Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
300 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 300 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες....Επιστρεψαμε επιτελους σπιτι μετα απο εναν μαραθωνιο...Απο τις 8,00 στο ποδι καναμε ντοπλερ.καρδιοτοκογραφημα και καλλιεργεια κολπικων υγρων.Ο μπεμπης μας ειναι μια χαρα 2,700gr τα αμνιακα μας υγρα πολυ καλα οπως και ο Πλακουντας!!!!Το καρδιογραφημα βγηκε και αυτο πολυ καλο.Αποτελεσματα για τα κολπικα υγρα την δευτερα.Μας ειδε και ο γιατρος και μας προετοιμασε για καισαρικη....Εχω κανει αφαιρεση θυροειδη και παραθυροειδης και κατι σπυρια που εχω στο αιδιο μου μας πανε για καισαρικη.Ειπε οτι καθε Δευτερα θελει να με βλεπει και μαλλον δεν θα παρουμε ολο τον μηνα!!!Αυτα τα ολιγα.
ΚΑλα αποτελεσματα στα κοριτσια που εχουν γιατρο και πολλα φιλια στις υπολοιπες!!!!

Αχ Νίκη μου μπήκες στη τελική ευθεία, μάτια μου!
Με το καλό!!
Με κανέναν πόνο!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικη μου όλα καλα! Μπράβο! Μια χαρα ο μπεμπάκος!!! Άντε σιγα σιγα να ετοιμάζεσαι!!!

Χαρα όχι σήμερα δεν εχω γιατρό... στις 17 πάλι.. είχα παει την Τεταρτη που μας πέρασε...

Στέλλα καλως να το οργανώσετε το παρτακι σας!

Ουφ σημερα πολλες δουλειες! τρεχω και δε φτάνω! και δεν εχω μαγειρεψει ακομααααα.. ας ειναι καλα ο αντρούλης μου που με βοηθάει!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου μια χαρα ο μπεμπης ετοιμος ειναι!!αντε κοριτσακι μου με το καλο να τον παρεις αγκαλιτσα!!

γεια σου Στελλακο μου,δεν προλαβα σημερα αλλα μεσα στην εβδομαδα θα παω!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επεστρεψα κ εγω απο τον γιατροο!!

δεν εχω πολλα νεα να πω γιατι με ξεπεταξε λιγο, λογω οτι ειχε ενα επειγον περιστατικο κ επρεπε να φυγει!!
μου ειπε οτι το μωρο ειναι μεγαλο... δεν μου ειπε κιλα, ξεχασα κ εγω να ρωτησω! κ ο λογος που το ξεχασα ειναι οτι μου εκοψε ξανα το περπατημα και το σεξ!!!!!!! εκει που ειπαμε κ εμεις να χαρουμε λιγο παει!! θα λειπει ο γιατρος 11-13 σεπτ κ φοβαται οτι θα γεννησω εκεινες τις μερες... ΑΡΑ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΟΥΜΕ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 32 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 32 654316

Νικη με το καλο κ εσυ... δεν πειραζει που θα ειναι καισαρικη, θα πας ετοιμη προετοιμασμενη κ σε πολυ λιγη ωρα και χωρις πολυ κοπο θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!!!

καλησπερα Στελλα!!! καλα εισαι πολυ δημιουργικο πνευμα!!! θα φτιαξεις ρε συ κ πινιατα? μπραβο... ελπιζω να μπορω να κανω κ εγω τετοια για το παιδακι μου!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα κ εγω. Με είδαν, κ μου είπαν όλα καλα. 1 ώρα βέβαια μέσα γιαυποθεση 10 λεπτών.. Αλλα πως θα δικαιολογήσουν τα 62€;;; Τεος πάντων. Πήραν τηλ κ τον γιατρο μου κ του είπαν ότι όλα καλα.κ να ανησυχησω αν με ξαναπιασει η αν έχω λυποθυμιες η ζαλαδες..τώρα γυρίσαμε κ θα ξαπλωσω να κοιμηθώ.. Θα τα πούμε το βραδάκι!!!
Νικακι μια Χαρα τα νεα σου!!παιδαρος ο μικρός!!!
Εμη, άρα πάλι προσοχή.. Κοντευουμε όλες!! Υπερηχο δεν σου έβγαλε; Εκει γράφει το βάρος του μωρου..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τιποτα Αννα δεν μου εδωσε... κοιταξε κ με ενδοκολπικο και τον τραχηλο, ο οποιος αρχισε να μικραινει κ δεν με ξαναεξετασε με το χερι γιατι η εξεταση αυτη μου ειπε προκαλει τοκετο!! κατσαμε πολυ λιγο!

Σου ειπαν περιπου απο τι μπορει να ηταν αυτη η ξαφνικη ταχυπαλμια?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικάκι μου! τέλεια τα νέα! καλά απότελέσματα να πάρεις και από την καλλιέργεια! πότε θα προγραμματίσετε την καισαρική;

Έμη μου, κρίμα ρε κορίτσι, πάει το σεξάκι! αστειεύομαι! κάνατε τόση υπομονή, λίγο έμεινε! χαλάλι για το μπεμπάκι!

Αννούλα μου, είδες, δεν ήταν τίποτα τελικά..ξέρω ότι είναι ενοχλητικό και αγχωτικό βέβαια, καλά έκανες και πήγες, απλά μάλλον πρέπει να συνηθίσεις λίγο στο εξής ότι θα τα έχει και αυτά το πρόγραμμα και να μην σε πιάσει κανένας πανικός..

Εμείς ξεπατώσαμε το σπίτι με δουλειές, είπα να κάνω ένα διάλειμμα προτού βάλω ηλεκτρική για μια καλησπέρα μιας και το βράδυ θα έχω δουλειά στο σπίτι από το διαγνωστικό και δεν θα κάνουμε παρέα Sad

Φιλιά αγαπημένες μου!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις με τσιμπησε ενα κουνουπι-τιγρης! εχω πανικοβληθει!!! με στελνει ο γιατρος να κανω ενεσεις κορτιζονης!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:μολις με τσιμπησε ενα κουνουπι-τιγρης! εχω πανικοβληθει!!! με στελνει ο γιατρος να κανω ενεσεις κορτιζονης!!

Βρε Έμη μου, τί ήταν πάλι αυτό;;; πας στο γιατρό ή στο φαρμακείο;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα βρε κοριτσακι μου που σε βρηκε το παλιοκουνουπο μωρε???γιατι κορτιζονη?εχεις πρηστει? Shocked Shocked Shocked Shocked

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρισα!! στο φαρμακειο ειχα παει... την εφαγα την διπλη μου δοση! τις καναμε για τους πνευμονες του μωρου, γιατι αν εχω μολυνθει (μικρη πιθανοτητα αλλα υπαρχει), μπορει να μεταδωθει και στο μωρο.. οποτε πρεπει να ειναι λιγο πιο ενισχυμενο το μωρακι!!

στο μπαλκονι του σπιτιου μου Χαρα.. κεντρο Αθηνα!! τι να πω...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπηκα να δω τα νεάκια σας και να πω μια καλησπέρα στα γρήγορα γιατί πάω για περπάτημα με την αδερφή.

Νικάκο ωραία τα νέα σου πλησιάζει η ώρα σου λοιπόν να είσαι προετοιμασμένη, δε σας είπε να κανονίσετε περίπου ημ/νία? ρωτάω μιας και θα ναι καισαρική..
Εμάκο δε πειράζει ρε λίγες μερούλες μείνανε, ελπίζω πριν σας το κόψει πάλι να το χατε χαρεί καναδυο φορες Razz πλησιάζεις κι εσύ άντε! Καλέ που το κατάλαβες το κουνούπι ούτε που θα έπερνα χαμπάρι τι σοϊ είναι πάλι καλά!

Άννα χαίρομαι που όλα είναι καλά είχα την έννοια σου το μεσημέρι, χαλάλι τα χρήματα να σαι καλά μετράει και το μωρό επίσης..

Κι εγώ πήρα σουτιεν θηλασμού ένα από αυτά τα απλά στο prenatal όντως είναι καλά αλλά θέλει να τα δοκιμάσεις να δεις πιο σου κάθετε, και ένα στα h&m έχει κι εκεί καλά τυχαία τα είδα, αλλά μόνο ένα μου καθόταν σαν νούμερο. Εκεί πήρα και δύο φανελάκια θηλασμου σαν σουτιεν είναι πάνω πολύ βολικά.

Αυτά σας φιλώ και θα τα πούμε εκτενέστερα όταν επιστρέψω.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 32 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τυχαια το ειδα Γιωτακι... καθομουν στο μπαλκονι κ μιλαγα στο τηλεφωνο και με τσιμπουσε στο γονατο!! οποτε προλαβα το σκοτωσα και το ειδα...!! πιθανως να με εχει τσιμπησει κ αλλας 100 φορες που δεν το ειδα... αλλα μιας και το εχουμε επιβεβαιωμενο οτι ηταν αυτο, ο γιατρος δεν θελησε να το διακινδυνευσει

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας τι λες βρε εμη πως ειναι το κουνούπι τίγρης να ξέρουμε? και εχω μια φοβία με αυτα.
νικη μια χαρά δεν θα καταλάβεις κανένα πόνο απο την μια σε ζηλεύω που θα κανείς καισαρική γιατι ξερω απο φυσιολογικό affraid affraid affraid
ρε κορίτσια απο προχτές ολα στραβά μου πανε έπεσε η κορη μου στης κούνιες και χτύπησε το ματάκι της, μετα γλίστρησε στην μπανιερά και χτύπησε στο κεφάλι της, σήμερα έβγαλε αλλεργία το πρωι και την εχω με κενακομπ και τωρα το βράδυ έκοψε το δαχτυλάκι της. ευτυχώς που πήγε καλά το dopler ολα πλακουντας αμνιακο, αλλα ειναι μικρούλα μονο 1800

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξαπλωσαμε λιγο γιατι ειμαστε 2 πτωματα.Μας ειπε ημερομηνια ή 21/9 ή 25/9.Του λεω γιατρε αν γινεται 25 γιατι μου λεει.ΓΙατι θελω να γεννηθει ζυγος του απανταω Shocked (καμμενη με τους παρθενους απο Πεθερα και Πατερα γεννημενοι και οοι δυο 13/9).Τωρα θα δειξει.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια ηταν αυτο ακριβως: http://citypress-gr.blogspot.com/2009/03/blog-post_6607.html το σκοτωσα, ηταν γεματο αιμα!!

Περαστικα στο κοριτσακι σου...μαλλον πρεπει να κανουμε ενα ξεματιασμα...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου περαστικα στην μικρη σου κ καλα λεει η Εμη ξεματιασμα θελει!!

Γιωτακι μου εχω παρει ενα απο Η&Μ μαυρο κ ειναι ωραιο πιστευω να μου κανει μετα κ θελω να παρω αλλα 2 στο χρωμα του δερματος!!τα φανελακια που λες τα ειδα αλλα θα βολευουν το χειμωνα που θα εχει κρυο??εγω ντυνομαι σαν κρεμμυδι!! Razz Razz Razz Razz

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω απο τα h&m πηρα 2 σουτιενθηλασμου που τα ειχε σετ, δεν θα παρω προς το παρον αλλα γιατι δεν ξερω ποσο θα ειναι το στηθος με το γαλα... πως να το υπολογισεις!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:κ εγω απο τα h&m πηρα 2 σουτιενθηλασμου που τα ειχε σετ, δεν θα παρω προς το παρον αλλα γιατι δεν ξερω ποσο θα ειναι το στηθος με το γαλα... πως να το υπολογισεις!!

ειχα διαβασει σε ενα σαιτ οτι απο το νουμερο που φορας τον τελευταιο μηνα παιρνεις ενα Νο μεγαλυτερο!μακαρι να ειναι ετσι μην τα παρουμε κ τζαμπα!! Mad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα στον θωρακα ειναι οριακα... στο στηθος εχει περιθωριο. Ε ο θωρακας δεν νομιζω να ανοιξει κ αλλο...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera Kokonitses,molis gyrisame!

Sta Prenatal tsampa phga! 80% eixe se rouxa klp,phrame kapoia rouxa 1-3m k ayto htan olo! Apo epipla exei 2 syrtarieres kai 3 kounies,pou einai k akrives! Ekptwsh eixe se kathismata aytokinhtou alla k pali oxi 80% kai se kapoia karotsia,emeis exoume k kathismataki k karotsi opote Mapa to Karpouzi!Omws epeidh prolava na diavazw kati gia soutien thilasmou..se ayta eixe ekptwsh opote Emh esy p meneis koda an thes petaksou.

Sumvolaiografo phgame,kaname anagnwrish k prosdiorismo epwnymou kai kati allo me periousika.Paei k ayto!

Thn pempth EPITELOUS tha paw giatro stsi 3 to meshmeri!

Koritsia epesa..eleipe mia plaka s ena pezodromio...xtyphsa arketa to gonato mou,ponaei kai htan mes sta aimata les k epesa apo mhxanh alla koritsia mou gelasa toso poly ma toso poly pou xalali mexri kai h maskara etrekse apo ta gelia!

Den exw prolavei na diavasw,tha valw twra na mageirepsw thn Soya kai parallhla tha diavazw!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου κ εγω εκει ειχα προβλημα στο θωρακα κ πηρα σαν προεκταση απο πισω γιατι σαν Νο δεν μεγαλωνε αλλο αλλα με σφιγγαν κ μ΄αυτα σωθηκα!!

Πηνελοπακι παλι καλα που δεν τον ετρεχα τον δικο μου θα με εσφαζε γιατι εμεις απο ρουχα ειμαστε κομπλε κονια θελουμε κ συρταριερα αλλα απ΄οτι βλεπω τελικα ΙΚΕΑ θα καταληξω για να μην τρεχω κιολας!!
κ εσυ σκοντουφλας σαν κ εμενα????αχαχαχ το εχω αυτο κ με κραζουν ολοι σκονταφτω κ στο ισιαδι!!
τρανταχτηκες ή μονο το γονατο χτυπησες??να προσεχεις αντε τωρα στα τελευταια!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειχε έρθει η κουνιαδα μου με τον αντρα της γιαυτο εξαφανίστηκα. σουτιέν εγω απο μαδερ καιαρ 4 εχω απο την πρωτη εγκυμοσύνη.μην παρετε πολλα γιατι μπορη να μην θηλασετε πολυ καιρο και να πανε χαμενα τοτε δεν ηξερα αλλιως 2 θα επερνα. παω για μπανακι και να δω κανενα dvd με το γιωργο. θα μπω πιο μετα

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Poly gkantemia vlepw shmera epese..h emh me to kounoupi h Anna me thn taxypalmia,h Maria me thn Korh ths,h Nikh me thn Kaisarikh,ftou-ftou mas kale!!!

Oxi den skountouflaw..eleipe ena plakaki apo to pezodromio,xalia to gonato Xara alla egw me tetoia gelaw..tarakounhthika alla to mikrouli ekeimesa ti anagkh exei!!Pera apo to Ikea sou exw pei exw dei mia roz kounia 143 eyrw sto PRENATAL sthn peiraiws,den exei megalh diafora h timh ap tou Ikea,an s aresoun ta roz phgaine des thn.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μ΄αρεσουν τα ροζ κ τα ασπρα θα παω να την δω!!
του Ικεα μάρεσε πολυ η κουνια το μονο κακο ειναι οτι ειναι μικροτερη απ΄ολες τις αλλες κ παιρνει στρωμα 60χ1,20
μονο σ΄αυτο κολλαω κατα τα αλλα ειναι πολυ καλη!!οπως κ οι συρταριερες ειναι πιο μοντερνες!!
τη θα φτιαξεις με τη σογια??κιμα??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις