Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
352 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 352 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annouli h katastash einai put the kot down? heheheheh..Apla den synenohsai..apo ta symfrazomena k o theos vohthos!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα γλωσσοκοπάνες!!!Καλά με τί απίστευτη ταχύτητα γεμίζουν τα topics μας????Μιση μερα δε μπηκα και ανοιξατε νέο,καταναλώσατε και το 1/3 του χώρου!!

Ινάκι καταρχάς νομίζω οτί καλώς κάνεις κ δεν αφηνεις τον άντρα σου να ανακατευτεί.Δεν είναι οικογενειακό το θέμα.Αν εκεινος μετα θέλει να του κόψει κ την καλημέρα,είναι άλλο θέμα,αλλά στην παρούσα φάση δε το βρίσκω σκόπιμο.Εξάλλου τα καταφέρνεις μια χαρά μόνη σου σε αυτά!!Τωρα για το boss,να το δουμε λίγο αντικειμενικά?¨ηρθε χτες,να σου πει οτι αν δν πας άμεσα,θα σε απολύσει μετά από 12+6+2 περιπου,20 μήνες που θα δικαιούται να σε απολύσει..Ε εγώ στη θέση σου δε θα ανησυχούσα και πάρα πολύ....Περαν του οτι ως τότε μπορει να εχει αλλάξει γνώμη,αφου όπως έιπες κιολας δε θελει ξενους στη δουλειά του,το μωρό σου θα κοντευει 2 ετών,μιλάμε για άλλα δεδομένα,και εχεις και αύθονο χρόνο να ψαχτεις για αλλού.Θα έλεγα λοιπόν να τον γράψεις,και να μην ασχοληθεις καθολου αυτή τη στιγμή ούτε με παιδικούς,ουτε με ανευρεση εργασίας,παρά μονο με το μπεμπε...


Φιλακια στις υπόλοιπες κοπελάρες!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα!!! Όντως!! Εντάξει τουλάχιστον αγόρασε.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 11 417472 εμη, πηνελόπη.. Πωπω πηνελόπη κ εγω θα το φτιάξω την Κυριακη αλλα μάλλον με πουρε!!! Μμμμμμ.. Νοστημοοοο....
Εμη γιατί δεν κοιμηθηκες;;; Εγω ξεραθηκα κ ξύπνησα σήμερα στις 9 κ ετρεχα να ντυθω να προλάβω να ανοίξουμε το Μαγαζι... Razz

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω Αννα μια υπερενταση με ειχε πιασει, δεν βολευομουν... διψαγα συνεχεια και πηγαινα και συνεχεια στην τουλετα!!!! Συνολικα να κοιμηθηκα κανα 4ωρακι!!!

Να σας ρωτησω... περιπου ποσο νερο πινετε την ημερα? εμενα καθε φορα ο γιατρος μου την λεει για τα υγρα και με εχει αγχωσει... δεν μου ειπε οτι ειναι λιγο το αμνιακο υγρο, αλλα μαλλον το βλεπει να μειωνεται!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα γλωσσουδες....
απο οτι διαβασα ολες καλα ειμαστε....
κανενα νεο απο κωνσταντινα δεν ειδα.....εκτος και αν δεν το διαβασα....εμη μου εμενα δεν μου ειπε τιποτα για υγρα γενικα αλλα παντα λεμε μεσα στο καλοκαιρι χρειαζοντε...φαντασου εγω πινω 2 μικρα μπουκαλακια νερο το πολυ.....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Νικολετα,
εμενα θελει να πινω πανω απο 3 λιτρα την ημερα!!! και δεν το καταφερνω καθημερινα...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τρια λιτρα δεν πινω την εβδομαδα Very Happy Very Happy Very Happy αλλα δεν μου ειπε κατι ο γιατρος Very Happy Very Happy Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι εχει σχεση η ποσοτητα του αμνηακου με το νερο που πινεις?εισαι σιγουρη?πρωτη φορα το ακουω. Rolling Eyes

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω Αννα, τις τελευταιες φορες οταν μου το μετραει μου λεει... δεν πινεις νερα ε?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emako k Katerina Kalhmeres!
Apo nero egw pinw para poly,sigoura 2 mpoukaliai tou 1,5 litrou kamia fora k parapanw..alla dipsaw synexeia den to kanw gia na to kanw.

Annouli esy mou evales thn idea me ton kima..kseris o peinasmenos karvelia..
Eimai mesa eksw koritsia..mageireyw,plenw mpalkoni,skouposfouggarismata klp,sas diavazw omws!!

Re koritsia kserete kanenan eykolo tropo gia na katharisw eswterika to tzaki??Den to exw ksanakanei pote!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:¨ηρθε χτες,να σου πει οτι αν δν πας άμεσα,θα σε απολύσει μετά από 12+6+2 περιπου,20 μήνες που θα δικαιούται να σε απολύσει..Ε εγώ στη θέση σου δε θα ανησυχούσα και πάρα πολύ....

για να καταλαβεις εγω αντικαθιστουσα την προηγουμενη υπαλληλο-εγκυος πριν 3 χρονια....οταν γυρισε εκεινη απο το 6μηνο δεν με εδιωξε ... την ειχε στο γραφειο ποστο γραμματιακη υποστηριξη ... και την εβαζε να καθαριζει να κανει τις σκαλες ..να φτιαχνει την αποθηκη 30τμ χαρτουρα σε φακελους και κουτες και οταν τελειωνε δεν του αρεσε και την ξαναεβαζε και τα εκανε ... μεχρι που παραιτηθηκε!!!

με "απειλησε" με το οτι αυτος μεχρι τωρα δεν μου εχει παει το μισθο 400 ευρω και να μου πει αμα θες παρτα αλλιως φυγε ... ενω μετα που θα γυρισω μπορει να ειναι οντως τοσα και να εχουν αλλαξει πολλα (θα σου κανω οτι εκανα στην αλλη για να φυγεις - )

ANYWAY εγω δεν μασαω και ο μονος λογος που το συζηταω και δεν τον διαολοστειλα ηταν οτι εγω δυστυχως εχω στο πισω μερος του μυαλου μου την συγγενεια ΤΟΥΣ και παντα ψαχνω μια συμβιβαστικη λυση ...οπως του προτεινα να πηγαινω απογευματα που θα ειναι ο γιωργος σπιτι με το μωρο και να μην παει σε ξενα χερια και δεν ηθελε...

ΗΘΕΛΕ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα αν θελουν να σε εκβιασουν οι εργοδοτες μπορουν...

Πηνελοπη παω να βγαλω φωτο την συρταριερα να στην δειξω!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φτου,εγραφα τοση ωρα κ μπλοκαρε το συστημα κ σβηστηκαν.. Twisted Evil
πηνελοπη,εγω καθαριζα το τζακι με σφουγγαρι με ava κ μετα το περναγα με ενα vtex.εχω ακουσει κ για λευκο ξυδι,δεν ξερω αν ισχυει..
εμη μου,μηπως στο λεει επειδη δεν πινεις νερο πριν την εξεταση κ δεν βλεπει καλά με υπερηχο?εγω ξερω μιση ωρα πριν πρεπει να πιεις αρκετο νερο..
ινα ασχολιαστο για τον boss σου.στο λεω κ στο υπογραφω οτι αν γυρισεις,θα σε κατεβασει στα 400ευρω κ θα σε κανει να παραιτηθεις,το γουρουνι.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oυφ! βαριεμαι! Ο ταλιμπαν γκρινιάζει να τον παω καμια βόλτα αλλα εγω δε μπορω μες τη ζεστη τωρα που να τρεχω? Αντε να αρχισουν τα σχολειαααααααα ... εχω τεραστιο αγχος τι θα κανει οταν θα ειμαι 4-5 μερες στο μαιευτηριο... εν τω μεταξυ εμεις αντι να φτιαξουμε το δωματιο για το μωρο φτιαξαμε το δωματιο για τον μεγάλο... του βαλαμε δλδ γραφειο και το αλλαξαμε.. εγινε πολυ ωραιο! Δεν το πιστευω πως μεγάλωσε και θα παει δημοτικο!
Το μωρο θα το βολεψουμε στο δωμάτιο μας προς το παρον και μετα απο κανα 5μηνο βλεπουμε...

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vre Inaki oso k kalo paidi na eisai o anthrwpos einai adistaktos...To kserw einai syggenhs,to kserw einai xwrio ma denta skeftetai aytos ayta,esy giati ta skeftesai?
Einai apeiles ta logia tou oso omorfa kai na ta leei..ayto den allazei.Epishs o kurios aytos vriskei pathma sthn adynamia twn allwn..alla alhtheia twra aytos einai se ola nomimos? den nomizw!
Yparxei loipon h katagelia alla kai o epopths ergasias..tha ta thymatai se olh tou thn zwh an xreiastei..alla kati tetoioi einai mono sta logia giati an ftasei h wra tpt den kanoun.
Telospadwn..o ergodoths den einai theos,exeis dikaiwmata den zoume sthn Nighria,opws eisai edaksei stis ypoxrewseis sou etsi tha eisai kai edaksei me ta dikaiwmata sou,eisai ypalhlos grafeiou den exei kamia douleia na se valei na sfougarizeis meta k an to kanei katse stavropodi kai limare ta nyxakia sou mexri na se apolysei sthn telikh..Exw perasei sto parelthon apo @@ afediko kai ekneyrizomai afadasta..nomika kai mono pou se apeilei-ekviazei sou askei psyxologikh via..opws thes pes to ..k mono ayto tou kleinei to magazaki.
Ma na ftasoume ekei? Oxi vevaia..alla den tha ftasei k aytos opou thelei.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
kat3r1na έγραψε:¨ηρθε χτες,να σου πει οτι αν δν πας άμεσα,θα σε απολύσει μετά από 12+6+2 περιπου,20 μήνες που θα δικαιούται να σε απολύσει..Ε εγώ στη θέση σου δε θα ανησυχούσα και πάρα πολύ....

για να καταλαβεις εγω αντικαθιστουσα την προηγουμενη υπαλληλο-εγκυος πριν 3 χρονια....οταν γυρισε εκεινη απο το 6μηνο δεν με εδιωξε ... την ειχε στο γραφειο ποστο γραμματιακη υποστηριξη ... και την εβαζε να καθαριζει να κανει τις σκαλες ..να φτιαχνει την αποθηκη 30τμ χαρτουρα σε φακελους και κουτες και οταν τελειωνε δεν του αρεσε και την ξαναεβαζε και τα εκανε ... μεχρι που παραιτηθηκε!!!

με "απειλησε" με το οτι αυτος μεχρι τωρα δεν μου εχει παει το μισθο 400 ευρω και να μου πει αμα θες παρτα αλλιως φυγε ... ενω μετα που θα γυρισω μπορει να ειναι οντως τοσα και να εχουν αλλαξει πολλα (θα σου κανω οτι εκανα στην αλλη για να φυγεις - )

ANYWAY εγω δεν μασαω και ο μονος λογος που το συζηταω και δεν τον διαολοστειλα ηταν οτι εγω δυστυχως εχω στο πισω μερος του μυαλου μου την συγγενεια ΤΟΥΣ και παντα ψαχνω μια συμβιβαστικη λυση ...οπως του προτεινα να πηγαινω απογευματα που θα ειναι ο γιωργος σπιτι με το μωρο και να μην παει σε ξενα χερια και δεν ηθελε...

ΗΘΕΛΕ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ...
Ινάκι αυτό που θα σου πω,κρ'ατα το με επιφύλλαξη,γιατί δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.Δεν επιτρέπεται η οποιαδήποτε μεταβολή στη σύμβασή σου,όσο είσαι στο καθεστώς προστασίας μητρότητας,ούτε ως προς την αμοιβή ούτε ως προς το είδος της εργασίας.Με μια ερώτηση στην επιθεώρηση θα καλυφτείς.Πάντως μιας και μιλάμε για αλήτη,είμαι σίγουρη πως αν σου παίξει τέτοια πουστιά,γιατί περί αυτού πρόκειται,θα γραψετε τη συγγένεια στα παλιά σας υποδήματα και εσυ κ ο άντρας σου.Να τον καταγγείλεις όπου μπορείς τον κόπανο!!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΑΦΕΝΤΗΚΑ....... ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΙΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΠΙΘΑΝΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΧΩΡΗΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ Η ΑΜΑ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΗΘΕΛΕ ΜΑΓΑΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΑΛΛΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΗΚΕ.....ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΥΞΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΑΚΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥΣ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ



ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΓΡΑΖΟΜΕΝΟ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΕΣ


ΑΡΑ ΙΝΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ινάκι αυτό που θα σου πω,κρ'ατα το με επιφύλλαξη,γιατί δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.Δεν επιτρέπεται η οποιαδήποτε μεταβολή στη σύμβασή σου,όσο είσαι στο καθεστώς προστασίας μητρότητας,ούτε ως προς την αμοιβή ούτε ως προς το είδος της εργασίας.Με μια ερώτηση στην επιθεώρηση θα καλυφτείς.Πάντως μιας και μιλάμε για αλήτη,είμαι σίγουρη πως αν σου παίξει τέτοια πουστιά,γιατί περί αυτού πρόκειται,θα γραψετε τη συγγένεια στα παλιά σας υποδήματα και εσυ κ ο άντρας σου.Να τον καταγγείλεις όπου μπορείς τον κόπανο!!!!![/quote]

ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΧΩΡΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΙ ΔΙΟΚΑΙΤΕ ΠΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΑΛΛΑΞΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΟΥΝΕ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΤΟΥΣ

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για το αμνιακό υγρό,επειδή εμένα ειναι στα κατωτερα φυσιολογικά,οταν τον ρωτησα τί μπορώ να κάνω γιαυτό,μου είπε τπτ..Φανταζομαι ρε κορίτσια πως αν αναπληρωνόταν με το να πινω νερά,θα μου το επισήμαινε..

Από μια μικρή αναζητηση που έκανα στο νετ,υπάρχουν κοπέλες που ισχυρίζονται οτι με την λήψη περισσότερων υγρών,και με πολυ καρπουζι,κατάφεραν να βελτιωσουν την κατάσταση.Εγώ πάλι καρπουζι δε μπορω να φαω λογω ζαχαρου,αλλα συν τις αλλοις,μου ακουγεται λίγο κουλό το επιχειρημα οτι επειδη το καρπουζι φέρνει διουρηση στη μαμα,φέρνει εξισου και στο μωρό...(το αμνιακο υγρο αναπληρωνεται απο τα τσισα του μωρου.)Ποτέ δεν ξερεις βέβαια,όποιος μπορει το δοκιμάζει.Κακο μια φορά δε θα κανει!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai k egw ayto kserw oti anaplhrwnetai me ta tsisakia tou mwrou.

Edwmetaksy ena-ena ta tsimpaw ta keftedakia sto telos den tha meinei tpt gia ton mpamph...olo kanw oti dokimazw..paizw theatro monh mou!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπορει να ειναι κ αυτο που ειπε η Αννα για τον υπερηχο... η αληθεια ειναι οτι δεν τον εχω ρωτησει τι εννοει οταν μου το λεει... και εχω μεινει με την απορια!!

Κατερινα αυτο που λες με την φυση της δουλειας και τον μισθο εχεις δικιο, γιατι κ εμενα οταν ημουν στον 5ο θελαν να με αλλαξουν και φυση δουλειας και κτιριο και συμβαση... και ειχα ρωτησει στην επιθεωρηση εργασιας και μου ειπαν οτι απαγορευεται!! αλλα για να εισαι κατοχυρωμενος πρεπει να κανεις καταγγελεια... και κανεις σε συγγενη?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Nai k egw ayto kserw oti anaplhrwnetai me ta tsisakia tou mwrou.

Edwmetaksy ena-ena ta tsimpaw ta keftedakia sto telos den tha meinei tpt gia ton mpamph...olo kanw oti dokimazw..paizw theatro monh mou!

αααααα η λύση στο τσιμπολογημα των κεφτεδακίων,είναι να τα κανεις μεγαλύτερα!!ΑΑν κανεις αυτα τα μικρά,που τρώγαμε στα πάρτυ πιτσιρικια,κάηκες!!Σαν στραγάλια τα κατεβάζω!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Μπορει να ειναι κ αυτο που ειπε η Αννα για τον υπερηχο... η αληθεια ειναι οτι δεν τον εχω ρωτησει τι εννοει οταν μου το λεει... και εχω μεινει με την απορια!!

Κατερινα αυτο που λες με την φυση της δουλειας και τον μισθο εχεις δικιο, γιατι κ εμενα οταν ημουν στον 5ο θελαν να με αλλαξουν και φυση δουλειας και κτιριο και συμβαση... και ειχα ρωτησει στην επιθεωρηση εργασιας και μου ειπαν οτι απαγορευεται!! αλλα για να εισαι κατοχυρωμενος πρεπει να κανεις καταγγελεια... και κανεις σε συγγενη?


Χμμμ ξεκινάς με μια προειδοποίηση του στυλ "ρωτησα στην επιθεωρηση και μου ειπαν αυτο κ αυτό",και αν το συνεχίσει,φυσικά και την κάνεις!Εξάλλου η συγγένεια δεν είναι μονόπλευρη!Στην τελική,δε νομίζω οτι μετά από μια τέτοια κατάπτηστη συμπεριφορά,θα θες να κρατησεις κ επαφες με τον εν λόγω....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat3r1na στις Παρ Αυγ 31, 2012 2:40 am, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Nai k egw ayto kserw oti anaplhrwnetai me ta tsisakia tou mwrou.

Edwmetaksy ena-ena ta tsimpaw ta keftedakia sto telos den tha meinei tpt gia ton mpamph...olo kanw oti dokimazw..paizw theatro monh mou!
ελα,ελα δεν σε βλεπει κανεις!!! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις