Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε που ειναι ολες?κοιμουνται ακομα?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ τωρα ξαφνικα παλι αισθανθηκα μια αδιαθεσια,μετρησα κ παλι 111. τι σκ@τ@ γινεται?τωρα τελευταια θα με πιασει κ εμενα?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μηπως να πιεις λιγο χαμομηλακι? μηπως ειναι ψυχολογικο? Αν ανησυχεις παρε τον γιατρο σου

http://www.creativebeez.gr

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα καλούλες μου; Πώς σας βρίσκω; Είχαμε γεννητουράκια;
Εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, με έχει φάει η αναμονή και έχω και τη γιατρό να μου λέει θα σου δώσω μια βδομάδα παράταση αν δεν έχεις γεννήσει μέχρι την ΠΗΤ και μετά θα κάνουμε πρόκληση. Φιου, και είναι και αυτή η εξέταση από κάτω που τη σιχάθηκα μωρέ! Παρακαλάω το νινί μου να βγει κι αυτό τίποτα, έχει καλόβολευτεί!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθηνουλααα τι κάνεις? ακομα περιμένεις ε? του αρεσει πολυ μαλλον στη κοιλιτσα!! Οποτε μεσα στη βδομάδα θα γεννησεις ε?! Τέλεια!! Αντε με ενα πονο ευχομαι!!!

Εμεις καλα.. εχουμε ακομα ενα μηνα...

http://www.creativebeez.gr

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Μαριάνθη!
Άστα με έχει φάει η αναμονή και θέλω να νιώσω πια αυτή την "λευτεριά" που μου λένε όλοι, έχει κουραστεί το σωματάκι μου πολύ πια.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Αθηνα!!
ο μπεμπης δεν λεει να το παρει αποφαση ε?
ναι κ εμενα μου την εχει κανει μια φορα!!! αλλα δεν θα μου την κανει ευτυχως ξανα συντομα!!

Αννουλα... χαμομηλακι, βοηθαει πολυ! νιωθεις ταυτοχρονα να σου μουδιαζουν τα χερια και δυσφορια στην αναπνοη?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα σίγουρα σε καταλαβαινω.. εχεις απολυτο δίκιο... φάε πικάντικα! κανε σεξάκι! και πολύ περπατημα! .. Φανταζομαι αυτα κανεις! Α! καπου ειδα για μια σοκολατόπιτα! την τρως λεει και ερχεται!!! τι να πω... και αληθεια να μην ειναι θα εχεις φάει σοκολατόπιτα!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:καλημερα Αθηνα!!
ο μπεμπης δεν λεει να το παρει αποφαση ε?
ναι κ εμενα μου την εχει κανει μια φορα!!! αλλα δεν θα μου την κανει ευτυχως ξανα συντομα!!

Αννουλα... χαμομηλακι, βοηθαει πολυ! νιωθεις ταυτοχρονα να σου μουδιαζουν τα χερια και δυσφορια στην αναπνοη?

αθηνουλα,με το καλο..τελειωνεις!!αχ τι ωραια..να μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις..

εμη μου απο δυσφορια το καταλαβαινω.κ αισθανομαι σαν τρεμουλο,κ μια μικρη ζαλαδα..
οτι δεν ειχα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη,τα εχω βγαλει τωρα.. Twisted Evil κ γενικα ποτε δν ημουν υπερτασ.τωρα τι γινεται δεν ξερω..δεν θελω παλι να παρω τον doc να του λεω τα ιδια,μεχρι να φτασω μπορει παλι να πεσει κ θα ειναι τσαμπα ο κοπος.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια στα κοριτσακια μου!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 36 215994

Αθηνουλα κοντευεις καλη μου ,αντε θα εισαι η επομενη με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σας!!

Βικακο καλα τα νεα απο το γιατρο κ μια χαρα ο μπεμπης ετοιμος ειναι!!
γελασα κιολας γιατι ολες αυτες τις αποριες που εχεις για το αν καταλαβεις οτι γεννας τις ιδιες εχω κ εγω!!
δεν φοβαμαι τους πονους της γεννας αλλα μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω!!

Αννουλα κ εγω λεω μηπως ειναι ψυχολογικο προσπαθησε να ηρεμησεις λιγακι!!

Εμη μου μην την κανεις καλυτερα μονη την αποτριχωση γιατι αν δεν εχεις ξανακανει σε βλεπω να πηδας απο τον πονο!!

Τινη ωραιος διαγωνισμος αντε να κανουμε κ εμεις κανεναν αν κ πιστευω οτι θα μας φαει λαχανο το Χριστινακι μας αχαχαχ

Ελενακι,Μαριανθακο μου πολλα φιλιααα
ελπιζω να μην ξεχασα καμια Embarassed Embarassed

εγω το μεσημερακι θα παω στο ΡΕΑ να δω τα δωματια,τελικα ειναι πιο οικονομικο απο το ΙΑΣΩ

παω να βαλω το φαγητακι μου στο φουρνο κ ερχομαι μπριαμακι στο φουρνο για σημερα!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Καλα σίγουρα σε καταλαβαινω.. εχεις απολυτο δίκιο... φάε πικάντικα! κανε σεξάκι! και πολύ περπατημα! .. Φανταζομαι αυτα κανεις! Α! καπου ειδα για μια σοκολατόπιτα! την τρως λεει και ερχεται!!! τι να πω... και αληθεια να μην ειναι θα εχεις φάει σοκολατόπιτα!

xaxaxaxa τρελαίνομαι για γιατροσόφια πόσο μάλλον όταν έχουν και σοκολατόπιτα!!!!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 36 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 36 215994
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!

Αθηνάκο τι κάνεις κορίτσι μου? καταλαβαίνω έχεις τρελαθεί εδώ αγωνιώ εγώ πότε θα μου ρθει...
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ και ΣΗΜΕΡΑ αν γίνεται!!!!!!! I love you

Βικάκο τέλεια τα νέα με το μπεμπούλη μια χαρούλα είναι 3200, να δω εγώ πόσο θα ναι το γουρουνάκι μου αύριο!
Περπάτημα λοιπόν καλή μου και άσε εγώ δε μπορώ καθόλου σαν σπασμένο πάω και δεν αντέχω πάνω από 20-30 λεπτά θέλω επειγόντως τουαλέτα, πονάν μέσες χερια πόδιαδε ξέρω τι μου φταίει... ΣΑΡΑΒΑΛΟ....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κ μενα Αννα ακριβως, μου μουδιαζουν κ λιγο τα χερια κ πιανει κ τρεμουλο... την πρωτη φορα φαντασου χτυπησα 160!!!
εγω τον εχω πρηξει τον γιατρο καθε φορα αυτο του λεω... και χτες του τα ελεγα, αλλα μου λεει δεν ειναι τιποτα!!! δεν ξερω για να το εχουμε εμφανισει 3 κοπελες εδω μεσα μαλλον ειναι φυσιολογικο!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα Χαρούλι!

Αντε καλη βόλτα στο Ρέα!! Είναι και πιο κοντα σου βρε!
Εγω απο φαγητο εχω απο χθες μακαρονια με κιμα.. εχει πολυ... αυριο πάλι μαγειρεμα!

http://www.creativebeez.gr

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΕΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΡΥΧΩΣΗ ΜΕ ΚΕΡΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ....ΡΩΤΗΣΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ
ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ 3250 Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ..... ΕΧΩ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΥΓΟΥΝΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:ετσι ειναι κ μενα Αννα ακριβως, μου μουδιαζουν κ λιγο τα χερια κ πιανει κ τρεμουλο... την πρωτη φορα φαντασου χτυπησα 160!!!
εγω τον εχω πρηξει τον γιατρο καθε φορα αυτο του λεω... και χτες του τα ελεγα, αλλα μου λεει δεν ειναι τιποτα!!! δεν ξερω για να το εχουμε εμφανισει 3 κοπελες εδω μεσα μαλλον ειναι φυσιολογικο!!
τωρα πια,ειναι ολα φυσιολογικα εδω που φτασαμε,απλα εμενα μου κακοφαινεται γιατι δεν μπορω να λειτουργησω με τιποτα.αισθανομαι κομματια..νομιζω αν σηκωθω,θα πεσω κατω.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Γιωτακι κ Χαρα...

Χαρα πες μου κ εμενα εντυπωσεις απο το Ρεα, θα παω την παρασκευη για nst εκει μπορει να τους ζητησω να κανουμε κ μια ξεναγηση... αν κ τα εχω δει τα δωματια οταν γεννησε περισυ μια φιλη μου, πολυ ωραια ειναι (εχεις κ προσωπικη τηλεοραση και ιντερνετ)

Τελικα την αποτριχωση την επιχειρησα!! πηγε μετρια... φυγαν παντως ολες οι απο πανω... πολυ χαμηλα δεν εφτασα φοβηθηκα!! ποναγε!! αλλα αυτο που ενοχλουσε περισσοτερο ηταν ο μπεμπης που χοροπηδουσε καθε φορα που τραβουσα την ταινια!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμάκι, Γιωτάκι, Χαρά και Αννούλα γεια σας! Τα έχω δοκιμάσει όλα τίποτα δε πιάνει...περπατάω κάθε μέρα, κάνω σεξ κάθε μέρα σχεδόν (τον έχω ξεπατώσει) και τρώω σοκολάτες όπως στο α' τρίμηνο, άντε θα του παραγγείλω μια σοκολατόπιτα για μετά το μεσημεριανό να δω τι θα γίνει! Μου είπε μία γνωστή να κόψω το φαί για κανά δυο μέρες μήπως και βγει αλλά δε νομίζω ότι θα το αντέξω, αυτό είναι φρικτό βασανιστήριο για μένα που στέκομαι στο ψυγείο από την ώρα που θα ξυπνήσω μέχρι να κοιμηθώ χιχιχι!
Αννούλα χαλάρωσε μήπως φταίει η στάση του σώματός σου και έχεις αυτή τη δυσφορία;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΕΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΡΥΧΩΣΗ ΜΕ ΚΕΡΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ....ΡΩΤΗΣΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ
ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ 3250 Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ..... ΕΧΩ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΥΓΟΥΝΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ

Δεν με προλαβες Νικολετα... η αληθεια ειναι οτι εκανα μια συσπασουλα!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αννα νομιζω οτι ειναι κ ψυχολογικο ρε συ. Χαλαρωσε μη το σκεφτεσαι!
Χαρα μου γεια σου! Ιασω δε θα γεννουσες εσυ;Εγω πλεον δε χρειαζομαι ξεναγηςη στα δωματια του ιασω! Τα εμαθα απο πρωτο χερι. Εχω να πω οτι το απλο τρικλινο ειναι λιγο πηγμενο. Μικρο! Με ειχαν βαλει κ στο μεσαιο κρεβατι. Λετε να εχω επιλογη ως προς το κρεβατι; Μπορουνε να ζητησουμε γωνιακο δλδ; Η οτι σου τυχει;
Λετιτσα κ εσενα μπεμπαρος! Ετοιμος να βγει!
Αθηνα πανω στην ωρα μπηκες που ρωτουσαμε για σενα! Αντε με το καλο να ξεμπερδευεις κ εσυ! Πηρες ολο το μηνα τελικα κ κουραστηκες! Υπομονη λιγο ακομα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα Αθηνά τι γέλιο!!!Όντως αυτό φριχτό βασανιστήριο ούτε κι εγώ θα το άντεχα!!!!
Φάε καλύτερα τη σοκολατόπιτα!!!!! χαχαχα
Με ούλτρεξ λούστηκες? Laughing ΛΟΥΣΟΥ ΜΕ ΟΥΛΤΡΕΞ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!
Ας το ρίξουμε στην πλάκα λοιπόν γιατί όντως η αναμονη δεν παλεύεται, σε καταλαβαίνω, εγώ αντέχω ακόμη γιατί όλο και κάτι έχω να κάνω από εκκρεμότητες, αργεί και λίγο ακόμη η ΠΗΤ μου οπότε είναι αλλιώς...

Νικολέτα μου τέλειος ο μικρός!!!!
Τώρα για τους μύκητες μλκία ρε γαμώτο μεστα τελειώματα κι αυτοί νωρίτερα δε μπορούσαν να έρθουν? μακάρι να φύγουν καλή μου να είσαι κι εσύ ήσυχη!

Εμη χαρα στο κουράγιο σου!!! μόνο αυτό έχω να πω!
Ξυραφάκι και δια της αφής εγώ μόνο...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμμμμ θα το δοκιμάσω και το ultrex, χαχαχα!
Νικολέτα και γω είχα μύκητες πριν λίγο καιρό που έκανα καλλιέργεια κολπικού αλλά η γιατρός μου είπε ότι δε μας επηρεάζουν σε τίποτα και πάμε για φυσιολογικό τοκετό. εσύ γιατί έχεις θέμα;

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΥΚΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑΛΑ

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααα, εύχομαι όλα να πάνε καλά!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Αααα, εύχομαι όλα να πάνε καλά!
Αθηνάκο να σε ρωτήσω μήπως ξέρεις ρε συ, μου είπε μία γνωστή μου που γέννησε πρόσφατα ότι τις τελευταίες μερούλες τα μωράκια δεν παίρνουν και τόσο πολύ βάρος όσο πιο πριν, ισχύει; σου ανέφερε κάτι η γιατρός σου?
Με απασχολεί λίγο επειδή είναι μεγαλούτσικο σε περίπτωση που πάρει όλες τις μέρες..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολετα,μια χαρα το μωρακι σου!! Very Happy
αθηνα αν δεις να βοηθαει το ultrex,πες το μας,να κανουμε κ εμεις...χαχαχα
εμη,χαρα στο κουραγιο σου..μου φαινεται θελεις να γεννησεις,για αυτο τα κανεις αυτα..
γιωτακι τι κανεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις