Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτήσω κάτι; (Και πέστε να με φάτε ελεύθερα αν θέλετε) Καμία δεν την παραξενεύει που η κοπελίτσα μπήκε, άνοιξε το θέμα το Σεπτέμβριο, πέταξε τη βόμβα, και από τις 18/9 ούτε φωνή ούτε ακρόαση; Δεν σας περνάει καμία υποψία από το μυαλό ότι μπορεί να πρόκειται για κλασικό τρολλάρισμα;

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:Να ρωτήσω κάτι; (Και πέστε να με φάτε ελεύθερα αν θέλετε) Καμία δεν την παραξενεύει που η κοπελίτσα μπήκε, άνοιξε το θέμα το Σεπτέμβριο, πέταξε τη βόμβα, και από τις 18/9 ούτε φωνή ούτε ακρόαση; Δεν σας περνάει καμία υποψία από το μυαλό ότι μπορεί να πρόκειται για κλασικό τρολλάρισμα;



mpa! den pisteuw na einai psema..mporei apla na min etixe na mpei...

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asabache μου καλημέρα και συγχαρητήρια για την καινούρια σου δουλειά! Καλή αρχή! Κι όμως, αν το ψάξεις λίγο, δεν είναι αρκετά παράξενο; Ακόμη και το nickname της είχε μέσα το lol (laugh out loud).

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:asabache μου καλημέρα και συγχαρητήρια για την καινούρια σου δουλειά! Καλή αρχή! Κι όμως, αν το ψάξεις λίγο, δεν είναι αρκετά παράξενο; Ακόμη και το nickname της είχε μέσα το lol (laugh out loud).


euxaristw polu Very Happy
nai einai ligo paraksenw alla elpizw na min mas korohdeuoun gia ali mia fora giati eleos pia...elpizw na einai mia ali8ini istoria...8a diksei stin poria

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελπίζω κι εγώ να κάνω λάθος, γιατί αν και γράφτηκα πρόσφατα, διαβάζω πολύ καιρό ιστορίες εδώ μέσα που μου φαίνονταν πολύ ψεύτικες και δεν μου άρεσε που πολλές κοπέλες ξόδευαν χρόνο, καλή διάθεση και συναισθήματα ακόμη για να συμβουλέψουν τις περιπτώσεις αυτές, ήταν άδικο

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εμείς όλες καλοπροαίρετες συμβουλές δώσαμε με όλη μας την καλή διάθεση, που και πάλι είμαστε έξω από το χορό και ότι και να λέμε σε μια κοπέλα που τυχόν αντιμετωπίζει κάτι τέτοιο, το βουνό που βλέπει μπροστά της δεν της φαίνεται μικρότερο! Και ήταν και αφορμή να ανταλλάξουμε και απόψεις και με τις άλλες κοπέλες στο forum και να γνωριστούμε κιόλας, αν το δούμε από τη θετική του πλευρά. eva evaki έμεινες έγκυος μικρούλα έ? Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!Έτσι είναι. Οι γονείς μας τρελαίνονται με πιο μικρά πράγματα αν τους αλλάζεις τα σχέδιά τους!Όχι με κάτι τόσο μεγάλο που επιφέρει και τόσες μεγάλες αλλαγές, ειδικά στη ζωή της κοπέλας που μένει έγκυος και είναι μικρούλα. Φαντάζομαι στην αρχή θα είχες και συ φωνές ε? Λογικό!Άσε που οι γονείς μας έχουν περάσει από αυτό το δρόμο και γνωρίζουν τις ευθύνες που έχει το μεγάλωμα ενός παιδιου. Κάτι που εμείς δεν το αντιλαμβανόμαστε. Εδώ εγώ είμαι τριάντα και μου ήρθε η εγκυμοσύνη με μια λογική σειρά και πάλι με αγχώνει το μετά. Όχι να είσαι 17-18 και να σου συμβαίνει και μάλιστα εκτός προγράμματος.Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι οι γονείς μας είναι οι μόνοι που μας αγαπάνε πραγματικά και πως αυτό που σκέφτονται και προσπαθούν είναι να κάνουν το καλύτερο για μας. Οπότε σίγουρα μετά το σοκ έρχεται η φωνή της λογικής και του γονιού και στηρίζουν το παιδί τους!Και συ μάλιστα το βλέπεις και το ζεις!Και μόλις έρθει το εγγόνι, τότε είναι που ξεχνάνε τα πάντα και θέλουν το καλύτερο και για το εγγόνι τους!Αααα... και συγγνώμη για την λογοδιάρροια και το μεγάλο post κορίτσια!

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mhtsaina έγραψε:Ελπίζω κι εγώ να κάνω λάθος, γιατί αν και γράφτηκα πρόσφατα, διαβάζω πολύ καιρό ιστορίες εδώ μέσα που μου φαίνονταν πολύ ψεύτικες και δεν μου άρεσε που πολλές κοπέλες ξόδευαν χρόνο, καλή διάθεση και συναισθήματα ακόμη για να συμβουλέψουν τις περιπτώσεις αυτές, ήταν άδικο

τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να έχεις δίκιο. και εγώ καινούργια είμαι και δεν είχε πάει ποτέ το μυαλό μου ότι μπορεί να υπάρχουν και τέτοια. Καλα γιατί το κάνουν αυτό? ποιος ο λόγος και τι θα κερδίσουν?

Νάνσυ έχεις δίκιο, σίγουρα εμείς με αυτά γνωριζόμαστε καλύτερα, αλλά μου κάνει εντύπωση

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kali egkumwsini na exeis kali m...

lastixenia lol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
asabache κατΑρχας το ονομα το εγραψα γιατι ελαχιστοι μας γνωριζουν ως λαστιχενια ...... το λολ το εγραψα γιατι συνηθίζω να το λεω σε οποια φασh και να με. Αλλα εγω δε σε κρινω που το ανεφερες και ειναι κατι πολυ λογικο εφόσον δεν με γνωριζεις και δεν ξερεις τι χαρακτηρας είμαι. Αλλα σου λεω ότι δεν είναι ψεματα. Και αν ο λογος τωρα απανταω ειναι για αρκετούς λογους....αλωστε εχω και σχολειο..... δεν μπορω να ασχολουμε όλη την ώρα με το pc .
σας ευχαριστω για τις ευχεσας . Το έμαθε και η μανα μου τωρα....ακόμη να συνελθει αλλα τουλαχιστο δεν εγινε αυτο που νομιζα θα γινοταν.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhn se noiazoun kopela mou ta kakoproerets sxoleia...mhn ta diavazeis kan ...merikes fores h zhlia einai o xeiroteros sumvoulos!!!!!pws eisai katarxas esu kai to mwraki sou???oi goneis sou to mathane? Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 215994

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα. Νομίζω ότι πρέπει να απαντήσω, γιατί είναι κρίμα να φορτωθεί το φταίξιμο η Asabache για κάτι που είπα εγώ. Κι αν κάνω λάθος, συγχώρεσέ με, αλλά η ιστορία σου μύριζε πάρα πολύ δράκο κι επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που κάτι σάπιο μυρίζει εδώ μέσα, είπα τη γνώμη μου. Αυτά. Και κάτι άλλο: eva evaki, θα είχες την καλοσύνη να μου εξηγήσεις τους λόγους για τους οποίους έκανα κακοπροαίρετα σχόλια κατά τη γνώμη σου; Και θα με ενδιέφερε επίσης να μου εξηγήσεις για ποιο λόγο λες ότι ζηλεύω. Να μάθω κι εγώ τι ακριβώς ζηλεύω, θα με βοηθούσε πολύ

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ Shocked ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 186566 . Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΝΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Η ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ. Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 35468

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΑΣΤΙΧΕΝΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 417472

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ Shocked ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 186566 . Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΝΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Η ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ. Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 35468
Popisofia μου, πού το είδες το ξεκατίνιασμα; δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου, αλλά εγώ τουλάχιστον είπα ακριβώς αυτό που σκεφτόμουν, γιατί αυτό πίστευα, δεν χάλασε καθόλου η καρδιά μου, ούτε ο σκοπός μου ήταν η αντιπαράθεση, η εξακρίβωση της αληθειας ήταν, γιατί η ιστορία της κοπέλας συνέπεσε με μια περίοδο εμφάνισης πολλών τρολλ. Κατά τα άλλα, χαλαρά. Δεν έχω τίποτα με καμία, απλώς αυτό που έγραψε η eva evaki για ζήλειες και λοιπά κάπως μου χτύπησε.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ Shocked ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 186566 . Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΡΝΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Η ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ. Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 35468
Popisofia μου, πού το είδες το ξεκατίνιασμα; δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου, αλλά εγώ τουλάχιστον είπα ακριβώς αυτό που σκεφτόμουν, γιατί αυτό πίστευα, δεν χάλασε καθόλου η καρδιά μου, ούτε ο σκοπός μου ήταν η αντιπαράθεση, η εξακρίβωση της αληθειας ήταν, γιατί η ιστορία της κοπέλας συνέπεσε με μια περίοδο εμφάνισης πολλών τρολλ. Κατά τα άλλα, χαλαρά. Δεν έχω τίποτα με καμία, απλώς αυτό που έγραψε η eva evaki για ζήλειες και λοιπά κάπως μου χτύπησε.
ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ ΑΤΟΜΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΛΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ. Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΛΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΧΥΠΟΠΤΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ. ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΝ ΛΕΙΠΑΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ. ΕΣΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ??? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON MHTSAINA...1'DEN TA EVALA MAZI SOU ...2'DEN EIPA SUGEKRIMENA GIA SENA..'3'AISTHANOMAI TROMERH LUPEI..GIA TON TROPO POU SE "XTUPISAN"KAPOIES KOPELES TH LASTIXENEIA...OI OPOIES PRAGMATIKA VGALANE ME TON TROPO TOUS MIA FENOMENIKH "ZHLEIA"KAI AN DIAVASES AUTA POU EXW GRAPSEI THA KATALAVEIS...KAKOPROERTH GIA KAPOIOUS LOGOUS MPOREI KAPOIA STIGMH NA EIMASTE OLES ALLA OXI NA FTASOUME SE TETOIA SUMHA EINAI KRIMA OPWS EIPE H POPH...
"PAREPIPTONTOS KALHSPERA POPAKI"DEN EIMASTE EDW GIA NA TSAKWNOMASTE KAI ALLES TETOIES MPORDES..EDW EXOUME OLES ENA SKOPO KAI EINAI KRIMA NA TRAVAMAI TA MALIA THS LASTIXENIAS..!GIA OLA EPILEGEI O THEOS OXI EMEIS!KAI XANALEW....GIA NA XEKATHARISW TH THESH MOU...DEN MILHSA GIA SENA M O N O...!EXOUME KALUTERA KAI OMORFOTERA THEMATA NA SXOLIASOUME KAI NA MILHSOUME...KAI POTE XANA NA KRINOUME..!ELPIZW NA KATALAVES!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera lastixenia
mias kai anaferese se emena exw na sou pw oti me pareksigises den ipa oti les psemata apla mia kopela eixe tis amfibolies tis kai egw apla tis ipa makari na einai mia ali8inei istoria...sugnomi an se prosbala...
kai kati akoma se kati pou anefere mia ali kopela oti zileuoume,gia lise mou kai emena tin aporia ti akribos na zilepsoume???? auta apo emena

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EPEIDEI TWRA ANFERESE SE MENA KAI TA PERNW PRAGMATIKA ....EGW EDWSA STH LASTIXENEIA MIA SUMVOULH TWRA OPOIOS EXEI TH MUGA MUGIAZETAI AUTO EXW NA PW EGW TWRA AN ESU KAI OPOIADHPOTE TO PHRE PANW THS DEN FTAIW EGW OK...EGW EXW MATHEI NA MILAW NTMRA KAI STARATA DEN EXW KAMIA DIATHESH NA TSAKOTHW ME KAMIA ...EDW..GT EDW EIMAI GIA ENA SKOPO POU EXOUME OLES...KAI EINAI N T R O P H ..OLA AUTA...OK???????????KAI AN THES DIAVASE OLA TA PARAPANW POST KAI THA KATALAVEIS KOPOELITSA MOU!!!!!!!!!!!!! Mad

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:EPEIDEI TWRA ANFERESE SE MENA KAI TA PERNW PRAGMATIKA ....EGW EDWSA STH LASTIXENEIA MIA SUMVOULH TWRA OPOIOS EXEI TH MUGA MUGIAZETAI AUTO EXW NA PW EGW TWRA AN ESU KAI OPOIADHPOTE TO PHRE PANW THS DEN FTAIW EGW OK...EGW EXW MATHEI NA MILAW NTMRA KAI STARATA DEN EXW KAMIA DIATHESH NA TSAKOTHW ME KAMIA ...EDW..GT EDW EIMAI GIA ENA SKOPO POU EXOUME OLES...KAI EINAI N T R O P H ..OLA AUTA...OK???????????KAI AN THES DIAVASE OLA TA PARAPANW POST KAI THA KATALAVEIS KOPOELITSA MOU!!!!!!!!!!!!! Mad


Ma den stakonete kanis koubenta kanoume den mporw na katalauw giati ta PERNEIS wpos les.egw apla eixa mia aporia kai apla se rwtisa KOPELA MOU.ama den mporeis na apantiseis h an den 8es apla min min apantas..

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MA GIA KATI POU EIPA STH LASTIXENEIA XWRIS NA ANAFERWME SE KAMIA APOI SAS PESATE ME TA MOUTRA PANO MOU APO XTES ANEINAI DUNATON...POU EGW STHN TELIKH OTAN ESEIS PARAPANW RIXNATE KATIGORIES STH LASTIXENIA DEN SAS MILHSA KAN...EINAI SWSTO AUTO....AN ELEGA GI SAS SUGEKRIMENA...THA ELEGA KAI TA ONOMA TA SAS...LOIPON DEN THELW NA SUNNEXISW ALLO..!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:MA GIA KATI POU EIPA STH LASTIXENEIA XWRIS NA ANAFERWME SE KAMIA APOI SAS PESATE ME TA MOUTRA PANO MOU APO XTES ANEINAI DUNATON...POU EGW STHN TELIKH OTAN ESEIS PARAPANW RIXNATE KATIGORIES STH LASTIXENIA DEN SAS MILHSA KAN...EINAI SWSTO AUTO....AN ELEGA GI SAS SUGEKRIMENA...THA ELEGA KAI TA ONOMA TA SAS...LOIPON DEN THELW NA SUNNEXISW ALLO..!


kita an diabases prosextika den katigorisa tin kopela.kai oute eixa pro8esi na tsako8w me esena kai m kamia alli fusika egw apla ekana mia erwtisi kai esu arpaxtikes ok den aneferes onomata mporei na to eipes genika alla fanike san na to eipes gia emas...kai exeis dikio kalitera na min to sinexisoume giati den eixaden exw kai den uelw na exw problima me kamia edw mesa den htan autos o skopos mou otan mpika edw..

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON GIOA NA TELEIWSEI AUTO TO THEMA EDW...GIATI ME STENAXWRISE POLU....EGW APO MERIAS MOU AN KAI DEN NOMIZW NA UPARXEI LOGOS...GT DEN ETHIXA PROSWPA...ZHTW SUGNWMH AN NOMIZATE KATI TETOIO!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:LOIPON GIOA NA TELEIWSEI AUTO TO THEMA EDW...GIATI ME STENAXWRISE POLU....EGW APO MERIAS MOU AN KAI DEN NOMIZW NA UPARXEI LOGOS...GT DEN ETHIXA PROSWPA...ZHTW SUGNWMH AN NOMIZATE KATI TETOIO!

oxi pros 8eou den xriazete na stenaxoriese oute bebaia na zitas sugnomi wpos eipa pio panw apla koubenta kanoume

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAI EXEIS DIKIO DEN EINAI AUTOS O SKOPOS MAS EDW ....KAI STHN ARXH DEN EIPA GIA SENA...APLA APO XTES AN DEIS PARAPANW THIXTIKE POLU TO ONOMA MOU...!KAI SHMERA ESU!GI AUTO NEURIASA...!SUGNWMH KAI PALU!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EFAGES ESU TA PHRA XWRIS NA FTAIS.... Τι να κανω αν τελικα  ειμαι εγκυος ? - Σελίδα 3 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις