Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιωτάκι δε ξέρω καθόλου, ούτε έχω ρωτήσει κάτι. Επιπλέον δεν έχω κάνει υπέρηχο μετά τον τελευταίο που έκανα στις αρχές Αυγούστου για να σου πω που βρισκόμαστε εμείς.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ισχυει αυτο με τους μυκητες οτι δεν μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα?εμενα δεν μου ειπε κατι τετοιο ο δικος μου. Rolling Eyes Rolling Eyes

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άννα εγώ εμφάνισα μύκητες με πολύ μικρή ανάπτυξη πριν 3 εβδομάδες περίπου αλλά μου είπε να μην ασχοληθώ καθόλου και πάμε για ΦΤ. Απλά μου είπε να πλένομαι συχνά που το έκανα και πριν.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου πίνω καφέ, τρώω σταφύλια και προγραμματίζω ιστοσελίδες για μια εργασία της αδερφή μου...
Ευτυχώς τώρα πηγε σ/μ με τον άντρα μου και έχω ξελασκάρει λίγο γιατί την έχω μπαστακα πάνω από το κεφάλι μου... ατιμο φιλότιμο ωρες ώρες που με πιάνει το χω σκυλομετανιώσει που ασχολήθηκα (ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΜΟΝΟΛΟΓΩ εκτονώνομαι.... Twisted Evil ) Εγώ θέλω να γεννήσω το συντομότερο και όλοι οι άλλοι όχι για να μην αφήσω στη μέση την εργασία...

Κατα τα άλλα είμαι καλά! Πουλάω τρέλα! Very Happy Και αναμένω να δω τι θα μας πει και αυριο ο γιατρος..

Εσύ καλύτερα από ότι είδα, έλα και με την εφαρμογή στο κιν. είσαι σούπερ το χεις πια υπο έλεγχο! απλά μη το σκέφτεσε συνέχεια!
Λιγο έμεινε ακόμη!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ANNAST"]κοριτσια ισχυει αυτο με τους μυκητες οτι δεν μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα?εμενα δεν μου ειπε κατι τετοιο ο δικος μου. Rolling Eyes Rolling Eyes [/quot


ΦΡΕΣΚΑ ΧΤΕΣΙΝΑ ΝΕΑ.....ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΜΕΝΑ ΑΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΑΨΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΡΑΜΑΤΑ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Παναγία μου νιώθω ότι θα λιποθυμίσω..... pale *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 585182
Δεν έχω κάνει ποτέ ράμματα... δεν είμαι καλά... δε θέλω να το σκέφτομαι, δεν έχω πρόβλημα με το αίμα.... με τα ράμματα έχω... τουλάχιστον δε θα τα βλέπω εκεί!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το ηξερα αυτο νικολετα μου..

γιωτα,εγω λεω να γεννησεις να μαθουν..χαχαχα

εγω καλλιεργεια δεν εχω κανει καν,κ οταν τον ρωτησα τον δικο μου,αν εχω πως θα τους καταλαβω,μου ειπε οτι κ να εχεις,δεν μας επηρεαζει σε τιποτα.
κ ξερω οτι αυτος κ μετα την καισαρικη φυσιολογικο κανει..κ οταν του ανοιξα συζητηση μηπως εκανα καισαρικη,να ξεμπερδευω,μονο που δεν με εβρισε.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Αχ Παναγία μου νιώθω ότι θα λιποθυμίσω..... pale *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 585182
Δεν έχω κάνει ποτέ ράμματα... δεν είμαι καλά... δε θέλω να το σκέφτομαι, δεν έχω πρόβλημα με το αίμα.... με τα ράμματα έχω... τουλάχιστον δε θα τα βλέπω εκεί!
το ιδιο κ εγω. κ οταν γυρισα η αθεοφοβη,ηθελα να δω αν εκανε καλα την δουλεια του ο γιατρος κ κοιταξα με καθρεπτη..μπρρρρρρ..ανατριχιασα.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 534787

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του τελικά!
Εγώ έχω κάνει 4 φορές καλλιέργεια κολπικού από την αρχή της εγκυμοσύνης.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΕ ΛΕ ΛΕ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ??????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΛΕ ΛΕ ΛΕ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ??????
χαχαχαχα! Razz Razz

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια σας εξετάζει εσάς από κάτω; Εμένα μου βάζει όλη τη χεράκλα της μέσα και με πεθαίνει στον πόνο.Αφού την Πέμπτη θα ξαναπάω και σκέφτομαι τη διαδικασία και ψάχνω λόγο να μην εμφανιστώ. Είπαμε να βάλει ένα-δύο δάχτυλα αλλά ολόκληρο χέρι; Και είναι και παχουλή η άτιμη οπότε σκεφτείτε μέγεθος χεριού!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Κορίτσια σας εξετάζει εσάς από κάτω; Εμένα μου βάζει όλη τη χεράκλα της μέσα και με πεθαίνει στον πόνο.Αφού την Πέμπτη θα ξαναπάω και σκέφτομαι τη διαδικασία και ψάχνω λόγο να μην εμφανιστώ. Είπαμε να βάλει ένα-δύο δάχτυλα αλλά ολόκληρο χέρι; Και είναι και παχουλή η άτιμη οπότε σκεφτείτε μέγεθος χεριού!
τελευται φορα που πηγα,του το ζητησα εγω η μαζοχα,αλλα περιμενα να μου κανει τον υπερηχο,κ εκεινος τσουπ,εβαλε τα γαντακια κ βουρ στο ψητο..ουτε γεια δεν μου ειπε..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΡΑΧΟΥΛΑ (ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΟΖΑΒΛΑΚΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΜΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ...ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΜΩΣ?????????????? ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ...ΛΕ ΛΕ ΤΗ ΘΑ ΠΑΘΩ...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, σήμερα δώσατε δυναμικό παρόν, όπως το κόβω το βραδάκι θα αλλάξουμε και θέμα!

Διάβασα τις απορίες σας για τη ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ και φυσικά τις ίδιες έχω κι εγώ, ελπίζω να το καταλάβω εγκαίρως και να μην με πιάσει στον ύπνο!! κυριολεκτικά!

Εγώ πάλι ψυχολογικά σήμερα είμαι down, αύριο θα ξαναδώσω ούρα όπως μου πρότεινε η μικροβιολόγος μας στη δουλειά για το λεύκωμα που μου εμφανίστηκε και μετά θα ενοχλήσω το γιατρό..στη χειρότερη πάω Παρασκευή και βλέπουμε..εντωμεταξύ η μπέμπα μια βδομάδα τώρα βολεύει τα ποδαράκια της ακριβώς κάτω από το διάφραγμά μου με αποτέλεσμα να αναπνέω δύσκολα, να πονάω κάτω από το ΔΕ στήθος όταν κάθομαι, με το ζόρι έκατσα να δουλέψω μια ώρα στο γραφείο που είχα πορίσματα για δακτυλογράφηση..εγώ πονάω ανυπόφορα κι αυτή έχει καταβολευτεί..και η κοιλιά μου είναι ψηλά ακόμη, τουλάχιστον μια ανάσα να μπορούσα να πάρω..

Αθηνούλα, λίγο ακόμη, τόσο άντεξες και θα καλοδεχτείς το μπεμπάκι σου..
Αννούλα μου, και χθες μεσημεράκι τέτοια ώρα δεν σε έπιασε η ταχυκαρδία; μήπως τέτοια ώρα ζορίζεσαι, αγχώνεσαι, πεινάς, κάτι τέλος πάντων κοινό για να το εξηγήσεις;

Κορίτσια φιλιά σε όλες, δεν μπορώ να κάτσω παραπάνω στο γραφείο, πονάω Sad λίγο να ξεκουραστώ και θα μπω πιο ύστερα, καλά να είμαστε όλες..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω μια φορα εκανα καλλιεργεια δεν ειχα κατι, αλλα ουτε θαλασσα πηγαμε, ουτε σεξ καναμε... και καθε φορα που εχουμε εξεταση με κοιταει κ κολπικα... αλλα προληπτικα μου εχει δωσει ενα τζελ να βαζω που ειναι για τους μυκητες!!

Λοιπον να σας πω ποσο μικρος ειναι ο κοσμος! εχω παθει σοκ! αυριο κανονισα ραντεβου με τη μαια που θα με αναλαβει, αυτη ηταν προισταμενη στο Αλεξανδρας και πηρα μια φιλη μου μαια μηπως την γνωριζει!! την ειχε παλια προισταμενη και μου ειχε μιλησει γι αυτην γιατι ηταν η γυναικα του καθηγητη μου στην γεωπονικη!!!!!!!!!!!!! απιστευτο!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Τρι Σεπ 04, 2012 1:59 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Αχ Παναγία μου νιώθω ότι θα λιποθυμίσω..... pale *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 585182
Δεν έχω κάνει ποτέ ράμματα... δεν είμαι καλά... δε θέλω να το σκέφτομαι, δεν έχω πρόβλημα με το αίμα.... με τα ράμματα έχω... τουλάχιστον δε θα τα βλέπω εκεί!
το ιδιο κ εγω. κ οταν γυρισα η αθεοφοβη,ηθελα να δω αν εκανε καλα την δουλεια του ο γιατρος κ κοιταξα με καθρεπτη..μπρρρρρρ..ανατριχιασα.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 534787
χαχαχαχα ναι εσυ έξυπνη πήγες να το παίξεις επιστήμων!!!! χαχαχαχαχα δε θα το τολμήσω...

Ελα ρε Αθηνά... σοκ Shocked και νόμιζα μόνο δάχτυλα βάζουν.. εμένα αυριο θα με εξετάσει από κάτω μέχριτην προηγούμενη φορά μονο υπέρηχο από πάνο μου έκανε, δεν εχω ιδεα τι και πως...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιωτάκι και γω για δάχτυλα ήξερα αλλά ξαφνικά τσουπ όλο το χέρι μέσα για περίπου ένα λεπτό με εξέταζε και μου φάνηκε αιώνας.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Γιωτακι καλημερα Τινη...

Τινη κοψε λιγο και το αλατι αυτες τις μερες...

Α Αννα ρωτησα την φιλη μου για τις ταχυπαλμιες... μου ειπε ονομαζεται συνδρομο ανω φλεβας και εχει να κανει με την σταση του μωρου (παταει δηλαδη την φλεβα), οτι δεν ειναι τιποτα και περναει με το που θα ξαπλωσεις πλαγια αριστερα! εμενα της ειπα με πιανει οταν ξαπλωνω πλαγια αριστερα. ενω μου περναει οταν ειμαι απο τα δεξια!! μου ειπε οτι μαλλον εχει μαζευτει ολο το μωρο απο εκει (πραγμα μου ισχυει)

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τινακο μου,μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα,θα στο πει κ ο γιατρος σου!
χθες το θεμα το ειχα ολο το βραδυ κ ολο το πρωινο.σημερα μου ερχεται κ μου φευγει.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Παναγια μου ολοκληρο χέρι?.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 37 534787
τι ακουμε μεσημεριάτικα! ελεος δεν εχουν αυτοι οι γιατροί!
Όταν με πονάνε τους μισω! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Γιωτάκι και γω για δάχτυλα ήξερα αλλά ξαφνικά τσουπ όλο το χέρι μέσα για περίπου ένα λεπτό με εξέταζε και μου φάνηκε αιώνας.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked τωρα το διαβασα!!!!!!!!!!!!
εμενα δεν μου εκανε αυτο, ενα δαχτυλο μου εβαλε!!!!!!!!!!!

δεν το ηξερα!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid

μακαρι να γεννησω πριν προλαβει να το κανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάω να κάνω ένα ντουζάκι και να μαγειρέψω τα φασολάκια μου...λαδερά έχει σήμερα το μενού. Έριξα και τηλέφωνο στον άντρα μου να μου φέρει σοκολατόπιτα σχολώντας για να ισορροπήσουμε λίγο το μενού! Φιλάκια!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tι λετε ρε κοριτσια για το χερι;;;;;;;
Ανατριχιασα!!!!!
Ο δικος μου ειναι κ χοντρος και εχει μια Χερουκλα ΝΑ!
Σε ποια βδομαδα αρχιζουν κ σε βλεπουν και απο κατω; Προς το παρον μονο υπερηχο κανω...
Για τους μυκητες κ εμενα ( ενω δεν εχω) μου εδωσε 3 υποθετα καθε 10 μερες. Αλλο ενα ειναι να βαλω σε λιγες μερες. Ειναι καλο να μαστε καθαρες εντελως οταν γεννησουμε.
Αχ τι καλος ο αντρας σου αθηνουλα μου! Εγω του ζηταω να μου φερει ενα αθωο σοκολατακι και μου φερνει φρουτο η χυμο. Εχει κολλημα με τα κιλα κ μου ειπε οτι δε θελει να παχυνω με τπτ. Καμια φορα τσιμπολογαω στα κρυφα κατι...Sad

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ορεξη,κ εγω σχολαω στις 2 κ παω να φαω μοσχαρακι κοκκινιστο με ρυζακι..μμμμ..
οσο για σοκολατοπιτα,θα κανω οτι δεν το διαβασα,αλλα οταν παω σπιτι να δω τι μου λειπει,μηπως φτιαξω καμια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις