Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηνελοπη,οταν εμεινα εγκυος και εκανα τεστ και το επιβεβαιωσα πηρα τηλ τη γιατρο μου στη θεσσαλονικη και της ανακοινωσα τα ευχαριστα!λεει κανε χοριακη και βλεπουμε.κανω και βγαινει 108.της το λεω και αρχιζει να φωναζει οτι παω για αποβολη και εξωμητριο.ολα απο το τηλ ε?
πανικος και κλαμα!παω νοσοκομειο για να δω τι γινεται και λεει η γιατρος εκει...δε βλεπω τπτ...εισαι κατα φαντασιαν εγκυος και αρχιζει να φωναζει.ξανα κλαμα...μ'αυτα και μ'αυτα παω σε γιατρο στην ορεστιαδα και βλεπει τα παντα στο σακο και εχω τ'αποτελεσμα που εχω τωρα.μια κυηση 38 εβδομαδων.
ο γιατρος αυτος το μονο που με νοιαζει ειναι να μου πει πως ειναι καλα η μικρη.στο κατω κατω τον πληρωνω.δε θελω να με ξεγεννησει καποιος που με βλεπει σαν ευρω και μου λεει συνεχεια εγω θελω τα λεφτα μου.ειναι μεγαλη αποφαση να βρεις ενα σωστο γιατρο και πανω απ'ολα ανθρωπο.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:

κοριτσακια στειλτε μ το λινκ με αυτο για το σαραντησμο δεν το βρισκω. τινη που το βρηκες;



http://forum.eimaimama.gr/t14095-topic?highlight=%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B9%CE%B1+%CE%BA%CE%B1%CE%B9+%CF%83%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82

Κι εγώ δεν το έβρισκα, μου το στειλε τελικά η Πηνελόπη!

Κορίτσια πάω στο αεροδρόμιο, θα χορτάσω καλά καλά μανούλα και μπαμπούλη και θα μπω το βράδυ αργά, όταν κοιμηθούν! Καλό απόγευμα σε όλες!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω βρε Πηνελοπη τωρα την διαβασα ττην ιστορια με τον γιατρο... μεγαλη ταλαιπωρια ρε συ! Ειναι να μην πετυχεις τετοιον γιατρο, γιατι αν εχει κ καλο ονομα θα τον εμπιστευτεις, αλλα τελικα μπορει να την πατησεις!
Στην τραπαζα ειμαι στα κεντρικα και τωρα μιλαγα με την δουλεια και μου ειπαν οτι παιζει να μεταφερθουν ολες οι κεντρικες υπηρεσιες στο κρυονερι affraid affraid , καλα αν γινει κατι τετοιο δεν νομιζω οτι ξαναεπιστρεφω στην δουλεια!! δεν θα εχει νοημα ουτε οικονομικα ουτε απο αποψη χρονου!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kορίτσια εγώ το διάβασα το θέμα του σαραντισμού απο την αρχή και δεν κατάλαβα για πότε ξέφυγε τόσο άγρια το πράγμα,με στεναχώρησε που δεν θέλω να τα αναπαράγω καν.´Ασχετο αλλά ακούστε τι παθαίνω με την κούνια -ρηλαξ της μπεμπας,την πήραμε προχθες απο το λητώ,την στήσαμε και είναι τέλεια,έχει και κοντρολ για να την ανοίγεις απο μακριά,την έχουμε βάλει στο σαλόνι και κάθε φορά που αλλάζουμε κανάλι στην τν,ανοίγει και η κούνια και αρχίζει τα πέρα δώθε

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχ Πηνελοπη μαλλον μονο για μπλουζακια θα μιλανε γιατι ειναι ΠΑΟ.εμεις εννοειται οτι θα βρουμε αντε μπας κ συμπεθεριασουμε κιολας !!

Χριστινακι μακαρι να ζουσαμε στην ιδια πολη κ σιγουρα θα βρισκομασταν!!ελπιζω καποια στιγμη να συναντηθουμε ολες ολες μαζι!!

Σοφακι μου μονο που τα διαβαζω εχω τρελαθει affraid affraid affraid ειπαμε αυτος ο γιατρος ειναι για μπουνιες!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!Σημερα σταματησα επιτελους απο τη δουλεια κ θα εχω λιγο παραπανω χρονο να μπαινω πλεον.....πρεπει να ετοιμασω κ το δωματιο με τα ρουχαλακια της μπεμπας,δεν εχω κανει τιποταααααα.....!!!!!!Φιλια πολλα στα μωρακια της ομαδουλας!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxaxa Ευη τι γέλιο!!!!

Καλώς να τους δεχτείς Τίνη μου καλά να περάσετε φιλάκια....

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyh...xaxaxxaxaxaxax tromero????????????? thya exei poly plaka!!!den mporeis na kaneis kati logika gi ayto apla isws na mhn einai se shmeio-eyxeia den kserw ti p na ephreazei to ena to allo,kante peiramata!!!!!
Emako oute p kserw p einai to kryoneri!!!!!Fadazomai an sas pane ekei olo kai kapoia venzinh tha sas plhrwsoun alla nai den symferei sigoura.Vevaia mexri na epistrepseis k esy tha exeis prosarmostei me to mwro kai me ola kai isws an symvei ayto exei prolavei na psaxteis gia alla pragmata.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma k aytos ston p[eiraia kai PAO? Bravo!! tha vroune,asxolountai mallon me paremferh pragmata ap oso exw katalavei,O dikos mou exoun grafeio Texniko kai kanoun k kataskeyes kai ap oso exw katalavei k o giannhs asxoleitai me tetoia,tha milane aytoi pio poly apo mas!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Razz Razz Razz Razz Ευη καλο αυτο με την κουνια!!!!

Πηνελοπη το Κρυονερι ειναι καπου πανω απο τον Αγιο Στεφανο... ουτε εγω ξερω ακριβως!! κ για να μας βαζουν βενζινες αποκλειεται, με τα προβληματα που εχουν τωρα οι τραπεζες αυτοι προσπαθουν να κοψουν απο παντου... μαλλον κανα λεωφορειακι θα παιξει!! αλλα θα θελω τουλαχιστον 1,5 ωρα να φτασω. Η αληθεια ειναι οτι μεχρι να επιστεψω εγω μπορει να μην υπαρχει κ η τραπεζα Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολοι πανε βολτα και εμενα μ'αφηνουν μονη.... Crying or Very sad με δωσανε τριγωνα πανοραματος και τη κοπανανε.ε μωρε δε με λυπουνται???????????????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala h Trapeza tha yparxei,alla ontws pio pithano einai na sas exoun lewforeiaki.
Sofouli!!! sou efistw thn prosoxh!!! einai molis h 3 mera pou kanw diaita..oxi diata apla pou ekopsa teleiws ta glyka kai oti exei zaxarh..skopeyw na ftasw stis 20 meres mpas k kataferw etsi na mhn parw parapanw arxhsta kila...PAS NA ME TRELANNEIS??? ti trigwna mas les twraaaaaaaaaaaaa...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουπς!!!!!!!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 14 667478 που να θυμαμαι βρε πηνελοπη??????????????εγω επειδη δε πηρα οοοοοοταν επρεπε να παρω λεω να τα παρω ολα μαζεμενα.οποτε η συζητηση διακοπτεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 14 585182

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω αποφασισα να μην τα λυπηθω τα γλυκα... και οσα κιλα παρω παρω... θα τα κοψω μετα!! ας μην τα στερηθω απο τωρα... δεν φτανει που στερουμαι ενα καρο αλλα πραγματα!!! Very Happy Very Happy

Κ εσυ βρε Σοφακι... 10 μερουλες το πολυ εμειναν... ποσα πια να παρεις? φαε το τριγωνο και μην εχεις τυψεις!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Δευ Σεπ 10, 2012 8:12 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε στερηθηκα τπτ παρα μοναχα το σεξ.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad καλυτερα να μην ετρωγα γλυκα και να ειχα λιγο σεξακι!!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Swsta den to thymasai mias kai den to exw anaferei..eimai kryfh!!Swpa kale pes oti theleis,plaka sou kanw!
Alla eleges mereda to prwi..trigwna twra..eisia k esy se kalo dromo vlepw!!Ypoglykaimia full mas exei piasei oles mas edw kai meres.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σεξ δε κανω,βολτα δε παω...ε να μη τρωω κατιτις??????????
συνεχεια θελω να μασουλαω.  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 14 4872

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω στερηθηκα Σοφια εκτος απο το σεξ... τον υπνο μου, τα μπανια μου, τιε διακοπες μου, τα ρουχα μου, τους red hot chili peppers, την ανεξαρτησια μου, τις βολτες μου οπως θα τις ηθελα... ε τα γλυκα δεν τα κοβω!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alla den mporw tha to pw..apo tis Dianyxtereyseis pou ekana thessalonikh 2 pragmata mou exoun leipsei..h voltes sthn aristotelous me to koulouraki sto xeri kai...O TEKENRLHS! ayto to leykh sokolata-kastano pada to eferna gia na to paw episkepsh stosu dikous mou kai pada ma pada to trwgame sto spiti!!!

Egw edaksei den sterhthika mpania k voltes isa-isa..alla sex-diakopes kai tous R.H.C.P.P kathws kai i epidayros pou den phga fetos kai to alegria pou tha thela na dw kai thn Ifigeneia en aylidi pou akoma krataw elpida mpas kai ton psisw telika oti den tha pathw tpt an pame...k emena poly mou kostisas!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α το πηρες πιο βαθεια το θεμα....τα ρουχα τα στερηθηκα και εγω.βολτες χορτασα γιατι ειχα ησυχη εγκυμοσυνη!αλλα τωρα δεν εχω σκοπο να στερηθω τα γλυκακια μου!οταν θα σαραντησω θα του δωσω να καταλαβει του Κο Γιωργου που δεν ηθελε σεξ 9 μηνες τωρα.....


αχ αυτο το τσουρεκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!μμμμμ...εχω κοντα στο σπιτι...για να στειλω μνμ στην αδελφη....  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 14 90233  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 14 90233

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Alla den mporw tha to pw..apo tis Dianyxtereyseis pou ekana thessalonikh 2 pragmata mou exoun leipsei..h voltes sthn aristotelous me to koulouraki sto xeri kai...O TEKENRLHS! ayto to leykh sokolata-kastano pada to eferna gia na to paw episkepsh stosu dikous mou kai pada ma pada to trwgame sto spiti!!!

Egw edaksei den sterhthika mpania k voltes isa-isa..alla sex-diakopes kai tous R.H.C.P.P kathws kai i epidayros pou den phga fetos kai to alegria pou tha thela na dw kai thn Ifigeneia en aylidi pou akoma krataw elpida mpas kai ton psisw telika oti den tha pathw tpt an pame...k emena poly mou kostisas!

Α μπραβο και το alegria ηθελα να δω

Τεκενρλης εχει ανοιξει κ εδω δεν ξερω αν εχεις δοκιμασει... το τσουρεκι αυτο το εχω φαει αλλα δεν ξερω αν το κανουν ιδιο με Θεσσαλονικη

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα με τρελάνετε απογευματιάτικα σταματήστε πεθαίνω για τερκενλη καστανο, τριγωνα πανοράματος μέχρι κα το κουλούρι ζήλεψα σας ικετεύω....
τους red hot chili peppers.... Laughing
xaxaxaxa

Σοφία μη παραπονιέσε, εγώ ανετα αλλαζα τη βόλτα με τα τρίγωνα, φατα και μη μιλας καθόλου.... ποια κιλά τώρα πλάκα με κανεις????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emh kamia sxesh..apo kei panw einai 10000000 fores kalytero..k ola osa exei vevaia..edw exei k sto aerodromio kaiden hksera k allou alla oxi kamia sxesh!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon esteila mynhma sthn kopela me tis tourtes na mou kanei mia me leykh vash k panw ayth h egkuoula me to ble foustanaki pou exw kai gyrw-gyrw galazia kordelitsa apo zaxaropasra gia ta gennethlia! Wraia tha einai! Mphkate na deite sto feis ti ftiaxnei? exw ksetrelathei!Tou mwrou olo apo kei tha tou kanw!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου και παλι...σημερα δεν νοιωθω και πολυ καλα ισως γιατι δεν κοιμηθηκα καλα το βραδυ εκτος κι αν κανει την εξοδο η μικρη που δεν το φανταζομαι.χριστινακι δεν ειμαι σιγουρη οτι ζυγιζει τοσο η μικρη αλλα τοσο μου ειπε ο γιατρος τον προηγουμενο μηνα που εκανα υπερηχο οτι θα ζυγιζει γυρω στις 10/9 ενα μηνα μετα δηλαδη γι αυτο το λεω κι εγω.την πεμπτη εχω ραντεβου και θα δειξει αν εχει πεσει μεσα.και τον γιο μου 3650 τον εκανα.παντως κοριτσια μου εγω στερηθηκα το φαγητο πολυ σε αυτη την εγκυμοσυνη γιατι μου εχει κλεισει το στομαχι και δεν ειχα ορεξη να φαω με την ταλαιπωρια των εμετων... εναν καθε απογευμα γιατι η μπεμπα μου δεν θελει το μεσημεριανο της μαλλον.περιμενω να γεννησω για να φαω.το μονο καλο ειναι οτι ευτυχως ο μεταβολισμος μου τοσο σε τουτη οσο και στον γιο μου δεν αλλαξε και δεν εχω παρει καθολου κιλα.ετσι οταν γεννησω με το καλο και ερθω στα ισια μου θα ξεσκιστω στο φαγητο.οσο για το σεξ η λιμπιντος εκανε βουτια και δεν εχω κανει καθολου ...ουτε να το σκεφτω δεν θελω....κι αυτο το περιμενω πως και πως αχχααχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις