Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
221 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 221 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλιστα.. Αννούλα μου δε μπορεί να κάτσει καποιος στο μαγαζί... αν όχι μετα τις 3 που λες δε θα μπορεις να πας να σε δουν?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Μάλιστα.. Αννούλα μου δε μπορεί να κάτσει καποιος στο μαγαζί... αν όχι μετα τις 3 που λες δε θα μπορεις να πας να σε δουν?
του ειπα οτι μπορω μετα τις 3..μου ειπε να παω..το πολυ πολυ να πληρωσω.δεν πειραζει. θα πηγαινα κ τωρα αν δεν ειχαμε την μικρη εδω..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Μάλιστα.. Αννούλα μου δε μπορεί να κάτσει καποιος στο μαγαζί... αν όχι μετα τις 3 που λες δε θα μπορεις να πας να σε δουν?
του ειπα οτι μπορω μετα τις 3..μου ειπε να παω..το πολυ πολυ να πληρωσω.δεν πειραζει. θα πηγαινα κ τωρα αν δεν ειχαμε την μικρη εδω..
Μωρέ να πας να το κοιτάξεις αλλά να μην ανησυχείς και ανχώνεσαι δεν είανι και πολύ ανεβασμένη η πίεση κι εγώ συνήθως έχω 6 και 9 αλλά την περασμένη φορά ήταν όσο η δική σου 8 και 12 και δεν μου είπε κάτι ο γιατρός.
Για τους παλμούς να το δεις, ίσως είναι και απλά από υπερένταση που δεν κοιμήθηκες.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω δεν ξερω..παντως κ εγω δεν αισθανομαι κ πολυ καλα..σχεδον τρεμουλο εχω.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eλα βρε Αννούλι... ηρέμησε... τι ρίχνει την πίεση? ζαχαρόνερο? δε ξέρω.. λέω...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Eλα βρε Αννούλι... ηρέμησε... τι ρίχνει την πίεση? ζαχαρόνερο? δε ξέρω.. λέω...
δεν ξερω καθολου απο αυτα..αλλα ετσι κ αλλιως θελω να με δει πρωτα..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Πόσο έχεις Αννούλα? Μήπως αγχώθηκες με κάτι?

καλοοοο γιωτακι..]

μαριανθη μου,ουτε αγχωθηκα ουτε κουραστηκα,αλλα οπως ειπα δεν κοιμηθηκα κ ολη την νυχτα,προφανως για τον ιδιο λογο. 12 με 8 η πιεση κ 110 παλμοι.κ η πιεση για μενα ειναι λιγακι ανεβασμενη,.,.

και εγω το ειχα αυτο μια φορα που πηγα στο κεντρο υγειας μου μετρησαν την πιεση και επειδη ειδε τοσες σφυξεις μου εκανε και καρδιογραφημα αλλα μου ειπε οτι συνηθιζετε στις εγκυες να ειναι ανεβασμενες οι σφυξεις....οσο για την πιεση τοσο ειχα εκεινη την στιγμη ενω κανονικα ειχα 11 και 7

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια!!!

εγω τωρα γυρισα σπιτι απο το πρωι τρεχουμε σε δημοσιες υπηρεσιες... ψοφισα!! ικα, κεπ, τραπεζες, οαεε... μαζεψαμε ομως καποιες δουλειτσες, το περιεργο ειναι οτι το ικα ενω ειχε πει οτι ηθελε το επιπλεον χαρτι κυοφοριας που μου εχασαν στην δουλεια για να μου δωσει το επιδομα τοκετου, τελικα το βαλανε κ εμενα την παρασκευη!! ευτυχως που ηρθε μια εμπνευση το πρωι κ τσεκαραμε πρωτα την τραπεζα!! βεβαια το ικα δεν το γλυτωσαμε.. για αλλες δουλειες του αντρα μου!!

Αννουλα σε χτυπησε κ εσενα η ταχυπαλμια ε? κ εγω ακομα δεν το εχω διαυκρινισει απο τι το παθαινω!! ο γιατρος επεμενε οτι εμενα ηταν απο τα yotopar αλλα εγω το καταλαβαινα οτι δεν ηταν, τωρα που τα εκοψα συνεχιζω κ εχω!! θα τον ρωτησω παλι σημερα μηπως πρεπει να παω κ εγω σε καποιον καρδιολογο! Μολις εχεις νεα μπες να μας πεις!!

Χαρα σ ευχαριστω για τις ευχες σου...

καλα αποτελεσματα σε ολα τα κοριτσια που εχουν γιατρο σημερα!!!!!!

φιλια πολλα στις υπολοιπες!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμη ποσα λεφτα πηρατε επιδομα κυοφοριας????εγω δεν τα εκανα ειπα θα τα κανω ολα μαζι στο τελοςμαζι με του τοκετου

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν το θυμαμαι καλα το ποσο Νικολετα γιατι δεν το πειραξα, αλλα πρεπει να ηταν 1500κατι-1600, ειχα κ αλλα χρηματα μεσα απο τις αναρρωτικες κ δεν θυμαμαι

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟΥ ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΩΣΟΥΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΑΠΟΥ ....ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΣΟΥ .... Very Happy Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia den prolavainw na sas diavasw twra,dioti trwme opou na nai k feygoume gia vrilisia kai meta symvolaiografo.
Prolava kai eida oti h Anna exei taxypalmies,na pas na to koitakseis opws sou eipe o giatros alla dentha einai tpt kai egw k ola ta koritsia ap oti vlepw pou kai pou anevazoume palmous k ligo thn piesh!Opws k na exei omws katse epitelous hsyxh olo kati kaneis!!
Emh mou kala p ta kanate na kse-anxwtheis..plhsiase poly kai h wra..kalofagwta ta leftakia sou!
Se Oles tis ypoloipes polla filia,kala apotelesmata ap oses pane se giatro(elpizw k egw syntoma) Smouatssssss :****** I love you

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια!

Εγώ σήμερα πάλι ξύπνησα από τις 7, πήγα στη δουλειά, έδωσα αίμα για να κρατάω μαζί μου τις εξετάσεις την Παρασκευή που έχουμε γιατρό, δούλεψα κανένα 3ωρο να τιμολογήσω το μήνα που έφυγε, μετά καφεδάκι και τέλος goody's για φαγάκι που τα είχα πεθυμήσει πολύ! Τώρα νανάκια γιατί από σήμερα αρχίζω δουλειά από το σπίτι και το απόγευμα έχω να γράψω πορίσματα εξετάσεων...

Παρεπιπτόντως, Έκτορα λένε και τον δικό μας αρκουδόσκυλο!

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που έχουνε γιατρό σήμερα, το βραδάκι θα μάθουμε τα νέα σας! Ίνα μου με το καλό να έρθει το αγοράκι σου, πάει ο γάϊδαρος, έμεινε η ουρά! Στελλάκι μου πότε έχει γενέθλια ο Γιωργάκης;; Αννούλα μου, εγώ ρώτησα το γιατρό μου την περασμένη εβδομάδα για τις σφύξεις που ανεβάζω ως 120 και μου είπε ότι είναι στο ανώτερο όριο αλλά να μην ανησυχώ, είναι φυσιολογικό..κι εγώ η υποτασική από 5 με 9 έφτασα στο 12 με 7, μια φυσιολογική πίεση για όλους, για μένα θεωρείται υπέρταση και με πιάνει ταχυκαρδία..αν θέλεις δες έναν καρδιολογό, ίσα ίσα να σου φύγει η ιδέα, δεν παίζει να είναι πρόβλημα νομίζω..Πηνελόπη μου με τη Χαρά βρεθήκατε τελικά για baby shopping; Έμη μου καλοφάγωτο το επίδομα, εγώ σώθηκα! Νικολέτα μου, Σοφάκι, Βικάκι και Γιωτάκο τις καλησπέρες μου!Όλο και κάποια θα ξεχνάω, να με συγχωρείτε!

Διάβασα μαζεμένες σελιδούλες και δεν θυμάμαι αν είχα κάτι άλλο να σχολιάσω..

Προς το παρόν σας φιλώ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Σεπ 03, 2012 3:18 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου σιγουρα θα ειναι απο την υπερενταση!!να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!

Πηνελοπη εγω τον περιμενω ακομα δεν ξερω τι ωρα θα ερθει γμτ!!θα σε παρω τηλ αν ειναι κ ξεκινησουμε μπας κ σας προλαβουμε!

εγω πηγα σ/μ κ μετα σταματησα σε ενα μαγαζι κ πηρα 2 νυχτικακια το ενα με τιραντακι μαυρο με φουξια κ ενα κοντομανικο γκρι με ροζ πουα!τα ειχε προσφοαρα κ τα δυο 23 ευρω!οταν θα φερουν κ τις νεες παραλαβες θα παρω κ κανενα μακρυμανικο κ κανενα ρομπακι ή καλυτερα ζακετακι!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:Αννουλα μου σιγουρα θα ειναι απο την υπερενταση!!να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!

Πηνελοπη εγω τον περιμενω ακομα δεν ξερω τι ωρα θα ερθει γμτ!!θα σε παρω τηλ αν ειναι κ ξεκινησουμε μπας κ σας προλαβουμε!

εγω πηγα σ/μ κ μετα σταματησα σε ενα μαγαζι κ πηρα 2 νυχτικακια το ενα με τιραντακι μαυρο με φουξια κ ενα κοντομανικο γκρι με ροζ πουα!τα ειχε προσφοαρα κ τα δυο 23 ευρω!οταν θα φερουν κ τις νεες παραλαβες θα παρω κ κανενα μακρυμανικο κ κανενα ρομπακι ή καλυτερα ζακετακι!!

Χαρά μου, για το μαιευτήριο τα πήρες;; τί νουμεράκι άραγε να χρειαστούμε αμέσως μετά τη γέννα; αυτό που φορούσαμε πριν ή λίγο μεγαλύτερο; ας πούμε, εγώ φορούσα small, τώρα θέλω large, τί νυχτικάκια να πάρω; medium; τα χρωματάκια που πήρες τέλεια ακούγονται ροζαλίντα μου!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα εδω ειμαι..
πηγα να ξαναμετρησω κ εχει πεσει κ η πιεση κ οι παλμοι,αλλα λεμε κ παλι να παμε..ελπιζω να μην πηγαινουμε τσαμπα,εχουμε κ την μικρη μαζι μας,κ θ θελει φαγητο κ υπνο..
φιλακια σε ολες!θα σας ενημερωσω..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτην την απορια εχω και εγω μετα σε τι νουμερα θα μπαινω?????χτεσ μπικα σε τζιν περσινι ελαστικο.........χαρα μεγαλη ειχα...... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 215994
χαρα καλοφορετα
εμεις εδω εχουμε παζαρια 2 3 4 σεπτεμβριου και θα παμε το μεσημερι να αφησουμε τον οβολο μας...ειχανε πιτζαμεσ με 7 ευρο...βρακακια σεντονακια τα παντα...και μετα να παω στον γιατρο..
τινι και σε εσενα καλοφαγωτα...εγω ευτυχως εκτος απο τον γιαννη εχω και αλλους χορηγους την μαμα και της δυο της γιαγιαδες για αυτο και δεν τα εκανα για να μην τα φαω Very Happy Very Happy Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:Αννουλα μου σιγουρα θα ειναι απο την υπερενταση!!να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!

Πηνελοπη εγω τον περιμενω ακομα δεν ξερω τι ωρα θα ερθει γμτ!!θα σε παρω τηλ αν ειναι κ ξεκινησουμε μπας κ σας προλαβουμε!

εγω πηγα σ/μ κ μετα σταματησα σε ενα μαγαζι κ πηρα 2 νυχτικακια το ενα με τιραντακι μαυρο με φουξια κ ενα κοντομανικο γκρι με ροζ πουα!τα ειχε προσφοαρα κ τα δυο 23 ευρω!οταν θα φερουν κ τις νεες παραλαβες θα παρω κ κανενα μακρυμανικο κ κανενα ρομπακι ή καλυτερα ζακετακι!!

Χαρά μου, για το μαιευτήριο τα πήρες;; τί νουμεράκι άραγε να χρειαστούμε αμέσως μετά τη γέννα; αυτό που φορούσαμε πριν ή λίγο μεγαλύτερο; ας πούμε, εγώ φορούσα small, τώρα θέλω large, τί νυχτικάκια να πάρω; medium; τα χρωματάκια που πήρες τέλεια ακούγονται ροζαλίντα μου!

τινη μου,εγω πηρα το L,αλλα ετσι κ αλλιως μετα δεν τις φοραω αρα δεν με νοιαζει αν δεν μου κανουν μετα..

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΞΕΝΥΧΤΙ..ΚΑΘΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ,ΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΠΟΤΕ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΤΕΝΤΩΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ...ΣΑ ΖΟΜΠΙ ΝΙΩΘΩ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 911307 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 911307 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 31 911307 ΣΓΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ...ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ??ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Η ΧΩΡΙΣ???ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ... affraid affraid affraid ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ,ΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΠΙΘΑΝΩΝ ΣΕΝΑΡΙΩΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΧΩ... confused confused

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nικολέτα μου φαντάσου φτάσαμε στο σημείο να περιμένουμε το επίδομα του ΙΚΑ, μετά από τόσα χρόνια και τόσες ώρες δουλειάς..καλά κι εγώ τους δικούς μου τους έξω ξεζουμίσει, πλέον δεν έχω μούτρα να τους ζητήσω τίποτα, άσχετα που εκείνοι έχουν κάνει το κουμάντο τους και για μετά τον τοκετό..

Αννούλα μου πήγαινε καλή μου και περιμένουμε τα νέα σου, μην ανησυχείς καθόλου, σαν τσεκ απ δέστο..ούτως ή άλλως λίγο πριν τον τοκετό ζηρτάνε καρδιογράφημα πρόσφατο με ιατρική γνωμάτευση από καρδιολόγο, οπότε θα το ξαναελέγξεις..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα δυστηχως τωρα γυρισε ο Γιαννης κ φαγαμε αλλα ειναι ψωφιος κ δεν τον τρεχω μεχρι τα Βριλισια τον λυπαμαι μωρε κ αυτον!!να δουμε κ τι θα πει η Πηνελοπη αν ειχε τπτ!!

Τινακι μου εγω φορουσα S κ πηρα Μ μου εκανε βεβαια κ τωρα απλα πιστευω οτι μετα αν φυγει η κοιλια θα ειναι λιγο πιο μακρυα κ λιγο πιο φαρδια αλλα πρεπει να ειναι οκ!κ εσυ Μ να παρεις λεω εγω!!

Ιωαννα μου κ εγω ετσι αγχωδης ειμαι αλλα κατα ενα περιεργο λογο ουτε καν που σκεφτομαι πως θα ειμαι στη γεννα πιο πολυ φοβαμαι μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω κ παθει κατι το μωρο Crying or Very sad Crying or Very sad

Νικολετα μια χαρα παρε φτηνες νυχτικουλες γιατι εχουμε τοσα πολλα εξοδα που πρεπει απο παντου να κοβουμε!!

για σουτιεν θηλασμου πηρατε???εγω ειχα δει μια πολυ ωραια ποιοτητα στα πρεναταλ γυρω στα 20 ευρω αλλα δεν πηρα ακομα!εσεις που θηλασατε το πρωτο σας ποσα χρειαζοντε 2-3 ειναι καλα??

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xαρα ειναι πολυ καλη ποιοτητα του prenatal ναι εχω και εγω απο το πρωτο παιδι... 3 καλα ειναι!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Μαριανθακο μου!!τι κανεις εσυ?εχεις κ εσυ γιατρο σημερα??

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθα κι εγώ!
Τελικά πήγαμε τζάμπο και πήρα όλα τα απαραίτητα για το πάρτυ μας + τα υλικά για να φτιάξω για πρώτη χρονιά πινιάτα στον γιοκα μου!
Ήταν τόσο χαρούμενος με το πάρτυ του που το έλεγε συνέχεια.
21 Σεπτεμβρίου είναι Τίνη μου!
Αννούλα θα πάς το απόγευμα απο τον γιατρό τελικά?
Εμείς θα λείπουμε γιατι γιορτάζει η βαφτιστήρα μου η Φοίβη.
Θα τα πούμε βραδάκι ξανά

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσαρες....Επιστρεψαμε επιτελους σπιτι μετα απο εναν μαραθωνιο...Απο τις 8,00 στο ποδι καναμε ντοπλερ.καρδιοτοκογραφημα και καλλιεργεια κολπικων υγρων.Ο μπεμπης μας ειναι μια χαρα 2,700gr τα αμνιακα μας υγρα πολυ καλα οπως και ο Πλακουντας!!!!Το καρδιογραφημα βγηκε και αυτο πολυ καλο.Αποτελεσματα για τα κολπικα υγρα την δευτερα.Μας ειδε και ο γιατρος και μας προετοιμασε για καισαρικη....Εχω κανει αφαιρεση θυροειδη και παραθυροειδης μας παei για καισαρικη.Ειπε οτι καθε Δευτερα θελει να με βλεπει και μαλλον δεν θα παρουμε ολο τον μηνα!!!Αυτα τα ολιγα.
ΚΑλα αποτελεσματα στα κοριτσια που εχουν γιατρο και πολλα φιλια στις υπολοιπες!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Panik11 στις Τρι Σεπ 04, 2012 11:19 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις