Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 215994

καλο μηνα σε ολες , να εχουμε μονο ευχαριστα νεα και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας

Γιωτα μου τελεια η κοιλιτσα !!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσάκια! Με γειά τη φώτο Βικάκο μου, σύντομα θα μας αποκαλύψεις τί όμορφο μωράκι μας κρύβεις εκεί μέσα!

Μαριάνθη, Ίνα μου καλοκοιμηθήκατε; την καλημέρα μου!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα επιτέλους θα πάω για κούρεμα και φορμάρισμα μαλλιου γιατί ειναι σγουρα και έχουν αγριέψει πολυ!

Μου θυμίζω μια παλια διαφήμιση που ήταν ένα κοριτσάκι και έλεγε " καθε πρωι μαζί με μένα ξυπνάει η ζούγκλα.. δλδ τα μαλλια μου!!!"

Αυριο βαφτίζει μια καλή μου φίλη το γιο της και ειπα να φτιαχτω λίγο! Πήρα και ενα φόρεμα! Καλα πολυ γέλιο... οτι δοκίμαζα γέλαγα! αυτο που πήρα είναι μακρυ, οne size (πάλι καλα) και τουλάχιστον θα μπορώ να το φοράω και του χρόνου.

Τι νέα? Πως ξυπνήσατε?

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Τίνη! Μια χαρά κοιμήθηκα αλλα ήθελα να ξυπνήσω πιο αργα!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 417472

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ καλοοοο μηναααα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 18 328109 με πολλες γεννησεις κ κανεναν πονο!!!
εγω αυτοματιαστηκα.ολο ελεγα οτι κοιμαμαι μια χαρα κ χθες δεν μπορουσα να κοιμηθω καθολου,πρεπει να με πηρε ο υπνος κατα τις 4. 5.15ξυπνησε η μικρη κ δεν ηθελε λεει αλλο νανι Shocked την κοιμησα κ ξυπνησε κ 7.15.παλι δεν ηθελε νανι,αρα καταλαβαινετε τι υπνο εκανα σημερα.. Twisted Evil τα νευρα μου..
κ ολα αυτα πιστευω γιατι μπηκε ο σεπτ.κ με πιασε ενα αγχος..θελω να γεννησω,αλλα αρχιζω κ αγχωνομαι... μπρρρρρ...
σας ζαλισα πρωι πρωι!
την καλημερα μου ινα,τινη,μαριανθη,γιωτακο!!(ωραια φωτο) κ στα υπολοιπα κοριτσια που χουζουρευουν ακομα..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαριάνθη μου, οι ορμόνες της εγκυμοσύνησς επηρεάζουν πολύ τα μαλλιά μας, κι εγώ σήμερα λέω να πάω για ένα χτενισματάκι..από χρώμα στο φυσικό σου τα έχεις; να περάσετε τέλεια αύριο, με γειά και το φουστανάκι!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου, πονάς σήμερα πάλι στην κοιλίτσα;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tίνη μου ναι στο φυσικό μου τα έχω... τυχαία γυρω στα χριστούγεννα τα έβαψα πολύ κοντά στο φυσικό και έτσι δε βγήκε καμια ρίζα και δε φαινόταν άσχημο και είπα να μην τα βάψω αφού δεν υπήρχε και μεγάλο θέμα... τώρα με τον ήλιο έκαναν και ανταύγειες!

Καλημέρα Αννούλα! Πως είσαι σήμερα? Πονάς?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Αννούλα μου, πονάς σήμερα πάλι στην κοιλίτσα;

οχι τινη μου σημερα δεν ποναει,ακομα τουλαχιστον..θα δουμε μετα..εσυ εισαι καλα?ακουσα για κομμωτηρια σημερα κ ζηλεψα..
εγω περιμενω να γυρισουν τα πεθερικα μου κ να παω για ποδια χερια..την τριτη μαλλον..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σας!!!
Πηγα κ εγω χθες στο γιατρο αλλα γυρισα λιγο στενοχωρημενη. Τελευταια φορα (29 εβδομαδων) το μωρο ηταν 1350 και 35 εβδομαδων χθες ηταν 2150 .δηλαδη πηρε μονο 800 γραμμαρια σε 6 εβδομαδες. Ενω ο γιατρος ειπε οτι ειναι ενταξει εγω ανησυχω καθως στα sites κ στις εφαρμογες του κινητου μου δινουν το 2450 ως οριο..
Δεν εφτανε αυτο , μου δωσε να κανω κ 3 δοσεις κορτιζόνης γιατι λεει θα γεννησω μαλλον προωρα κ θελει να ναι καλυμμενος για τα πνευμονια του μωρου..δεν εχω συσπασεις , δεν εχω τιποτα! Οταν τον ρωτησα γιατι θα γεννησω προωρα δε μου απαντησε! Μηπως ειναι χαμηλα το μωρο; Παντως μονο υπερηχο μου κανε οχι κολπικη εξεταση και οταν τον ρωτησα για doppler μου ειπε ΟΧΙ..γενικα εχω αγχωθει ... Μεχρι ποτε θεωρειται προωρο το μωρο;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρες καλημέρες...
Σας θέλω ευδιάθετες σήμερα, είναι ο μήνας μας όλα θα μας πάνε καλά...
Μαριανθάκο μεγειές!!! Δε θα άντεχα να ξαναπάω κομμωτήριο πέθανα την προηγούμενη φορα, θέλω μόνο να τα βάψω κάποια μέρα (σπίτι εννοείται) γιατί έχει βγει λίγο ρίζα και μετά δε ξέρω πότε θα ευκαιρέσω...

Αννα όταν κάναμε καρδ/τοκ/μα μας είπε η μαία ότι κοιτάνε την καρδούλα του, πως τρέφεται, αν πονάει η μήτρα και αν πλησιάζει η ώρα να γεννήσουμε(αυτό δε ξέρω πως το κοιτάνε...) ρώτα το γιατρό σου αν μπορείς να το κάνεις, εμείς στο νοσοκομείο δε πληρώσαμε αλλά και στις 37 εβδ. που έχεις μπορείς να το κάνεις νομίζω κάθε φορά που θα πάμε τώρα θα μας το κανουν είπε.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Καλημερα σας!!!
Πηγα κ εγω χθες στο γιατρο αλλα γυρισα λιγο στενοχωρημενη. Τελευταια φορα (29 εβδομαδων) το μωρο ηταν 1350 και 35 εβδομαδων χθες ηταν 2150 .δηλαδη πηρε μονο 800 γραμμαρια σε 6 εβδομαδες. Ενω ο γιατρος ειπε οτι ειναι ενταξει εγω ανησυχω καθως στα sites κ στις εφαρμογες του κινητου μου δινουν το 2450 ως οριο..
Δεν εφτανε αυτο , μου δωσε να κανω κ 3 δοσεις κορτιζόνης γιατι λεει θα γεννησω μαλλον προωρα κ θελει να ναι καλυμμενος για τα πνευμονια του μωρου..δεν εχω συσπασεις , δεν εχω τιποτα! Οταν τον ρωτησα γιατι θα γεννησω προωρα δε μου απαντησε! Μηπως ειναι χαμηλα το μωρο; Παντως μονο υπερηχο μου κανε οχι κολπικη εξεταση και οταν τον ρωτησα για doppler μου ειπε ΟΧΙ..γενικα εχω αγχωθει ... Μεχρι ποτε θεωρειται προωρο το μωρο;
Καλή μου μην ανχώνεσαι είσαι σε πολύ καλή εβδομάδα, σε μία βδομαδούλα μπαίνεις στο μήνα σου μια χαρά θα είναι το παιδάκι σου μη στεναχωριέσαι, δε θα είναι καθόλου πρόωρο, και τις ενέσεις να τις κάνεις δεν κάνουν κακό, μπορεί να είδε ότι είναι χαμηλά ή ότι είναι κοντός ο τράχηλος, πότε σου είπε να ξαναπας???

Α! και για το ντόπλερ μηπως στοο έκανε εκεινη τη στιγμή ακι δεν το κατάλαβες γιαυτό, εμάς μας το κάνει κάθε φορά στην επίσκεψη ούτε που το χα καταλάβει, ξερουν αυτοί.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενα μην αγχώνεσαι.. και εγω παρόμοια με εσένα.. 900 γρ πήρε σε 5+ εβδομάδες.. δεν είναι ανησυχητικό.. δεν έχουμε μπεί καν στο μήνα μας.. είδες και η Κωνσταντίνα γέννησε 2150 νομίζω το μωράκι της και ούτε θερμοκοιτίδα θα μπει...

Τώρα δε καταλαβαίνω αυτο που σου ειπε ότι θα γεννήσεις πρόωρα.. γιατί? και πόσο πρόωρα δλδ αφού σε λίγο μπαίνεις στο μήνα σου.. δεν έιναι πρόωρα τα μωρα που γεννιούνται απο τις 36 εβδομάδες και μετα... αλλα και πάλι χωρίς να σου εξηγήσει?? γιατί εφοσον δεν εχεις συσπάσεις τιποτα... δε ξέρω καλύτερα να τον ξαναρωτήσεις... και μη στεναχωριέσαι... μια χαρα ειναι το κοριτσακι σου!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενα μου μην αγχωνεσαι.εγω πηγα την προηγουμενη εβδ κ ηταν 2360.ειναι πολυ κοντα στο φυσιολογικο βαρος. κ μολις μπεις στις 36 εβδ,το μωρο δεν ειναι πια προωρο.. Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο ειναι ενα αλλο θεμα. Ενω μου ειπε για ενεσεις κ για προωροτητα μου εκλεισε ραντεβου σχεδον σε ενα μηνα. Στις 28/9! Καλα , θα προλαβω να παω η θα εχω γεννησει σκεφτομαι; Κ το βαρος του μωρου δε θελει πιο τακτικη παρακολουθηση; Τι να πω!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα Ελενα κουφο!! Εμένα προχθες μου έκλεισε στις 17 .. εσενα στις 28 οχι πρωορο δε θα ναι αλλα μπορει να σε εχουν πιάσει και πόνοι! Καλα θα μας τρελάνει! Μηπως δεν ενοούσε πρόωρο? αλλα και οι ενεσεις που κολλανε?

διορθωση! 2270 γεννηθηκε της Κωνσταντινας!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ πως το ειδε ο γιατρος σου αν δεν ειδε τον τραχηλο?επρεπε να σου κανει κολπικο για να σου πει αυτο,εφοσον δεν εκανε?εδω εγω που εχω κοντο τραχηλο,μου εβαλε δαχτυλο κ μου ειπε οτι ακομα δεν θα γεννησω..

γιωτα μου,ξερεις τι με ανησυχει,οτι με κοντο τραχηλο δεν ζητησε να με δει πιο κοντα,αλλα μαλλον ξερει καλυτερα απο μενα.εξαλλου μου ειπε κ τωρα να γεννησω δεν πειραζει scratch

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βρε ελενα μην στεναχωριέσαι η ένεσης ειναι για καλο για τα πνευμονακια, οσο για τα κιλα τοσες θα κανουμε μικρα μωρα,δεν ειναι κακο. πρόωρα ειναι πριν της 36-37ε νομίζω

λοιπόν θελω να κόψω τα μαλλια μου γιατι ολο πανω τα πιανω σαν θειτσα την κλασικη ντοματουλα, λεω η καρε ασύμμετρο η στυλ ριανας τι να κανω λετε? ειναι χαλια αβαφα7μηνες ξανθο και βγενει το μαυρο, και αγρια. καθε φορα που παω κομμωτήριο το μετανιώνω και δεν τα κόβω γιατι εχω πολυ μακρια.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:
Τώρα δε καταλαβαίνω αυτο που σου ειπε ότι θα γεννήσεις πρόωρα.. γιατί? και πόσο πρόωρα δλδ αφού σε λίγο μπαίνεις στο μήνα σου.. δεν έιναι πρόωρα τα μωρα που γεννιούνται απο τις 36 εβδομάδες και μετα... αλλα και πάλι χωρίς να σου εξηγήσει?? γιατί εφοσον δεν εχεις συσπάσεις τιποτα... δε ξέρω καλύτερα να τον ξαναρωτήσεις... και μη στεναχωριέσαι... μια χαρα ειναι το κοριτσακι σου!

Αυτο ουτε εγω το καταλαβα κ δεν εξηγει κιολας. Ειναι καλος γιατρος αλλα μιλαει απο μεσα του ρε γμτ. Δηλαδη οταν λεει προωρα μπορει να εννοει κ την εβδομαδα που διανυω...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Αυτο ειναι ενα αλλο θεμα. Ενω μου ειπε για ενεσεις κ για προωροτητα μου εκλεισε ραντεβου σχεδον σε ενα μηνα. Στις 28/9! Καλα , θα προλαβω να παω η θα εχω γεννησει σκεφτομαι; Κ το βαρος του μωρου δε θελει πιο τακτικη παρακολουθηση; Τι να πω!

Shocked ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ????
Ρε μήπως να τον ξαναρωτήσεις?
ΚΑτι θα έκανε λάθος δε μπορεί, σε ένα μήνα θα έχεις γεννήσει ούτως ή άλλως... μήπως νόμισε είσαι 25 εβδ? Πολύ κουλό μου ακούγεται, και τις ενέσεις πότε υποτήθεται θα τις κάνεις?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε: καλημερεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βρε ελενα μην στεναχωριέσαι η ένεσης ειναι για καλο για τα πνευμονακια, οσο για τα κιλα τοσες θα κανουμε μικρα μωρα,δεν ειναι κακο. πρόωρα ειναι πριν της 36-37ε νομίζω

λοιπόν θελω να κόψω τα μαλλια μου γιατι ολο πανω τα πιανω σαν θειτσα την κλασικη ντοματουλα, λεω η καρε ασύμμετρο η στυλ ριανας τι να κανω λετε? ειναι χαλια αβαφα7μηνες ξανθο και βγενει το μαυρο, και αγρια. καθε φορα που παω κομμωτήριο το μετανιώνω και δεν τα κόβω γιατι εχω πολυ μακρια.
μαρακι,εγω δεν ειμαι κ πολυ των αλλαγων.ειδικα τοσο μεγαλων.. αρα δεν μπορω να σε βοηθησω.. Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:κ πως το ειδε ο γιατρος σου αν δεν ειδε τον τραχηλο?επρεπε να σου κανει κολπικο για να σου πει αυτο,εφοσον δεν εκανε?εδω εγω που εχω κοντο τραχηλο,μου εβαλε δαχτυλο κ μου ειπε οτι ακομα δεν θα γεννησω..
:

Απο τον υπερηχο και μονο το ειδε. Μηπως ειδε χαμηλα το κεφαλι λεω εγω. Κανω υποθεσεις που παιζει να ειναι κ ακυρες.

Μαρακι ευχαριστω.. Δεν ηθελα να τις φορτωθω κ δε το πιστευω οτι ειμαι στην 35 εβδομαδα κ κανω ενεσεις για προωροτητα.. Αφου σε μια βδομαδα μπαινω στον 9

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρες κοριτσάκια μου!

Κωνσταντίνα να σου ζήσει το παιδάκι σου, με το καλό σπιτάκι σας!

Ελενάκι, εγώ μπερδεύτηκα με τον γιατρό... καλά θα δείς που ούτε τις ενέσεις θα κάνεις αλλά και φυσικά ούτε τίθεται θέμα προωρότητας..
Στον μήνα σου μπαίνεις καλέ!

Μαράκι εγώ το μαλλί απο εκεί που ήταν στη μέση πέρισυ το έκοψα αγορίστικο.
Απο καστανό το έκανα κόκκικο, ξανθό, και τωρα πάλι καστανό.
Τρίχες είναι μωρέ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι κόψτα! Θα σε βοηθήσει και με το μωρό τώρα! Αν δηλαδη θέλεις να κανεις αλλαγή.. και εγώ κοντά θα τα έκοβα αλλα ο άντρας μου κάθε φορά φωνάζει.. τα θέλει λίγο πιο μακριά... εγώ όλο τα κόβω! Το ασσυμετρο καρε μ'αρεσει πολύ αλλα και της Ριάνα είναι πολύ καλο... το δευτερο είναι λίγο πιο φευγάτο! εξαρταται το στυλ σου!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Μαρία ούτε κι εγώ μπορώ να βοηθήσω όποτε έκανα τέτοια αλλαγή απλά το μετάνιωσα και τα τραβούσα να μεγαλώσουν... και είπα δεν θα το ξανακάνω, σκέψου ότι τώρα δρόσισε και θα μπορείς να τα αφήνεις κάτω λιγο φτιαγμένα, κανε ένα καθάρισμα μη κανεις ριζική αλλαγή εκτος και αν είσαι σίγουρη ότι σου πάει κ σου αρέσει κι εγώ συνέχεια πάνω τα έπιανα καλοκαιρι δεν αντεχα αλλά τώρα μια χαρά θα είναι, βέβαια εγώ τα βάφω δεμ μπ[ορώ να πω..

Αννα ναι και τι σε πειράζει και να γεννήσεις τώρα μια χαρά θα είναι κι εσύ είσαι σε πολύ καλή εβδομάδα, μόνο να το καταλάβεις μιας και ήδη έχεις πονάκια.

Να ρωτήσω εγώ τώρα η άσχετη?
Πως καταλαβαινει με το δαχτυλο ότι γεννάς σύντομα, το βαζει και ακουμπάει παιδί ας πούμε? γιατί κατι μου έλεγεο γιατρός μου αλλά δε κατάλαβα, ντραπηκα να ρωτήσω και λέω δε μπορει να φτάσει τόσο κάτω το παιδί και να μη το παρω χαμπάρι... δηλ. με το σεχ τι γίνεται???? Embarassed
I'm sorry αλλά είναι οι απορίες της πρωτάρας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις