Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα Αννα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 417472 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 417472

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:αχ σημερα θα ερθουν να μας επισκεφτουν οι κουμπαροι μας, που τους βαφτισαμε το παιδακι!!
καθολου ορεξη δεν τους εχω, καταρχας η κουμπαρα ερχεται για ελεγχο, να δει το καινουριο σπιτι και το δωματιο του μωρου και να μου λεει απ εξω απ εξω τι θα εκανε αυτη.
Επισης το κοριτσακι που βαφτισαμε ειναι αγριμακι και δεν το συμμαζευουν, με αποτελεσμα να την κυνηγαμε εμεις σε ολο το σπιτι να μην μας χτυπαει τα επιπλα που ειναι ολα λευκα κ κανουν ευκολα σημαδια!! Εμεις εδω ετοιμαζουμε το δικο μας το παιδακι να καταστρεψει οτι θελει... οχι να τα βρει κατεστραμενα απο αλλα!!!
πφφφφφφ πολυ τους βαριεμαι



ΕΜΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ....ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΗΡΩΔΗ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΝΕ ΧΑΛΙΑ

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελόπη η αλήθεια είναι ότι σε άφησε λίγο ο γιατρός σου...αυτό σημαίνει βέβαια ότι τα βρήκε όλα καλά την τελευταία φορά που πήγες!!!
Νικολέτα εγω για παιδίατρο είμαι στο ψάξιμο....θα ρωτήσω και τη γυναικολόγο αν έχει να μου προτείνει κάποιον!
Έμυ..... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 40746 ...τι να κάνεις μωρέ μες το πρόγραμμα είναι κι αυτά!!
Εγώ δεν θέλω κανένα άυριο περιμένω μόνο πως και πως τις φίλες μου να έρθουν!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nioleta m akoam kleisto to iatreio ,upothetw 5-10 /9 tha me dei apo tis 18/7.
Paidiatro egw exw ayton pou exei o aderfos tou Mpamph gia tis mikres tou,tha milisw mazi tou molis paw ston gynaikologo.Thelw na ton dw prin gennhsw gia na synenohthw mazi tou gia gala klp.

Emh mou poso gelasa opws ta grafeis..an kai se katalavainw apolyta! Ypomonh ena apogeyma einai tha perasei!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια άσχετο...ξέρει καμία πόσο πρέπει να αφήσω το καινούριο στρώμα έξω στον ήλιο?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη ο γιατρος σου για γυναικολογος... μια χαρα διακοπουλες κανει!!!!

Δεσποινα εγω το αφησα ενα πρωινο, νομιζω αρκει...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Κορίτσια άσχετο...ξέρει καμία πόσο πρέπει να αφήσω το καινούριο στρώμα έξω στον ήλιο?
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΞΩ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ GRECOSTROM

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και μένα της GRECOSTROM είναι αλλα έτσι μου είπανε να το αφήσω έξω και το χω τρεις ώρες!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:και μένα της GRECOSTROM είναι αλλα έτσι μου είπανε να το αφήσω έξω και το χω τρεις ώρες!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΠΙΠΛΩΝ...ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣ....ΤΟΡΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοριζικο κ με πολλα γεννητουρια!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 215994

ηρθα κ εγω,εφαγα εφτιαξα ενα καφεδακι κ παω να ξεκινησω *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 517142 παλι
σας διαβασα στα γρηγορα κ δεν θυμαμαι κ πολλα Embarassed Embarassed

κοριτσακια μου κ εγω μια απο τα ιδια εδω στην Αθηνα ειδικα δεν εχω φιλες μονο με την ομαδουλα απο τη γιογκα κανω παρεα που ειναι ολοι πολυ καλοι!!εγω το εχω πει κ θα το λεω συνεχεια αν δεν ειχα κ εσας δεν ξερω τι θα εκανα τοσους μηνες!!σας ευχαριστω ολες μια μια ξεχωριστα κ ευχομαι να συνεχισουμε να μιλαμε κ σαν μανουλες πλεον κ να μπορεσουμε να σναντηθουμε κ απο κοντα καποια στιγμη!!

Ινα μου καλη επιτυχια στον μεγαλο κ εσυ με τον γιατρο!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh o anthrwpos mou eipe an tyxei kati na me pareis k tha kanonisoume ena ektakto radeyou,na mhn anhsyxw klp. alla oso na peis to parakane k aytos 1,5 mhna kleisto to iatreio!
Xarouli pswnises tpt apo Ikea? edwmetaksy thelw k egw na paw,ama to eleges pio nwris tha kanonizame na vriskomastan ekei!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:
Despoina83 έγραψε:και μένα της GRECOSTROM είναι αλλα έτσι μου είπανε να το αφήσω έξω και το χω τρεις ώρες!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΠΙΠΛΩΝ...ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣ....ΤΟΡΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ
οκ το πήρα μέσα και έβαλα και την προίκα!!!!
Γεια σου Χαρά!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paw s/m tha sas dw meta ..filiaaaaaa

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη φανταζομαι οτι δεν θα αφηνε ξεκρεμαστες τις πελατισσες του... αλλα 1,5 μηνα διακοπες ειναι εντυπωσιακο!!! καλα κανει ο ανθρωπος, χρειαζεται και ξεκουραση, ειδικα σε μια τοσο απαιτητικη δουλεια!!

Δεσποινα εγω στον ηλιο το εβγαλα για λιγο απολυμανση... φανταζομαι οτι δεν εχει τιποτα, αλλα ο ηλιος παντα κανει καλο...

Χαρα νομιζω τελικα οτι οι περισσοτερες εδω μεσα ζουμε μακρια απο τον τοπο μας και μας λειπει!!!

Παω να κανω δουλιτσες, σε λιγο ερχονται οι κουμπαροι Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα μικρο διαλειματακι απο το σιδερο κ συνεχιζω πωπω εχω ψωφισει!!

Πηνελοπη μου πηγα να ρηξω μια ματια κ θα ξαναπαω θελω αρκτετα πραγματακια να παρω συρταριερα,ραφακια κ μαλλον κουνια γιατι θελω λευκη κ η αδερφη μου εχει καφε κ αν πληρωσω κ μεταφορικα απο Σαλονικα μια η αλλη θα μου ερθει!αν ειναι θα κανονισουμε να παμε κ μαζι!!

Εμη μου δυσκολο ειναι τελικα να εισαι μακρια απο τους δικους σου κατι τετοιες στιγμες το καταλαβαινεις καλα!!

Δεσποινακι μου τι κανεις?ελπιζω να εχει ανεβει λιγο η ψυχολογια σου εε??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη μου,πως σε καταλαβαινω..εγω ειχα επισκεψεις στα γενεθλια μου κατι ''φιλους'' που εχουν εναν τυραννο 2 χρονων.σε πληροφορω ενω η μανα του καθοταν κ ξυνοταν,εγω η γκαστρωμενη τον κυνηγουσα σε ολο το σπιτι..ειχε παρει κ το σιδερο της μικρης κ αρχισε να κοπαναει πανω στο τραπεζακι του σαλονιου..κ εκανε σημαδια.. Twisted Evil Twisted Evil ετσι μου ερχοταν να τον πεταξω απο το μπαλκονι.μεχρι κ η κορη μου τα ειδε ολα κ μου ελεγε,μαμα παμε να φυγουμε..
πηγα να την κοιμησω,κ καθομουν στο δωματιο,μεχρι να φυγουν,γιατι θα εβριζα.. Twisted Evil Twisted Evil απο τον ιουνιο εχω να τους δω.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Νεαρή Ρομά..ασχολίαστο..και μετά σου λένε μην είσαι ρατσιτσής. Μία φυλή ικανή για όλα..εγώ τους φοβάμαι πολύ πάντως..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρά προσπαθώ να κάνω πράγματα για να απασχολώ το μυαλό μου αλλιώς με παίρνει από κάτω..... αλλα την παλέυω μωρέ!!!
Άννα και Έμυ και γω με αυτά τα παιδάκια ή μάλλον με τις μαμάδες τους εκνευρίζομαι αφάνταστα..... γιατί τα παιδάκια δεν φταίνε ποτέ.... ένας από τους φοβους μου είναι να μην γίνω τέτοια μάνα...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 966307 τινη μου..
δεσοποινακι,ολα ξεκινανε απο το σπιτι.εγω γιατι μαζευω το παιδι μου οταν παω επισκεψη μην κανει καμια ζημια???
ξεχασα να προσθεσω,οτι το συγκεκριμενο ''παιδακι'' μας εσπασε κ ενα διακοσμητικο που ειχαμε στο τζακι που εκανε 150ευρω. Twisted Evil
κ οπως περπατουσε ξυπόλυτο σε ολο το σπιτι,μπηκε στο κρεβατι της μικρης κ χοροπηδουσε. Twisted Evil

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε: *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 5 966307 τινη μου..
δεσοποινακι,ολα ξεκινανε απο το σπιτι.εγω γιατι μαζευω το παιδι μου οταν παω επισκεψη μην κανει καμια ζημια???
ξεχασα να προσθεσω,οτι το συγκεκριμενο ''παιδακι'' μας εσπασε κ ενα διακοσμητικο που ειχαμε στο τζακι που εκανε 150ευρω. Twisted Evil
κ οπως περπατουσε ξυπόλυτο σε ολο το σπιτι,μπηκε στο κρεβατι της μικρης κ χοροπηδουσε. Twisted Evil
αυτό δεν είναι παιδάκι είναι διαβολάκι Twisted Evil Twisted Evil

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι.Μωλις γυρισαμε απο ψωνια.Μπηκαν τα λεφτα του ικα και φυσικα αρχισαμε να τα τρωμε πριν την ωρα τους.ΠΗγα να παρω νυχτικες για το μαιευτηριο και μου πεταχτηκαν τα ματια εξω.εκτος του οτι δεν βρηκα νουμερα αρκετα(λογω υπερβαρης κομψοτητας)αυτα που βρηκα μου φανηκαν πανακριβα.Νυχτικια και ρομπα 55 ευρω Shocked .Δεν ξερω αν σας φαινεται ακριβο παντως εμενα μου φανηκε πολυ γιατι η χρηση τους θα ειναι μονο για το νοσοκομειο.Στον υπνο κοιμαμαι χωρις μονο με τα εσωρουχα το καλοκαιρι!!!ΚΑι αφου τελικα δεν καταληξα πηγαμε σ/μ πηραμε σκατολοιδια και το μονο χρησιμο το απορυπαντικο για τα ρουχα του μικρου και γυρισαμε.Κουραστηκα ομως πολυ!!!Τωρα θα προσπαθησουμε να κανουμε εναν οικονομικο προυπολογισμο γιατι ειναι πολλα τα λεφτα αρη και φοβαμαι οτι θα φυγουν ασκοπα!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια οσες γεννησετε σε δημοσιο νοσοκομειο.ΤΙ χαρτια θα χρειαστουμε ξερετε.Πιστοποιητικα γαμου και τα συναφη.Θελω να τα μαζεψω και αυτα για να τελειωνουμε με την περιβοητη βαλιτσα!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Γεια σας και παλι.Μωλις γυρισαμε απο ψωνια.Μπηκαν τα λεφτα του ικα και φυσικα αρχισαμε να τα τρωμε πριν την ωρα τους.

Αυτό κι αν ήταν έκπληξη Νίκη μου! ήρθε sms από την τράπεζα στις 16:30 το απόγευμα ότι μπήκαν! Βέβαια τα έχω από τώρα ξεγραμμένα..εφορίες, αμοιβή γιατρού, ενοίκιο Σεπτεμβρίου, ασφάλειες αυτοκινήτων και αν φτάσουν..πάλι καλά να λέμε που μπήκαν άμεσα! καλή διαχείριση, συνετά!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοκονες μου!
Μόλις έκατσα το απόγευμα πήγαμε κέντρο για κάτι δουλειές κ θυμήθηκα ότι σε ένα πάρκο μας είχαν φεστιβάλ κουκλοθέατρου κ πήγαμε
Είδαμε τη κοκκινοσκουφιτσα σε αστεία εκδοχή πίνοντας χυμό κ καφε
Μετα σπίτι έκανα πίτσα για τον μεγάλο φακες για τον μικρό κ δημητριακά για εμένα γιατί ο χυμος μου έκανε τρελές καουρες

Η Ίνα ρι έκανε μετονομάστηκε γιατρο;
Ο μανολακος έγραψε καλά; Ξέρουμε;
Οι υπόλοιπες τσουπριτσες μου είστε καλά;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις