Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
γεωργία02/07/10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσάκια μου, που είσθε όλες σήμερα? Εμείς είμαστε κομμάτια, μέχρι να καταλάβει ότι δεν περνάμε πάνω από το τραμπολίνο αλλά μόνο από τα πλάγια, γιατι του έρχεται καπάκι, επίσης είναι ελαφρυ και έρχεται έυκολα τούμπα! Δεν γίνεται τουλάχιστον στην αρχή χωρίς επιτήρηση, αλλά με τον άνρτα μου το κατακάχηκαν, 9.30 με το ζόρι τον πήγα για ύπνο, και να έχω και τον άλλον να μου λέει άστο λίγο ακόμα το παιδί, ζηλεύεις επειδη περνάμε ωραία... Twisted Evil Twisted Evil Μέχρι να τον λούσω γιατι έγινε παπί, και να τον αλλάξω πήγε 10.30! Twisted Evil Twisted Evil Ασε που το βράδυ εβηχε στον ύπνο του!! Απο σήμερα τέρμα θα μπούνε όρια και ειδικά στον άντρα μου, που ξεσάλωσε, δεν μπαίνει μέσα, αλλά σήκωνε τον μικρό και τον πέταγε μέσα!!χτες από την μία έβηχε ο Γαβριηλ από την ενδοεπικοινωνία από την άλλη βόγκαγε ο άντρας μου για την μέση του... Καλά να πάθεις του έλεγα!!! Τελικά ο μικρός ανέβαινε στον καναπέ και πηδούσε από το μπράτσο του στο τραμπολίνο...
Ζούμε μεγάλες στιγμές λέμε...!!!
Βιβή Respect Respect Respect

άσε που δεν σηκωνόταν το πρωι, πλακωθήκαμε μέχρι να φύγουμε από το σπίτι!! Τού πάτησα και μια φωνή ακόμα τύψεις έχω, βέβαια μετα του ζήτησα συγνωμη και με πήρε ρε κορίτσια μια αγκαλιά!!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413641855349813&set=a.383717055008960.81103.100001120069854&type=1&theater¬if_t=photo_comment

καλημερα κοριτσακι μου ελα ρε συ περασατε τελεια δηλαδη ε;αυτο τι ειναι ρε παιδια;κανει τουμπες εκει μεσα δηλαδη;ή απλα μπαινουν μεσα και χοροπηδανε;

κανουν τα παντα ολα εκει μεσα και μαλιστα καθοντε και παιζουν μετα μονοι τους ...καποια στιγμη Very Happy Very Happy Very Happy ειναι πολυ αφασια η κατασταση ...ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αλικακι μου τι καιρο εχετε?θα πατε για μπανακι?

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
γεωργία02/07/10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσάκια μου, που είσθε όλες σήμερα? Εμείς είμαστε κομμάτια, μέχρι να καταλάβει ότι δεν περνάμε πάνω από το τραμπολίνο αλλά μόνο από τα πλάγια, γιατι του έρχεται καπάκι, επίσης είναι ελαφρυ και έρχεται έυκολα τούμπα! Δεν γίνεται τουλάχιστον στην αρχή χωρίς επιτήρηση, αλλά με τον άνρτα μου το κατακάχηκαν, 9.30 με το ζόρι τον πήγα για ύπνο, και να έχω και τον άλλον να μου λέει άστο λίγο ακόμα το παιδί, ζηλεύεις επειδη περνάμε ωραία... Twisted Evil Twisted Evil Μέχρι να τον λούσω γιατι έγινε παπί, και να τον αλλάξω πήγε 10.30! Twisted Evil Twisted Evil Ασε που το βράδυ εβηχε στον ύπνο του!! Απο σήμερα τέρμα θα μπούνε όρια και ειδικά στον άντρα μου, που ξεσάλωσε, δεν μπαίνει μέσα, αλλά σήκωνε τον μικρό και τον πέταγε μέσα!!χτες από την μία έβηχε ο Γαβριηλ από την ενδοεπικοινωνία από την άλλη βόγκαγε ο άντρας μου για την μέση του... Καλά να πάθεις του έλεγα!!! Τελικά ο μικρός ανέβαινε στον καναπέ και πηδούσε από το μπράτσο του στο τραμπολίνο...
Ζούμε μεγάλες στιγμές λέμε...!!!
Βιβή Respect Respect Respect

άσε που δεν σηκωνόταν το πρωι, πλακωθήκαμε μέχρι να φύγουμε από το σπίτι!! Τού πάτησα και μια φωνή ακόμα τύψεις έχω, βέβαια μετα του ζήτησα συγνωμη και με πήρε ρε κορίτσια μια αγκαλιά!!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413641855349813&set=a.383717055008960.81103.100001120069854&type=1&theater¬if_t=photo_comment

καλημερα κοριτσακι μου ελα ρε συ περασατε τελεια δηλαδη ε;αυτο τι ειναι ρε παιδια;κανει τουμπες εκει μεσα δηλαδη;ή απλα μπαινουν μεσα και χοροπηδανε;

κανουν τα παντα ολα εκει μεσα και μαλιστα καθοντε και παιζουν μετα μονοι τους ...καποια στιγμη Very Happy Very Happy Very Happy ειναι πολυ αφασια η κατασταση ...ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αλικακι μου τι καιρο εχετε?θα πατε για μπανακι?

δεν παιζει να καθησει αυτη εκει μεσα ουτε σε παρκο εκατσε ποτε ως μωρο.αν χωρανε δυο ατομα μεσα τοτε ναι παιζει να καθησει

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Σήμερα θα κάτσω σπιτάκι να ξεκουραστώ γιατί χτες είχα κάτι μικροπονάκια περιόδου (που ευτυχώς δεν ήταν τίποτε όμως) και μόνο το απόγευμα θα βγούμε για κάποιες δουλίτσες που πρέπει να γίνουν.

Χτες το ντόπλερ πήγε πολύ καλά, 1900γρ βάρος η μικρή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 215994 και έχει πάρει τέλεια θέση από τώρα (αρκεί να μη μας τα χαλάσει αργότερα!). Κι εγώ τις τελευταίες 10 μέρες δεν έχω βάλει γραμμάριο, χιχιχι!

Αλικάκι μου την επαναληπτική εκεί θα πάμε να την κάνουμε και πάλι. Γιατί ο γιατρός που της πήρε το αίμα ήταν απλά τέλειος. Έχω κάνει άπειρες φορές εξετάσεις χωρίς πρόβλημα εκεί, απλώς φαντάζομαι ότι μία στο τόσο μπορεί να βγει κάτι στραβό, παντού συμβαίνει άλλωστε... Τώρα, αν ήταν παθολογικό δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...

Γεωργία μου το είδα το νέο σας τραμπολίνο, τέλειο!!! Αν και όντως φαίνεται τεράστιο, χιχιχι! Άντε να τους μαζέψεις τώρα τους άντρες σου!!!!!

Ρία μου σε αυτή την ηλικία όλα τα παιδάκια είναι ζωηρά, υπομονή! Όσο για τη δουλίτσα είναι όντως δύσκολα τα πράγματα...

Τιτικάκι μου πώς είσαι σήμερα; Γιορτάσατε χτες τη μικρή σας;

Βιβήκο μου τι κάνει ο τρελοζουζούνος σου; Ξεσαλώνει;

Σωτηρία μου που είσαι καλέεεεεεε;;;

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβήκα μου,καλοκαίρι έχουμε!!!!Αλλά μπανάκι δεν θα πάμε σήμερα,για να μην ζηλεύεις,χιχιιχι!!!!!



Αλικάκι μου,όλα καλά με το μπεμπάκι,ε???Μπράβο σας!!!!!Ναι,μωρέ είναι ευαίσθητα τα αποτελέσματα όπου και να πας..


Τιτικάκι μου,γιορτούλα κάνατε χθες????

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να τες μου εμφανίστηκαν!!!!
Ναι βιβή μου 29,90 το πήρα, με το που πήγα να τον πάρω από τον παιδικό περάσαμε από τα jumbo και το είχε!!

Καλά σε κάποια φάση το φύρισε ο αντρας μου ανάποδα και το έκανε σπιτάκι!!!

Τιτίκα δεν ξέρω αν φαίνεται από την φωτο αλλά είναι τεράστιο!! Κανονικά δεν κάνει για κάτω από 3 ετών αν δεις απ'εξω η συσκευασία έχει μεγάλ παιδάκια, δεν έχει όριο στο βάρος που παίρνει, από ότι διάβασα, αλλά καλύτερα εσύ Τιτίκα στην κατάσταση σου να το αποφύγεις... Το να παίξει εκι μέσα μόνο του το παιδί θα αργήσει λίγο μέχρι να το χορτάσει, εμένα μόνο ξάπλωνε κάποιες στιγμές από εξάντληση αλλα μέχρι εκεί, αλλά αν δεν υπάρχει χώρος καλύτερα να το αποφύγετε, εμένα το σαλόνι είναι πραγματικά μεγάλο 27τμ, και έπιασε όλο σχεδόν το χώρο όταν παίζει... Τωρα το έβαλα στην μέση για να μην χτυπάει γυρω γυρω, όπως χοροπηδάει, αλλα μετα το πάει στην άκρη! Wink

Και αλήθεια που είναι η Σωτ... ελπίζω απλα να έχει δουλειές, και να μην έχουν καμία ιωσούλα με τον μικρό... αν δεν μπει και σήμερα, θα της στείλω sms να μάθουμε... Wink

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Σήμερα θα κάτσω σπιτάκι να ξεκουραστώ γιατί χτες είχα κάτι μικροπονάκια περιόδου (που ευτυχώς δεν ήταν τίποτε όμως) και μόνο το απόγευμα θα βγούμε για κάποιες δουλίτσες που πρέπει να γίνουν.

Χτες το ντόπλερ πήγε πολύ καλά, 1900γρ βάρος η μικρή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 215994 και έχει πάρει τέλεια θέση από τώρα (αρκεί να μη μας τα χαλάσει αργότερα!). Κι εγώ τις τελευταίες 10 μέρες δεν έχω βάλει γραμμάριο, χιχιχι!

Αλικάκι μου την επαναληπτική εκεί θα πάμε να την κάνουμε και πάλι. Γιατί ο γιατρός που της πήρε το αίμα ήταν απλά τέλειος. Έχω κάνει άπειρες φορές εξετάσεις χωρίς πρόβλημα εκεί, απλώς φαντάζομαι ότι μία στο τόσο μπορεί να βγει κάτι στραβό, παντού συμβαίνει άλλωστε... Τώρα, αν ήταν παθολογικό δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...

Γεωργία μου το είδα το νέο σας τραμπολίνο, τέλειο!!! Αν και όντως φαίνεται τεράστιο, χιχιχι! Άντε να τους μαζέψεις τώρα τους άντρες σου!!!!!

Ρία μου σε αυτή την ηλικία όλα τα παιδάκια είναι ζωηρά, υπομονή! Όσο για τη δουλίτσα είναι όντως δύσκολα τα πράγματα...

Τιτικάκι μου πώς είσαι σήμερα; Γιορτάσατε χτες τη μικρή σας;

Βιβήκο μου τι κάνει ο τρελοζουζούνος σου; Ξεσαλώνει;

Σωτηρία μου που είσαι καλέεεεεεε;;;

καλημερα κοριτσακι μου μπραβο για το μωρακι που πηγαν ολα καλα.να μην κουραζεσαι τωρα χαλαρα και οσο γινεται ξεκουραστα.το γιορτασαμε ναι και της εφερε η νονα της ενα φορεμα το οποιο φυσικα και εβαλε σημερα στο σχολειο και περπατουσε με αερα και κουνημα.ηταν η πρωτη ημερα που ανυπομονουσε να παει σχολειο.αντ εμου ελεγε παμε σηκω παμε παιδακια.λεω του αντρα μου παει αυτη εχει βρει γκομενο στανταρ.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Σήμερα θα κάτσω σπιτάκι να ξεκουραστώ γιατί χτες είχα κάτι μικροπονάκια περιόδου (που ευτυχώς δεν ήταν τίποτε όμως) και μόνο το απόγευμα θα βγούμε για κάποιες δουλίτσες που πρέπει να γίνουν.

Χτες το ντόπλερ πήγε πολύ καλά, 1900γρ βάρος η μικρή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 215994 και έχει πάρει τέλεια θέση από τώρα (αρκεί να μη μας τα χαλάσει αργότερα!). Κι εγώ τις τελευταίες 10 μέρες δεν έχω βάλει γραμμάριο, χιχιχι!

Αλικάκι μου την επαναληπτική εκεί θα πάμε να την κάνουμε και πάλι. Γιατί ο γιατρός που της πήρε το αίμα ήταν απλά τέλειος. Έχω κάνει άπειρες φορές εξετάσεις χωρίς πρόβλημα εκεί, απλώς φαντάζομαι ότι μία στο τόσο μπορεί να βγει κάτι στραβό, παντού συμβαίνει άλλωστε... Τώρα, αν ήταν παθολογικό δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...

Γεωργία μου το είδα το νέο σας τραμπολίνο, τέλειο!!! Αν και όντως φαίνεται τεράστιο, χιχιχι! Άντε να τους μαζέψεις τώρα τους άντρες σου!!!!!

Ρία μου σε αυτή την ηλικία όλα τα παιδάκια είναι ζωηρά, υπομονή! Όσο για τη δουλίτσα είναι όντως δύσκολα τα πράγματα...

Τιτικάκι μου πώς είσαι σήμερα; Γιορτάσατε χτες τη μικρή σας;

Βιβήκο μου τι κάνει ο τρελοζουζούνος σου; Ξεσαλώνει;

Σωτηρία μου που είσαι καλέεεεεεε;;;

καλημερα κοριτσακι μου μπραβο για το μωρακι που πηγαν ολα καλα.να μην κουραζεσαι τωρα χαλαρα και οσο γινεται ξεκουραστα.το γιορτασαμε ναι και της εφερε η νονα της ενα φορεμα το οποιο φυσικα και εβαλε σημερα στο σχολειο και περπατουσε με αερα και κουνημα.ηταν η πρωτη ημερα που ανυπομονουσε να παει σχολειο.αντ εμου ελεγε παμε σηκω παμε παιδακια.λεω του αντρα μου παει αυτη εχει βρει γκομενο στανταρ.

Χαχαχαχαχα! Τσαούσα η μικρή Μυρσίνη!!! Αν είναι έτσι να της βάζεις φορεματάκια για να πηγαίνει πιο εύκολα! Razz

Άσε, εγώ τι να πω που μου λέει η δασκάλα ότι όλο με το Νικόλα παίζει και όταν τη ρώτησα μια φορά τι έπαιξαν μου είπε ότι η Δανάη άνοιγε τα πόδια της και ο Νικόλας περνούσε από κάτω... Την άλλη φορά του έβαζε και του έβγαζε τις κάλτσες! Shocked

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Βιβήκα μου,καλοκαίρι έχουμε!!!!Αλλά μπανάκι δεν θα πάμε σήμερα,για να μην ζηλεύεις,χιχιιχι!!!!!



Αλικάκι μου,όλα καλά με το μπεμπάκι,ε???Μπράβο σας!!!!!Ναι,μωρέ είναι ευαίσθητα τα αποτελέσματα όπου και να πας..


Τιτικάκι μου,γιορτούλα κάνατε χθες????

Αλικάκι μου αν έχει καλό καιρό κι εδώ κάποια μέρα θα βουτήξω πάλι τη μάνα μου και θα πάμε κι εμείς για μπανάκι! Όταν έχει ήλιο είναι μια χαρά, γιατί το απόγευμα έχει λίγη ψυχρούλα...

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι ομορφιές μου!!!Καλημέραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Σήμερα θα κάτσω σπιτάκι να ξεκουραστώ γιατί χτες είχα κάτι μικροπονάκια περιόδου (που ευτυχώς δεν ήταν τίποτε όμως) και μόνο το απόγευμα θα βγούμε για κάποιες δουλίτσες που πρέπει να γίνουν.

Χτες το ντόπλερ πήγε πολύ καλά, 1900γρ βάρος η μικρή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 215994 και έχει πάρει τέλεια θέση από τώρα (αρκεί να μη μας τα χαλάσει αργότερα!). Κι εγώ τις τελευταίες 10 μέρες δεν έχω βάλει γραμμάριο, χιχιχι!

Αλικάκι μου την επαναληπτική εκεί θα πάμε να την κάνουμε και πάλι. Γιατί ο γιατρός που της πήρε το αίμα ήταν απλά τέλειος. Έχω κάνει άπειρες φορές εξετάσεις χωρίς πρόβλημα εκεί, απλώς φαντάζομαι ότι μία στο τόσο μπορεί να βγει κάτι στραβό, παντού συμβαίνει άλλωστε... Τώρα, αν ήταν παθολογικό δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...

Γεωργία μου το είδα το νέο σας τραμπολίνο, τέλειο!!! Αν και όντως φαίνεται τεράστιο, χιχιχι! Άντε να τους μαζέψεις τώρα τους άντρες σου!!!!!

Ρία μου σε αυτή την ηλικία όλα τα παιδάκια είναι ζωηρά, υπομονή! Όσο για τη δουλίτσα είναι όντως δύσκολα τα πράγματα...

Τιτικάκι μου πώς είσαι σήμερα; Γιορτάσατε χτες τη μικρή σας;

Βιβήκο μου τι κάνει ο τρελοζουζούνος σου; Ξεσαλώνει;

Σωτηρία μου που είσαι καλέεεεεεε;;;

καλημερα κοριτσακι μου μπραβο για το μωρακι που πηγαν ολα καλα.να μην κουραζεσαι τωρα χαλαρα και οσο γινεται ξεκουραστα.το γιορτασαμε ναι και της εφερε η νονα της ενα φορεμα το οποιο φυσικα και εβαλε σημερα στο σχολειο και περπατουσε με αερα και κουνημα.ηταν η πρωτη ημερα που ανυπομονουσε να παει σχολειο.αντ εμου ελεγε παμε σηκω παμε παιδακια.λεω του αντρα μου παει αυτη εχει βρει γκομενο στανταρ.

Χαχαχαχαχα! Τσαούσα η μικρή Μυρσίνη!!! Αν είναι έτσι να της βάζεις φορεματάκια για να πηγαίνει πιο εύκολα! Razz

Άσε, εγώ τι να πω που μου λέει η δασκάλα ότι όλο με το Νικόλα παίζει και όταν τη ρώτησα μια φορά τι έπαιξαν μου είπε ότι η Δανάη άνοιγε τα πόδια της και ο Νικόλας περνούσε από κάτω... Την άλλη φορά του έβαζε και του έβγαζε τις κάλτσες! Shocked


χαχαχαχαχαχαχαχα πωπω γκομενιαρες μας βγηκαν αυττες μου φαινεται

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργία02/07/10 έγραψε:Να τες μου εμφανίστηκαν!!!!
Ναι βιβή μου 29,90 το πήρα, με το που πήγα να τον πάρω από τον παιδικό περάσαμε από τα jumbo και το είχε!!

Καλά σε κάποια φάση το φύρισε ο αντρας μου ανάποδα και το έκανε σπιτάκι!!!

Τιτίκα δεν ξέρω αν φαίνεται από την φωτο αλλά είναι τεράστιο!! Κανονικά δεν κάνει για κάτω από 3 ετών αν δεις απ'εξω η συσκευασία έχει μεγάλ παιδάκια, δεν έχει όριο στο βάρος που παίρνει, από ότι διάβασα, αλλά καλύτερα εσύ Τιτίκα στην κατάσταση σου να το αποφύγεις... Το να παίξει εκι μέσα μόνο του το παιδί θα αργήσει λίγο μέχρι να το χορτάσει, εμένα μόνο ξάπλωνε κάποιες στιγμές από εξάντληση αλλα μέχρι εκεί, αλλά αν δεν υπάρχει χώρος καλύτερα να το αποφύγετε, εμένα το σαλόνι είναι πραγματικά μεγάλο 27τμ, και έπιασε όλο σχεδόν το χώρο όταν παίζει... Τωρα το έβαλα στην μέση για να μην χτυπάει γυρω γυρω, όπως χοροπηδάει, αλλα μετα το πάει στην άκρη! Wink

Και αλήθεια που είναι η Σωτ... ελπίζω απλα να έχει δουλειές, και να μην έχουν καμία ιωσούλα με τον μικρό... αν δεν μπει και σήμερα, θα της στείλω sms να μάθουμε... Wink

Ούτε κι εγώ με βλέπω να το παίρνω λόγω χώρου αλλά και συνθηκών!!! Αν και μου φαίνεται τέλειο και ζηλεύω εσάς που το έχετε!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σωτηρία μουυυυυυυ!!!!!!!

Χαχαχαχαχα, Τιτικάκι μου αλήθεια, πρέπει να τις προσέχουμε μου φαίνεται!!! Εγώ μέχρι στιγμής δεν της έχω φορέσει φορεματάκι στον παιδικό διότι στάνταρ θα αποκαλύψει ολόκληρο τον εσωτερικό της κόσμο, χαχαχα!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
γεωργία02/07/10 έγραψε:Να τες μου εμφανίστηκαν!!!!
Ναι βιβή μου 29,90 το πήρα, με το που πήγα να τον πάρω από τον παιδικό περάσαμε από τα jumbo και το είχε!!

Καλά σε κάποια φάση το φύρισε ο αντρας μου ανάποδα και το έκανε σπιτάκι!!!

Τιτίκα δεν ξέρω αν φαίνεται από την φωτο αλλά είναι τεράστιο!! Κανονικά δεν κάνει για κάτω από 3 ετών αν δεις απ'εξω η συσκευασία έχει μεγάλ παιδάκια, δεν έχει όριο στο βάρος που παίρνει, από ότι διάβασα, αλλά καλύτερα εσύ Τιτίκα στην κατάσταση σου να το αποφύγεις... Το να παίξει εκι μέσα μόνο του το παιδί θα αργήσει λίγο μέχρι να το χορτάσει, εμένα μόνο ξάπλωνε κάποιες στιγμές από εξάντληση αλλα μέχρι εκεί, αλλά αν δεν υπάρχει χώρος καλύτερα να το αποφύγετε, εμένα το σαλόνι είναι πραγματικά μεγάλο 27τμ, και έπιασε όλο σχεδόν το χώρο όταν παίζει... Τωρα το έβαλα στην μέση για να μην χτυπάει γυρω γυρω, όπως χοροπηδάει, αλλα μετα το πάει στην άκρη! Wink

Και αλήθεια που είναι η Σωτ... ελπίζω απλα να έχει δουλειές, και να μην έχουν καμία ιωσούλα με τον μικρό... αν δεν μπει και σήμερα, θα της στείλω sms να μάθουμε... Wink

Ούτε κι εγώ με βλέπω να το παίρνω λόγω χώρου αλλά και συνθηκών!!! Αν και μου φαίνεται τέλειο και ζηλεύω εσάς που το έχετε!!!

μωρε εγω χωρο εχω απλα δεν την βλεπω να καθεται καθολου μεσα και τελικα να παιζω παλι εγω οπως με καθε αλλο παιχνιδι που της εχω παρει

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα Σωτηρία μουυυυυυυ!!!!!!!

Χαχαχαχαχα, Τιτικάκι μου αλήθεια, πρέπει να τις προσέχουμε μου φαίνεται!!! Εγώ μέχρι στιγμής δεν της έχω φορέσει φορεματάκι στον παιδικό διότι στάνταρ θα αποκαλύψει ολόκληρο τον εσωτερικό της κόσμο, χαχαχα!

χαχαχαχαχαχα και εγω σημερα της εβαλα γιατι αλλιως αν δεν της το εβαζα θα μας ακουγε ολο το περιστερι απο τις φωνες της.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με αγχώσατε με τις εξετάσεις!!! Κι εγώ δεν του έχω κάνει εκτός απο τότε που μπήκαμε στο νοσοκομείο με βρογχιολίτιδα! Τώρα όμως πραγματικά αγχώθηκα μ' αυτά που διαβάζω γιατί εμείς έχουμε και κληρονομικότητα στη χοληστερίνη. Έχει ο άντρας μου και την κληρονόμησε απο τη μάνα του...... Shocked Shocked Shocked
Θα τον πάω κι εγώ το συντομότερο και ελπίζω το παιδάκι μου να πήρε απο τη μανούλα και να μην έχει θέμα!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Με αγχώσατε με τις εξετάσεις!!! Κι εγώ δεν του έχω κάνει εκτός απο τότε που μπήκαμε στο νοσοκομείο με βρογχιολίτιδα! Τώρα όμως πραγματικά αγχώθηκα μ' αυτά που διαβάζω γιατί εμείς έχουμε και κληρονομικότητα στη χοληστερίνη. Έχει ο άντρας μου και την κληρονόμησε απο τη μάνα του...... Shocked Shocked Shocked
Θα τον πάω κι εγώ το συντομότερο και ελπίζω το παιδάκι μου να πήρε απο τη μανούλα και να μην έχει θέμα!

μην αγχω ρε .να τον πας καποια στιγμη προληπτικα οκ

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλικάκι και Τιτίκα,χαχαχχαχα!!!!Μια χαρά τα βρίσκω τα κοριτσούδια σας!!!!

Σωτηρούλα μου,επιτέλους εμφανίστηκες!!Και μένα σαν την Γεωργία,το μυαλό μου πήγε στον γιόκα σου..

Αλικάκι μου,ναι να πάτε!!!Αλήθεια πού πηγαίνετε για μπανάκι????

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Αλικάκι και Τιτίκα,χαχαχχαχα!!!!Μια χαρά τα βρίσκω τα κοριτσούδια σας!!!!

Σωτηρούλα μου,επιτέλους εμφανίστηκες!!Και μένα σαν την Γεωργία,το μυαλό μου πήγε στον γιόκα σου..

Αλικάκι μου,ναι να πάτε!!!Αλήθεια πού πηγαίνετε για μπανάκι????

ναι μια χαρα και δυο τρομαρες.σε κανα 5αρι χρονια βλεπω τον αντρα μου να χτυπαει εγκεφαλικα με τη μυρσινη και τα γκομενικα της Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλικάκι και Τιτίκα,χαχαχχαχα!!!!Μια χαρά τα βρίσκω τα κοριτσούδια σας!!!!

Σωτηρούλα μου,επιτέλους εμφανίστηκες!!Και μένα σαν την Γεωργία,το μυαλό μου πήγε στον γιόκα σου..

Αλικάκι μου,ναι να πάτε!!!Αλήθεια πού πηγαίνετε για μπανάκι????

ναι μια χαρα και δυο τρομαρες.σε κανα 5αρι χρονια βλεπω τον αντρα μου να χτυπαει εγκεφαλικα με τη μυρσινη και τα γκομενικα της Very Happy



χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΕ γλωσοκοπανες; ποσα γραψατε>?/????


ηταν μια μαμα εδω που κανει λογοθεραπεια και γενικα μιλαγαμε και της ελεγα για τον Διονυση και μου ειπε οτι το παιδι ειναι θυμωμενο που δεν μας βλεπει πολυ και που λειπει ο πατερας του γιαυτο μιλαει μονο του στο τηλ και καλα με τον μπαμπα ,αλλα αν παρει τηλ ο μπαμπας γινετε μπουχος
και θα μου στειλει με μηνυμα ενα βιβλιο λεει που θα με βοηθησει πολυ .
επισης οτι ειναι παρα πολυ ζωηρος με αυτα που εξιστορησα και υπερκινητικος.

Για να δουμε τι ββλιο θα ειναι αυτο

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου κακώς αγχώνεσαι! Καταρχήν, ακόμα δεν το είδαμε, Γιάννη το βαφτίσαμε! Κατα δεύτερον, ακόμα και να βρείτε κάτι τέτοιο, ευτυχώς να λέμε αντιμετωπίζεται και το παιδί μπορεί να έχει μια χαρά φυσιολογική ζωή. Δες εμένα που αυτή τη στιγμή και με αυτά τα δεδομένα είμαι πιο ψύχραιμη! Απλά, καλό είναι να κάνετε κι εσείς εξετάσεις, εφόσον δεν έχετε κάνει καθόλου (όταν ήταν άρρωστο είπες κάνατε, αλλά φαντάζομαι θα ήταν μόνο για τις τιμές που είχαν σχέση με την ίωση, σωστά; ) ώστε αααααν λέμε τώρα βρείτε κάτι, να το δείτε από νωρίς.. Αυτά και μη μου αγχώνεσαι χωρίς λόγο!!!

Αλικάκι μου όταν πάμε εντός Αττικής πάμε μόνο στο Σούνιο... λίγο μακριά, αλλά εκεί είναι το πιο καθαρό σημείο (λόγω ρευμάτων)... Την Πέμπτη που μας πέρασε έκανα μια χαρά μπανάκι, ήμουν μέσα 40'!!! Τώρα, αν τα καταφέρουμε πάλι εγώ ψοφάω, άσε που θα μου κάνει καλό και στη μέση που πλέον πονάει...

Τιτικάκι αυτά λέω κι εγώ του Σταύρου για τη μικρή, αλλά προς το παρόν αυτός το παίζει χαλαρός. Μου λέει άσε το κορίτσι να βγει έξω άμα θέλει και με τα μίνι της (για αργότερα) αλλά νομίζω ότι αργότερα θα αλλάξει γνώμη... Razz

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις μιλησα με την δασκαλα της μυρσινης.το παιδι σημερα ειναι μες την τρελη χαρα τους ειπε για το φουστανι της το καινουριο παιζει τραγουδαει ειναι μες την τρελη χαρα.αρα για αλλη μια φορα θα πω αυτη εχει βρει γκομενοοοο. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:μολις μιλησα με την δασκαλα της μυρσινης.το παιδι σημερα ειναι μες την τρελη χαρα τους ειπε για το φουστανι της το καινουριο παιζει τραγουδαει ειναι μες την τρελη χαρα.αρα για αλλη μια φορα θα πω αυτη εχει βρει γκομενοοοο. Very Happy

αχαχαχχαχχαχ δωσεεεεεεεεεε μυρσινηηηηηηηηηη . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:ΩΡΕ γλωσοκοπανες; ποσα γραψατε>?/????


ηταν μια μαμα εδω που κανει λογοθεραπεια και γενικα μιλαγαμε και της ελεγα για τον Διονυση και μου ειπε οτι το παιδι ειναι θυμωμενο που δεν μας βλεπει πολυ και που λειπει ο πατερας του γιαυτο μιλαει μονο του στο τηλ και καλα με τον μπαμπα ,αλλα αν παρει τηλ ο μπαμπας γινετε μπουχος
και θα μου στειλει με μηνυμα ενα βιβλιο λεει που θα με βοηθησει πολυ .
επισης οτι ειναι παρα πολυ ζωηρος με αυτα που εξιστορησα και υπερκινητικος.

Για να δουμε τι ββλιο θα ειναι αυτο

Χαχα, πες της το ξέραμε ότι είναι ζωηρός!!!
Μωρέ πράγματι του λείπει ο μπαμπάκας, αλλά τα παιδάκια δεν κρατάνε κακία (ακόμα και αν κάνουν λίγα μούτρα στην αρχή), μόλις τον δει και πάλι όλα θα είναι όπως πριν!
Ναι, για πες μας για αυτό το βιβλίο...!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:μολις μιλησα με την δασκαλα της μυρσινης.το παιδι σημερα ειναι μες την τρελη χαρα τους ειπε για το φουστανι της το καινουριο παιζει τραγουδαει ειναι μες την τρελη χαρα.αρα για αλλη μια φορα θα πω αυτη εχει βρει γκομενοοοο. Very Happy

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 50580

Χαχαχα, εσύ ετοιμάσου για ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 20 99132

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις