Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
562 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 562 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:χριστινακι μεγαλωσε η μπεμπουλιτσα!!!!!οσο για τη νοηματικη δε χρειαζεται....λεγε εσυ οτι θελεις...ε καπου θ'απαντησει!!!!!!!! Wink

Only 9 days to go!!!! ποιές 26 του μήνα λέει καλέ ο γιατρός????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O giatros sou Sofaki mou einai Xalara..xaxaxaxxa poso gelasa mono p to skefthka! Alhtheyoun telika ayta gia tous thessalonikious! xexe,plaka kanw e?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
sofouli έγραψε:χριστινακι μεγαλωσε η μπεμπουλιτσα!!!!!οσο για τη νοηματικη δε χρειαζεται....λεγε εσυ οτι θελεις...ε καπου θ'απαντησει!!!!!!!! Wink

Only 9 days to go!!!! ποιές 26 του μήνα λέει καλέ ο γιατρός????

αστον να λεει οποτε θελει θα ερθει η μικρουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρω στις 26 Σοφία θα γεννάμε εμεις όχι εσυ... εσυ τωρα εχεις σειρα!!
χαλαρααααα ο γιατρος Πηνελόπη πολυ καλο!!!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω οκτωβρη ηθελε να με βαλει...στις 26 θα το χαλασουμε?????????????? Wink

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:εδω οκτωβρη ηθελε να με βαλει...στις 26 θα το χαλασουμε?????????????? Wink

αχαχαχαχαχαχα... αααα δε παμε καλααααα

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχεχε με κανατε και γελασα Very Happy αχ αυτοι οι γιατροι- αστους να λενε και αμα δε λενε ας λεμε εμεις!

Μαριανθακο μ αυτο να κανεις με το αγορακι σου και θα δεις ποσο θα αλλαξει οταν κανει νεους φιλους και οταν προσαρμοστει!!

Τινη μου γλυκεια, ειναι τελεια η ιδεα σου τελος αυτο να κανεις. ναι ρε συ καλυτερα τζελ οπως σου ειπα και εγω, εμενα το ακρυλικο δε μαρεσει ασε που βρωμαει κιολας οταν το κανεις!

Σοφακι ναι μεγαλωσε η μπουμπου μου Very Happy Very Happy εγω θα την κανω μπαλαρινα παρεπιπτοντως! γιατι πρεπει να κανει ανοιγματα μεσα στην κοιλια μου για να τη νιωθω τοσο πολυ και παντου σημερα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:εδω οκτωβρη ηθελε να με βαλει...στις 26 θα το χαλασουμε?????????????? Wink

αμαν Σοφακι τωρα συνβειδητοποιησα ποσο κοντα εισαι εσυ!! 8 μερες δεν το πιστευω!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Padws prepei ekei mesa ston kosmo tou na pernaei poly wraia aytos o giatros..fadazetai egkues me leftakia axnista,na erxontai xamogelastes thn hmera pou voleyei na gennhsoun k ekeinos hremos kai xalaros na pernei ta psalidakia tou kai tis klwstes tou kai na vgazei eksw mwrakia! Tous zhleyw kati tetoious typous!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Padws prepei ekei mesa ston kosmo tou na pernaei poly wraia aytos o giatros..fadazetai egkues me leftakia axnista,na erxontai xamogelastes thn hmera pou voleyei na gennhsoun k ekeinos hremos kai xalaros na pernei ta psalidakia tou kai tis klwstes tou kai na vgazei eksw mwrakia! Tous zhleyw kati tetoious typous!

ΑΙΣΧΟΣ ειναι!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
E nai aisxos alla aytos Xristinaki mou kai tetoioi giatroi tou eidous tou prepei pragmatika na einai eytyxismenoi mesa ston kosmo p exoun ftiaksei. Edwmetaksy sas eipa??Ftiaxnw komposta mhla giati tha xalousan kai tha paw na ksypnhsw se ligo etsi ton Mpamph pou trelenetai!Ton exw poly anxos,olo neyra exei me thn douleia,ta vradia koimatai ston kanape meta apo poly zori k exei parathsei kai thn gymanstikh pou ekane aneleipws! Asxeto vevaia!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι εχει νευρα Πην μου; εσυ να τον στηριζεις παντως οτι και να γινει..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιμηθηκα ξανα για λιγο!!

Μαριανθη τι τελεια φωτο!!!!!!!!!!

Πηνελοπη μου βραδυνος ειναι κ εμενα εδω και πολλους μηνες! Κ εμεις περιμενουμε τον μπαμπα μας να σηκωθει κ μετα κοιμομαστε!! Ευτυχως εμας ξυπναει κατα τις 6!

Χριστινακι μου μεγαλωσε κ εσενα η μπεμπουλα!!! Με τον γιατρο μην αγχωνεσαι, καλος να ναι και ας μην πει λεξη!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Me thn douleia mwre,exoun kanei mia megalh ependysh kai mexri stigmhs olo anavoles kai anxwnetai mhpws tous koroidepsane k xasoun ena swro lefta klp. Megalh istoria k makari na pane ola kala gia na hremhsei k ekeinos alla k gia na mhn xathoun tosa xrhmata.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μουυυυ γεια σου!!
Καλα εκανες και ξεκουραστηκες
Λογικα ειναι καλοσ ο γιατρος που με βλεπει τωρα, ειναι ο διευθυντης της γυναικολογικης και εβαλα και μεσο να τον δω (ελεος) για να καταλαβεις.. τωρα να δουμε..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Me thn douleia mwre,exoun kanei mia megalh ependysh kai mexri stigmhs olo anavoles kai anxwnetai mhpws tous koroidepsane k xasoun ena swro lefta klp. Megalh istoria k makari na pane ola kala gia na hremhsei k ekeinos alla k gia na mhn xathoun tosa xrhmata.

το ευχομαι και εγω να πανε ολα καλα αλλα κατι θα ηξερε για να επενδυσει εκει καλη μου.. Να εισαι διπλα του και ολα θα πανε καλα... μεγαλη ιστορια αυτες οι επενδυσεις αλλα χρειαζονται ..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Apo thn arxh dipla tou eimai den to syzhtaw kan ayto alla pernaei o kairos k stenaxwriemai pou exei xasei k ton ypno tou kai thn diathesh tou kai ekei p eixe kopsei k to kapnisma twra kathe mera paketaki.Telospadwn,to afhnoume ayto,tha ton glykanw twra se ligo me thn kompostoula! xaxax
Emako kataferes na koimhtheis e? Bravo!!!!!emena exei peismwsei kai xtypietai,an k egw vrw eykairia sigoura tha pesw,tha kanw k to step pio meta k isws nanouristei
Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελπιζω ολα να πανε καλα Πηνελοπη μου..
καπως και ο δικος μου ετσι αγχωνεται με τις δικες του επενδυσεις κτλ αλλα ξερω οτι για να παρει καποιες αποφασεις σημαινει πιστευει σε αυτο.. ας ελπισουμε και οι συνθηκες να βοηθανε παντα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι μου, και μένα ο νοσοκομειακός γιατρός με ανέλαβε αργά, στον 6ο μήνα και είναι πολύ λιγομίλητος, αφού και δυο γνωστοί που ξεγέννησαν οι γυναίκες τους σε αυτόν μου είπαν το ίδιο, ότι δηλ. θα τον ρωτάω εγώ ότι θέλω γιατί είναι κάπως βαρύς, αλλά αστέρι στη δουλειά του..τη λέξη καισαρική σχεδόν την έχει ξεγραμμένη. Μέχρι τώρα τον έχω δει 5 ή 6 φορές και άντε να τον δω άλλες 2-3 τώρα που θα πηγαίνουμε κάθε εβδομάδα και στον τοκετό.Τον βλέπω όμως τις τελευταίες 2 φορές ότι ανοίγεται σιγά σιγά, γίνεται πιο ομιλητικός και χαλαρός, και μάλιστα τον έπιασα να μου χαμογελάει κιόλας!! στα λέω όλα αυτά γιατί καμιά φορά οι φαφλατάδες γιατροί δεν σημαίνει ότι είναι και οι καλύτεροι, αντιθέτως ένας κρύος και πιο απόμακρος γιατρός ας κάνει καλά τη δουλειά του κι ας νιώθεις ότι υστερεί στο επικοινωνιακό χάρισμα..προφανώς θα σας είπαν καλά λόγια για να τον επιλέξεις, οπότε εμπιστεύσου τον και πολύ απλά ό,τι θέλεις θα τον ρωτάς εσύ, δεν μπορεί να μην σου απαντήσει!


Πηνελόπη μου, κι ο δικός μου άντρας μέσα στο άγχος και στα νεύρα είναι. Κι μάλιστα το παραδέχεται και ο ίδιος, δεν μπορεί να κάνεις αλλιώς λέει, για άλλο λόγο βέβαια, αυτόν της ανεργίας. Αλλά πάνω κάτω δεν διαφέρει..Οι άντρες που έχουν το βάρος της ευθύνης του σπιτιού (άσχετα που πολλές φορές στην πράξη το σπίτι το συντηρεί μια γυναίκα και μόνο με τη δουλειά της) όταν νιώσουν ότι ρισκάρουν ή ότι δεν νιώθουν άνετα επαγγελματικά ^#$^%^&#@ η ψυχολογία τους..πόσο μάλλον τώρα που περιμένετε και τον μπέμπη..εσύ θα είσαι εκεί διακριτικά να τον στηρίζεις και μέσα σ' όλες τις όποιες δυσκολίες της εγκυμοσύνης σου, θα δίνεις κουράγιο και τον Μπάμπη σου..μην εγκαταλείπεις γιατί αυτοί δεν αντέχουν και στα πολλά ζόρια, καταρρέουν!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Σεπ 12, 2012 5:50 am, 1 φορά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμη ευχαριστωωω .. εχω σιστερ φωτογραφο και ήμασταν σε μια βαπτιση και φωτογράφισε και μενα ξωφαλτσα! χεχε

Πηνελοπη μου αστα και ο δικος μου με τη δουλεια πολυ αγχος... να τον στηρίζεις οσο μπορεις και να σκεφτεσαι ότι όλα θα πανε καλα!! Προσεχε μωρε με το στεπ!!! λύσσαξες!!

Παω μια βολτα.. ελπιζω να σας βρω το βραδακι πάλι!
 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Εμη ευχαριστωωω .. εχω σιστερ φωτογραφο και ήμασταν σε μια βαπτιση και φωτογράφισε και μενα ξωφαλτσα! χεχε

Παω μια βολτα.. ελπιζω να σας βρω το βραδακι πάλι!
 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 417472

Η Χαρά μας είναι η Ροζαλίντα κι εσύ η Κιτρινούλα μας! τέλεια φώτο Μαριανθάκο μου! καλή βολτίτσα,ξεκίνησες κι εσύ περπάτημα φουλ;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tινη μου δεν ηξερα οτι και ο δικος σου γιατρος ειναι ετσι. καταλαβες κατι; ειναι πολυ παρομοιες οι ιστοριες μας με τους γιατρους Very Happy
εχεις δικαιο φαφλατας δε σημαινει απαραιτητα και καλος στη δουλεια του , απλα θα ηθελα να με κανει να νιωθω ανετα την ωρα του τοκετου γιατι ειμαι και αρκετα αγχωμενη με αυτο το θεμα.. τεσπα σημασια εχει οτι εκεινη την ωρα δε θα μας απασχολει αν ο γιατρος μιλαει η αν λεει ανεκδοτα! αλλα να βγει με υγιεια το μωρακι μας!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Tινη μου δεν ηξερα οτι και ο δικος σου γιατρος ειναι ετσι. καταλαβες κατι; ειναι πολυ παρομοιες οι ιστοριες μας με τους γιατρους Very Happy
εχεις δικαιο φαφλατας δε σημαινει απαραιτητα και καλος στη δουλεια του , απλα θα ηθελα να με κανει να νιωθω ανετα την ωρα του τοκετου γιατι ειμαι και αρκετα αγχωμενη με αυτο το θεμα.. τεσπα σημασια εχει οτι εκεινη την ωρα δε θα μας απασχολει αν ο γιατρος μιλαει η αν λεει ανεκδοτα! αλλα να βγει με υγιεια το μωρακι μας!!


Kούκλα μου, ο ρόλος του γιατρού είναι αρκετά περιορισμένος μπροστά στη βοήθεια και σε αυτά που κάνουν οι μαίες..σίγουρα πρέπει να υπάρχει ένας κώδικας επικοινωνίας και με τους γιατρούς μας αλλά σκέψου πόσα κερδίζεις στο νοσοκομείο από πολλές απόψεις (ασφάλειας αλλά και οικονομικούς) κι ας είναι το τίμημα ένας λιγομίλητος γιατρός.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vre Marianthi h foto nomiza pws deneinai dikh sou..einai teleia!!!!
Koritsia oti k na leme einai shmantiko o giatros na einai giatros,oute filoi tha ginoume oute koumparoi..k ap thn allh den einai wraio na einai strimenos k na fovasai na ton rwthseis.Otan to prwtomathame me phge o Mpamphs ston giatro ths nyfhs tou,h opoia exei kanei 2 paidia m ayton..einai filoi gnwrizontai klp..re koritsia o anthrwpos elege exw varethei ,perimenw na vgw sthn syntaksh na xarw ton gio mou,exw polla pragmata na kanw,na taksidepsw,na asxolhthw me thn kithara mou,me kourasan oi gynaikes kai oi gennes k alla tetoia wraia..e lew t Mpamph lypamai alla den ton thelw,o antrwpos varietai,tha thelei na teleiwnoume,oxi m leei einai gamatos..e den phga s ayton,ti na kanoume prepei na mas empneei k empistosynh.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Tινη μου δεν ηξερα οτι και ο δικος σου γιατρος ειναι ετσι. καταλαβες κατι; ειναι πολυ παρομοιες οι ιστοριες μας με τους γιατρους Very Happy
εχεις δικαιο φαφλατας δε σημαινει απαραιτητα και καλος στη δουλεια του , απλα θα ηθελα να με κανει να νιωθω ανετα την ωρα του τοκετου γιατι ειμαι και αρκετα αγχωμενη με αυτο το θεμα.. τεσπα σημασια εχει οτι εκεινη την ωρα δε θα μας απασχολει αν ο γιατρος μιλαει η αν λεει ανεκδοτα! αλλα να βγει με υγιεια το μωρακι μας!!


Kούκλα μου, ο ρόλος του γιατρού είναι αρκετά περιορισμένος μπροστά στη βοήθεια και σε αυτά που κάνουν οι μαίες..σίγουρα πρέπει να υπάρχει ένας κώδικας επικοινωνίας και με τους γιατρούς μας αλλά σκέψου πόσα κερδίζεις στο νοσοκομείο από πολλές απόψεις (ασφάλειας αλλά και οικονομικούς) κι ας είναι το τίμημα ένας λιγομίλητος γιατρός.

ναι ακριβως.. νομιζω μια χαρα θα μας πανε ολα στην τελικη και δε θα θυμομαστε καν λεπτομερειες και αχρειαστα γεγονοτα!
νασαι καλα Τινη μου, με εκανες να νιωσω καλυτερα η μαλλον πιο ''σιγουρη''.....  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 34 893968

Παω να ξαπλωσω κανενα μισαωρο γιατι αρχισα και χανω τη ροη των σκεψεων μου απο την αυπνια και δε μπορω να κανω ταιπ χιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις