Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε κοριτσακια μου με πολλα γεννητουρια!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994

Νικολ μου αντε με το καλο να μπειτε στο καινουργιο σας σπιτακι κ να ερθει κ το νινακι σας!!ηρεμασ ομως εεε??οχι κ πολλες δουλειες!

Γιωτακι τι θα γινει βρε κοριτσι??δεν θελει με τπτ να βγει απο εκει μεσα εε??

Ινα,Εμη μου καλημερες!!!

εγω σχετικα κοιμηθηκα καλυτερα το βραδυ,τωρα φυσικα ηρθε ο μπογιατζης κ αρχιζουμε...πω πωω κ τι σκονη εχουμε να φαμε!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

σημερα θα παραλαβω κ το σλιγκακι που μου εφτιαξε η Στελλιτσα μας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!

παω να τους ανεβασω κανενα κεικ κ μπισκοτα κ επανερχομαι!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!! Καλη εβδομαδα με πολλα γεννητούριαSmile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα με προλαβες!! Καλα μες στο μυαλο μου εισαιSmile Smile......

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια !κι εγω χαλια κοιμηθηκα το βραδυ...μετα την βολτα στην λουτσα που κρατησε αρκετες ωρες(βεβαια καθιστη ημουν ολες αυτες τις ωρες και χαζευα τους σερφιστεςχαχαχα) εφερε ο αντρας μου εναν εργατη απο την δουλεια του και μετεφεραν ενα γραφειο και μια βιβλιοθηκη απο το δωματιο της μπεμπας για να αδειασει επιτελους και να ξεκινησω να το φτιαχνω επιτελους!θα γεννηθει η μικρη και δεν θα εχει δωματιο.μαλλον ειμαι η τελευταια που δεν εχει ετοιμο δωματιο.το κακο ειναι οτι εψησα πιτσες κι εγω μετα και εφαγα εναν σκασμο και δεν μπορουσα να χωνεψω ολο το βραδυ.το πρωι ξυπνησα απο τις 7 που σηκωθηκε ο δικος μου για δουλεια και μετα απο 1 ωρα ο γιος μου...οποτε μου λειπει υπνος.και θελω και να παω να αγορασω τσαντα για το σχολειο του μικρου που του το εχω πει.αχ δεν μπορω μονο που το σκεφτομαι.....

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας διαβασα ολες αλλα παλι δεν θυμαμαι και πολλα δεν σας προλαβαινω βρε κοριτσια μου.θα πρεπει να κραταω σημειωσεις χαχαχαχ.νομιζω εχουμε και μια δυο καινουργιες κοπελες που δεν εχουμε συστηθει συγγνωμη που δεν θυμαμαι τα ονοματα αλλα ειμαι λιγες μερες μεσα στην ομαδα σας και δεν εχω προλαβει να σας μαθω.το τελευταιο που διαβασα ηταν για το σαραντισμα.κοριτσια δεν ξερω τι πιστευετε εσεις για αυτο το θεμα αλλα δεν μπορω να διανοηθω να μεινω κλεισμενη μεσα στο σπιτι για 40 ουτε για 20 μερες.και με τον γιο μου βγηκαμε αμεσως εξω και ηταν ιουλιος.αφηστε που δεν εχω και κανεναν να με βοηθησει για ψωνια και δουλειες.ολοι δουλευουν και καποιος θα πρεπει να πηγαινοφερνει το παιδι σχολειο.οποτε δεν παιζει με τιποτα να μην βγουμε εξω με την μικρη και μαλιστα αμεσα σχετικα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ελενακι μου,πως εισαι??

λοιπον τη συνταγη για την Πηνελοπη για να μην ξεχαστω κιολας!!

Like a Star @ heaven ζυμη για κρουασανακια Like a Star @ heaven

250γρ. ανθοτυρο
250γρ. βουτυρο
300γρ. αλευρι για ολες τις χρησεις
2 βανιλιες(αν τα κανεις γλυκα)
1 πρεζα αλατι
2 κουτ. σουπας γιαουρτι

Χτυπαμε ολα τα υλικα στο μιξερ εκτος απο το αλευρι μεχρι να γινουν κρεμα.προσθετουμε το αλευρι κ μολις δεσει η ζυμη την βαζουμε στο για να σκληρηνει(περιπου 3-4 ωρες)
κοβουμε τη ζυμη σε 4 κομματια κ φυλαμε τα 3 στο ψυγειο να μην μαλακωσουν.ανοιγουμε σε φυλλο κ κοβουμε σε τετραγωνα,αλοιφουμε με λιγο γαλα(με πινελακι)βαζουμε τη γεμιση (μαρμελαδα,σοκολατα ή αλμυρη)τα τηλιγουμε κ γυρναμε λιγο τις ακρες για να μην τρεξει η γεμιση.αλοιφουμε με γαλα εξωτερικα και επαναλαμβανουμε με τα υπολοιπα 3 κομματια ζυμης.

*τη ζυμη την ανοιγουμε σε αλευρωμενο παγκο
*γεμιση:μαρμελαδα,σοκολατα,κανελα-ζαχαρη,τυρια,φετα κτλ

ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο 190 βαθμους για 25' λεπτα!

μπες στο facebook στο αλμπουμ μου yummy για να τα δεις!!

I love you καλη επιτυχια!!! I love you

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα όμορφα εγκυάκια(ακόμης....!!!)
Γιωωωτάκο...έχουμε πολλά ίδια συμπτώματα αυτό με κάνει και χαίρομαι λες να βγεί και ο δικός μου???Πολλές καούρες και πολλές ενοχλήσεις απο κάτω..και επίσης εμένα είναι υπερκινητικός!!!Σήμερα έχουμε γιατρό οπόταν θα δείξει!!!
Εμάκο...υποφέρεις και εσύ...ε ρε στο τελευταίο 15θήμερο τι μας έχει πιάσει....υπομονή εσύ είσαι κλαι σχεδόν έτοιμη θαρρώ!!!
Χαρουλάκο μου...τι φανταστικές συνταγές είναι αυτές χρυσοχέρα και εσύ...άντε με το καλό και το σλινγκάκι το είχα δεί σε φώτο είναι τέλειο!!
Φωτεινή καλημέρα...με το 40ήμερο έχω και εγώ τους ενδοιασμούς μου αλλά θα δείξει δεν υπόσχομαι τίποτις όπως με πάει!!!!
Ελενάκο μου καλημέρα είσαι καλύτερα???Άντε περνάει και για σένα ο καιρός την φάγαμε τη μια βδομάδα υπομονή!!!
Ινάκο καλημέρα...τι κάνεις???΄Δρόσισε εκεί καθόλου διότι εδώ ένα ζακετάκι το πρωί το χρειάζεσαι παναγιά μου ευτυχώς!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας κοριτσια...
ειμαι στο κρεβατάκι μου κ χουζουρευω...  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 35468
λεω να παω να κάνω ένα μπανάκι μπας κα ξυπνήσω..

Χαρά μου κατέλληξα στο συμπέρασμα πως το παιδάκι μου αγαπάει πολύ τη μανούλα του δε θελει να την αφήσει νιώθει όμορφα εκει μέσα.. κι οσο είναι αυτό καλά είμαι κι εγώ, ας έρθει πια όπως θέλει και όποτε νιώθει έτοιμο να αποχωριστει την κοιλίτσα μου... Smile

Αντε ωραία Βικάκο μακάρι, τι ώρα θα πάτε? αντε να μας πεις τα νέα, εμείς αυριο στις 3 εχουμε πάλι..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Βικακο ευχαριστω για τα καλα λογια!!
βρε κοριτσια εγω νομιζω οτι αν ειχα αυτες τις ενοχλησεις που λετε κ εσεις θα νομιζα οτι γενναω κ θα ετρεχα στο μαιευτηριο!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 534787  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 534787 εσεις πως ειστε τοσο χαλαρες καλε??? confused confused confused confused
Βικακο τι ωρα θα πας ντοκτορ να περιμενουμε νεακια!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μενα.ειμαι ενα χαλι!απο κατω εχω πονακια και ειμαι συνεχεια ξαπλα.σημερα μ'ανελαβε η μαμα γιατι εχει υπηρεσια ο γιωργος.καθιστη δε μπορω να κατσω πλεον.:-( ολοι τα βρισκουνε φυσιολογικα.τεσπα,σας ζαλισα. Γιωτακι,τι απειλη ητανε αυτη;μνμ;χαχαχα!κοιτα μη σε παρω τηλ και σ'αρχισω στο μπλα μπλα!εχω πολυυυ χρονοοο!:-)

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!ειμαι μανουλα ενος 3χρονου αγοριου κ μιας μπεμπας 3 μηνων τωρα πια..την γεννησα 1/6 κ ειμαι στις μανουλες ιουνιου/ιουλιου..
μπηκα να σας ευχηθω με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας κ εναν ευκολο τοκετο!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!ειμαι μανουλα ενος 3χρονου αγοριου κ μιας μπεμπας 3 μηνων τωρα πια..την γεννησα 1/6 κ ειμαι στις μανουλες ιουνιου/ιουλιου..
μπηκα να σας ευχηθω με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας κ εναν ευκολο τοκετο!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316

ευχαριστουμεεεε!!!και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκο και Χαρά δεν ξέρω μόλις σχολάσει ο Μάκησ και φάει κατά τισ οχτώ μάλλον...θα με πάρει οτιώρα και να πάω σαν προτεραιότητα αφού είμαι ετοιμόγενη(εδώ γελάμε)!!
Σοφάκο μου...ωραία περνάμε το τελευταίο μήνα ε???Πόνοι ενοχλήσεις...όλα θα τα πάθουμε!!!
Σας αφήνω ήρθε η ανηψιά μου να παίξουμε αγωνία!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε με τουλαχιστον 3 γεννες.. Razz εγω κοιμηθηκα καλα χθες κ ας ειχα ξεραθει κ το μεσημερι ενα τριωρο..κ σημερα παλι στη δουλεια,κ δεν ειμαι κ πολυ καλα..οπως ειπα μαλλον με επηρεαζει η δουλεια,δεν εξηγειται αλλιως,μολις ερθω εδω με πιανει ταχυπαλμια κ δυσπνοια.. Rolling Eyes βικυ,νικη,περιμενουμε τα νεα σας απο τον γιατρο..
γιωτακι,τι θα γινει καλη μου?μου φαινεται ολες εσενα περιμενουμε,αλλα θα σε προλαβει το σοφακι Razz Razz
τα φιλια μου σε ολες τις υπολοιπες!χαρα,φωτεινη,εμη,ινα! κ φυσικα σε οσες κοιμουνται ακομα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,χαρα,βικακο,αννα!! Η μπαλαρινουλα μου,μπορει να με παει ετσι μεχρι τελος.ε,σου λεει οσο ειμαι στη κοιλιτσα της μαμας τρωω τα παντα.αν βγω μονο γαλατακι. Βικακο,οι τελευταιες μερες ειναι μαρτυριο. Σπυρος, σ'ευχαριστουμε πολυ.να χαιρεσαι τα παιδακια σου και δωσε ενα ρουφηχτο φιλι στη μπεμπουλα που της εχω αδυναμια!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοιλιτσες μου γλυκες πως ειστε; ουτε γω κοιμηθηκα εκτες, πολλη δυσπνοια και γενικα δυσφορια για να μην αναφερω το γνωστο χερι.. Και ο αντρας μου διπλα στο κρεβατι να ροχαλιζει αταραχος μιλαμε ηθελα να τον σκοτωσω Razz

Βικακι καλημερα! θετικο οτι αρχισε να δροσιζει εκει να παρετε μια ανασα!

Γιωτακι το μικρο σου δε θελει προφανως να βγει γιατι η μανουλα του δηλωσε οτι αγαπαει περισσοτερο την κοιλιτσα Very Happy Very Happy

Ινα μου καλημερα εχει πολλυ καιρο να τα πουμε εμεις καλη αρχη στο σχολειο για το παλληκαρι σου!

Σοφακι ελπιζω να μην εισαι πολυ χαλια.. ας ειναι ξαπλωμενη να μη κουραζεσαι και αν δεις οτι δεν αντεχεις ενημερωσε τον γιατρο σου..

Αννουλα χρειαζεσαι αποτοξινωση απτη δουλεια! ειναι βεβαιο οτι σε επηρεαζει. κατσε σπιτι λιγες μερες να ξεκουραστεις καλη μ.

Καλημερα και σε ολα τα αλλα κοριτσακια της παρεουλας!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spyros3 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!ειμαι μανουλα ενος 3χρονου αγοριου κ μιας μπεμπας 3 μηνων τωρα πια..την γεννησα 1/6 κ ειμαι στις μανουλες ιουνιου/ιουλιου..
μπηκα να σας ευχηθω με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας κ εναν ευκολο τοκετο!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 654316
καλημερα να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου,σε ευχαριστουμε για την ευχη.καλημερα και στις υπολοιπες που δεν ειπαμε ηδη

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χριστινακι!!!!αν οχι σημερα,αυριο θα παω γιατρο....η δυσπνοια ειναι στανταρακι πλεον!!!!!μεγαλωνουνε τα μωρακια και δε χωρανε!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ξεχασα να σας πω! Πηγε ο πεθερος μου τελικα και πηρε το χαρτι απο το γιατρο μου της αδειας και πηγε και το πηρε στη στριγγλα διευθυντρια μου. και την πηρα και εγω τηλεφωνο και της ειπα οτι δε θα παω δουλεια.. φαινεται να το δεκτηκε.
Δε μπορω να φανταστω σε αντιθετη περιπτωση να ημουν δουλεια τωρα.!! ευτυχως παει και αυτο!

Εντωμεταξυ η Νικολετα τι κανει; λετε να γεννησε; εχει μερες να μπει!

Σπυρος ευχαριστουμε. να χαιρεσαι τα νινακια σου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι λες αμα ''κατεβουνε'' τα μωρα μας στην κοιλια να περασει η δυσπνοια καπως;
καλημερα Φωτεινη!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994 Καλή εβδομάδα με όμορφα νέα!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994

Ξυπνησα, πεινάω και δεν εχει τιποτα περα απο κατι μπισκοτα... πρεπει να παω φουρνο και βαριεμαιαιαιαι... λες να μου κανει ο φουρναρης delivery ψωμάκι?

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινακι εμενα κατεβηκε αλλα ωρες ωρες με πιανει παλι.βαζω 2 μαξιλαρια και κοιμαμαι στο πλαι γιατι αν κοιμηθω ανασκελα θα ερθει στο λαιμο η μπεμπα.
ειναι και λιγο το αγχος καταλυτικος παραγοντας....ε δεν εμεινε πολυ μωρε.μετραμε μερες.....ωρες.... Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Καλημερα  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994 Καλή εβδομάδα με όμορφα νέα!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 8 215994

Ξυπνησα, πεινάω και δεν εχει τιποτα περα απο κατι μπισκοτα... πρεπει να παω φουρνο και βαριεμαιαιαιαι... λες να μου κανει ο φουρναρης delivery ψωμάκι?


καλημερα!!!!!!!αν κανει ντελιβερι ο φουρνος πεστου να περασει και απο'δω!!!! Wink Wink

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και πάλι σε όλες!! Γιωτάκο όπως κατάλαβες με ξανά πήρε ο ύπνος και μόλις ξύπνησα!! Στις καούρες με βοηθάει πολύ 2-3 γουλιές γάλα ημέρας!
Πολύ χαλαρές σας βλέπω τις ετοιμόγεννες! εμένα θα με έπιανε ένας πανικός πάντως!
Ανυπομονώ για τα πρώτα γεννητούρια! Very Happy
Βρε κορίτσια βρήκα ένα και μοναδικό βιβλίο για τον ανώδυνο τοκετό και λέει ότι βοηθάει πολύ.. μπας και ξέρει καμιά σας τίποτα? έλεγα να το πάρω μιας και δεν μπορώ να πάω στα μαθήματα στο νοσοκομείο..
Φωτεινή είμαι η Νικόλ και έχω ΠΗΤ 27/10 Very Happy και περιμένω κοριτσάκι!
Α! βάλτε και μένα στον κατάλογο! την άλλη φορά που προσπάθησα δεν τα κατάφερα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαριανθη μου καλημερα Νικολ.. βρε κοριτσακι πεστου ειμαι εγγυος και γενναω αν δε μου φερεις φαι και θα δεις θα ερθει τρεκτος!

Αχ Σοφακι καλα λες μετραμε μερες και εσεις που κοντευετε περισσοτερο, ωρες, πλεον!! ααντεε να δουμε ποτε με το καλο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις