Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavi me tin skepsi tou morou parageis wokutini pou einai upeuthini gia tin paragogi galaktos...
bebek ti xroma ta pires? agkalias? ego pira apo amazon ta kokkina! kai einai afasia....
bebek markella lene tin theia mou kai m aresei kai auto...
sas filo kai mazeuo psifous akoma...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκά μου κορίτσια καλησπέρα κι από μένα και καλορίζικο το καινούριο μας θέμα...

Κι εμάς αρχίσαν και μας τρώνε τα ούλα και βάζουμε με λύσσα τα χέρια μέσα και μας τρέχουν τα σάλια...

Όσον αφορά για τη βάφτιση, εγώ ήθελα να την κάνω τώρα, άλλα το παιδί που θέλαμε για κουμπάρο δε μπορεί, οπότε πρέπει να ψάξω άλλο κουμπάρο...Δε θέλω μες το χειμώνα να το βαφτίσω και μετά την άνοιξη θα παραμεγαλώσει και δε θέλω...

Φράνσυ μου εγώ σου ψήφισα στο φεις για το όνομα! Όπως και να την πεις κουκλα είναι και θα της ταιριάζει το όνομα.

Για την υπερπαραγωγή έβγαλα κι εγώ με το θήλαστρο πάλι γύρω στα 150 γρ. μπορώ να βγάλω κι άλλα άλλα δε θέλω να αυξήσω την παραγωγή μου, αναγκαστικά τα βγάζω γιατί με το εμβόλιο ο μπέμπης δεν έφαγε όλη μέρα κι άρχισε να με πονάει το στήθος...οπότε την επόμενη μέρα που έφαγε κανονικά , τα στήθη μου πρήστηκαν και έπρεπε να τα αποσυμφορήσω...

Πήγαμε βόλτα στο χωριο του μπαμπά μου, περάσαμε πολύ ωραία, και το βράδυ στο πανηγύρι (εκεί μας έπιασε μια βροχή άλλο πράμα), ο μπέμπης κουράστηκε πάρα πολύ και έπεσε από τις 12μιση για ύπνο...

Άρχισα να τον φασκιώνω όπως σας είπα, και σώθηκα, ειδικά το μεσημέρι κουτουλούσα, αυτός κελαηδούσε και κοιτούσε γύρω γύρω, χεράκια ποδαράκια τεντωμένα και κουνιότανε, ε, τον φασκιώνω, του βάζω πιπίλα και σε 5 λεπτά ο κύριος κοιμήθηκε, και κοιμήθηκα κι εγώ που το είχα τόσο ανάγκη... Γενικά δε μπορώ να πω πλέον ότι ταλαιπωρούμαι με το μωρό, να δω όταν αρχίσουν τα δόντια τι θα κάνουμε...

Αυτά τα νέα μου κορίτσια, δεν θυμάμαι κάτι άλλο να σας γράψω, τώρα δε νυστάζω ακόμα και θα κάτσω να διαβάσω λίγο (πολυτέλεια ε?)

Φιλάκια πολλά και καληνύχτες...

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και
mamavi έγραψε:Frans τέλειο το Αέλια, εγώ θα την βγάλω Ιλεάνα (Λιάνα) από την γιαγιά μου που της το είχα τάξει. Βέβαια η πεθερά δεν χάρηκε καθόλου αλλά ευτυχώς ο σύζυγος συμφωνεί. Κι εγώ Απρίλη λέω για βάφτιση, θα την βαφτίσει η κολλητή μου που ήταν και μάρτυρας στον πολιτικό.

Κορίτσια εγώ από εχθές κάνω υπερπαραγωγή για κάποιο ανεξήγητο λόγω τα στήθη μου γεμίζουν συνέχεια γάλα και πρίζονται. Το μωρό αν και θηλάζει συνέχεια δεν προλαβαίνει να με αποσυμφορήσει και έβγαλα 2 φορές και με το θήλαστρο σήμερα γιατί δεν αντέχω αλλά φοβάμαι μήπως κάνω χειρότερο κακό. Λέτε να μου αύξησε το μωρό την παραγωγή που δεν ήταν πολύ καλά τις προηγούμενες ημέρες και ήταν όλο στήθος;

Εντωμεταξύ μόλις σκεφτώ το μωρό έντονα ή κλάψει τα στήθη μου με τσιμπάνε και κατευθείαν τρέχει το γάλα, είναι απίστευτο.

Και γω ακριβώς το ίδιο έπαθα σήμερα. Αφου δύο φορες την ξύπνησα τη μικρή με το ζόρι να πιεί να ξαλαφρώσει το στήθος. Το θήλαστρο το απέφυγα για να μην αυξήσω τη ροή, αλλά δεν ξέρω αν έκανα καλά. Αύριο έχουμε παιδίατρο και θα τη ρωτήσω.
Μαμαβί αν σου χρειάζεται τράπεζα γάλατος καλά έκανες με το θήλαστρο. Εμένα δε μου χρειάζεται ακόμα . Έχω ήδη 6 σακουλάκια στην κατάψυξη τα οποία λογικά θα πάνε χαμένα αφού σε μία βδομάδα φεύγω από το πατρικό μου κ το σπίτι μου είναι περίπου 8 ωρες ταξίδι.. Δεν νομίζω ότι μπορώ να το μεταφέρω χωρις να αλλοιωθεί. Έχει καμία κάποια ιδέα;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
Χρυσα μου χαιρομαι!μ αρεσει που δε μασας κ πατε βολτες με το μωρο!κι εγω ειμαι υπερ της βαφτησης τωρα,μαλιστα τον Οκτωβρη βαφτιζει η κουνιαδα μου κ ελεγα να τα καναμε μαζι αλλα δεν υπαρχουν λεφτα τωρα..
Φρανς μου ναι αγκαλιας,τα πλεκτα!αυτα πηρες κι εσυ?ροζ τα πηρα!οντως,τρελα ειναι!βεβαια δεν ξερω αν της κανουνε,δεν τα δοκιμασαμε.τα amazon ειναι Αμερικη?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φρανς μ μπηκα κ Αμαζον κ ξελογιαστηκα! δεν ειναι γλυκουλι http://www.amazon.com/Calvin-Klein-Baby-Girls-Newborn-Cardigan/dp/B008CCQYW6/ref=pd_sbs_a_14 ;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε? εχω ξυπνησει απο τις 5 Sad

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπεμπεκάκι μου καλημέρα!Ίσως να φταίει που είμαι δευτερομανούλα που δε μασάω... γιατί να μασήσω βρε μωρό μου? Το παιδάκι μας πάει όπου πάει κι η μαμά...και επειδή η μαμά είναι σουρτούκω θα σουρτουκεύει και το παιδί... Αμα την πάθεις την κατάθλιψη μία φορά, μετά δεν αφήνεσαι να την ξαναπάθεις, φροντίζεις τον εαυτό σου με πολλούς τρόπους και τον αγαπάς και τον συγχωρείς και σταματάς να υπερβάλλεις. Ακούς τον εαυτό σου,άντε και κανα δυο ανθρώπους που εκτιμάς και αφήνεις τα ενοχικά σου σύνδρομα στην άκρη.

Το μπεμπούλη εμείς θα τον πούμε Νικόλα, από τον πατέρα μου...πολύ θέλω να βαφτιστεί να τελειώνουμε, να δρομολογούμε το γάμο(αν γίνει και αν δεν δολοφονήσω τον άντρα μου με το μαξιλάρι του ύπνου) για την άνοιξη....

Ο μικρός χτες έπεσε ξερός ο καημένος και κοιμήθηκε σερί από τις 12μιση ώς τις 6 και μετά ξύπνησε 8μιση να φάει...τώρα τον έχω φασκιωμένο στο ριλάξ και κοιμάται πάλι...τι θα κάνετε σήμερα?

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsares!!
lia tha ta baleis se ena psigiaki me pagokustes(kratane 24 oresmesa sto psigiaki,meta psigio, nomizo tha exei prolabei na ta katanalosei) kai tha kaneis allagi galatos, diladi tha doseis sto moro auta pou idi exeis ta 8 kai tha gemiseis apo to stithos kainourgia. outos i allos tin allagi prepei na tin kaneis kathe 3 mines (toso krataei to gala stin katapsiksi).
bebek polu oraio! ego paragkeila ta ufasmatina ta klasika, ta plekta pou ta brikes? ta amazon einai se olon ton kosmo analoga me tin kataliksi pou tha baleis sto telos (co.uk,.fr,.de,.com,...).
pao to sk gia ena gamo stin arta. sas filo kala na perasete.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα,σπιτι..αντε να παω μεχρι το φουρνο.. γρυλιζει η δικια μ..μαλλον θα κοιμηθει!
χαιρομαι που σ ακουω αισιοδοξη Χρυσα μου,μ ανεβαζεις κι εμενα Wink
φιλακια!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
frans έγραψε:kalimera koritsares!!
lia tha ta baleis se ena psigiaki me pagokustes(kratane 24 oresmesa sto psigiaki,meta psigio, nomizo tha exei prolabei na ta katanalosei) kai tha kaneis allagi galatos, diladi tha doseis sto moro auta pou idi exeis ta 8 kai tha gemiseis apo to stithos kainourgia. outos i allos tin allagi prepei na tin kaneis kathe 3 mines (toso krataei to gala stin katapsiksi).
bebek polu oraio! ego paragkeila ta ufasmatina ta klasika, ta plekta pou ta brikes? ta amazon einai se olon ton kosmo analoga me tin kataliksi pou tha baleis sto telos (co.uk,.fr,.de,.com,...).
pao to sk gia ena gamo stin arta. sas filo kala na perasete.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320972712080&ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160
αυτα σε ροζ. καλα να περασετε κι εσεις Φρανς μ!!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:τώρα τον έχω φασκιωμένο στο ριλάξ και κοιμάται πάλι..

Χρύσα πώς τον φασκιώνεις ξύπνιο ή μόλις κοιμηθεί, και τα χεράκια ή μόνο κορμό - πόδια; Εγώ δοκίμασα να την τυλίξω με μια πάνα ενώ ήταν ξύπνια και έκλαιγε και πάλευε να ξετυλιχθεί ..

Νομίζω οτι για την υπερπαραγωγή μου φταίει οτι αντί για το ένα στήθος που δίνω σε κάθε τάισμα το βράδυ δίνω και τα δύο μήπως φάει καλύτερα και κοιμηθεί.

Εγώ σήμερα έχω γυναικολόγο. Αααα και το όνομα μου είναι Βίκη από το Ευριδίκη.

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera koritsia moy!!!!

εμεις δευτερο βραδυ κοιμηθηκαμε απο 6 ωρες ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 328109 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 328109 ΜΑΝΟΥλΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #2 - Σελίδα 2 328109

τι καλα να το κρατησει!!!!

κ γω ξυπναω λιγο πριν τουμπανο απο πονο κ βγαζω με το θηλαστρο!

απο δευτερα ξεκιναω κανονικα 6 ωρες την ημερα θα λειπω απο το γιαβρι μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

εμεις θα την πουμε ναταλια,μαλλον μαρτιο μαζι με τον θρησκευτικο!ευτυχως εμεις νονους δεν ειχαμε προβλημα!

τα λεμε αργοτερα φιλιααααααα

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου. Εχθές δεν πρόλαβα καθόλου. Και τώρα δηλαδή μόλις κοιμήθηκε το νινί και η Μαρία παίζει στο πάρκο της, πώς το έπαθε δηλαδή, και είπα να μπω να πω ένα γειά και να καθαρίσω τις πατάτες μου για να τις έχω έτοιμες σε καμια ώρα να βάλω φριτέζα. Κατα τα άλλα είμαστε σε αναμονή για τους παιδικούς ξέροντας ότι φέτος με το πρόγραμμα θα πληρώνουμε 50 ευρόπουλα για το σχολικό και άλλα εβδομήντα για την σίτιση που την έκοψαν. 120 στο σύνολο. Αλλά από τα 290 που παίρνει ιδιωτικά και θα ζητιανεύαμε στους παππούδες, μακάρι να τον πάρουν κι ας δίνουμε τα 120.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τ κανετε????τα μωρακια σας??? τη μονη που βρικα στο fb ηταν h frans!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?πριν λιγο γυρισαμε..ταλαιπωρεια αργησαν να μας βαλουν κ ειχε τοσο κοσμο που δεν μπορουσα να θηλασσω την μικρη,ο αντρασ μ δεν εκανε καλα τον σπυρο κ ετσι τησ εδωσα ξενο..αλλα το στηθοσ τουμπανο,ηρθαμε κ την εβαλα κατευθειαν κ σε λιγο θα την ξαναβαλω..εγω μεχρι κ 200 εβγαζα κ ειχα κ αλλο...

ο σπυρος εχει ταση για θυρεοειδη κ δεν ειναι κληρονομικος κ ετσι πηραμε χαπακι..για 2 μηνες κ ξανα εξετασεις..
η μικρη καλα δεν ειδαν κατι στα νεφρα της,μενει να την δει κ ο γιατρος την εξεταση κ βλεπουμε..

ελενη εμεισ ειμαστε φιλεσ?δεν θυμαμαι..Zeta Dialektaki ετσι θα με βρεις

φρανς καλα να περασετε..!!!
μπεμπεκαλι,χρυσα,ματινακι,μαμαβι σας φιλω!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα εγω αλλη ελενη εστειλα και με δεκτηκε ? ή σε ειχα? κανε μας κοπι την διευθυνση απο πανω απο το προφιλ σου

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spyros3 έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?πριν λιγο γυρισαμε..ταλαιπωρεια αργησαν να μας βαλουν κ ειχε τοσο κοσμο που δεν μπορουσα να θηλασσω την μικρη,ο αντρασ μ δεν εκανε καλα τον σπυρο κ ετσι τησ εδωσα ξενο..αλλα το στηθοσ τουμπανο,ηρθαμε κ την εβαλα κατευθειαν κ σε λιγο θα την ξαναβαλω..εγω μεχρι κ 200 εβγαζα κ ειχα κ αλλο...

ο σπυρος εχει ταση για θυρεοειδη κ δεν ειναι κληρονομικος κ ετσι πηραμε χαπακι..για 2 μηνες κ ξανα εξετασεις..
η μικρη καλα δεν ειδαν κατι στα νεφρα της,μενει να την δει κ ο γιατρος την εξεταση κ βλεπουμε..

ελενη εμεισ ειμαστε φιλεσ?δεν θυμαμαι..Zeta Dialektaki ετσι θα με βρεις

φρανς καλα να περασετε..!!!
μπεμπεκαλι,χρυσα,ματινακι,μαμαβι σας φιλω!!


δεν μου βγαζει τιποτα!!!με καμια στο fb!!!! το δικο μου ειναι https://www.facebook.com/eleni.iwannou.7

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε βρηκα! νομιζω χθες εκανα αλλη Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι το πηρα!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενη γιναμε ε?
μαρθαλενα εχουμε κ την ελμπονο μας ελενη..ελενη αβραμιδου ε?μηπως εννοουσες αυτη?μπερδευτηκαμε μαλλον...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εγινα με ζετα κ μαρθαλενα!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α ναι νομιζω αυτη εννοουσα ελπιζω εκεινη την ελενη να εκανα την σωστη ελενη Very Happy οντως μπερδευτηκαμε

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανούλες! Πήγαμε γιατρό σήμερα κ παρόλο που είμαι με δυόμιση ώρες ύπνο, χτες το βράδυ είχαμε ζόρια, νοιώθω πολύ καλά γιατί πήραμε 600 γρ σε δύο βδομάδες και μετά το γιατρό πήγαμε κ για καφέ κ η μικρή ήταν υπόδειγμα!
Τέλεια τα σταράκια.!!! Θέλω κ γω! Θα της πάρω την άνοιξη να έχουμε ίδια μάνα κ κόρη!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα με καναντε παντως!!!δεν ηταν αλλη ελενη!! Very Happy Very Happy Very Happy

σας φιλω!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια που ειστε?
επανηλθαμε στον θηλασμο!!εβλεπα οτι η μικρη μ δεν ηταν ετοιμη για να το κοψει κ ετσι μετα απο 2 μπυρες κ απονοτους θηλασμους τα καταφεραμε!!ειμαι τοσο ευτυχισμενη!!ειχε ποναλακια της εδωσα χαμομηλι.εκανε κ ηρεμησε!τωρα ειναι στο ρηλαξ κ συζηταμε!εχει ερθει ο πεθερος μ κ τους εκανα ψαρια με την ντοματα κ τηγαν πατατες..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις