Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πολυμπαίνω σήμερα γιατί ζαλίζομαι λιγάκι κι όλο θέλω να κοιμάμαι έχω μία νύστα που δε φευγει με τίποτα...

Ελενά μου περαστικά κορίτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να βγεις σύντομα...

Έμη μου εγώ την πάντα και γενικότερα όλη την προίκα την έπλυνα στο πλυντήριο στους 40 βαθμούς κανονικά, δεν έπαθε τίποτα απολύτως και μάλιστα την έπλυνα 2 φορες με την ατυχία που είχα με τον αέρα να είμαι σίγουρη ότι δεν έχει σκόνες.
Μετά σιδέρωσα κανονικά με φουλ ατμο στο ατμοσίδερο.
Μου το χανε πει στο μαγαζί που την πήρα, οπότε δε τη φοβήθηκα! Μέχρι και την κουνουπιέρα έβαλα μέσα!

Ιωάννα κι εγώ έχω φαγούρα και από το ξύσημο δημιουργήθηκαν πληγες, τις είδε ο γιατρός και μου πε να πάρω μία κρεμούλα της frezyderm δυο μέρες έχω βάλει και έχει κάνει πολύ καλή δουλειά!

Εχω νεάκια από την Λία μας!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 215994
Είναι μια χαρά μπήκε στο μήνα της, μας διαβάζει κάθε μέρα από το κινητό της αλλά δε μπορεί να γράψει, όταν μπορεσει θα μπει να μας πει τα νέα της!!!
ΑΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης κάπου διάβασα ότι και η έλειψη σιδήρου φέρνει ξηροδερμία και φαγούρα οπότε εγώ προσωπικά καλά να πάθω γιατί παίρνω όποτε θυμάμαι...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα περαστικά σου!! Εύχομαι αύριο να πας σπιτάκι σου!!!

Τινακο 1000€ κάνει το thermomix.. Αυτο που θέλω εγω..Κ οικονομικά θα την βγάλει..ολόκληρο γιο του κάνω.. Χαχα, αλλα επειδή είμαι πολυ καλη, του το βρήκα στο Ίντερνετ 900 Laughing
Γιωτακο γιατί τόση νυστα;; Εμείς πάμε τώρα μια βόλτα να ξεσκασω κ να ψωνισω κ κάτι...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ξέρω ρε Αννούλα, κι εχω πιει και δύο καφέδες σήμερα να φανταστεις... το βράδυ μια χαρά κοιμήθηκα.. δε ξέρω.

Καλή βολτούλα!!!!! ΝΑ περάσετε όμορφα!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Γιωτακι, γιατι δεν παιρνεις το σιδηρο σε πειραζει το στομαχι? την κουνουπιερα την εβαλα κ εγω στο πλυντηριο μια χαρα, αλλα με την παντα με εχει τρομαξει η μανα μου οτι θα την χαλασω!!! αλλα θα την βαλω κ εγω!!

το themomix Αννα εχω ακουσει κανει πολυ καλη δουλεια, αλλα πανακριβο ρε συ...

Λια φιλακια... οποτε μπορεις μπες να μας πεις τα νεα σου!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 22 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια... παμε για περπατημα...

φιλακια!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι ρε, ξεχνάω, βαριέμαι... γενικότερα δε τα πάω καλά με τα χάπια μου τη δίνουν Razz

Για το theρmomix δε σχολίασα γιατί δεν το ήξερα.. το χτύπησα όμως και έμαθα..
Φαίνεται τέλειο... Τυχερή αν μπορέσει να σου το πάρει Άννα!

Εγώ κορίτσια δεν έχω απαιτήσεις γιατί είμαστε παρα πολύ στενεμένοι γενικότερα, ευτυχώς έχουμε μπορέσει και πήραμε σχεδόν όλα όσα χρειάζονται για το μωρό, πάλι καλά. Οπότε κι ένα τριαντάφυλλο που λέει ο λόγος να μου φέρει θα είμαι ευχαριστημένη, γιατί ξέρω δεν έχει κάθόλου χρήματα κι εκείνος.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια! όλες είστε εκτός;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ... επεστρεψα απο το περπατημα!! τα χερια μου ειναι τοσο πρησμενα που ουτε να τα κλεισω δεν μπορω!!!
ωραια ηταν ομως!!! εχει ωραια βραδια!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:ουφ... επεστρεψα απο το περπατημα!! τα χερια μου ειναι τοσο πρησμενα που ουτε να τα κλεισω δεν μπορω!!!
ωραια ηταν ομως!!! εχει ωραια βραδια!!

κι εμείς πήγαμε Έμη μου οικογενειακώς, με τον μπαμπά μας και το σκύλο μας!είχε ψυχρούλα! τέλεια! πόσο περπατήσατε σήμερα;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινάκο εγώ εδώ είμαι. Τι κάνεις?

Μπράβο Έμη, εγώ μόνο στα λόγια έμεινα τελικά δε πήγα ούτε σήμερα, μόνο μέχρι το σουπερ μάρκετ, μετράει αυτο?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1 ωρα!!! απο την οποια η μιση ωρα της επιστροφης ηταν κ ανηφορα!!! νομιζω οτι ειχα κ αλλες αντοχες... αλλα επρεπε να παω κ τουαλετα οποτε επιστρεψαμε!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι, εσύ τί δουλειά κάνεις κορίτσι; όλο ήθελα να σε ρωτήσω κι όλο ξεχνούσα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατι ειναι κ αυτο Γιωτακι... κατι τετοια εκανα κ εγω τις προηγουμενες 2 μερες!!
Σημερα μου φανηκε μαλιστα οτι αρχισε να κατεβαινει η κοιλια μου!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:1 ωρα!!! απο την οποια η μιση ωρα της επιστροφης ηταν κ ανηφορα!!! νομιζω οτι ειχα κ αλλες αντοχες... αλλα επρεπε να παω κ τουαλετα οποτε επιστρεψαμε!!!

ααα! πάλι καλά άντεξες! εμείς στο μισάωρο γυρίσαμε για να πάω τουαλέτα!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οντως δε επρεπε να ειχα κανει τις ενεσεις αλλα οπως ειπε ο γιατρος δεν προκαλουν γενικα αλλεργιες. Τι να πω. Τωρα δεν εχω συσπασεις μετα τα ytopar αλλα μου ειπαν οτι θα βρω δευτερα πρωι. Πιστευω οτι κρατανε κ λιγο για ψηλου πηδημα. Τι να πω.. Λετε το διημερο αυτο να κοστισει κανα 1000;; Ισα ισα που καταφεραμε να συγκεντρωσουμε για τη γεννα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Οντως δε επρεπε να ειχα κανει τις ενεσεις αλλα οπως ειπε ο γιατρος δεν προκαλουν γενικα αλλεργιες. Τι να πω. Τωρα δεν εχω συσπασεις μετα τα ytopar αλλα μου ειπαν οτι θα βρω δευτερα πρωι. Πιστευω οτι κρατανε κ λιγο για ψηλου πηδημα. Τι να πω.. Λετε το διημερο αυτο να κοστισει κανα 1000;; Ισα ισα που καταφεραμε να συγκεντρωσουμε για τη γεννα.

Τις αλλεργίες τις φοβάμαι πάρα πολλά Έλενά μου, εγώ θα πήγαινα σε δημόσιο νοσοκομείο σε τέτοια περίπτωση.στείλε τον άντρα σου να ρωτήσει στο λογιστήριο, αυτά δεν είναι ντροπή γλυκιά μου..εσύ να ηρεμήσεις να μην έχεις συσπάσεις, να πας σπιτάκι σου γρήγορα..μετά το αποψινό βράδυ παρακολούθησης, γιατί να σε κρατάνε και όλη μέρα αύριο;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α Έμη μια χαρά! Μια ωρίτσα είναι τέλεια! Κι εγώ όταν πάω δεν αντέχω πολύ λόγο τουαλέτας..
Τις προηγούμενες μέρες κουραζόμουν με τις δουλειές κι ελεγα δε πειράζει θα πάω αυριο κι όλο περνάνε οι μέρες και δε πάω.
Τινάκο έχω τελειώσει προγραμματίστρια Η/Υ αλλά τώρα είμαι αστυν/κος Razz .
Έλενα δε νομίζω ρε συ, σε δημ. νοσοκομείο πήγες δε θυμάμαι..?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="giotaki2"
Τινάκο έχω τελειώσει προγραμματίστρια Η/Υ αλλά τώρα είμαι αστυν/κος Razz .

[/quote]

Κάτι τέτοιο είχα καταλάβει, δεν ξέρω πώς μου έμεινε η εντύπωση..εσύ πόσο καιρό κάθεσαι μετά τη γέννα;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Τινάκο έχω τελειώσει προγραμματίστρια Η/Υ αλλά τώρα είμαι αστυν/κος Razz .

Κάτι τέτοιο είχα καταλάβει, δεν ξέρω πώς μου έμεινε η εντύπωση..εσύ πόσο καιρό κάθεσαι μετά τη γέννα;
Κανονικά είναι 3 μήνες μετά τη γέννα και αν δεν επιλέξω μειωμένο ωράριο κάθομαι άλλους 9 μήνες.
Αν επιλέξω μειωμένο ωράριο θα πηγαίνω για 2 χρόνια και θα φευγω μία ώρα(ή δυο δε θυμάμαι) πιο νωρις αλλά εννοείται θα πάρω το 9μηνο.
Μετά δε ξέρω καθόλου τι θα κάνω με το παιδί γιατί κι ο αντρας μου είναι στρατιωτικός και δεν έχουμε κανέναν εδώ, λογικά σε βρεφονηπιακό και δε ξέρω καθόλου τι παίζει...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι ιασω ειμαι αλλα δε μπορω να φυγω. Ειναι κ ο γιατρος μου που ερχεται κ με βλεπει. Αφου θα συνεχισω τα χαπακια κ στο σπιτι κ κανουν δουλεια ποιος ο λογος να κατσω κ αυριο βραδυ; Διπλα μου ροχαλιζουν και οι δυο . Η μια εχει κανει περιδεση τραχηλου κ βογγαει. Πραγματικα τα νευρα μου..!! Υπομονη τι να γινει...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα περαστικα... μην αγχωνεσε με τα λεφτα το ιασω ειναι συμβεβλημενο με τον εοπυυ και θα στα καλυψουν τα εξοδα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Οχι ιασω ειμαι αλλα δε μπορω να φυγω. Ειναι κ ο γιατρος μου που ερχεται κ με βλεπει. Αφου θα συνεχισω τα χαπακια κ στο σπιτι κ κανουν δουλεια ποιος ο λογος να κατσω κ αυριο βραδυ; Διπλα μου ροχαλιζουν και οι δυο . Η μια εχει κανει περιδεση τραχηλου κ βογγαει. Πραγματικα τα νευρα μου..!! Υπομονη τι να γινει...

μπορει και λογω κυριακης να καθεσαι και αυριο... ωχ υπομονη με τις διπλανες, μηπως να στειλεις τον αντρα σου να σου παρει τιποτα ωτοασπιδες? κατω στο μαγαζακι πρεπει να εχουν... δεν ξερω βεβαια μηπως εχουν κλεισει τετοια ωρα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
Tini13 έγραψε:
Τινάκο έχω τελειώσει προγραμματίστρια Η/Υ αλλά τώρα είμαι αστυν/κος Razz .

Κάτι τέτοιο είχα καταλάβει, δεν ξέρω πώς μου έμεινε η εντύπωση..εσύ πόσο καιρό κάθεσαι μετά τη γέννα;
Κανονικά είναι 3 μήνες μετά τη γέννα και αν δεν επιλέξω μειωμένο ωράριο κάθομαι άλλους 9 μήνες.
Αν επιλέξω μειωμένο ωράριο θα πηγαίνω για 2 χρόνια και θα φευγω μία ώρα(ή δυο δε θυμάμαι) πιο νωρις αλλά εννοείται θα πάρω το 9μηνο.
Μετά δε ξέρω καθόλου τι θα κάνω με το παιδί γιατί κι ο αντρας μου είναι στρατιωτικός και δεν έχουμε κανέναν εδώ, λογικά σε βρεφονηπιακό και δε ξέρω καθόλου τι παίζει...


Και με τις δικές σας μεταθέσεις τί παίζει; σε τραβάει ο άντρας σου; κι εσύ ξεσπιτωμένη είσαι κοριτσάκι μου..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Οχι ιασω ειμαι αλλα δε μπορω να φυγω. Ειναι κ ο γιατρος μου που ερχεται κ με βλεπει. Αφου θα συνεχισω τα χαπακια κ στο σπιτι κ κανουν δουλεια ποιος ο λογος να κατσω κ αυριο βραδυ; Διπλα μου ροχαλιζουν και οι δυο . Η μια εχει κανει περιδεση τραχηλου κ βογγαει. Πραγματικα τα νευρα μου..!! Υπομονη τι να γινει...

μπορει και λογω κυριακης να καθεσαι και αυριο... ωχ υπομονη με τις διπλανες, μηπως να στειλεις τον αντρα σου να σου παρει τιποτα ωτοασπιδες? κατω στο μαγαζακι πρεπει να εχουν... δεν ξερω βεβαια μηπως εχουν κλεισει τετοια ωρα



Καλη ιδεα αυτο με τις ωτοασπιδες. Οκ το ροχαλητο αλλα τα βογγητα με αγχωνουν πραγματικα. Ποναει η καημενη αλλα κ γω γιατι να ακουω;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις