Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έμη έφαγες στα αλήθεια όλο το βάζο?!?!?

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το μικρο ε... τι να κανω το ηθελε ο μπεμπης! το μισο το εβαλα σε κρουασαν βουτυρου και το αλλο μισο με το κουταλι!!! Very Happy Very Happy

Πηνελοπη και τα πεθερικα μου δεν ειναι μονιμα εδω, ειναι το πολυ 6 μηνες τον χρονο και αυτοι στην Λουτσα! τα καλοκαιρια θα ειναι πιο ευκολα...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανησυχώ που δεν απαντάει η εμη.. Θα τρώει ακόμα.... Χαχαχα!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sthn loutsa tha kseskaei k to paidaki,tha nomizei oti paei ekdromoula!!!ela tha thn vreite thn akrh,egw pisteyw molis erthoun ta mikra kai prosarmostoume tha gelame me tis palies anhsyxies mas.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Ανησυχώ που δεν απαντάει η εμη.. Θα τρώει ακόμα.... Χαχαχα!!!

Τελειωσε Αννουλα... αλλιως σιγουρα!!!!! παντως αυτη η καινουρια η μερεντα δεν ειναι κ τιποτα το ιδιαιτερο, ιδια γευση απλα εχει μεσα κομματακια που δεν καταλαβαινεις διαφορετικη γευση!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh mou kala pou mas enhmerwses na mhn pernoume thn kainouria askopa..na protimame thn palia!!
Ayto to aspro pou exei mesa to kinder Bueno giati den to vgazoun se vazaki mou lete??????

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Emako megeia to symptwma katarxhn!!! xexeexexe Den skeftesai n afhneis katholou to mwro sthn pethera?Edaksei oi dikoi sou einai makrya alla h pethera pou kai pou gia na kseskate k na hremeis k esy den einai mia lysh???

Anna mouuuuuuuu kala ths koumparas pisteyw ths ksefyge,alla xodro..h leksh pou xrhsimopoihse pio poly.
Egw tis gynaikes pou den theloun na kanoun tis katalavainw,k as einai padremenes..exw kanei syzhthsh me arketes pou den theloun,pou tromazoun,pou pisteyoun oti den tous tairiazei,eimaste sxedon mono gynaikes sthn douleia k etsi exw akousei oles tis apopseis.Pio poly katalavainw aytes pou den theloun na kanoun paidia para aytes pou kynhgane gamprous me to dikano.Einai fainomena kainouria ayta..allazoun ta dedomena,h ellhnida exei ginei ponhrh poly,ta thelei ola dika ths.Egw to lew vevaia,ftaine k oi goneis mas gi ayta dioti emas ta koritsia mas megalwsan me to..na spoudaseis,na eisai aneksarthth,mhn empisteyesai kanenan m..ka,kai ti douleia kanei o filos sou?exei amaksi?oi dikoi tou??? K ta agoria ta megalwsane me atakes typou..se mia tha kolhsoume gioka mou?10 mporeis na vreis..koita mhn se tyliksei kamia!!!Giati to kserete..an o ^giokas^ afhsei egkuo kamia kopela..ton tylhkse..les k den ekane aytos thn douleia!!
K exoume katalhksei dystyxws..ta koritsia na ginontai adres,spoudes,douleies,symperifores kai ta agoria na mhn exoun hthos kai arxes..den to analyw allo dioti den kserw apo pou proekypse olo ayto to paralyrhma! xaxaxa

Όταν σε διαβάζω χαζεύω ώρες ώρες! καλέ πόσο συνειδητοποιημένο κορίτσι είσαι εσύ;; Μια από τα ίδια και στη δική μου δουλειά, η διαφορά είναι ότι εγώ πιστέυω ότι οι δικές μου το ΠΑΙΖΟΥΝ ανεξάρτητες και δήθεν και κατά βάθος σκοτώνονται να παντρευτούν και να αποκτήσουν παιδιά..ξέρεις πόσο καλή γκομενοπαγίδα είναι το "εγώ είμαι ανεξάρτητη, γυναίκα καριέρας, μπλα μπλα" και μετά το τύλιγμα πάει σύννεφο..εγώ τη γυναικεία πονηριά τη φοβάμαι πολύ..

Σας άφησα λίγο απότομα πριν, θα τα ξαναπούμε μετά που θα τελειώσει η μπάλα γιατί εγώ τρώω ένα κόλλημα με το ποδόσφαιρο Smile

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχαχα! Ρε Πηνελόπη όντως!! Πόσο τέλειο είναι!! Και αν έβγαινε και σε βάζο.. Αστα!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Πηνελόπη πολύ σωστά αυτά που λες!

Εμη πολυ καλα έκανες και τη τσακισες τη μερέντα!

Εγω ρε παιδια εφαγα μία αραβική πίτα (μικρή) αλάδωτη τελειως με κοτόπουλακι και μαρούλι και μετα λίγο παγωτο και αισθάνομαι ότι εφαγα ένα γουρουνόπουλο! φρίκη!

Τινη μου περνας ωραία με τους δικούς σου? και εγω βλεπω μπαλα αλλα όχι πάντα... εχω και άντρα ποδοσφαιριστή.. τι να κάνουμε?? Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικόλ το όνομα σου είναι στη λίστα? ποτε εχεις ΠΗΤ?

http://www.creativebeez.gr

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι Μαριάνθη! Μπορείς να το βάλεις??
ΠΗΤ 27/10 Κοριτσάκι!
Κορίτσια εγώ έφαγα ρυζάκι, αλλά τώρα ένα γλυκάκι το χτύπαγα.. και δεν έχω τίποτα!! Sad πάλι στην μερέντα θα το ρίξω κ εγώ μου φαίνεται!
Κ εγώ την μπάλα βλέπω.. το βάλαμε το γκολάκι.. μπράβο μας!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nαι βαλαμε γκόλ!!!

Νικολ με τη λιστα δεν το χω γιατι παω να προσθέσω καποιο όνομα και μετα δε μου βγαζει τα σχεδιάκια... κατι κανω λάθος...
απλα πρόσεξα ότι δεν είσαι... αν μπορεί καποια κοπέλα αλλη να το φτιάξει... δε ξέρω γιατι δε μου τα βγαζει...

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma Tini oi perisoteres apo aytes pou theloun na einai ^aneksarthtes^ den einai pote ma pote mones tous..pada exoun enan gomeno na paizei...giati les?Apo anasfaleia lew egw kai otan eisai anasfalhs eisai eyalwtos den eisai aneksarthtos.
Exw gnwsth pou einai twra 38 exei kanei poses ektrwseis..o teleytaios gomenos p eixe htan 25..einai omws eythynofovh kai to leei k akoma menei me thn mhtera ths giati nomizei pws den tha mporouse na plhrwsei enoikio..k ti na ths peis??Einai eilikrinhs..edw den mporei na ta vrei me ton eayto ths pws na kanei oikogeneia?Kai kukloforoun poloi ekei eksw tetoioi adres kai gynaikes den exei shmasia to fylo,egw thelw ta paidia mou na exoun Arxes,den me noiazei an tha exoun vathmous sto sxoleio h an spoudasoun,as douleyoun se venzinadiko alla na exoun arxes.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου, εγω μόλις σαραντησα είχα βγει με την μικρη κ απο τότε την έχουμε μάθει παντού να την παίρνουμε μαζι!! Κ είναι κ κυρία!! Άρα είναι όπως τα μάθεις.. Κ έχουμε έναν ξαδερφο που δεν μπορούν να βγουν έξω γιατί το παιδι αγριευει με κόσμο.. Κ είναι 2 χρόνων..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K emeis mpala vlepoume..exoume kollhma!!
K egw den to exw katholou me thn lista..oute kan kainourio thema n anoiksw den kserw,oute pws na kanw lista!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο δίκαιο έχεις καλη μου!!! Τα ίδια λέω κ εγω δεν θα πιεσω ποτε τα παιδιά μου να γίνουν κάτι που δεν θέλουν.. Ούτε εμένα με πίεσαν οι γονείς μου.. Θέλω να είναι καλα κ ευτυχισμένα κ ότι θέλουν ας γίνουν!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάτσε Νικολέτα μου, αν μπει η Χαρα, νομίζω ξέρει!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Einai kuria h mikroula souu???xexexexxe h glykeia mou mwre..ma ti matares einai aytes pou exei,2 fores exw dei foto sas sto f.b kai mou exoun apotypwthei ta megala matia ths!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έχω κόλλημα τρελό με τον ΗΡΑΚΛΗ! Και μετά με την Εθνική..Μαριανθάκο παίζει επαγγελματικά ποδόσφαιρο ο άντρας σου; εγώ σήμερα ευχαριστήθηκα μπάλα αγκαλιά με μια πίτσα ναααα με το συμπάθειο 40 Χ 40 ! μας έβαλε ιδέες η Στελλίτσα στο φέισμπουκ που ήθελε πίτσα χατ, τελικά εγώ την έφαγα!!

Πηνελόπη και Αννούλα μου το θέμα της διαπαιδαγώγησης και των αρχών με αγχώνει τόσο μα τόσο πολύ, το πιο εύκολο ειδικά με τα σημερινά δεδομένα είναι να σου ξεφύγει το παιδί σου και τα το ψάχνεις..πέρασαν ανεπιστρεπτί τα χρόνια της αθωότητάς μας που ζήσαμε εμείς..καμιά φορά λέω στο Μάνο "μακάρι να γίνει σαν τα μούτρα μου" και μου λέει "ωχ!", δεν σκέφτεται ότι τα χειρότερα δεν τα έχει δει ακόμη!

Με τους δικούς μου περνάμε ακόμη τη φάση όλο γλύκες, με τον μπαμπά αυτό δεν θα αλλάξει γιατί λατρευόμαστε, αλλά με τη μαμά σε 2 - 3 μέρες θα αρχίσουμε τη παλιά γνωστή δοκιμασμένη συνταγή της φαγωμάρας να θυμηθούμε τα παλιά και μετά πάλι όλα μέλι γάλα μέχρι τον επόμενο καυγά! έτσι αγαπιόμαστε εμείς..μακάρι να μην μας χώριζαν αυτά τα 1000 χλμ, με θάλασσα στη μέση, τώρα που θα γίνω μαμά άρχισα να την καταλαβαίνω, πόσο μάλιστα όταν γεννηθεί η μπουμπού..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Einai kuria h mikroula souu???xexexexxe h glykeia mou mwre..ma ti matares einai aytes pou exei,2 fores exw dei foto sas sto f.b kai mou exoun apotypwthei ta megala matia ths!

Ευχαριστω!!!! Κουκουβαγιαζω τώρα χιχιχι!!!
Καταγγείλαμε πίτσες τελικά κ θα φάω η γουρουνα!!! Αλλα δεν φταίω εγω αλλα η Στελλα!!! Ανέβασε στο fb ότι θέλει πίτσα.. Κ τι να κάνω η εγκυα;; Παραγγειλα κ εγω.. Παναγία μου να γέννησω σύντομα γιατί έχω γίνει σαν φάλαινα!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εντάξει Μαριάνθη μου δεν πειράζει! κ εγώ που είχα προσπαθήσει μάλλον δεν πέτυχε!!
Πηνελόπη έτσι είναι.. κ εγώ είμαι της άποψης ότι πάνω απ'όλα αρχές! Εάν ένας άνθρωπος έχει ήθος και αρχές και σέβεται τον εαυτό του πάνω απ' όλα και έχει και στόχους στην ζωή του δεν είναι τόσο εύκολο να πάρει λάθος δρόμο στην ζωή του! Εμένα ο φόβος μου είναι τα ναρκωτικά ας πούμε, που έχουν μπεί στην ζωή μας πια ελεύθερα και εύκολα και βλέπεις 12χρονα παιδάκια να είναι χρήστες και να καταστρέφονται.. πιστεύω πως εάν το παιδί μου έχει έναν στόχο στην ζωή του.. ας πούμε ένα άθλημα που θα του αρέσει.. έναν λόγο ώστε να ξυπνάει τον οργανισμό του και να τον γεμίζει ως άνθρωπο.. δεν θα είναι τόσο εύκολο να μπλέξει! Βέβαια πάντα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις γι' αυτό ποτέ δεν λέω ποτέ!! Επίσης πιστεύω ότι όσο πιο ευαίσθητος είναι κάποιος τόσο πιο ευάλωτος..
Σόρρυ ε.. μάλλον ξέφυγα λίγο!! Αυτά τα θέματα θέλουν ώρες συζητήσεων!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια καληνύχτα! παω για μπανακι και νάνι!

Αυριο πιστευω να εχουμε νέα απο το Γιωτακι!!!

Σας φιλώ πολυ πολυ  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 27 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 27 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 27 417472

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραία τα έγραψα.. Παραγγειλαμε ήθελα να πω.. Αν κ έπρεπε να καταγγείλουμε που τις κάνουν τόσο ωραίες.. Φτου.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη καλη ξεκουραση μαριανθη μου!!!

Νικολ κ εμένα είναι ο εφιάλτης μου αυτο που λες.. Αλλα συμφωνώ μαζι σου, αν έχεις αρχές απο το Σπιτι δεν μπλεκεις εύκολα.. Αυτο το πιστεύω!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikol10 έγραψε:Εντάξει Μαριάνθη μου δεν πειράζει! κ εγώ που είχα προσπαθήσει μάλλον δεν πέτυχε!!
Πηνελόπη έτσι είναι.. κ εγώ είμαι της άποψης ότι πάνω απ'όλα αρχές! Εάν ένας άνθρωπος έχει ήθος και αρχές και σέβεται τον εαυτό του πάνω απ' όλα και έχει και στόχους στην ζωή του δεν είναι τόσο εύκολο να πάρει λάθος δρόμο στην ζωή του! Εμένα ο φόβος μου είναι τα ναρκωτικά ας πούμε, που έχουν μπεί στην ζωή μας πια ελεύθερα και εύκολα και βλέπεις 12χρονα παιδάκια να είναι χρήστες και να καταστρέφονται.. πιστεύω πως εάν το παιδί μου έχει έναν στόχο στην ζωή του.. ας πούμε ένα άθλημα που θα του αρέσει.. έναν λόγο ώστε να ξυπνάει τον οργανισμό του και να τον γεμίζει ως άνθρωπο.. δεν θα είναι τόσο εύκολο να μπλέξει! Βέβαια πάντα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις γι' αυτό ποτέ δεν λέω ποτέ!! Επίσης πιστεύω ότι όσο πιο ευαίσθητος είναι κάποιος τόσο πιο ευάλωτος..
Σόρρυ ε.. μάλλον ξέφυγα λίγο!! Αυτά τα θέματα θέλουν ώρες συζητήσεων!!


Nικόλ μου και ο άντρας μου χρόνια μέσα στα γήπεδα, υπέρ αυτής της άποψης είναι, ότι ο αθλητισμός βοηθάει πάρα πολύ στη διάπλαση ενός παιδιού σωστού..τα όρια της ελευθερίας και της αυστηρότητας από εμάς τους γονείς με προβληματίζουν, γιατί εγώ είμαι τελείως χύμα στο κύμα και γενικώς ανοιχτόμυαλη και πρέπει να συμμαζευτώ λίγο σαν μάνα πλέον..ίδωμεν..

Μαριανθάκο μου καλή ξεκούραση, άντε αύριο θα έχουμε ευχάριστα από το Γιωτάκι!

Αννούλα εγώ έχει μια ώρα που την έφαγα την πιτσάρα! τώρα ξεκίνησα τις πρώτες βοήθειες για τον ύπνο, μααλόξ και χυμό λεμονιού με σόδα φαγητού!!! χαχαχα! καλή μας χώνεψη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις