Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
435 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 435 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη ναι στο σταρ. το deathproof...
αχαχαχαχα ναι οι απο κατω τρελο γελιο!!! και πηγαινουν και σε τρανσ φεστιβαλ και κανουν καμπινγκ στα βουνα! καψιμο παιδί μου!! εν τω μεταξυ βρομαει η εισοδος κατω με το που μπαινεις...απο τα τσιγαρα... η θεια μου η χιπισσα!!! τρελο γελιο!

http://www.creativebeez.gr

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:αααα Ευη μου τελικα δεν ρωτησες τπτ!!να πω την αληθεια δεν ξερω που ακριβως ειναι ο αγ,φιλιππος αλλα απότι ρωτησα τον Γιαννη μου ειπε ειμαστε σχετικα κοντα!!
κ εγω μια απο τα ιδια περιμενω τη μαμα αρχες Οκτωβρη για κουρτινες ααχαχαχ κ για την μπεμπα!!
Τι να ρωτήσω;με μπέρδεψες,ααα άκου και αυτό και τον δικό μου Γιάννη τον λένε χα χαχα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου .. μια συμβουλη! Ανοιξε παιδι μου ζαχαροπλαστειο! η εστω διαδικτιακο σαιτ να παρεχεις μαγειρικες και ζαχαροπλαστικες συμβουλες!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 5 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 5 215994
τελεια η ιδα σου για μαφφινς!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελευταια στιγμη θα τα φτιαξω.Αφου ξερουμε ποτε θα γεννησουμε(εκτος απροοπτου).
Την εχω τσακισει την σουπα εφαγα αλλο ενα πιατο(γαβαθα)!!!Νομιζω οτι θα σκασω σημερα...ΠΑω να κανω ενα μπανακι και να ξαπλωσω γιατι αυριο εχουμε πρωι 8,30 ραντεβου στον γιατρο και πρεπει να σηκωθουμε νωρις!!!Ευχομαι σε ολες μας ενα υπεροχο βραδυ οπως ειχα εχθες!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα τελικα το Μαριανθακο μου!!κοριτσακι μου σορρυ αλλα ειπαμε αλτσχαιμερ!!

Χριστινακι δεν θυμαμαι αν σχολιασα την φωτο σου Rolling Eyes οπως ειπα κ επανω μην με παρεξηγεις!!εισαι θεα το ξερεις και οντως μεγαλωσε πολυ η κοιλιτσα σου αλλα ειναι γλυκουλα!! I love you

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα δικα μου τα νερα περιμεναμε να σπασουν... του πλυντηριου εσπασαν!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil , εχει γεμισει ο τοπος νερα!!!!! εγω ειμαι κομματια... ζαλιζομαι κιολας! μ αυτο το πλυντηριο πολυ εχουμε ταλαιπωρηθει... ειναι τοσο στραβα τα πλακακια απο κατω που δεν μπορουμε να το αλφαδιασουμε με τιποτα!!! στιβει κ κουνιεται ολοκληρο, φοβαμαι μην το χαλασουμε, ειναι και καινουριο!!

Συγνωμη που δεν σχολιαζω τιποτα απο τα δικα σας... η αληθεια ειναι οτι δεν θυμαμαι κ πολλα... θα τα ξαναδιαβασω και τα λεμε...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Τελευταια στιγμη θα τα φτιαξω.Αφου ξερουμε ποτε θα γεννησουμε(εκτος απροοπτου).
Την εχω τσακισει την σουπα εφαγα αλλο ενα πιατο(γαβαθα)!!!Νομιζω οτι θα σκασω σημερα...ΠΑω να κανω ενα μπανακι και να ξαπλωσω γιατι αυριο εχουμε πρωι 8,30 ραντεβου στον γιατρο και πρεπει να σηκωθουμε νωρις!!!Ευχομαι σε ολες μας ενα υπεροχο βραδυ οπως ειχα εχθες!!!!

ναι αν ξερεις τοτε να τα φτιαξεις θα γινουν πολυ ομορφα!!
αααχχχχ θελω κοτοσουπαααααα!!!!
αντε καλη ξεκουραση(οπως χθες),καλη εβδομαδα κ περιμενουμε φυσικα νεακια απο τον ντοκτορ!!
φιλιαααα!!

παω κ εγω να κανω ενα μπανακι κ επανερχομαι!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγα βρε Χαρα τι σορρυ?? Ειδες που όλες σου λέμε οτι πρεπει να κανεις κατι με τη μαγειρικη? σκεψου το καλα! Α! σημερα στο παιδότοπο ήρθε μια κοπελα και εφερε μια τουρτα σε μια μαμα που την ειχε παραγγειλει... οχι απο ζαχαροπλαστειο αλλα απο την ίδια!
Μπορεις να κανεις και γλυκακια για βαφτίσεις! εγω που κανω προσκλητήρια και τετοια πολλες φορες οι πελατες μου ζητανε και γλυκα... φυσικα εγω σε κανω γλυκα αλλα τους συστήνω...

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω ρε Εμη τι παθατε... προσεχε εκει με τα νερα.. μη γλυστρισεις...
πως εισαι γενικά? αυτα τα υγρα δε συνεχίστηκαν ε? δεν εχεις τιποτα πονους? το μωρο ενταξει το νιωθεις κανονικα ολα οκ? αγχωθηκα...

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K emena Xristinaki exw eyxarisththei malli twra sthn egkumosynh!!Thelw na paw na kanw ena vapsimo prin gennhsw,na kopsw k afeleies p exoun makrynei poly.Exw vgalei polles aspres twra teleytaia re gmt.

Nikako kalh ksekourash.

Marianthi tha to doume k emeis,den to exoume ksanadei.

Pw-pw Emh spasimo neyrwn ayto me to plynt. kai eidika otan einai k kainourio,ti na pw..ypomonh xreiazetai k enan ydravliko mpas k sas vrei mai lysh.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου σε ευχαριστω παρα πολυ!! παρομοιως βεβαια!!

Εμη μου χαλαρωσε τωρα.. χρειαζεσαι ξεκουραση και με τις δουλειες ολες που εχεις κανει να πας να ξαπλωσεις και αυριο θα ειναι μια καινουρια μερα..

Πηνελοπη μ καλη, εχεις τελεια μαλλια δεν το συζητω!!
μπορεις να τα βαψεις να εισαι και ετοιμη για το μαιευτηριο. εγω τα εβαψα προκτες ενα εντονο βυσσινι χρωματακι αλλα βεβαια πανω στο μαυρο δεν επιασε τιποτε χεχε. παλι μαυρομαλλουσα ειμαι! ασπρες εχω κ εγω αστα να πανε..

Κοριτσαρες μ γλυκες σας αφηνω λιγο προς το παρον ηρθε ο δικος μου σπιτι. και εχει ορεξεις αχαχαχαχα.
εγω την παπια οπως παντα Rolling Eyes Rolling Eyes

καλο βραδακι γλυκες μου!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K egw thelw n allaksw xrwma kai twra einai kalh eykairia mias k ta exw afhsei olo to kalokairi avafa alla k egw pali mayromallousa tha katalhksw to kserw!
Kalh synexeia kai kalo vrady na exeis me ton kalo sou :****

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:πω ρε Εμη τι παθατε... προσεχε εκει με τα νερα.. μη γλυστρισεις...
πως εισαι γενικά? αυτα τα υγρα δε συνεχίστηκαν ε? δεν εχεις τιποτα πονους? το μωρο ενταξει το νιωθεις κανονικα ολα οκ? αγχωθηκα...

Τα μαζεψε ο αντρας μου ευτυχως!! τα υγρα τα δικα μου μονο το βραδυ τα ειχα... πονακια περιοδου βεβαια εχω, αλλα προφανως θα ειναι απο τις συσπασεις!! ο μπεμππης μια χαρα μου φαινεται, λιγο πιο ησυχος απο τις αλλες μερες, αλλα ολο και κατι κανει!! Αυριο το πρωι θα μιλησω με την μαια, οποτε θα της πω και για τα υγρα να μου πει την γνωμη της... γιατι ο γιατρος μου ειναι και στα Παρισια τωρα!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι καληνυχτα!!! δεν προλαβα να σου μιλησω καθολου... ειχα αφοσιωθει στα δικα μου!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη εχει μια πολυ βιαιη σκηνη η ταινια... Ταραντινο ειναι αυτος.. μη με βριζεις μετα!

Εμη ναι να την παρεις τη μαια.. γιατι δεν την εχεις παρει ολη μέρα?

εγω εχω πιο συχνα πετρωματα.. χωρις να κουράζομαι ιδιαίτερα... μαλλον θα μου αυξήσει τα ytopar... ουφ! αντε να μπω και εγω στο μηνα μου να μην αγχωνομαι!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθη δεν την πηρα γιατι δεν το αγχωνομουν ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια... ολα πλεον ακομα κ τα πιο περιεργα τα θεωρω φυσιολογικα!! αλλα αυριο θα την ρωτησω!!

καλα η γειτονισσα σουπερ!!!!! εχει πολυ γελιο!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Marianthi telika den tha to doume dioti eide o mpamphs oti exei sto Skai Thn Istoria enos spermatozorio kai thelei ayto na dei leei!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμη περιμενουμε αυριο να μας πεις τι σου ειπε η μαια... μη το παθουμε και εμεις και δε ξέρουμε! Very Happy το στομαχι μου ειναι σκ@τ@ ... ειμαι και μοναχούλα με το γιο μου... τωρα τον εβαλα για υπνο... παω και εγω να δε ταινιούλα! φιλακια καλο βραδυ!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη παω πάσο με Μπάμπη! δες να μας πεις την ιστορια αυριο! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κ απο μενα!!

θα τα πουμε αυριο... φιλια!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ αυτό στο σκαι θα δω,ο άντρας μου πήγε για ύπνο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:σιγα βρε Χαρα τι σορρυ?? Ειδες που όλες σου λέμε οτι πρεπει να κανεις κατι με τη μαγειρικη? σκεψου το καλα! Α! σημερα στο παιδότοπο ήρθε μια κοπελα και εφερε μια τουρτα σε μια μαμα που την ειχε παραγγειλει... οχι απο ζαχαροπλαστειο αλλα απο την ίδια!
Μπορεις να κανεις και γλυκακια για βαφτίσεις! εγω που κανω προσκλητήρια και τετοια πολλες φορες οι πελατες μου ζητανε και γλυκα... φυσικα εγω σε κανω γλυκα αλλα τους συστήνω...

ναι ναι κ για βαφτισεις το εχω σκεφτει,ειναι να γινει η αρχη ξερεις αν βγαλω τα προσπεκτακια κ καμια καρτουλα και ρηξω λιγο τρεξιμο τον πρωτο καιρο κατι θα γινει πιστευω!!
ας γεννησουμε με το καλο κ ολα θα γινουν πιστευω!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χριστινακι μου θα το κανω διαδυκτιακα κ με καρτουλες γιατι ειναι το ονειρο μου!!

καλο βραδυ κ καλα να περασεις Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ευη μου τι μαμα σου πως τη λενε? αχχαχ
πλακα κανω πολλα κοινα ρε συ!!

Εμη μου αντε μαζι με του πλυντηριου λες να σπασουν κ τα δικα σου??αλλα ειπαμε να περιμενουμε τον ντοκτορ απο τα παρισια!! Cool Cool Cool


Μαριανθη,Εμη,Ευη καληνυχτααααα

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Diafimiseis!!! Eyh to vlepeis? wraia ta ekshgei padws!!
Xaraaaaaaa krouasanakia????
Emako kalo vrady k elpizw hremo :**

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληνύχτα χαρά καλή ξεκούραση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις