Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
339 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 339 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Ρε κοριτσια οσες γεννησετε σε δημοσιο νοσοκομειο.ΤΙ χαρτια θα χρειαστουμε ξερετε.Πιστοποιητικα γαμου και τα συναφη.Θελω να τα μαζεψω και αυτα για να τελειωνουμε με την περιβοητη βαλιτσα!!!
Ληξιαρχική πράξη γάμου.....πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (αν έχετε ανοίξει διαφορετική μερίδα και των δύο) και χαρτί με το επίθετο του μωρού....βέβαια θα γεννήσω σε κλινική αλλα δεν νομίζω να έχει διαφορά...
ααα και για νυχτικιές ψάξε σε κανονικά μαγαζιά απλά να έχουν κουμπάκια μπροστά....εγώ αυτό έκανα και πήρα τρεις σύνολο 60

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε: Ληξιαρχική πράξη γάμου.....πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (αν έχετε ανοίξει διαφορετική μερίδα και των δύο) και χαρτί με το επίθετο του μωρού....βέβαια θα γεννήσω σε κλινική αλλα δεν νομίζω να έχει διαφορά...

Να'σαι καλά Δεσποινάκι, κι εγώ το είχα απορία..αυτά θα μας τα ζητήσουν από το νοσοκομείο και μετά με τα ίδια χαρτιά πάμε και ληξιαρχείο;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
Despoina83 έγραψε: Ληξιαρχική πράξη γάμου.....πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (αν έχετε ανοίξει διαφορετική μερίδα και των δύο) και χαρτί με το επίθετο του μωρού....βέβαια θα γεννήσω σε κλινική αλλα δεν νομίζω να έχει διαφορά...

Να'σαι καλά Δεσποινάκι, κι εγώ το είχα απορία..αυτά θα μας τα ζητήσουν από το νοσοκομείο και μετά με τα ίδια χαρτιά πάμε και ληξιαρχείο;
αυτά τα κανονίζουν οι άντρες μας τίνι και δεν το έψαξα καθόλου!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη μου απο σενα το ειδα που το ανεφερες και μπηκα και τα ειδα Very Happy .Οσο συνεση και να εχεις θα φυγουν τα ατιμα χωρις να το καταλαβουμε...
Δεσποινα καπου διαβαζω οτι θελουν και τις ταυτοτητες και τα βιβλιαρια υγειας!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσαρες ... τα νεα μας ειναι καλα ...ειμαστε και μεγαλωνουμε φυσιολογικα ... ο μικρος ειναι περιπου στα 2600gr... με εξετασε και γυναικολογικα να δει τραχηλο και αν υπαρχει διαστολη (δεν υπαρχει) σχολιασε οτι ο τραχηλος ειναι πολυ μαλακος και αυτο σημαινει οτι θα εχουμε μια ευκολη γεννα ΛΕΕΙ!!!

Πλακουντας στο grade iii αλλα δουλευει ακομα καλα ...

Στελλιτσα μου ο μικρος δινει αυριο τελευταια μερα ... καλα λεει οτι εγραψε χθες θα φανει απο βδομαδα στα αποτελεσματα!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη για τηνν ληξιαρχικη πραξη (πρωτα φτιαχνεις αυτην γιατι θα χρειαστει στο ικα)

παει ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ (ΟΔΟΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ)ΕΝΤΟς 10 ΗΜΕΡΩΝ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ
στις 11 μερες πληρωνεις χαρτοσημο 5 ευρω
στους 3 μηνες 15 ευρω

να κραταει :
ταυτοτητες και των 2 σας
πιστοποιητικο οικογ.καταστ
ληξιαρχικη πραξη γαμου των γονιων
πραξη προσδιορισμου επωνυμου-που στο δινουν οταν παντρευεσαι
δελτιο γεννησης που το δινει η κλινικη/νοσοκομειο
οικογενειακα βιβλιαρια υγειας

την επομενη που θα βγεις απο το νοσκομειο στειλε τον γιατι ουτως η αλλως το βιβλιαριο σου το κραταει το νοσοκομειο μεχρι να βγεις αλλα και το δελτιο γεννησης στο δινουν μετα ...

μετα βουρ στο ικα - ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΣΟΥ (ΥΠΕΥΘ.ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ... ΚΑΠΟΤΕ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΥΠ.ΔΗΛΩΣΗ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ ΕΣΥ - ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΜΕ ΟΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΑ ΚΤΛ




Απαραίτητα Δικαιολογητικά
1. Αστυνομικές ταυτότητες και των 2 γονέων (πρωτότυπες και 2 φωτοτυπίες κάθε ταυτότητας).

2. Πρόσφατη ληξιαρχική πράξη γάμου των γονέων, τελευταίου 6μηνου (πρωτότυπη και μία φωτοτυπημένη).

3. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης τελευταίου 6μηνου (πρωτότυπο και ένα φωτοτυπημένο).
- Στις περιπτώσεις που δεν υπάρχει κοινή οικογενειακή μερίδα είναι απαραίτητη η προσκόμιση πιστοποιητικού οικογενειακής κατάστασης από το Δήμο που έχει οικογενειακή μερίδα ο πατέρας του νεογνού.
- Στις περιπτώσεις που δεν υπάρχει γάμος, είναι απαραίτητη η προσκόμιση πιστοποιητικού οικογενειακής κατάστασης.

4. Πράξη προσδιορισμού επωνύμου τέκνου (μόνο όταν το επώνυμο του τέκνου δεν αναγράφεται πάνω στη ληξιαρχική πράξη γάμου).



ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΝΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ, ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑ Smile

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Τινη μου απο σενα το ειδα που το ανεφερες και μπηκα και τα ειδα Very Happy .Οσο συνεση και να εχεις θα φυγουν τα ατιμα χωρις να το καταλαβουμε...
Δεσποινα καπου διαβαζω οτι θελουν και τις ταυτοτητες και τα βιβλιαρια υγειας!!!
Νίκη αυτά εμένα μου είπαν να τα έχει ο άντρας μου για ικα στο επίδομα λοχείας-τοκετού αλλα μια που το λες δεν χάνουμε και τίποτα να τα ρίξουμε στη βαλίτσα, αυτά ούτως ή άλλως τα έχουμε, τα πιστοποιητικά είναι που πρέπει να ζητήσουμε από τα κεπ.
Ίνα μου τέλεια τα νέα του μικρού.....καλή επιτυχία και στον μεγάλο σου!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες ... τα νεα μας ειναι καλα ...ειμαστε και μεγαλωνουμε φυσιολογικα ... ο μικρος ειναι περιπου στα 2600gr... με εξετασε και γυναικολογικα να δει τραχηλο και αν υπαρχει διαστολη (δεν υπαρχει) σχολιασε οτι ο τραχηλος ειναι πολυ μαλακος και αυτο σημαινει οτι θα εχουμε μια ευκολη γεννα ΛΕΕΙ!!!

Πλακουντας στο grade iii αλλα δουλευει ακομα καλα ...

Στελλιτσα μου ο μικρος δινει αυριο τελευταια μερα ... καλα λεει οτι εγραψε χθες θα φανει απο βδομαδα στα αποτελεσματα!!!


Tώρα σε ανέφερα Ίνα μου, πολλά χρόνια θα ζήσεις!! Smile

Τί ευχάριστα νέα είναι αυτά!!! μην σε απασχολεί ο πλακούντας, πάει ο γάϊδαρος! μεγάλωσε το αντράκι σου, 3+ κιλάκια στάνταρ θα φτάσει! με το καλό και στην επόμενη επίσκεψη! πότε θα σε δει τώρα; στη βδομάδα πάνω;

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την ερχομενη βδομαδα μου εγραψε να κανω nst και εξετασεις αιματολογικες... και να του παω τα αποτελεσματα να τα δει και αν συντρεξει λογος και για εξεταση ...και την μεθεπομενη βδομαδα κανονικη εξεταση υπερηχο-γυναικολογικα!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας υπαρχουν και ας μην χρειαστουν!!!!
Ινα μπραβο για τον μεγαλο και τον μικρο.Σιγουρα λοιπον τα 3 κιλα τα πιανετε εσεις.Αντε να δουμε και εμεις την Δευτερα τι θα μας πει...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι!!

Ινακι μου μια χαρα τα νεα σου απο τον γιατρο!!

Δεσποινακι να μοαινεις πιο συχνα να τα λεμε κ θα δεις θα φτιαξει η διαθεση σου!
καλοφαγωτα κοριτσακια μου τα λεφτακια!

Στελλακο τι κανεις περιμενω να μου πεις εσυ οταν παραλαβεις τους κρικους ναι??

Αννουλα μου αυτο ειναι το χειροτερο μου κ δεν υπαρχει περιπτωση να γινω ετσι αναισθητη οπως ειναι μερικες!!πηγαινουν στα σπιτια κ αφηνουν τα αγριμια να κανουν ζημιες κ εχουν το θρασσος κ λενε κιολας"ε δεν θα κανεις κ εσυ κανενα παιδι θα δεις πως θα γινει το σπιτι"γιατι πρεπει να μου το χαλασει το δικο σου το παιδι επειδη καποια στιγμη θα κανω κ μ,πορει να μου το χαλασει??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αστα οσο σκεφτομαι τρελαινομαι κ εγω εχω καποιους που ειναι ετσι!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα ξανά αο μένα...
Ψώφισα αλλά τέλειωσα με όλο το σπίτι! Very Happy

Ινάκο τέλεια τα νέα μια χαρά μεγάλωσε το μωράκι σου και για πλακ. στο grade iii τέλεια, δεν έχεις λόγο να ανησυχείς Smile

Εμένα μου είπε ο γιατρός ότι για το νοσοκομείο χρειάζομαι μόνο τις ταυτότητές μας και το βιβλιάριο υγείας μου. Τα υπόλοιπα είναι για το ληξιαρχείο εδώ δεν τα κάνουν μαζί δεν ξέρω εκει πως είναι.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου !!!

καλο βραδυ σε ολες !!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pff teleiwsa k egw,eimai ksetheomenh pali!
Konmtyna omws kai tis kourtines gia to paidiko kai tis kremasame,mphkan k ta aytokolhta k twra menei na pame gia kounia k strwma.
Ta rouxa tou mwrou olo etoima plymena siderwmena kai mesa se thikes gia na mhn skonistoun.

Nikh koita edw exw exw vrei kapoies kales times http://store.kapetanis.com/?gclid=CK7-9daMkLICFUXHtAodpCoAww.

Ina megalwse k esena to agoraki sou kai tyxerh pou tha exeis eykolh gemnna!

Lhksiarxeio eytyxws emena den me apasxolei katholou mias kai to Mhtera exei mesa kai tha ksemperdepsoume prin vgoume.

Twra tha diavasw ta ypoloipa, Smouats se ola ta Koritsakia :***

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να έχεις ένα όμορφο και ήσυχο βράδυ Ινάκο!!!

Όπως επίσεις και οι υπόλοιπες...
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 850933 Πάω κι εγώ για νάνι σιγά σιγά ξέρω είναι νωρίς αλλά είμαι πτώμα αφού να φανταστείτε θα θυσιάσω και το σημερινό σεχ Razz
Τα φιλιά μου θα τ απούμε το πρωί...

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελοπακι πηγα να σου πω οτι συνηθως δεν βρησκω στα ιδια σαιτ που βλεπουν μοντελες σαν και σενα αλλα ειδα οτι εχει και μεγαλα νουμερα.Παω να κοιταξω καλυτερα και επανερχομαι!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:
Nikh koita edw exw exw vrei kapoies kales times http://store.kapetanis.com/?gclid=CK7-9daMkLICFUXHtAodpCoAww.
Προλαβα το λινκ και δε μπορούσα να μη σχολιάσω. έχω πάρει αυτό από τα hondos http://store.kapetanis.com/nightware/1/mother/jeannette-nightwear-5231.html και έχω να εγκυηθώ ότι είναι τέλειο και σε ποιότητα και σε υφή και σε όλα, το έχει πολύ καλή τιμή εδώ δεδομένου ότι το πήρα 50 με τη ρόμπα και με έκπτωση!
Και νουμερα είναι μεγάλα εγώ η φοράδα πήρα το Μedium να φανταστείτε! και χωρούσε και η τώρα κοιλιά μου μέσα!!!!!

Αυτά! Μπράβο Πηνελοπάκο για τα ρουχαλάκια τα έχεις όλα έτοιμα μια χαρούλα αντε με το καλό να τα χαρείτε!!!!

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472
Την κάνω οριστικά μη γράψετε τπτ αλλο για λιγα sec νυστάζω.... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 35468

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Ina kai Giotaki ,kalh ksekourash koritsares!

Nikako exei noumera kai exei kai egkymosynhs thilasmou,egw vevaia gia na lew k thn alhtheia pira kapoia gia meta thn genna pou tha eimai mesa sto spiti..na niwsw ligo gynaika pali,kati kokkina kati mayra saten k tetoia na dei kai to mati tou Mpamph na ksypnhsei..xexexexxe Smile sous ayta metaksy mas!

Xara mou twra eida ti eixes grapsei..k egw apo kei tha parw kounia kai alaksiera k mallon thn asprh k emeis!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Γιωτακο κ καλο ξημερωμα!

παω να κανω ενα μπανακι κ επανερχομαι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακο, τέλεια τα νεα σου!!! Μεγάλωσε ο μπεμπακος σου!!! Κ ο πλακουντας αν παρακολουθείται όλα καλα θα πανε!!!
Καληνύχτα στα κορίτσια τα κουρασμένα που θα πανε για νανι!!εγω θέλω να φτιάξω μακαρόνια με κιμά για αύριο κ ένα κεικ... Μμμμμμ....
Πηνελόπη, ωραίο σάιτ. Κ ωραία σχέδια. Βέβαια έχω πάρει απο κει κ σπο δω 4 νυχτικες. Αλλα χωρίς ρόμπα..:-(

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις καθομαστε και τα κοιταμε μαζι!!!Και εν τελει θα παρουμε οτι του αρεσε του πανου!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Makaronia me kima kai keik e??? Xriste mou twra sto telos tha me piasoun oles oi ligoures kai tha ginw 300 kila..oti lete to thelw!!aytosygrathsh kamia aytes tis meres! Egrapsa edwmetaksy lista tou petherou na paei na parei mono psaria ayth thn evdomada mpas kai symazeytw ligo!
edwmetaksy..koitaw ena lasteks http://store.kapetanis.com/woman/lastex/maidenform-lastex-2368.html alla re gamwto mou ti noumero na to parw den exw idea.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ τελειωσε η επισκεψη!! εξαντληθηκα!! ευτυχως περιοριστικαμε στην βεραντα κ δεν χρειαζοταν τα κυνηγαμε!! μονο που τα κοριτσακια ηρθαν με ενα νεο παιχνιδι: τις τσιριδες affraid !!!!
αφου δεν μας εδιωξαν απο την πολυκατοικια τυχεροι ειμαστε!!

Επισης η καλη μου η κουμπαρα, θυμηθηκε τωρα που κοντευω να γεννησω μηπως θελουμε να μας δωσει τιποτα απο τα πραγματα που ειχε για τις μικρες. Της ειπα οχι ευχαριστω ειμαστε κομπλε, τα εχουμε αγορασει ολα μονοι μας!!!

Ινα τελεια τα νεα απο τον γιατρο, μια χαρα το βαρος, αφου ειναι κ μαλακος ο τραχηλος θα εχουμε και συντομα γεννητουρια!!!!

Πηνελοπη πολυ καλο το σαιτ!! θα το μελετησω αυριο σημερα δεν μπορω να κρατησω τα ματια μου ανοιχτα...

Καληνυχτα κ φιλια σε ολες σας *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 6 417472



Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα παραγγειλα τελικα.2 νυχτικες και μια μπλουζα σορτακι 60 ευρω.Και για μια νυχτικα με ρομπα 55 ευρω.Παλι καλα που δεν το αγορασα.Σε ευχαριστω πολυ Πηνελοπακι!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι τίποτα άλλο, αλλα θα της εχεις κ υποχρέωση..

Πηνελόπη μου, κ εγω θέλω να τα φάω όλα!! Χθες κάποιος συζήτησε για λωτους κ σήμερα τους έψαχνα σε μαναβη, κ δεν βρήκα.. Twisted Evil Εινσι λέει νωρίς ακόμα. Σεπτ με οκτ βγαίνουν.. Τότε τι να τους κάνω;;; Θα έχω γεννήσει..
Κ είπα να φτιάξω κεικ να το φάω ΌΛΟ!!!! Η γουρουνα!!!! Αν γίνω 100 κιλά θα με χωρίσει ο άντρας μου!!!! Χαχαχα το βλέπω!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις