *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 3 417472 αααα ναι επαψα να αγχωνομαι για τα κιλα και τονιζω οτι ειναι η εντελως ΠΡΩΤΗ φορα στη ζωη μου που δε με απασχολει το θεμα.. προσεχω βεβαια εννοω παντα ημουνα της σωστης διατροφης ακομα και τωρα, δεν εχω πεσει με τα μουτρα στο φαι, αλλα μιας και πηρα, πηρα. Σε διαφορετικη περιπτωση θα εχει νευριασει/ λυσσαξει/ τρελλαθει. χαλαλι τους

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εξαλλου λιγο πολυ καπνιζουμε αρκετες στο γκρουπ και ειμαστε εδω η μια για την αλλη να τη στηριζουμε με κατανοηση.. δεν εισαι εγγκληματιας καλη μου, εγγκληματιας θα ησουν αν επινες πακετο και πανω χωρις καμια τυψη.. και γω νιωθω ενοχη πολλες φορες και χαλια, αλλα το παλευω απιστευτα ως εκει που μπορω..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xριστινάκι μου, εγώ εύχομαι να μου μείνουν και 3-4 κιλάκια μετά την εγκυμοσύνη γιατί πέρασα και από την φάση της ανορεξίας και της βουλιμίας και δεν μου πήγαιναν τα 49 κιλά καθόλου..γενικότερα όπως βλέπεις είμαι ένα άτομο άκρως προβληματικό, καπνίστρια, με διατροφικές διαταραχές, κολλημένο με το μυαλό στο βάρος και υπερθυρεοειδικό..και υποτίθεται δουλεύω όλη μέρα μέσα στους γιατρούς..μπα μάλλον ψυχολόγο θέλω..χωρίς πλάκα..

Εσύ κοριτσάκι μου, θα επανέλθεις πολύ γρήγορα ούσα γυμνάστρια..ξέρεις καλύτερα από τον καθένα μας και τα της διατροφής και τα της άσκησης, οπότε να είσαι ήσυχη!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κι από μένα..
Καλορίζικο και το 18 με πολλά γεννητούρια!!!!!!!

Ψώφισα με τις δουλειές, φάγαμε γιουβετσάκι και είπα να κάνω ένα διάλειμα μέχρι να ξαναρχίσω!

Ινάκο καλά αποτελέσματα στο γιατρούλη και στο γιο σου επίσης! Smile

Εγώ με τα χάπια δε τα πάω καθόλου καλά, το σίδηρο όποτε το θυμάμαι το παίρνω δηλ. όποτε νιώθω ότι ζαλίζομαι, το δε ασβέστιο ποτέ έχω αλλάξει δύο και κανένα δε μ΄αρεσε Mad οπότε πήρα πρωτοβουλία και το έκοψα απόο μόνη μου! Razz

χαχαχα Τίνη τι είναι αυτά που λες κοπέλα μου σύνελθε!!!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις μου ήρθε μνμ στο κινητό, το έχω ενεργοποιήσει από το Ιnternet banking ότι κατατέθηκαν τα χρήματα του ΙΚΑ για το επίδομα κυοφορίας! τα οποία χαρτιά κατέθεσα 14 Αυγούστου, δηλ στο επόμενο 15νθήμερο όντως πληρώνουν! πάλι καλά κορίτσια, σώθηκα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι εχει απολυτο δικιο η Τινη... εσυ πιστευω θα εισαι η πρωτη που θα επανερθεις, αν ενα σωμα ειναι γυμνασμενο επανερχετε πιο γρηγορα!!
Εγω να δω πως θα συμμαζεψω κοιλια που δεν εχω κανει ποτε κοιλιακους... πριν 2 χρονια ειχα παει σε εναν ορθοπεδικο για μια ψυξη που ειχα και μου ειπε μην ασχολεισαι μ αυτο κοιτα να κανεις κανα κοιλιακο γιατι μετα την εγκυμοσυνη θα χαλασεις το σωμα σου!! κ φυσικα τον εγραψα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη μου παρομοιως υπηρξα ατομο με πολλες διατροφικες διαταραχες και επισης ειχα φτασει τα 50 κιλα με 176 υψος τα τελευταια χρονια. Απο μωρο με παιρναν παιδοψυχολογους γιατι αρνουμουν να φαω και υπηρξε φαση που εχασα 30 κιλα. Για χρονια εκανα εμετους για να μην παρω κιλα με αποτελεσμα οτι δημιουργησα ελκος στο στομαχι μου.. Ανεξαρτητα οτι ξερω πολυ καλα τους κανονες υγιεινης διατροφης και μπορω να τους εισηγηθω πολυ καλα σε ολα τα ατομα, εγω δεν τους τηρουσα παντα.. τα τελευταια χρονια βεβαια ημουνα καλυτερα αλλα με την εγκυμοσυνη πιστευα θα ειχα τρελλαθει πραγμα που ευτυχως δεν εγινε.. ισως και ο θυροειδης που εχουμε να οφειλεται σε αυτες ολες τις μεταβολες.. υπερθυροειδισμο ειχα χρονια και τα τελευταια 2 εχω υπο. οπως και να εχει, νομιζω οτι το μωρακι στην κοιλια μας θα γινει η αιτια και ηδη εγινε, να αναθεωρησουμε τις αξιες της ζωης και να καταλαβουμε τι εχει σημασια και τι οχι και να μας γεμισει με αγαπη και χαρα..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koitakse Tinako alles kanoun liga alles polla,shmasia exei kanoume..kalo einai na to perioriseis alla afou kaneis etsi k alliws panw katw to idio einai.
As mhn eimaste ypervolikes se opoio giatro k na pas...pathologo..kardiologo..akoma kai se diaitologo tha sou pei eite eisai egkuos eite oxi kopse to kapnisma,einai mia genikh odhgia kai pera apo ereynes kai meletes den yparxoun apodeikseis gia kati..ayto eleipe allwste me tosa pou vgazoun oloi tous apo ton kapno pou poulane!Egw prin meinw egkuos to eixa kopsei k ekana to hlektroniko,ayto to ovale,o giatros m eipe na to kopsw teleiws klp klp..alla m tonise pote oso eimai egkuos to Ovale..katholou..vlepeis tosa xronia kseroun panw katw pws na antimetopisoun mia mhtera kapnistria..tsirwta,hlektronika,vohthimata nikotinis klp den exoun akoma idea ti ginetai.Ara den einai da kai toso spoudaio.Alles trwne kathe mera plastika mpiftekia i plastikes patates i den kserw k egw ti allo..kamia mas den mporei na ta kanei ola teleia.
Edw pou ftasame kai afou ta mwra mas einai kala den yparxei logos gia anxos parapanw.
Ti m epiase twra k grafw k stamathmo den exw!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι μου, όπως τα λέω είναι..δυστυχώς ο καθένας τα δικά του ξέρει..μεγάλο μανίκι τα διατροφικά προβλήματα, μέχρι στο ΑΝΑΣΑ έφτασα..άλλη φορά αυτά να μην μαυριζόμαστε τώρα..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου καλησπερα!
ευτυχως παντα γυμναζομουνα και σκοπευω να επανελθω σε αυτο το προγραμμα. ομως κοριτσακια μου ποτε δεν ειναι αργα ακομα και για μια κοπελα που ποτε της δεν εκανε γυμναστικη ουτε καν περπατημα.. εχω δει κοπελες στα γυμναστηρια που αρχισαν να γυμναζονται οταν γεννησαν και τωρα αμα της δεις νομιζεις οτι παντα ειχαν κορμαρες. ποτε δεν ειναι αργα!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Εμη μου καλησπερα!
ευτυχως παντα γυμναζομουνα και σκοπευω να επανελθω σε αυτο το προγραμμα. ομως κοριτσακια μου ποτε δεν ειναι αργα ακομα και για μια κοπελα που ποτε της δεν εκανε γυμναστικη ουτε καν περπατημα.. εχω δει κοπελες στα γυμναστηρια που αρχισαν να γυμναζονται οταν γεννησαν και τωρα αμα της δεις νομιζεις οτι παντα ειχαν κορμαρες. ποτε δεν ειναι αργα!!
Ωραία λοιπόν Χριστινάκι υπάρχει ελπίδα ακόμη και για μας τις αγύμναστες!!! Razz
Σωστά Τίνη μη τα σκεφτεσε αυτά τώρα αστα περασμένα ξεχασμένα από δω και πέρα έχει σημασία! Σε καλή μεριά και τα χρήματα!

Ξέρετε τι σκεφτόμουν τώρα? Τα δύο κορίτσια τη Λία και τη Ναταλία, έχουν πάρα πολυ καιρό να μπουν...
Η Λία είχε μπει σε κάποια φάση και μας είπε πως ήταν καλα, θα δω αν μπορέσω να επικοινωνήσω το απόγευμα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Τινακι μην στεναχωριεσαι μια χαρα θα ειναι το κοριτσακι σου... θα δεις, μην επιβαρυνεις την ψυχολογια σου επιπλεον, εγω αυτο που θα ευχομουν ειναι να μπορεσετε να το κοψετε εστω και λιγο τωρα στο το τελος ισα ισα να μπορεσετε να δωσετε λιγο πρωτογαλα στα μωρακια σας, που να τους κανει πολυ μεγαλο καλο.

Χριστινακι ευχομαι να εχω χρονο να γραφτω σε κανα γυμναστηριο, γιατι τωρα στην εγκυμοσυνη ειδα ποσο με καταπονησε το σωμα μου που ειναι αγυμναστο...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι κι εγώ τώρα τελείως αυθόρμητα μου ήρθε και μιλάω εδώ για το πρόβλημά μου με το φαγητό, είναι κάτι που δεν το συζητάω πουθενά. Ζορίστηκα πάρα πολύ ειδικά στην αρχή με το αρρωστημένο μου μυαλό να μην προκαλώ εμετούς τώρα στην εγκυμοσύνη..φαντάσου να έκοβα και το τσιγάρο,εε θα ήμουν μια τρελή έγκυος..

Πηνελόπη μου, εγώ αν δεν δω την μπέμπα και να την ακούσω να κλαίει, δεν θα ησυχάσω..Δυστυχώς το αναπνευστικό είναι κάτι που κανένας γιατρός, καμιά εξέταση και κανένας υπέρηχος δεν μπορεί να σου εξασφαλίσει ότι είναι εντάξει πριν γεννηθεί το μπεμπάκι.

Αν δεν είχα κι εσάς..δεν μπορείτε να φανταστείται πόσο πολύτιμες μου είστε..4 χρόνια στην Κρήτη χωρίς φίλες, μόνο το Μάνο και δουλειά όλη μέρα..τώρα με τα μπεμπάκια είπαμε με Ίνα και Στελλίτσα θα έρθουμε πιο κοντά!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Εμη μου καλησπερα!
ευτυχως παντα γυμναζομουνα και σκοπευω να επανελθω σε αυτο το προγραμμα. ομως κοριτσακια μου ποτε δεν ειναι αργα ακομα και για μια κοπελα που ποτε της δεν εκανε γυμναστικη ουτε καν περπατημα.. εχω δει κοπελες στα γυμναστηρια που αρχισαν να γυμναζονται οταν γεννησαν και τωρα αμα της δεις νομιζεις οτι παντα ειχαν κορμαρες. ποτε δεν ειναι αργα!!

Γλυκιά μου, η κουμπάρα μου που γέννησε προ 3ετίας μου πρότεινε να πάω στο γυμναστήριο που πήγε κι εκείνη και επανήλθε γρηγορότερα, λόγω του ότι ακολούθησε πρόγραμμα ασκήσεων μέσα στο νερό, πισινούλα δηλ. με καθοδήγηση γυμναστή, όχι ένα ξερό κολυμβητήριο πάνω - κάτω..τί λες; όντως η εκγύμναση στο νερό έχει πιο γρήγορα αποτελέσματα; πες μου τη γνώμη σου!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
Ξέρετε τι σκεφτόμουν τώρα? Τα δύο κορίτσια τη Λία και τη Ναταλία, έχουν πάρα πολυ καιρό να μπουν...
Η Λία είχε μπει σε κάποια φάση και μας είπε πως ήταν καλα, θα δω αν μπορέσω να επικοινωνήσω το απόγευμα.

Εγώ τελευταία φορά που είδα κινητικότητα από τη Ναταλία ήταν πριν καμιά βδομάδα που μου έστειλε αίτημα φιλίας στο facebook, της έστειλα αμέσως μνμ εκεί αλλά δεν απάντησε..πες μας Γιωτάκι αν μάθεις κάτι..

Εχω πιάσει το θέμα αυτό μονότερμα! σας έπρηξα..άντε να το βουλώσω λίγο να μιλήσει και καμιά άλλη κοπέλα, Θ&%%^$%$& τα ψυχοβγαλτικά μου σήμερα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Αυγ 30, 2012 6:04 am, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μ ποσο σε καταλαβαινω.. αλλα θα σου πω ξανα αυτο που εγραψα.. πιστευω το μωρακι θα μας αλλαξει τη ζωη.. θα καταλαβουμε τις αξιες της ζωης και θα πρεπει να ειμαστε καλα για να μεγαλωσουμε ενα πλασματακι που θα εξαρταται απο μας..
καλη μου, εισαι πολυ καλη μαμα, να μην αγχωνεσαι για τιποτα.. οποτε θελεις να μιλησεις και επειδη περασα παρομοια πραματα αποτι ειδα με σενα,, ειμαι εδω...
το θεμα φιλες εγω το διαγραψα.. οι δηθεν φιλες μου οταν εμεινα εγκυος εξαφανιστηκαν γιατι δε μπορουσα πλεον να βγαινω εξω..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
το θεμα φιλες εγω το διαγραψα.. οι δηθεν φιλες μου οταν εμεινα εγκυος εξαφανιστηκαν γιατι δε μπορουσα πλεον να βγαινω εξω..
Είναι γελείο.... απλά!
Δεν ήταν φίλες τι να πω...

Λες πολύ σοφά λόγια Χριστινάκι μπράβο!
Μιλάς πολύ όμορφα..
Κι εγώ καπως έτσι είμαι εδώ μόνη κι ερημη αλλά την παλεύω ακόμη, αν και ώρες ώρες με πιανουν τα ψυχολογικά μου γιατί δεν είχα συνηθίσει ετσι άλλαζα συνέχεια παραστέσεις.. τελος πάντων αυτό που με νοιάζει είναι να είμαι καλά με τον αντρούλη μου και το παιδάκι μας που θα ρθει να μας γεμίσει χαρά, είναι καλό να έχεις κάποια παρέα έστω και από μακρυά..

Δεν έχω το τηλ της Ναταλίας δυστυχώς μόνο της Λιας και θα της στείλω το απόγευμα και θα σας πω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις