Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

lastixenia lol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το εκανα απλα τωρα εμεινε να σιγουρευτω απο το γιατρο!!!!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lastixenia lol έγραψε:Το εκανα απλα τωρα εμεινε να σιγουρευτω απο το γιατρο!!!!!!!!!!

Είσαι έγκυος δηλαδή αν κατάλαβα καλά,ωραία αυτό που μένει είναι να το πείς στη μητέρα μαζί με την απόφαση που πήρες και όλα θα πάνε καλά.Το λιγότερο είναι το τι θα γίνει με το σχολείο,δεν νομίζω προσωπικά να υπάρξει πρόβλημα,εσύ πρέπει να είσαι σίγουρη για το τι θέλεις να κάνεις...

litsaki92

litsaki92
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ayta pou sou eixa pei den ta eipa gia na ta kaneis apla gia na sou dosw na paradigma...thn dikh mou empiria...egw eftasa 2 mhnon kai ths to eipa 2 mhnes skeftomoun pws na to pw..einai polu dyskolo...pes to sthn mama sou kai to kalhero tha einai na pas mazi ths ston gunaikologo kai pistepseme otan akousi mia kardoula na xtupaei mesa sthn koilitsa sou tha kseperasei kathe sok..... emena den mou eipe tipota otan ths to eipa prwta phgame ston gunaikologo kai meta tha to suzhtousame oloi mazi ....alla otan akouse thn kardia thn mikrhs mou na xtupaei to mono pou mou ipai einai oti tha me stirize se kathe apofash mou .... kai enohte pws auth kalmare ton mpampa mou sto na mhn me paei me to zori na kanw etrwsh.....h mama mou me stirikse pragmatika para poku mhn to afhseis ean usxiei se ligo kairo tha arxisei na fenete kai tha einai xeirotera na to mathei etsi....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχας εφοσον το σιγουρεψεις κ με τον γιατρο κ μαθεις περισσοτερες λεπτομεριες μιλησε με την μαμα σου κ με το σχολειο θα βρεις μια λυση κοπελα μου...εμεις στο λυκειο πριν απο χρονια ηταν μια κοπελα 16 τοτε που ηταν εγγυος κ ερχοταν με την κοιλια τουρλα κ εδινε εξετασεις.κ ολα μια χαρα ηταν...οταν ειναι να γεννησεις το σχολειο θα βοηθησει κ θα διευκολυνη μια κοπελα που ειναι ετοιμογεννη δεν μπορει δηλαδη...συζητησε το με την μαμα σου κ ολα θα εχουν μια λυση Very Happy Very Happy Very Happy

lastixenia lol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θα προσπαθησω...ετσι κι αλλιως αργα η γρηγορα θα το μαθει...δε θα μπορεσω να το κρατησω για πολυ καιρο κρυφο...

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lastixenia lol έγραψε:θα προσπαθησω...ετσι κι αλλιως αργα η γρηγορα θα το μαθει...δε θα μπορεσω να το κρατησω για πολυ καιρο κρυφο...


kalimera
telika eise egkuos?

lastixenia lol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι.... ειμαι εγκυος.......

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......
Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 654316 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 875502 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 893968 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 325318 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 990599 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 834918 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 544943

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Very Happy με το καλό κορίτσι μου! Δεν νομίζω να σου πει η μητέρα σου να το ρίξεις...Τις περισσότερες φορές οι μπαμπάδες είναι που έχουν αυτή την έξυπνη ιδέα!
Να δεις που όλα θα πάνε όμορφα και η μανούλα σου θα σας στηρίξει και τους τρεις σας... θα σας χρειαστεί δύναμη και κουράγιο!
Ο καλός σου είναι στην ηλικία σου ή μεγαλύτερος?
Τον τιμάει απίστευτα που δήλωσε οτι θα είναι δίπλα σου! πολλά μπράβο και μια αγκαλιά του αξίζει!
Μέχρι τώρα βλέπω πολύ όμορφα τα πράγματα...
για το σχολείο μην τρομάζεις....απλά αν δεις οτι δεν μπορείς να πηγαίνεις...θα το αναβάλεις για ενα χρόνο...αλλά καλό θα ήταν να πηγαίνεις όσο μπορείς..θα σου κάνει καλό! θα έχεις και τις φίλες σου να σε προσέχουν είμαι σίγουρη! συν που θα σε στηρίξουν και οι καθηγητές σου πολύ!!!
Με το καλό και πάλι και εύχομαι μόνο χαμογελάκια!!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......
Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 654316 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 875502 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 893968 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 325318 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 990599 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 834918 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 544943


Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 215994 ante me to kalo Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 215994

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......



Με το καλό κορίτσι μου! Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580
Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 990599 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 429657

mikro aggelaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
exo sxesi edo kai 2 mines peripou.... prin 22 meres proxorisame kai espase to profilaktiko.... eixa periodo gia 8 meres eno sini9os eixa gia 4 kai meta gia 2 meres kati emoragies... ekana 1 test itan arnitiko eimoun egkios kai epese? i den eimoun kai ixa simtomata epidi eixa anxos? Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 215994

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mikro aggelaki έγραψε:exo sxesi edo kai 2 mines peripou.... prin 22 meres proxorisame kai espase to profilaktiko.... eixa periodo gia 8 meres eno sini9os eixa gia 4 kai meta gia 2 meres kati emoragies... ekana 1 test itan arnitiko eimoun egkios kai epese? i den eimoun kai ixa simtomata epidi eixa anxos? Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 215994
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΓΚΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......

συγχαρητήρια!!
όσο δύσκολα κι αν είναι, σκέψου ότι κάθε παιδί είναι δώρο Θεού!!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό κορίτσι μου...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lastixenia mou kalhspera ...katarxas sou euxomai mia teleiominh egumosini..kai hremh...! Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 446177 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 325318 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 8172 me to kalo to mwraki sou!exw dei arketes istories san ti dikh nsou logo hlikias...to prwto pou tha prepei na skefteis einai to mwraki sou apo dw ka pera...oute ti tha pei h mama h o mpampas apo th stigmh pou exeis apofasisei na to kratiseis !kai sou dinw apo merous mou sunxaritiria gt toses gunaikes kathimerina proseuxonte kai perimenoun auto to thauma...!egw eimai tis apopseis na suzithseis me ton patera tou paidiou SOVARA PLEON KAI OXI PAIDIASTIKA...na deite pws mporei kai autos na antapexelthei se auth thn toso omorfh euthinei..pou sas hrthe...kai meta oloi mazi...xreiazeste vohthia kai apo tis duo gonikes pleures....parteto sta sovara...kai xekiniste...to paidi den einai paixnidi...einai to omorfotero thauma tou kosmou...kai exei terasties euthines...kden thelw na se tromaxw na se valw stoo skeptiko mias melousas manas thelw....

Μιχαέλα Παπ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αννα-μαμα έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ?ΑΥΤΟΛ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΕΣΤ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΣΗΜ.ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ.ΑΔΙΚΙΑ...

mikas έγραψε:
αννα-μαμα έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ?ΑΥΤΟΛ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΕΣΤ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΣΗΜ.ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ.ΑΔΙΚΙΑ...



ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Crying or Very sad

Mirantzela! έγραψε:
αννα-μαμα έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ?ΑΥΤΟΛ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΕΣΤ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΣΗΜ.ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ.ΑΔΙΚΙΑ...

Συγνωμη, αλλα νομιζω πως εισαι πολυ απολυτη. Δεν ειναι αυτονοητο πως μια μικρη μανουλα ειναι απαραιτητα καιανευθυνη και δεν μπορει να μεγαλωσει ενα παιδι που αποφασιζει να φερει στον κοσμο, οποιοι κι αν ειναι οι λογοι για τους οποιους εμεινε εγκυος

αννα-μαμα έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
αννα-μαμα έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ?ΑΥΤΟΛ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΕΣΤ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΣΗΜ.ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ.ΑΔΙΚΙΑ...

Συγνωμη, αλλα νομιζω πως εισαι πολυ απολυτη. Δεν ειναι αυτονοητο πως μια μικρη μανουλα ειναι απαραιτητα καιανευθυνη και δεν μπορει να μεγαλωσει ενα παιδι που αποφασιζει να φερει στον κοσμο, οποιοι κι αν ειναι οι λογοι για τους οποιους εμεινε εγκυος

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥΘΥΝΗ.ΑΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΔΕ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΤΑΝΕ.ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ,ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΩΡΑ.

eirinaki έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ 45 ΜΕΡΕΣ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ...ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ???ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΕΣ ΑΚΟΜΑ (Κ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΙΟΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ) Κ ΕΣΥ ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΕΙΣ Smile Smile

litsaki92 έγραψε:geia sas koristia kai apo emena...
kai egw sthn idia fash hmoun prin apo dyo xronia kai den hksera ti na kanw alla pote den skeftika na to riksw 17 xronon emeina egkuos kai pistepseme den to metaniosa pou to krathsa..bebeos oi goneis mou hthelan na to riksw alla twra gia na to bgalw mexrh to periptero (pou leei o logos) zhtaw thn adeia tous.
8 mhnon egkuos edeina eksetaseis na perasw thn taksh kai oloi htan sto pleuro mou kai me polla paidia pou den ta phgena kala me prosexan....
fysika pantrefthka kai eimai polu kala tera 20 xronon egw 24o antras mou kai 2to paidaki mou....
mikrh eisai thelish na exete kai ola tha ta kataferete....
Συγνωμη αλλα το οτι ειναι 17 δεν σημαινει οτι ειναι και ανευθυνη...ειμαι 17 κ σε ενα μηνα κλεινω τα 18 και το μωρο μου ειναι 4 μηνων! Η ωριμοτητα δεν παιζει ρολο με την ηλικια...λετε δηλαδη την πρωτη φορα να ηθελε να κανει σεξ χωρις προφυλαξεις?εσεις δεν ξερετε πως ειναι οι αντρες? η περιπτωση της ειναι ακριβως ιδια με την δικη μου και πραγματικα θιχτηκα με αυτα που διαβασα και νευριασα κιολας! εσεις που ειστε μεγαλυτερες δηλαδη ή εσεις που προσπαθειτε για να κανετε μωρο και δεν μπορειτε σημαινει οτι θα γινετε καλυτερες μανες απο εμας που ειμαστε μικρες??? Εσεις περισσοτερο την κρινατε παρα την συμβουλεψατε...!
και καταλαβαινω απολυτα γιατι φοβαται να μιλησει στην μαμα της γιατι κ μενα η μαμα μου απο την πρωτη λυκειου κ μετα μου ελεγε οποτε μαθαινε για αγορι να προσεχω μην με φερει βολτα το αγορι μου κ με ριξει στο κρεβατι γιατι θα μ κοψει τα ποδια(η μανα μου)..Εγω πως δηλαδη θα μπορουσα να της μιλησω για αντισυλληψη οταν αυτο το θεμα ειναι ταμπου μεσα στο σπιτι??
Ωσπου εγω εκανα σεξ και φοβηθηκα να της το πω και απο εκει που δεν ηξερε τιποτα εμαθε οτι ειμαι εγκυος...το οτι εκανε σεξ και δεν προσεξε(ποσο μαλλον αν ηταν η πρωτη φορα) δεν την καθιστα αμεσως ΑΝΕΥΘΥΝΗ!!! Σκεφτειτε λιγο να ησασταν στην θεση της!!! Ο Θεος ξερει που στελνει τα παιδια! Και για να της εκανε ο Θεος ενα τετοιο δωρο σημαινει οτι το αξιζει και οτι μπορει να γινει ΜΑΝΑ!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......
Κοπέλα μου συγχαρητήρια και να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Αφού πλέον είναι σίγουρο πες το στη μητέρα σου για να μην είσαι μόνη σου. Ότι έγινε έγινε και το αποτέλεσμα είναι να σου στείλει ο Θεός ένα θείο δώρο που πολλές άλλες κοπέλες προσπαθούν χρόνια και δεν το καταφέρνουν. Σίγουρα θα σοκαριστεί η μητέρα σου και σίγουρα θα έχεις φωνές!Φαντάζομαι όπως όλες οι μαμάδες θα είχε κάποια όνειρα για σένα, να σπουδάσεις, να βρεις δουλειά και όλα τα σχετικά!Γι' αυτό και θα σοκαριστεί. Γιατί θα της τα ανατρέψεις!Αλλά μετά το πρώτο σοκ, να είσαι σίγουρη πως θα σε βοηθήσει! Κι αν εσύ θέλεις να συνεχίσει μετά και το σχολείο και να πραγματοποιήσεις και τα όνειρά σου είμαι σίγουρη ότι θα σε βοηθήσουν οι γονείς σου να τα καταφέρεις! Να θυμάσαι πως μόνο οι γονείς μας είναι αυτοί που μας νοιάζονται και μας πονάνε πραγματικά!Και μπορούν για χατίρι μας, να κάνουν τα πάντα. Όπως κι εσύ μεθαύριο με το δικό σου παιδί! Λοιπόν, χαμογέλα γιατί είσαι τυχερή, πάρε μια βαθιά ανάσα και πες τα όλα στη μητέρα σου. Δως της λίγο χρόνο να το επεξεργαστεί (θα τον χρειαστεί) και μετά θα είναι δίπλα σου. Περιμένουμε νέα σου.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to ltsaki exei apoluto dikio...ti KAKIA htane auth?oles mas exoume to dikaioma na ginoume manes....eite auto mas anxonei kai me to paramikro sumptwma apo thn epithumia mas na kanoume ena mwraki sou spame ta neura...hte apo kapoio lathaki prokiptei mia egumosinh...pou sthnopoia den diavasa sekamia periptwsh oti h kopelitsa oti den to thelei toa antitheto malista mono tous goneis ths skeftetai kai me to dikio tis kai oi dikoioi mou polu austirou se shmio ahdias htan otan hmoun 17...den tolmaga na tous pw kan gia sxesh oxi gia mwro!na skeftomaste ligo ti petame se toso aiesthita themata kaneis ma kanenas apo opoudopote kai kurios edw den exoume dikaioma na krinoume kai na stigmatizoume th kopelitsa!k opoia dipote edw mesa gt exoume oles ton idio stoxo kai ton murazomaste alloste giauto einai kai to sugekrimeno forum...oxi gia ne se neuriazoume....!sunxarithria kopoela mou...hremhse prwta des ton giatro kai sigoura tha se sumvoulepsei kai ekeinos...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:to ltsaki exei apoluto dikio...ti KAKIA htane auth?oles mas exoume to dikaioma na ginoume manes....eite auto mas anxonei kai me to paramikro sumptwma apo thn epithumia mas na kanoume ena mwraki sou spame ta neura...hte apo kapoio lathaki prokiptei mia egumosinh...pou sthnopoia den diavasa sekamia periptwsh oti h kopelitsa oti den to thelei toa antitheto malista mono tous goneis ths skeftetai kai me to dikio tis kai oi dikoioi mou polu austirou se shmio ahdias htan otan hmoun 17...den tolmaga na tous pw kan gia sxesh oxi gia mwro!na skeftomaste ligo ti petame se toso aiesthita themata kaneis ma kanenas apo opoudopote kai kurios edw den exoume dikaioma na krinoume kai na stigmatizoume th kopelitsa!k opoia dipote edw mesa gt exoume oles ton idio stoxo kai ton murazomaste alloste giauto einai kai to sugekrimeno forum...oxi gia ne se neuriazoume....!sunxarithria kopoela mou...hremhse prwta des ton giatro kai sigoura tha se sumvoulepsei kai ekeinos...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΒΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΑΣΤΙΧΕΝΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ.

vicky00


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ θα σου πρότεινα ειλικρινά να το ξανά σκεφτείς...Είσαι 17 χρονών και έχεις ακόμα πολλά να ζήσεις πριν φέρεις στον κόσμο ένα παιδί,γεγονός που από μόνο του έχει τεράστιες ευθύνες..συζήτησε το με τους γονείς σου και άκουσε τους πολύ προσεκτικά γιατί ειλικρινά μόνο το καλό σου θέλουν.Αν τελικά η απόφαση σου είναι οριστική τότε σκέψου πολύ ώριμα και υπεύθυνα τι αλλαγές θα έρθουν ξαφνικά στην ζωή σου.Δεν είναι όλα τόσο εύκολα και η μητρότητα αναμφισβήτητα είναι το πιο βαρυσήμαντο πράγμα..

Μιχαέλα Παπ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nancy82 έγραψε:
lastixenia lol έγραψε:Ναι.... ειμαι εγκυος.......
Κοπέλα μου συγχαρητήρια και να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Αφού πλέον είναι σίγουρο πες το στη μητέρα σου για να μην είσαι μόνη σου. Ότι έγινε έγινε και το αποτέλεσμα είναι να σου στείλει ο Θεός ένα θείο δώρο που πολλές άλλες κοπέλες προσπαθούν χρόνια και δεν το καταφέρνουν. Σίγουρα θα σοκαριστεί η μητέρα σου και σίγουρα θα έχεις φωνές!Φαντάζομαι όπως όλες οι μαμάδες θα είχε κάποια όνειρα για σένα, να σπουδάσεις, να βρεις δουλειά και όλα τα σχετικά!Γι' αυτό και θα σοκαριστεί. Γιατί θα της τα ανατρέψεις!Αλλά μετά το πρώτο σοκ, να είσαι σίγουρη πως θα σε βοηθήσει! Κι αν εσύ θέλεις να συνεχίσει μετά και το σχολείο και να πραγματοποιήσεις και τα όνειρά σου είμαι σίγουρη ότι θα σε βοηθήσουν οι γονείς σου να τα καταφέρεις! Να θυμάσαι πως μόνο οι γονείς μας είναι αυτοί που μας νοιάζονται και μας πονάνε πραγματικά!Και μπορούν για χατίρι μας, να κάνουν τα πάντα. Όπως κι εσύ μεθαύριο με το δικό σου παιδί! Λοιπόν, χαμογέλα γιατί είσαι τυχερή, πάρε μια βαθιά ανάσα και πες τα όλα στη μητέρα σου. Δως της λίγο χρόνο να το επεξεργαστεί (θα τον χρειαστεί) και μετά θα είναι δίπλα σου. Περιμένουμε νέα σου.

eva evaki έγραψε:to ltsaki exei apoluto dikio...ti KAKIA htane auth?oles mas exoume to dikaioma na ginoume manes....eite auto mas anxonei kai me to paramikro sumptwma apo thn epithumia mas na kanoume ena mwraki sou spame ta neura...hte apo kapoio lathaki prokiptei mia egumosinh...pou sthnopoia den diavasa sekamia periptwsh oti h kopelitsa oti den to thelei toa antitheto malista mono tous goneis ths skeftetai kai me to dikio tis kai oi dikoioi mou polu austirou se shmio ahdias htan otan hmoun 17...den tolmaga na tous pw kan gia sxesh oxi gia mwro!na skeftomaste ligo ti petame se toso aiesthita themata kaneis ma kanenas apo opoudopote kai kurios edw den exoume dikaioma na krinoume kai na stigmatizoume th kopelitsa!k opoia dipote edw mesa gt exoume oles ton idio stoxo kai ton murazomaste alloste giauto einai kai to sugekrimeno forum...oxi gia ne se neuriazoume....!sunxarithria kopoela mou...hremhse prwta des ton giatro kai sigoura tha se sumvoulepsei kai ekeinos...
Nancy82 ontws etsi einai egw to ezhsa prosfatws k gia na
sunelthoun apo to sok arghsan ligo alla twra yperagapane ton eggono tous k sunexws asxolountai mazi tou!Emena?Sto grapsimo! Eva evaki mhpws ennoeis anti g litsaki emena? Razz auta p eipa ta eipa gt eniwsa san n vriskomai egw sthn thesh ths lastixenias k oi kuries thn katekrinan! H kopela htan xalia k oi kuries thn ekanan xeirotera..sto katw katw an htan na thn krinoun as mhn milousan kan..Den ftanei pou tha ta akousei apo tous dikous ths?! Telos pantwn! Kales oi euxes mas alla den rwthsame..Lastixenia to agori sou ti leei?Pws to antimetwpise? Tou to eipes?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nai nansy mou esena ennousa mperdeutika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked alhtheia lastixenia to agori sou ti leei kai poso etwn einai an epitrpetai?

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια συγνώμη αλλά η κοπέλα ζήτησε μια συμβουλή καλό θα ήταν να μην κρίνουμε αν είναι ανεύθυνη ή ανώριμη είναι σκληρά λόγια, όλοι μας κάνουμε λάθη, είμασταν και εμείς κάποτε 17 και είμαι σίγουρη ότι όλες θα μπορούσαμε να την είχαμε πατήσει ή να είχαμε κάνει κάποιο λάθος. Το θέμα είναι από εδώ και πέρα τι θα μπορεί να κάνει εάν είναι έγκυος γιατί για μένα λάθη ζωής είναι αυτά που δεν μπορείς να τα διορθώσεις στο μέλλον. Ας μιλήσει με την μαμά της και όποια απόφαση πάρει πρέπει να την σκεφτεί πολύ γιατί κάποια πράγματα σου έρχονται μια φορά στη ζωή σου. Αν δεν είναι εγκυούλα ίσως είναι ενα μάθημα από εδώ και πέρα να προσέχει περισσότερο πάνω απ΄ όλα τον δικό της ευατό.

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν είχα διαβάσει καλα τα ποστ, τώρα το είδα συγχαρητήρια κοπέλα να μου να είσαι πάντα καλά, μην φοβάσαι όλα θα πανε υπέροχα όταν κρατήσεις τον άγγελό σου στα χέρια σου!! Να μας λές τα νέα σου και εμείς θα είμαστε εδώ Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 654316 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 417472 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 417472
Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580 Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 2 50580

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις