Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
543 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 543 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το παλιολεξικο!!! Γκρρρρ... Έτρεξε η μασκαρα ήθελα να πω.. Χαχαχαελπιζω να καταλάβατε!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα μου εστειλε μνμ η γιωτα.θα με παρει σε λιγο για λεπτομερειες γιατι περνανε γιατροι τωρα.ποια θα ειναι η επομενη;μ;για να δουμε σε ποια θα πεσει ο κληρος!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΣΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ,ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ,ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΟΥΤΩΣ Η ΆΛΛΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΠΤ!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΠΑΝΤΑ!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ!!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 215994

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μμμ αισθανομαι λίγο πονόλαιμο... ελπίζω να μην την αρπαξα...

Γεια σου Κουτσουνάκι! θυμισε μου το όνομα σου!

Αννουλα όλα καλα?

Τελικά ειναι και ο δικος μου γιατρός στο Παρίσι σιγουρα.. 3 μερες τωρα λειπει... κατι ήθελα να τον ρωτήσω... μα τι ωραια που περναν αυτοι στα Παρισια και εμεις εδω βράζουμε στο ζουμί μας!!!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποια θα φτιαξει τη λίστα με το νέο μωρό?

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθη η φωτο σου ειναι τελεια!βγαλμενη απο περιοδικο.οποια κοπελα κανει τη λιστα να βγαλει τις κοπελες που γεννησανε απο την αναμονη.δηλαδη απο τη κατω λιστα.η ναταλια που ειναι βρε κοριτσια;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι δεν υπαρχεις λεμεεεε αχαχαχαχ με πεθανες αχαχαχαχαχ

Τινακο τι ειπες τωρα κ εσυ??κιμαδοπιτα????μαμα Θεσσαλονικια αρα θα ειναι τελεια κ εμενα η δικια μου την κανει θεικη!!κ φυσικα το πιπερακι τσιμπιμενο!!

Αννουλα χαχαχαχ καλο 'με βολευει 23/09"

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ !! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!! Είδες ο παίδαρος 3450γρ., δεν ήταν τόοοοσο μεγάλος τελικά που αγχωνόσουν πόσο θα φτάσει!! κορίτσια κάθε γέννα τη χαίρομαι λες και την έζησα λίγο και εγώ, τόσο πολύ δέθηκα μαζί σας!(

Τινη μου ετσι νιωθω κ εγω ακριβως! Ευτυχως εχουμε πολλες γεννες ακομα μπροστα μας!!!!!!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κοριτσακια για τα καλα σας λόγια!!!

πωπω τι πετρωματα ειναι αυτα σήμερα... αμαν! αντε να φτασει η Δευτερα να παω γιατρό γιατι εχω χεστει... μαλλον θελω λίγη ξάπλα!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε Σοφακι μου κ εγω ανυσηχω για το Ναταλακι κ η Χριστινα ειπε οτι την επαιρνε κ δεν το σηκωνε,ελπιζω ολα να ειναι καλα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα εχεις μιλησει με τη ναταλια;τωρα μου εστειλε μνμ η αθηνουλα.αυριο θα βγουνε γιατι ο μικρουλης εκανε ικτερο!! Τωρα σειρα εχει να βγει κοριτσακι!χιχι!εμενα ο γαμπρος μου γεννηθηκε σημερα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικακι οντως η περιγραφη σου για το φαγητο δεν παιζεται.. θεα!!

Αννα κ με τα μαρμαρα γελασα πολυ, καταλαβα οταν το διαβασες τι επαθες... το παθαινω κ εγω συνεχεια κ παντα μου φαινονται πολυ αστεια αυτα τα μηνυματα!!!

Μαριανθη στο πα και πριν οτι ειναι φοβερη η φωτο.. αλλα ειναι οπως λεει η Σοφια για περιοδικο...  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 50580 στην αδερφη!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giotaki na sou zhsei o mpemphs!!!!Ta alla tha sta pw molis mpeis!Na anarwseis grhgora k na gyrisete spitaki sas eytyxismenoi!! flower

 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 536304 ayto mou kanei olh meraaaa..den koimhthika katholou telika,den ekana step.tpt shkwthika kai zhtousa mpougatsa k telika ekana mia soupitsa laxanikwn..oti na nai!!!

Emh eiani pempth ayrio...einai lew PEMPTH ayrio..akous????????????exxexe

Vikako fae twra giati meta tha sou ta faei ola o mikros sou!

Sofaki na matheis ta pada k na mas peis!!!!!!!!

Anna,Marianthi,Stellitsa,Foteinoula kai Koutsounaki(pali skexasa to onoma sou) ta filia mouuuuu

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="marianthi_m"]μμμ αισθανομαι λίγο πονόλαιμο... ελπίζω να μην την αρπαξα...

Γεια σου Κουτσουνάκι! θυμισε μου το όνομα σου!

Αννουλα όλα καλα?

Τελικά ειναι και ο δικος μου γιατρός στο Παρίσι σιγουρα.. 3 μερες τωρα λειπει... κατι ήθελα να τον ρωτήσω... μα τι ωραια που περναν αυτοι στα Παρισια και εμεις εδω βράζουμε στο ζουμί μας!!![/quo

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΣΩ!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παλι καλα βρε κοριτσια που πεφτουν και μερικες ατακες τυπου βικης και αννας και γεννες και ξεχναμε λιγο τον πονο μας εδω περα!δεν ξερω τι την εχει πιασει σημερα την μπεμπα μου,αλλα μαλλον προπονειται στο μπαλετο...δεν εξηγουνται αλλιως αυτα τα τεντωματα που κανει σε διαφορετικη θεση καθε φορα...μηπως νομιζει οτι η κοιλια μου ειναι απο καουτσουκ και αντεχει στο ξεχιλωμα που της κανει???δεν νομιζω τακη

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΣΩ!
γεια σου ελευθερια μου.δεν εχουμε συστηθει ειμαι η φωτεινη και εχω πητ 29/9 και περιμενω κοριτσακι

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερια μην το αλλαξεις στο προφιλ, απλα βαλε το ονομα σου να φαινεται στην υπογραφη σου.. πηγαινε στο προφιλ εκει που λεει υπογραφη κ γραψτο να φαινεται συνεχεια!!!

Πηνελοπη το ξερω  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316 κ μαλλον το ξερει κ ο μπεμπης γιατι εχω κανει αρκετες συσπασεις τωρα το απογευμα!!!!!!!!!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
foteini35 έγραψε:παλι καλα βρε κοριτσια που πεφτουν και μερικες ατακες τυπου βικης και αννας και γεννες και ξεχναμε λιγο τον πονο μας εδω περα!δεν ξερω τι την εχει πιασει σημερα την μπεμπα μου,αλλα μαλλον προπονειται στο μπαλετο...δεν εξηγουνται αλλιως αυτα τα τεντωματα που κανει σε διαφορετικη θεση καθε φορα...μηπως νομιζει οτι η κοιλια μου ειναι απο καουτσουκ και αντεχει στο ξεχιλωμα που της κανει???δεν νομιζω τακη


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ,ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΠΗΤ 28/10,ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ!
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΟΛΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΚΡΑ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΛΣΟΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleytheria den exw dokimasei n allaksw to onoma alla sigoura mporeis na pas sto profil sou kai ekei pou leei ypografh na grapseis to onoma sou h na valeis kapoio tickeraki h oti allo theleis.

Foteinh..exoun lysaksei ola ta mwra tis teleytaies meres..ti na pw..xairontai pou mpainoun ston mhna tous mallon!!

Xara mouuu an den to exeis dei http://forum.eimaimama.gr/t14245-topic#507965 dinei poly wraia sites,skeftomai na parageilw kati xristougenniatika pou eida,oxi akoma omws.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΣΩ!


Γεια σου Ελευθερια μου,μπορεις απλα να το γραψεις κατω κ να βαλεις ενα τικερακι οπως τα δικα μας!πατας επανω σε ενα δικο μας τικερακι κ διαλεγεις το δικο σου!βαζεις την πητ σου κ ειναι ετοιμο το κανεις copy-paste

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον σημερα ολα τα μωρακια μας εχουν ορεξη!!!!!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emilou έγραψε:Ελευθερια μην το αλλαξεις στο προφιλ, απλα βαλε το ονομα σου να φαινεται στην υπογραφη σου.. πηγαινε στο προφιλ εκει που λεει υπογραφη κ γραψτο να φαινεται συνεχεια!!!

Πηνελοπη το ξερω  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 36 654316 κ μαλλον το ξερει κ ο μπεμπης γιατι εχω κανει αρκετες συσπασεις τωρα το απογευμα!!!!!!!!!!!!!


ΕΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ!!!ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΑΤΑ!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου τωρα το ειδα πωπωωω κ εχω μια τρελα με ολα αυτα τα εργαλεια για ζαχαροπλαστικη!! Wink να δω τι θα πρωτο παραγγηλω

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai eides posa polla??Oute iskera pws yparxoun!!Gia mafins kai gia Xristougenna skeftomai na parageilw,an ta vrw xrono na kanw kati fetos me to nini!Perysi eixa kanei kourampiedes elafakia!!!

Emh poly xairomai gia tis syspaseis sou..eyxomai ayrio poly dynates!!

Egw den mporw na gennhsw 1-2/10 kai stis 28 na pame oikogeneiaka sthn prwth mas parelash???Asxeto fysika alla kati tetoia skeftomai!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις