Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμη μου ενα κεφαλι καζανι εεεε????Πηγαινε να ξαπλωσεις να ηρεμησεις.Ωραια κουμπαρα να την χαιρεσαι Shocked !!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalh ksekourash Emako kai kala ekanes pou tis eipes oxi ths sygkekrimenhs! Prepei na ths stoixise!xaxaxa
Nikako megeies!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον σας καληνυχτω και εγω και θα τα πουμε αυριο!!!!Ελπιζω σε ενα ομορφο και ηρεμο βραδυ χωρις πολλες σβουρες!!!ΚΑληνυχτα κοριτσακια μου!!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 7 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 7 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 7 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λυστε μου μια απορία... Πως γίνεται το παιδι μου να Είναι οοοοοοολλληηηηηηη μέρα σουζα;; Σήμερα με εχει τσακισει..δεν με λυπηθηκε.. Δεν μπορω να καταλάβω τι κάνει εκεί μέσα κ δεν τον χωράει ο τόπος... Κ εγω ποναωωωωωωωωω...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma re paidaki mou ti pragma einai ayto..k egw etsi kodepsa na skasw me thn fanouropita! Egw mexri twra prosexa para poly kai mou epetrepa liges paraspondies..kale ti na lew twra mexri kai gymnastikh ekana kai kolympousa k kathe mera kai twra Anna exw lyssaksei.den symazeyomai me tpt kai glyka kai almyra kai ola ta thelw,mono ti tha faw skeftomai akomakai thn wra pou trww!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Nikako filia polla!!
Mwre Anna vlepw oles mas to teleytaio kairo to idio leme oti einai anhsyxa..mallon exoun ,egalwsei poly kai katalavainoume kai thn pio mikrh tous kinhsh.
Egw eipa ston Mpamph pantws na to kserei..an mou ekane kanena asteio k allakse thesh twra sto telos tha to pniksw!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη καλη ξεκουραση τωρα πραγματικα ωραια κουμπαρα καλα εκανες ομως κ της αρνηθηκες!!
Νικη καλο βραδυ κ σε σενα!!

Πηνελοπη μου δεν τρελαθηκα να παω να δωσω 600 κ 700 ευρω για σετ κουνια αλλαξιερα του ικεα η ασπρη η σειρα μ΄αρεσει κ πιο πολυ!!με 300-400 ευρω θα παρω κ ντουλαπα μαζι!!
ωραιο το σαιτ με τα εσωρουχα αλλα τι νουμερο θα μου κανει μετα τι γεννα οεο????

Αννουλα θελω μακαρονια με κιμαααααααααααααααα κ ο αντρουλης μου αυτο μου ζητησε για αυριο αλλα ειναι Παρασκευη δεν κανουμε κρεας!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mporeis na ta kaneis me kima Soya!

Oso gia thn kounia klp,emeis eixame perithorio na xalasoume xrhmata gia to dwmatio tou mwrou alla..eginan ksafnika ta pragmata opote noikiasame spiti,to diko mas etoimo tha einai tou xronou mporei na parei k ligo parapanw vevaia opote otan me to kalo pame ekei tha tou kanw olo to dwmatiaki tou set k opws tou aresei,twra to thewrw vlakeia na dwsw tosa lefta.Protimw na tou ta agorasw paixnidia h na tou ta valw sthn trapeza.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A ! epishs to noumero pou les egw re Xara s-m pira kai mou kanei k twra kai sigoura k meta,kai esena etsi se kovw.
Epishs thelw na osu pw na ksereis to ekshs pou eipes gia ntoulapa..an pareis apo ikea asprh ntoulapa na prosekseis poly..dioti einai ligo eyaisthith h laka pou xrhsimopoioun sta aspra kai an ligo to xtyphseis fainetai asxhma,exw egw mia ntoulapa ikea asprh k eixa kai prin pou zousa monh mou kai ena trapezi meshs aspro kai ta 2 opou xtyphthikan emeine.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω κανει ποτε σογια!δεν ξερω καν τι γευση εχει!εχεις κανει??

που θα ειναι το καινουργιο σας σπιτι?σε πια περιοχη?φυσικα καλα θα κανεις να φτιαξεις πιο καλο το επομενο δωματιακη αυτο ειναι μεχρι 3-4 χρονων μετα θα τα αλλαξουμε παλι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γενικα ειναι πολυ ευαισθητη η λακα κ εγω εχω καποια επιπλα στο σαλονι λευκα οχι απο το ικεα κ ενα που χτυπηθηκε λιγο ειναι χαλια αλλα στο παιδικο δεν με νοιαζει γιατι δεν θα ειναι για πολλα χρονια!!εχω ηδη μια μεγαλη 6 φιλη αλλα ειναι γεματη με δικα μου ρουχα κ παπουτσια κ σκεφτηκα να παρω μια μικρη 2φιλη κ μια συρταριερα για τα ρουχακια της μικρης

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Edw sto Xaidari pali,einai to grafeio tou Mpamph edw k voleyei na eimaste koda gia na phgaino-erxetai alliws tha ton evlepa mono vrady!
Soya exw faei para polles fores dn exw kanei pote omws..thn ftiaxnei se nysteies h koumpara kai einai teleia,kserw pws thelei poly marinarisma kai proetimasia apo 1 mera prin alla se geysh emena m aresei poly.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα πριν φορουσα xs-s τωρα εχω παρει κ l-xl ρουχα φυσικα τα θελω πολυ ανετα τωρα μετα τη γεννα ποση να ειναι αραγε η κοιλια??θα εχει πεσει λες??γιατι εγω θελω κοντο νυχτικακι αλλα αν ειναι ετσι η κοιλια θα το σηκωσει πιο πολυ κ θα ειναι ασχημο
δεν ξερω για τη σογια οσες φορες την επιασα στα χερια μου ψηλοαηδιασα!!αχαχαχ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλος. Το κεικ ψήνεται, κ κιμας σχεδόν έτοιμος!!
Χαρα η σόγια στη γεύση είναι τέλεια!!! Σαν τον κιμά.. Αν κλείσεις τα ματιά δεν τα ξεχωριζεις. Δεν έχω φτιάξει ποτε, το φτιάχνει όμωςη πεθερά μου.. Νομίζω θέλει μουλιασμα στο νερό για να φουσκώσει κ μετα το φτιαχνεις κανονικά...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K egw konta phra,mono 1 ws to gonato!Edw h Anna tha mas pei pws tha einai i koilia meta.. egw pisteyw me to lasteks apo mesa tha einai komple oxi plaka alla kanonikh..pes mas Annouli..fwtise mas!! Kai se proeidopoiw den thelw na mou peis tipota allo gia to keik..sous! Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κεικ εκανες Αννουλα μου??εγω την προηγουμενη εκανα ενα κλασικο μαρμπρε κ τωρα λεω να κανω ενα λεμονι ελπιζω να αρεσει στον Γιαννη φυσικα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω φορέσα το λαστεξ στο μαιευτήριο κ δεν είχα κοιλιά. Βέβαια υπήρχαν κοπέλες που είχαν ακόμα κ ήταν σαν να μην γέννησαν ακόμα. Μάλλον εξαρτάται απο το σώμα... Δεν ξέρω..
Α κ το κεικ το έκανα διχρωμο με σοκολάτα... Μάλλον θα το φάω όπως είναι απο το φούρνο.. Δεν ξέρω αν θα αντεξω μέχρι αύριο... Χαχαχα!!!! Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Miam!!! Me kseshkwnete meta keik sas stamathsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Shocked

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ σε βλέπω να τρεχεις τον Μπάμπη να βρει εφημερευον ζαχαροπλαστείο!!!!! Χαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε κρατη κοριτσακι μου εχεις κ τον γαμο της αδερφης για να μην ξεχνιομαστε αχαχαχαχ
αυτο με την κοιλια ειναι ενα θεμα οπως επισης κ τι νυχτικια με μανικια ή αμανικη??ειναι κ περιεργη η εποχη

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ Πηνελοπη συγκρατησουυυυυυ,θυμασαι τοτε που εφαγες την βαφλα κ μετα το μετανοιωσες???ε καπως ετσι θα νοιωθεις αν φας κ το κεικ αχαχαχ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι κι εγώ σήμερα με τις αυγόφετες, ένα ψωμάκι μόνη μου το έφαγα, μισές με φέτα, τις άλλες με ζάχαρη..μέχρι να μου μπει άλλη ιδέα, είμαι κομπλέ προς το παρόν! να'σαι καλά Χαρά μου!

Πηνελόπη καλέ τί ωραίο σάιτ αυτό! και ο κορσές πολύ εμφανίσιμος και σφιχτούλης, λογικά θα κάνει δουλειά, και 40 ευρώ μια χαρά..εσύ θα το παραγγείλεις από το ίντερνετ ή θα πας από το μαγαζί; γιατί κι εγώ προβληματίζομαι με το νούμερο..

Χαρά μου κομοδίνα και κρεβάτι είχα λευκά του ΙΚΕΑ επάνω, χτυπήθηκαν βέβαια αλλά είναι τόσο οικονομικά που όταν τα άλλαξα μετά από 4 χρόνια δεν με πείραξε καθόλου. Κι εγώ μια απλή άσπρη συρταριέρα ψάχνω, λόγω άσπρης κούνιας, βρήκα μια τέλεια στο Praktiker και λέω να πάω να την πάρω με το Μάνο το Σάββατο..κάτσε να βρω λινκ να σε στείλω :

http://www.praktiker.gr/Product/syrtariera-bianca-se-diafores-apoxroseis-21526?catNavId=59

Eγώ κορίτσια νυχτικούλες μία με τιραντάκι και μία με μανικάκι κοντό πήρα και από πάνω ασορτί ρομπίτσες..μακρυμάνικη ούτε χειμώνα δεν φοράω..

Αννούλα μου το φαγητό μου το καλύτερο ετοίμασες, ευτυχώς το έφαγα χθες! το κέικ θα κάνω ότι δεν το διάβασα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Αυγ 30, 2012 1:58 pm, 2 φορές συνολικά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι πάλι! Έλεγα θα κοιμηθώ νωρίς απόψε αλλά το μάτι γαριδα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοείτε αμανικη...η κοντομανικη.. Έχει τρομερή ζέστη μέσα για τα μωρακια..
Όσο για τον γάμο, ασε μην μου το θυμιζεις.. Νε βλέπω με ένα μαρουλι στο χέρι να μασουλαω..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επ...τώρα που ετοιμαζομαι εγω για ύπνο, ξεσηκωθηκατε εσείς;
Τινη όμορφη συρταριερα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις