Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
297 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 297 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:
ANNAST έγραψε:κ πως το ειδε ο γιατρος σου αν δεν ειδε τον τραχηλο?επρεπε να σου κανει κολπικο για να σου πει αυτο,εφοσον δεν εκανε?εδω εγω που εχω κοντο τραχηλο,μου εβαλε δαχτυλο κ μου ειπε οτι ακομα δεν θα γεννησω..
:

Απο τον υπερηχο και μονο το ειδε. Μηπως ειδε χαμηλα το κεφαλι λεω εγω. Κανω υποθεσεις που παιζει να ειναι κ ακυρες.

Μαρακι ευχαριστω.. Δεν ηθελα να τις φορτωθω κ δε το πιστευω οτι ειμαι στην 35 εβδομαδα κ κανω ενεσεις για προωροτητα.. Αφου σε μια βδομαδα μπαινω στον 9

εγω παντως ξερω οτι για να δει αν ειναι χαμηλα το μωρο,πρεπει να βαλει χερι.,για να το πιασει..αλλιως Rolling Eyes κ εγω δεν νομιζω να εχεις θεμα προωροτητας,κ ειδικα αφου δεν εχεις ουτε συσπασεις ουτε τιποτα.παρτον τηλ λεω εγω να διευκρινησεις..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα πολύ γελασα με τον γιατρό! Μας κούφανε! Κάτσε παιδάκι μου να πάρεις όσο το δυνατον περισσότερες μέρες γίνεται απο τον 9ο .. να μεγαλώσει η μπουμπου! Αστον αυτον να βιάζεται! Χωρίς λόγο θα στο πάρει νωρίτερα? Αλλα και πάλι πόσο νωρίτερα? αφου σε ενα μήνα εχεις ραντεβου!
καααλα!! Laughing

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι τρελανε μας και εσυ τωρα! ποιο παιδί καλε? τον τράχηλο βλέπει! αν εχει ανοιξει καθόλου.. αν εχει κοντυνει.. τετοια πράγματα... Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με εστειλε χθες για τη πρωτη δοση! Την εκανα σε ενα φαρμακειο! Μου ειπε αμεσα. Εχω μια σημερα κ μια το αλλο σαββατο. Εν τω μεταξυ νομιζα οτι στην κοιλια τις κανεις κ μου την εκανε αυτη στον ποπο η φαρμακοποιος!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Γιωτάκι τρελανε μας και εσυ τωρα! ποιο παιδί καλε? τον τράχηλο βλέπει! αν εχει ανοιξει καθόλου.. αν εχει κοντυνει.. τετοια πράγματα... Very Happy Very Happy Very Happy
χαχαχαχα σας το πα θα σας κουφάνω δεν έχω ιδέα...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενα σοβαρα? και άμεσα κιόλας? και το ραντεβού να σε δει σε ενα μήνα σχεδον πως το δικαιολογει? τι να σ πω...

http://www.creativebeez.gr

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομίζω οτι ειναι λιγο αργα συνήθως της κάνουν στον 7 αυτές της ένεσης, ρωτα και το φαρμακοποιό σου για πιο σιγουρα. φεύγω παω καμια βολτούλα γιατι θα τρελαθώ μεσα.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα να σε ρωτήσω κάτι? Επειδή είμαστε πολλες και μπερδεύτηκα.. εσυ ήσουν που ήταν να πας την άλλη εβδομάδα και το κανες χθες?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Γιωτάκι τρελανε μας και εσυ τωρα! ποιο παιδί καλε? τον τράχηλο βλέπει! αν εχει ανοιξει καθόλου.. αν εχει κοντυνει.. τετοια πράγματα... Very Happy Very Happy Very Happy
χαχαχαχα σας το πα θα σας κουφάνω δεν έχω ιδέα...
θα πρεπει να προσεχεις τωρα με το σεξ,μην το βγαλετε το παιδι με καρουμπαλο Very Happy
κοιταει αν ανοιξε ο τραχηλος.στην μικρη μου οταν ανοιξε ο τραχηλος κ μου ειπε οτι οπου να ναι γενναω,ειχε ακουμπισει το κεφαλακι του μωρου,αλλα ημουν 2 μερες πριν την γεννα..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε ξερω ρε κοριτσια! Μπας κ γενναω αυριο κ δε μου το ε; Παω στο φαρμακειο να παρω καραμελες για το λαιμο γιατι με εχει πιασει βηχας απο τα κρυα κ επανερχομαι!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενα παρτον τηλ..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σήμερα τι τρώνε?

http://www.creativebeez.gr

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια

Ελενα παρε τον τηλεφωνο και οσα σου ειπαν τα κοριτσια ... πες οτι στα ρωτησε ο φαρμακοποιος και οτι σου ειπε καλυτερα να ξαναμιλησεις με τον γιατρο σου ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ...και να πας μετα για την ενεση !!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου κ καλο μηνα με πολλα γεννητουρια κ καλα νεα!!

εγω δεν κοιμηθηκα καθολου καλα το βραδυ πονουσε ολο μου το σωμα σαν να με πλακωσανε στο ξυλο κ τα χερια μου επισης!πηγα κ 2 φορες για πιπι κ σηκωθηκα τελικα στις 8 γιατι θα ερχοταν ο μαστορας για να παρει μετρα για τα ταβανια κ τελικα ηρθε στις 9:30
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
κ θα ξεκινησουν τελικα την Τριτη..πω πω θα γινει χαμος στο σπιτι απο σκονες!! Shocked Shocked Shocked

Ελενακι μου μας κουφανε ο γιατρος σου,για παρτον ενα τηλ βρε κοπελα μου να στα ξεκαθαρησει λιγο γιατι δεν στεκουν αυτα που λεει!!

Μαρακι το ασυμετρο καρε αν το μαλι σου δεν ειναι ισιο θα θελει πιστολακι για να δειχνει ωραιο οποτε μηπως σε δυσκολεψει,κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιο κουρεμα!σκεψου το καλα ομως!!

παω να βρασω πατατουλες,καροτακια κ κολοκυθακια κ μετα να ψησω τα φαγκρακια μου!!αγαπημενο Σαββατο παντα εχω ψαρακι!!μιαμ μιαμμμμ
εσεις τι θα φατε σημερα???

Στελλιτσα περιμενω φωτος για το σλινγκ ναι???

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλούσα στο τηλ κανα μισάωρο με μια φίλη/συνάδελφο...
Αννα thanks για τις πληροφορίες με βοήθησες κατα πολύ δε ξέρω τι μου γίνεται, οκ θα είμαστε προσεχτικοι... Wink
Καλημέρα και στις υπόλοιπες... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 417472
Εγώ μάλλον μακαρόνια με φέτα θα φάω έχει υπηρεσία ο καλος μου και δε μαγειρευω μόνο για μένα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Σαβ Σεπ 01, 2012 12:18 am, 1 φορά

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ....
ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ
ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΩΡΟ Τα μωρά που γεννιούνται μεταξύ 37 και 42 εβδομάδων θεωρούνται τελειόμηνα, ένα μωρό που γεννήθηκε πριν από τις 37 εβδομάδες είναι πρόωρο ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ....
ΤΩΡΑ ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ....ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΟΒΗΖΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΠΡΟΩΡΑ ΕΚΑΝΑ 8 ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΣΕΛΕΣΤΟΝ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΠΛΕΣ ΔΗΛΑΔΗ 2 ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 50580 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 50580 ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΣ ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΦΟΒΟ.....

ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΕΜΕΙΝΑΝ ΛΙΔΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 4872 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 4872 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 4872

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Χαρα και Νικολέτα!

Χαρούλα μου πολύ ωραίο το ψαράκι!

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα τον παρω κοριτσια! Ειχα παει και χθες με την αδερφη μου και δε μας εκοψε να ρωτησουμε πιο πολλα.. Ειναι κ αυτη μικρη δε ξερει απο αυτα κ εγω πρωταρα...Ακουγαμε τις οδηγιες για τις ενεσεις. Κ εμενα celeston 2 τη φορα μου ειπε.
Εν τω μεταξυ στις οδηγιες της ενεσης λεει οτι χορηγειται πριν τη 32 εβδομαδα! Ο, τι να ναι δηλαδη!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Θα τον παρω κοριτσια! Ειχα παει και χθες με την αδερφη μου και δε μας εκοψε να ρωτησουμε πιο πολλα.. Ειναι κ αυτη μικρη δε ξερει απο αυτα κ εγω πρωταρα...Ακουγαμε τις οδηγιες για τις ενεσεις. Κ εμενα celeston 2 τη φορα μου ειπε.
Εν τω μεταξυ στις οδηγιες της ενεσης λεει οτι χορηγειται πριν τη 32 εβδομαδα! Ο, τι να ναι δηλαδη!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟΝ 7 ΚΑΙ 8 ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΟΧΙ ΑΛΑΤΙ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Νικολετα μου εσυ εχεις 20 μερες εγω +ενα μηνα Mad Mad δεν αντεχω αλλο αυτον τον πονο!!τα χερια ειναι τωρα τελευταια αλλα στο σωμα ποναω απο την αρχη επειδη κοιμομουν παντα στο αριστερο πλευρο κ οταν γυριζα στο δεξι πεθαινα στον πονο!!τεσπα σιγουρα θα περασει ο καιρος κ θα το ξεχασω κ αυτο!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΟΥΤΕ ΧΕΡΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΔΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΕΝΤΟΜΑΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ...ΤΕΝΤΩΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....
ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ....
ΕΚΑΝΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΕΝΝΑΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΙΟΜΩΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΧΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΟΙΤΑΩ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΟΥ (ΜΠΟΥΤΑΡΕΣ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ)ΚΑΙ ΤΗ ΝΑ ΔΩ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ....ΣΟΚ....ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΠΟΥΤΙ ...ΤΟ ΙΔΙΟ.....ΑΛΛΟ ΣΟΚ....
ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ???ΦΕΥΓΟΥΝΕ?????ΚΑΙ Η ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια.... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 215994

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 19 654316 , ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!! και θα ευχομαστε στα κοριτσακια του οκτωβριου!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Μ ΕΝΑ ΠΟΝΟ Σ ΟΛΕς ΜΑς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν σας καληνυχτισα χτες αλλα ειπαμε με τον αντρα μου να κανουμε την πρωτη προσπαθεια μας Wink Wink , δεν ειχε πληρη επιτυχια αλλα για πρωτη φορα καλα πηγε... ουτως η αλλως λενε παντα η 2η ειναι η καλυτερη!!!


Σημερα πηγα να κανω και εξετασεις αιματος... μαλλον τις τελευταιες!!

Ελενα θα συμφωνησω κ εγω με τιε κοπελες, ειναι λιγο αργα να κανεις τις ενεσεις κ σιγουρα δεν θα ειναι προωρο το μωρακι σου... εκτος αν γεννας αυτηντην εβδομαδα!! αλλα αν επαιζε κατι τετοιο θα στο ελεγε!!

Γιωτακι ωραια φωτο... αλλα μου αρεσε καλυτερα η προηγουμενη που φαινοταν η κοιλιτσα ετοιμογεννη!!! σ συτη την κρυβεις λιγο!! Μιας κ εχουμε την ιδια προικα... την παντα πως την επλυνες? ακομα δεν το εχω επιχειρησει, φοβαμαι μην την χαλασω!


Μαρια κοψτα τα μαλλακια... καλυτερα το ασυμετρο καρε και εγω χτες τους εδωσα κ καταλαβαν!!! περουκα εφτιαχνες με αυτα που εφυγαν!!!


καλημερα σ ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Έμη! Με γεια το μαλλι! Για βάλε φωτό να σε δούμε!

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τον πήρα τηλ! μπορω να πω οτι απο το τηλεφωνο συνεννοήθηκα καλυτερα. μου ειπε οτι ειναι αρκετα χαμηλα το μωρο και πιθανοτατα μπορει να γεννησω πριν τις 38 εβδομαδες που ειναι το οριο. αν γεννήσω σε 1-2 βδομαδες(36 η 37) τα πνευμόνια του μπορει μου ειπε να μην εχουν αναπτυχθεί 100% και φοβαται.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:τον πήρα τηλ! μπορω να πω οτι απο το τηλεφωνο συνεννοήθηκα καλυτερα. μου ειπε οτι ειναι αρκετα χαμηλα το μωρο και πιθανοτατα μπορει να γεννησω πριν τις 38 εβδομαδες που ειναι το οριο. αν γεννήσω σε 1-2 βδομαδες(36 η 37) τα πνευμόνια του μπορει μου ειπε να μην εχουν αναπτυχθεί 100% και φοβαται.

ΑΡΑ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ....ΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΙΔΕ ΟΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις