Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mmm Xristinaki den einai pou den mporouses na vgaineis eksw k se grapsane..einai pou eisai egkuos,pou tha padreyteis,pou eisai kala genika kai ekselisesai..enw ekeines oxi..ta eida k egw stis dikes mou k ayto katalava..otan mpoune se seira pali tha se thymhthoun k tha exoun k ena swro appories.
Eimaste oi gynaikes perierges sto thema filia.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Εμη μου καλησπερα!
ευτυχως παντα γυμναζομουνα και σκοπευω να επανελθω σε αυτο το προγραμμα. ομως κοριτσακια μου ποτε δεν ειναι αργα ακομα και για μια κοπελα που ποτε της δεν εκανε γυμναστικη ουτε καν περπατημα.. εχω δει κοπελες στα γυμναστηρια που αρχισαν να γυμναζονται οταν γεννησαν και τωρα αμα της δεις νομιζεις οτι παντα ειχαν κορμαρες. ποτε δεν ειναι αργα!!

Γλυκιά μου, η κουμπάρα μου που γέννησε προ 3ετίας μου πρότεινε να πάω στο γυμναστήριο που πήγε κι εκείνη και επανήλθε γρηγορότερα, λόγω του ότι ακολούθησε πρόγραμμα ασκήσεων μέσα στο νερό, πισινούλα δηλ. με καθοδήγηση γυμναστή, όχι ένα ξερό κολυμβητήριο πάνω - κάτω..τί λες; όντως η εκγύμναση στο νερό έχει πιο γρήγορα αποτελέσματα; πες μου τη γνώμη σου!

Η γυμναστικη στο νερο ειναι τελεια ομορφη μου!! Αν μπορεις να βρεις καπου που παρεχουν μαθηματα σε πισινα ειναι καταπληκτικη ιδεα, πχ αεροβικη στη πισινα, απλα θα θελεις καθοδηγηση απο ενα ειδικο. Κατα τα αλλα γυμναζεις ολους τους μυς του σωματος σου και ειναι συναμα και ευχαριστη δραστηριοτητα!
Η γυμναστική στο νερό και το κολύμπι είναι οι ιδανικότερες επιλογές για εύκολη και ευχάριστη ανάπλαση της σιλουέτας.Ως άσκηση αντοχής, η κολύμβηση γυμνάζει τους μυς συμμετρικά, βελτιώνει την αναπνοή και δυναμώνει το καρδιαγγειακό σύστημα. Επιπλέον, «λύνει» και ανακουφίζει τις αρθρώσεις.
Επισης κοριτσακια μου το κολύμπι συγκαταλέγεται στις ασκήσεις που «καίνε» τις περισσότερες θερμίδες (500-700 την ώρα). Και ένα ακόμα καλό νέο: με τη γυμναστική στο νερό δεν πιάνεστε ποτέ! Οποταν πιστευω ειναι καλη γυμναστικη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
το θεμα φιλες εγω το διαγραψα.. οι δηθεν φιλες μου οταν εμεινα εγκυος εξαφανιστηκαν γιατι δε μπορουσα πλεον να βγαινω εξω..
Είναι γελείο.... απλά!
Δεν ήταν φίλες τι να πω...

Λες πολύ σοφά λόγια Χριστινάκι μπράβο!
Μιλάς πολύ όμορφα..
Κι εγώ καπως έτσι είμαι εδώ μόνη κι ερημη αλλά την παλεύω ακόμη, αν και ώρες ώρες με πιανουν τα ψυχολογικά μου γιατί δεν είχα συνηθίσει ετσι άλλαζα συνέχεια παραστέσεις.. τελος πάντων αυτό που με νοιάζει είναι να είμαι καλά με τον αντρούλη μου και το παιδάκι μας που θα ρθει να μας γεμίσει χαρά, είναι καλό να έχεις κάποια παρέα έστω και από μακρυά..

Δεν έχω το τηλ της Ναταλίας δυστυχώς μόνο της Λιας και θα της στείλω το απόγευμα και θα σας πω.

Γιωτακι μου ακριβως αυτο.. Τα ατομα που ειναι σημαντικα για μας ποια ειναι; ακριβως αυτα τα ατομα πρεπει να επιδιωκουμε παντα να βρισκονται στη ζωη μας και να τους δινουμε χαρα.. και ειναι σαφως η οικογενεια μας.. οι αλλοι ολοι αμα θελουν να ειναι στη ζωη μας καλως, αλλα μονο αν μας προσφερουν θετικα στοιχεια.. Συγγνωμη αν το θετω καπως εγωιστικα αλλα δυστυχως ετσι ειναι τα πραματα..
Μονες δεν θα ειμαστε ΠΟΤΕ πλεον κοριτσακια μου, ακομα και αυτη τη στιγμη που μιλαμε, το λεω και ανατιχιαζω, μας ακουει και νιωθει τις σκεψεις μας ενα πλασματακι στη κοιλια μας που μελλεται να γινει μεγαλο κοματι της ζωης μας...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Mmm Xristinaki den einai pou den mporouses na vgaineis eksw k se grapsane..einai pou eisai egkuos,pou tha padreyteis,pou eisai kala genika kai ekselisesai..enw ekeines oxi..ta eida k egw stis dikes mou k ayto katalava..otan mpoune se seira pali tha se thymhthoun k tha exoun k ena swro appories.
Eimaste oi gynaikes perierges sto thema filia.

και αυτο Πηνελοπη μου.. εχεις απολυτο δικιο...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax koritsia asxeto alla nomizw to mwro mou allakse thesh,katalava ton loksigka tou panw psila kai oxi sxedon stpon kolpo p to eniwtha prin..wx panagitsa mouuuu ti tis thelei tis metakomiseis twra!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκανα φαγητάκι και λίγες δουλίτσες και να μαι πάλι!!! ησυχία δεν έχω σήμερα!!!
Τινάκι μην τα σκέφτεσαι όλα αυτά και στεναχωριέσαι...ξέρω άτομο που κάπνιζε δύο πακέτα και τα παιδια του κάνουν πρωταθλητισμό!!!! Και άτομο που δεν κάπνιζε καθόλου στην κύηση και το μπεμπέ έχει βροχικό άσθμα (κάτι τέτοιο τελος πάντων) ...αυτό δεν σημαίνει βεβαια ότι πρέπει να καπνίζουμε απλά στο λέω γιατι βλέπω έχεις πέσει ψυχολογικά Very Happy
Χριστινάκι θα αναλάβεςι εσύ τη γυμναστική μας και η Στέλλα τη διατροφή μας!!!
Όσο για τις φίλες...εγω βρε κορίτσια είμαι λίγο πιο ανεκτική...εεε δεν είμαστε και τα πιο εύκολα άτομα οι έγκυες...μια μίρλα, μια γκρίνια και έναν εγωκεντρισμό τον έχουμε...οπότε αν δεν το έχει περάσει ο άλλος δεν μπορεί να το καταλάβει....εμένα παλι μου τη σπάνε περισσοτερο οι φίλες που βρίκσουν γκόμενο και χάνονται...στην εγκυμοσύνη τις καταλαβαίνω!
ουφ πολλα ειπα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μου δεν είναι απαραίτητο μπορεί να χτυπαει αντανακλαστικά τα ποδαράκια του μωρέ, το κάνει κι εμένα πολλές φορες και το νιώθω στο πλάι και άλλες φορές όπως λες μέσα στον κόλπο, λίγο δύσκολο αν πάρει θεσούλα να αλλάξει πάλι, να μην ανησυχεις

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ομαδουλα κανει καταθεση ψυχης?
την εχω κανει πολλες φορες!!!!!!
ειναι πολυ σημαντικο που σας γνωρισα!!!!!!!!!!νιωθω σα να ειστε διπλα μου συνεχεια!ολες περασαμε δυσκολες στιγμες αλλα τωρα θα ερθουνε τα καλυτερα!!εδω θα ειμαστε παλι και θα μιλαμε!
Τινη σου εστειλα πμ!!!
χριστινακι,μη μιλας για κιλα!!παραμενεις μοντελακι!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α μη το σκεφτεστε για το τσιγαρο!η μαμα μου δε καπνιζε και εγω εχω ασθμα!ξερω κοριτσια που καπνιζανε και τα παιδακια ειναι σουπερ!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Σοφακι μου με τις ανεβαστικες σου κουβεντουλες!!!

Πηνελοπη μ και γω νομιζω οπως η Γιωτα μας οτι ισως ειναι αντανακλαστικες κινησεις. ποτε εχεις γιατρο; θα μαθεις σιγουρα!

Δεσποινακι καλησπερα! Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.doctorvasiliadis.gr/menusidefetusweight.html

για το βαρος των μικρων!!!!!!

φευγω !!!!!παω τζαμπο!!!!αν γεννησω εκει μεσα θα σας στειλω μνμ!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sofouli στις Πεμ Αυγ 30, 2012 6:35 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ,)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ψωνια κουκλα!! αν γεννησεις εκει μεσα θα ξετρελλαθει το μωρο σου αυτο ειναι σιγουρο!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για τη γυναικεια φιλια κ εγω πιστευω οτι σε πολλες περιπτωσεις διατηρειται οσο ειμαστε στο ιδιο επιπεδο και ζουμε τις ιδιες καταστασεις και τελικα οι πραγματικες φιλες που μπορει να εχουμε σε ολη μας την ζωη μπορει να ειναι 1-2. Οι αντρες ειναι πιο αγνοι σ αυτο το θεμα, μπορω να πω το ζηλευω αυτο.

Πηνελοπη κ εγω πολλες φορες τον λοξυγγα τον νιωθω σε ασχετα σημεια... μαλλον ειναι αντανακλαστικο!

Σοφακι αν τα καταφερεις κ γεννησεις στο τζαμπο... η καλυτερη της, θα σου ζηταει καθε χρονο γενεθλια να της κανεις εκει!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala pswnia Sofouli!
Makari na einai ayto p lete koritsia an kai mexri stigmhs pote den exw niwsei loksigka toso psila,giatro ela de pote exw? Otan anoiksei to iatreio,pisteyw mexri 5-10 Sept na mas exei dei.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έμη έχεις απόλυτο δίκιο στο θέμα γυναικεια φιλια το ίδιο πιστεύω κι εγώ..
Δυστυχώς πραγματικές φίλες που μένουν για πάντα 1-2 κι ας είναι μακρυά, όλες οι άλλες περιστασιακά και επιδή τυχαίνει να βολεύουν οι περιστασεις και να είμαστε στην ίδια κατασταση/φάση, προσωπικη, επαγγελματική ή ότι άλλο..
Οι άντρες δεν είναι έτσι..

Σοφία τι γέλιο χαχαχα καλά ψώνια!

Πενελοπε μην ανησυχεις ρε, τωρα σου μιλάνε οι "ειδικοί" Razz
Την αλλη βδομαδούλα οπότε θα μάθεις και θα ησυχάσεις.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giotaki twra pou to thymhthika ti krema sou edwse gia kshrodermia? Egw den vazw katholou kremes apo ton 5 h 6 kai eytyxws den exw kanei oute misi ragada mexri stigmhs. eixa vgalei mia allergia apo thn vazelini k i dermatologos tote mou eipe na mhn vazw tpt. Alla twra eimai xalia apo ksirodermia,pira ena ladi apo ta body shop alla einai akrivo gia tetoia xrhsh pou to thelw egw.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Giotaki twra pou to thymhthika ti krema sou edwse gia kshrodermia? Egw den vazw katholou kremes apo ton 5 h 6 kai eytyxws den exw kanei oute misi ragada mexri stigmhs. eixa vgalei mia allergia apo thn vazelini k i dermatologos tote mou eipe na mhn vazw tpt. Alla twra eimai xalia apo ksirodermia,pira ena ladi apo ta body shop alla einai akrivo gia tetoia xrhsh pou to thelw egw.
Μου είπε να πάρω την Sooth Balm Cream κλασικά της FrezyDerm πρέπει να έχει κανα 15άρι αλλά θα πάω το πρωί να την πάρω γιατί δεν αντέχεται ρε η φαγούρα, ειδικά το βράδυ δε μπορώ να κοιμηθώ..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παναγιτσα μου,απο το πρωι σας αφησα γιατι ειχα δουλεια κ σας βρηκα με +9 σελιδες κ καινουργιο θεμα Shocked Shocked Shocked
για να μην ξεχασω να σχολιασω κατι,πηρα ενα σκονακι!! Razz
γιωτακι,τελειο το παιδακι σου 3 κιλα ειναι μια χαρα!εγω γεννησα την κορη μου 4 κιλα κ φυσιολογικα.ζοριστηκα βεβαια,αλλα χαλαλι της,την εβγαλα απο το μαιευτηριο με φορμακι 3 μηνων Very Happy μην ανησυχεις,αν υπαρχει ορεξη απο τον γιατρο σου,θα σε ξεγεννησει φυσιολογικα!
τινη μου,μια χαρα σου ηρθε η δουλιτσα τωρα..κ καλοφαγωτα τα λεφτα!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 417472
βικυ,το δωματιο του μπεμπη σας ειναι πολυ σουπερ!ραλιστας θα γινει!! Very Happy
νικη μεγεια τα πραγματακια σας!!
ινακο μου,καλα αποτελεσματα στο μανωλη σου κ καλα αποτελεσματα στον μπεμπη σου!περιμενουμε τα νεα σου!
νικολετα,εμη,μια χαρα τα μωρα σας!θα μπορειτε να τα πιανετε κ αφοβα! Shocked Very Happy

ουφ..νομιζω δεν ξεχασα να σχολιασω κατι σημαντικο!
οσο για το γυμναστηριο,ειπα στον αντρα μου οτι μολις μου δωσει οκ ο γιατρος,θα γραφτω,κ με βοηθεια ενος γυμναστη να επανελθω,γιατι το εχω παρακανει.δεν ξερω ακομα πως θα προλαβαινω με 2 παιδια κ δουλεια,αλλα νομιζω αν υπαρχει θεληση,ολα γινονται.δεν γυμναζομουν ποτε,αλλα δεν νομιζω να μην μπορω. Rolling Eyes

α,κ φυσικα καλορυζικο το 18!!!μονο καλα νεα να εχουμε κ πολλα γεννητουρια!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ φυσικα πολλα φιλια στα υπολοιπα κοριτσια!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 4 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalws thn Sourloulou! Smile

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Kalws thn Sourloulou! Smile
ειπα κ εγω οτι μεχρι να τα γραψω ολα αυτα,θα μεινω μονη μου on line Razz
κατι ακουσα οτι φοβασαι μην γυρισε ο μπεμπης?μην αγχωνεσαι,σε περιπτωση που γυρισε,ΑΝ ΓΥΡΙΣΕ..εχει καιρο να ξαναγυρισει.. Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai etsi nomizw alla me kathisixasan ta koritsakia oti kamia fora k ekeines niwthoun alloun loksigka!
Exw varethei na kanw eikasies edwmetaksy,thelw epitelous na paw ston giatro!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ???? affraid

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Nai etsi nomizw alla me kathisixasan ta koritsakia oti kamia fora k ekeines niwthoun alloun loksigka!
Exw varethei na kanw eikasies edwmetaksy,thelw epitelous na paw ston giatro!!
ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ σημερα θα ερθουν να μας επισκεφτουν οι κουμπαροι μας, που τους βαφτισαμε το παιδακι!!
καθολου ορεξη δεν τους εχω, καταρχας η κουμπαρα ερχεται για ελεγχο, να δει το καινουριο σπιτι και το δωματιο του μωρου και να μου λεει απ εξω απ εξω τι θα εκανε αυτη.
Επισης το κοριτσακι που βαφτισαμε ειναι αγριμακι και δεν το συμμαζευουν, με αποτελεσμα να την κυνηγαμε εμεις σε ολο το σπιτι να μην μας χτυπαει τα επιπλα που ειναι ολα λευκα κ κανουν ευκολα σημαδια!! Εμεις εδω ετοιμαζουμε το δικο μας το παιδακι να καταστρεψει οτι θελει... οχι να τα βρει κατεστραμενα απο αλλα!!!
πφφφφφφ πολυ τους βαριεμαι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις