Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
562 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 562 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kanume ti psixotherapia mas ontos xexe !!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επειδη συνηθως φευγω γρηγορα δεν προλαβαινω να σας πω καληνυχτα.....
θα τα πουμε αυριο κοριτσακια μου και η ευχη μου ειναι να ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ OLES καλα σημερα το βραδυ......και μακαρι να διαβασω και καμια γεννα αυριο...φιλακια και θα τα πουμε αυριο  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 328109  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhnyxta nikoleta :**** Ws ayrio sigoura tha exoume thn genna ths Giotas Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agapes mou irthe o kalos mou kai tha bgo gia ligo giati thelei to pc..
Pinelopi mou.. Tini mou..  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalo vrady Xristinaki!!! Smouats Like a Star @ heaven

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ουφ! επιτέλους σας διάβασα!! Very Happy
Τι κάνετε κοκόνες?? χαχαχ! Κορίτσια εγώ είμαι σε αποσύνθεση σήμερα.. κοιμάμαι.. ξυπνάω.. και πάει λέγοντας. Μία η μέση, μία ένας πονοκέφαλος.. ευτυχώς νιώθω καλύτερα τώρα!
Τι τέλεια νέα είναι αυτά Γιωτάκο!!!
Με έναν πόνο κορίτσι μου γερό και δυνατό!!
Νικολέτα με 3 μαξιλάρια κοιμάμαι πλέον, ένα στα πόδια, ένα από αριστερά και δεξιά αντίστοιχα.. τον Κωστάκη μου κοντεύω να τον πετάξω από κάτω!! χαχαχα!!
Όσο για την μοναξιά που λέτε.. μια από τα ίδια κ εγώ.. ένα χρόνο εδώ την βίωσα για τα καλά! Τώρα που γυρίζω στα πάτρια εδάφη θα είναι διαφορετικά!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikol metakomizete euoia?Exw diavasei oti tha kaneis metakomish alla den eixa katalavei ti akrivws.
Wraia tha einai na epistrepseis ekei p s aresei k na exeis kai thn pareoula sou.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες μου θα σας καληνυχτισω κι εγω γιατι εχω πονοκεφαλο απο το μεσημερι και παρολο που πηρα ντεπον το απογευμα δεν λεει να περασει.φιλια πολλα σε ολες ελπιζω να κοιμηθουμε ολες καλα αποψε και αυριο να εχουμε νεα απο το γιωτακι!καληνυχτα I love you

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας! Ξαναρθα! Πήγαμε βόλτα στο λητώ για τα πραγματακια της βαλίτσας και μετα ήρθαμε, μαγείρεψα, μαζεψαμε και τωρα οι άντρες βλέπουν την εθνική στο ποδόσφαιρο!

εχω παθει αλτσχαιμερ.. τωρα σας διάβασα και δε θυμάμαι τιποτα να σχολιάσω...

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσακια... δυσκολη συζητηση εχετε ανοιξει αποψε και ειναι κ σε περιεργη φαση οι ορμονες μας!!
Νομιζω οτι οι περισσοτερες που ειμαστε εδω μεσα λιγο πολυ στην ιδια κατασταση ειμαστε...
Εγω την μοναξια δεν την βιωνω απο αποψη, φιλων αλλα επειδη ειναι ολοι οι δικοι μου μακρια...
Οσο για τις φιλες το εχω παρει αποφαση εδω και χρονια, και δεν περιμενω και πολλα, οι περισσοτερες γυναικειες φιλιες ειναι κατα περισταση και οσο βολευει, το βλεπω πλεον ετσι (αφου εχω φαει τα μουτρα μου ενα καρο φορες) και δεν με πειραζει! εχω 2 αγαπημενες με τις οποιες δεν βρισκομαστε και συχνα αλλα ξερω οτι ειμαστε παντα η μια στο μυαλο της αλλης και οταν χρειαστει θα στηριζομαστε.
Εγω αυτο που φοβαμαι ειναι ο επομενος χρονος... που δεν θα εχω την ανεση των κινησεων που ειχα, που θα ειμαι ολη μερα με ενα μωρο στο σπιτι, που ολοι θα δουλευουν...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εκει που νομιζα οτι ενα συμπτωμα της εγκυμοσυνης το ειχα γλυτωσει... με χτυπησε κ αυτο!! ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ... νιωθω τα παντα μεσα μου να καιγονται!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια κ που να ξέρατε ποσους φίλους θα χάσετε όταν έρθουν τα μωρακια σας.. Το έχω βιώσει.. Κ Πραγματικά δεν με νοιάζει.. Θα κάνουμε άλλες παρέες με μανουλες που έχουν παιδάκια..
Να σας πω κάτι για την κουμπαρα μας που έχει βάπτισει την κόρη.. μια μέρα είχαμε Παει για καφε κ μας λέει: είχαμε βγει με τον άντρα μου κ παιζαν κάτι " μουλικα" δίπλα κ ησυχία δεν είχαμε.. Σοκ εγω!!! Μετα σπο αυτο κρυωσα κ δεν πολυγουσταρω την παρέα τους, αλλα αναγκαστικά κάνουμε, γιατί έχουμε κ την μικρη στη μέση..να συμπληρώσω ότι είναι παντρεμένοι 2 χρόνια κ
" φοβάται " λέει να κάνουν παιδι..no comments..
Θα έχετε να ακούσατε κ εσείς πολλα κ διάφορα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακο μου, για οικονομικούς λόγους μπορει να μην το κάνει,αλλα για να τελειώνει μέσα σε 10 λεπτά είναι πειρασμός.. Συζήτησε μαζι του ότι θες φτ( αν φυσικά θες) κ μην του αφήσεις περιθώρια!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:και εκει που νομιζα οτι ενα συμπτωμα της εγκυμοσυνης το ειχα γλυτωσει... με χτυπησε κ αυτο!! ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ... νιωθω τα παντα μεσα μου να καιγονται!!!

Εμη τίποτα δεν έχεις αφησει πια;; Χαχαχα !!! Άντε να γεννήσεις καλη μου να ησυχασεις κ ΕΣΥ!!!!Πάντως κ εγω είχα καουρα σήμερα.. Μήπως εφαγες κάτι κ σε πείραξε;;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Αχ κορίτσια κ που να ξέρατε ποσους φίλους θα χάσετε όταν έρθουν τα μωρακια σας.. Το έχω βιώσει.. Κ Πραγματικά δεν με νοιάζει.. Θα κάνουμε άλλες παρέες με μανουλες που έχουν παιδάκια..
Να σας πω κάτι για την κουμπαρα μας που έχει βάπτισει την κόρη.. μια μέρα είχαμε Παει για καφε κ μας λέει: είχαμε βγει με τον άντρα μου κ παιζαν κάτι " μουλικα" δίπλα κ ησυχία δεν είχαμε.. Σοκ εγω!!! Μετα σπο αυτο κρυωσα κ δεν πολυγουσταρω την παρέα τους, αλλα αναγκαστικά κάνουμε, γιατί έχουμε κ την μικρη στη μέση..να συμπληρώσω ότι είναι παντρεμένοι 2 χρόνια κ
" φοβάται " λέει να κάνουν παιδι..no comments..
Θα έχετε να ακούσατε κ εσείς πολλα κ διάφορα..

κ εγω ειμαι βεβαιη γι αυτο... το εχω δει ηδη να συμβαινει αναμεσα σε ζευγαρια στην παρεα μας. Νομιζω οτι ειναι και φυσιολογικο... αλλαζουν οι ζωες μας, αλλαζουν τελικα και οι ανθρωποι γυρω μας!! Αν παρεμεναν και ολα ιδια, θα ηταν κ βαρετα!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμυ μου, σε καταλαβαινω απολυτα... είναι ενα μεγάλο κεφάλαιο αυτο της γυναικείας φιλίας... εγώ πέρασα τη φάση να στεναχωριέμαι επειδή χάθηκα με κάποιες που ήμουν "κολλητή" .. αλλα τελικά αυτες οι φιλιες δεν αξίζουν... αυτο καταλαβα και αρχισα να κάνω καινούριες παρέες με το μωρό... στην παιδική χαρα, στο σχολειο, σιγα σιγα γνωρισα και μανούλες και επισης απο το χορό που πάω βγάζω πολυ ενέργεια και μιλάω με άλλες κοπέλες και νιώθω πολύ καλυτερα! Βρήκα δλδ καινούριες δραστηριότητες και παρέες και δεν αισθανόμουν μόνη... επίσης μετά που καποιες παλιες μου φίλες έγιναν τωρα μαμαδες ξανασμίξαμε...

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λες ρε Άννα.. μούλικα?? έλεος...

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:και εκει που νομιζα οτι ενα συμπτωμα της εγκυμοσυνης το ειχα γλυτωσει... με χτυπησε κ αυτο!! ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ... νιωθω τα παντα μεσα μου να καιγονται!!!

Εμη τίποτα δεν έχεις αφησει πια;; Χαχαχα !!! Άντε να γεννήσεις καλη μου να ησυχασεις κ ΕΣΥ!!!!Πάντως κ εγω είχα καουρα σήμερα.. Μήπως εφαγες κάτι κ σε πείραξε;;

την ζω την εγκυμοσυνη στο επακρο Razz Razz Razz Razz
βεβαια εφαγα ενα βαζακι μερεντα την καινουρια με τα καραμελωμενα φουντουκια και ενα κομματι τσιζκεικ!! να ναι απο αυτα Embarassed Embarassed

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Εμυ μου, σε καταλαβαινω απολυτα... είναι ενα μεγάλο κεφάλαιο αυτο της γυναικείας φιλίας... εγώ πέρασα τη φάση να στεναχωριέμαι επειδή χάθηκα με κάποιες που ήμουν "κολλητή" .. αλλα τελικά αυτες οι φιλιες δεν αξίζουν... αυτο καταλαβα και αρχισα να κάνω καινούριες παρέες με το μωρό... στην παιδική χαρα, στο σχολειο, σιγα σιγα γνωρισα και μανούλες και επισης απο το χορό που πάω βγάζω πολυ ενέργεια και μιλάω με άλλες κοπέλες και νιώθω πολύ καλυτερα! Βρήκα δλδ καινούριες δραστηριότητες και παρέες και δεν αισθανόμουν μόνη... επίσης μετά που καποιες παλιες μου φίλες έγιναν τωρα μαμαδες ξανασμίξαμε...

μπαινουμε σε καινουρια φαση στην ζωη μας... απο την μια με τρομαζει απο την αλλη με εχει ενθουσιασει!!! και πιστευω οτι πλεον και ολα γυρω μας προσαρμοζονται αναλογα!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μου μέναμε Αθήνα και εδώ και ένα χρόνο έχουμε έρθει στην Εύβοια (στο χωριό του άντρα μου), τώρα θα μετακομίσουμε στην Ραφήνα που είμαι εγώ από κεί!! Ελπίζω να είναι και μόνιμα πλέον!! χαχα! Δεν θα αντέξω άλλη μετακόμιση!!
Άστα Άννούλα και εμένα με πάντρεψε η κολλητή μου και ο κολλητός του άντρα μου! Εντωμεταξύ κ εκείνη κάτι τέτοια λέει συνέχεια και τον είχα ένα φόβο γιατί δεν ήθελα να μου βαφτίσει το παιδί (αφού ουσιαστικά δεν τα πολύ θέλει και το λέει κιόλας).. και ευτυχώς θα το βαφτίσει ο κουμπάρος μου!! Very Happy
Έμυ εγώ πίνω 3 γουλιές κρύο γάλα ημέρας και μου περνάνε αμέσως!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολετα μολις ηπια λιγο γαλα κ οντως ειμαι καλυτερα!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 26 215994
Πιάνει!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:τι λες ρε Άννα.. μούλικα?? έλεος...

Αστα μαριάνθη μου.. Με χάλασε πολυ..

Κορίτσια μου, το καλύτερο φιλαρακι σας θα είναι το παιδάκι σας!! Εγω αυτήν την παρέα δεν την αλλάζω με όλες τις φίλες του κόσμου!!!
Κ εγω έχω καεί πολλές φορές απο τις υποτιθέμενες φίλες.. Κ τώρα κολλητες δεν έχω. Μόνο φίλες κ γνωστές κ ποτε ξανά κολλητες!!! να μου λείπει το βυσσινο..

Εμη μου;;; Ολόκληρο βαζακι;;;;όλο;;; Μα όλο;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emako megeia to symptwma katarxhn!!! xexeexexe Den skeftesai n afhneis katholou to mwro sthn pethera?Edaksei oi dikoi sou einai makrya alla h pethera pou kai pou gia na kseskate k na hremeis k esy den einai mia lysh???

Anna mouuuuuuuu kala ths koumparas pisteyw ths ksefyge,alla xodro..h leksh pou xrhsimopoihse pio poly.
Egw tis gynaikes pou den theloun na kanoun tis katalavainw,k as einai padremenes..exw kanei syzhthsh me arketes pou den theloun,pou tromazoun,pou pisteyoun oti den tous tairiazei,eimaste sxedon mono gynaikes sthn douleia k etsi exw akousei oles tis apopseis.Pio poly katalavainw aytes pou den theloun na kanoun paidia para aytes pou kynhgane gamprous me to dikano.Einai fainomena kainouria ayta..allazoun ta dedomena,h ellhnida exei ginei ponhrh poly,ta thelei ola dika ths.Egw to lew vevaia,ftaine k oi goneis mas gi ayta dioti emas ta koritsia mas megalwsan me to..na spoudaseis,na eisai aneksarthth,mhn empisteyesai kanenan m..ka,kai ti douleia kanei o filos sou?exei amaksi?oi dikoi tou??? K ta agoria ta megalwsane me atakes typou..se mia tha kolhsoume gioka mou?10 mporeis na vreis..koita mhn se tyliksei kamia!!!Giati to kserete..an o ^giokas^ afhsei egkuo kamia kopela..ton tylhkse..les k den ekane aytos thn douleia!!
K exoume katalhksei dystyxws..ta koritsia na ginontai adres,spoudes,douleies,symperifores kai ta agoria na mhn exoun hthos kai arxes..den to analyw allo dioti den kserw apo pou proekypse olo ayto to paralyrhma! xaxaxa

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχαχαχα!!!! Έμυ τώρα το είδα!! Πραγματικά όλο??? χαχαχα!!!
Εγώ έφτιαξα λίγο ρύζι να φάω τώρα.. βέβαια πήρα την δόση μου το απόγευμα με μια ζεστή σοκολάτα!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις