Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

1Σημαντικό! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:18 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Όταν έμεινα έγκυος, δεν ήξερα πού μου πάνε τα τέσσερα, μιας και ήμουν η πρώτη της παρέας. Έτσι αναγκαστικά στράφικα στον μαγικό κόσμο του internet, τον οποίο -λόγω δουλειάς- κατείχα ούτως ή άλλως.

Έγινα μέλος σε δύο fora (forum, όπως θέλετε πείτε τα). Το ένα μου την έσπαγε, γιατί τσεκούρωνε τα πάντα με τρελή λογοκρισία (κλείδωνε θέματα, έσβηνε υπογραφές κτλ), στο άλλο πάλι έπεφτε κάθε τρεις και λίγο το ξεκατίνιασμα του αιώνα, ενώ τα ψεύτικα μέλη έδιναν και έπαιρναν με τον διαχειριστή να παραμένει αμέτοχος και να έχει αφήσει το forum σαν ξέφραγο αμπέλι.

Για το λόγο αυτό, ξύπνησα μια μέρα και είπα "Θα κάνω ένα φορουμάκι".

Το forum αυτό δεν το έκανα για να κερδίσω τίποτα παραπάνω από μια όμορφη online συντροφιά που θα μπορεί να μπαίνει η κάθε μανούλα απ' όποιο μέρος του πλανήτη και αν βρίσκεται να συζητάει τον πόνο της, τις χαρές της, τους προβληματισμούς της και να κάνει νέες φίλες.

Σας το ξεκαθαρίζω ότι δεν θα δεχτώ "ξεκατινιάσματα" και ακραίες καταστάσεις.

Είναι δεκτές οι γνώμες ΟΛΩΝ σας και θέλω πάρα πολύ να τις γράφετε, αλλά το να προσπαθεί κανείς με άκομψο τρόπο να επιβάλει το δικό του, θίγοντας τα άλλα μέλη, δεν θα το επιτρέψω.

Από την άλλη, θέλω να καταλάβετε όλες ότι το internet δημιουργεί εύκολα παρεξηγήσεις και ότι δεν χρειάζεται να παίρνετε τα πάντα υπερβολικά σοβαρά.

Όσο για τους ψεύτικους χρήστες, σας έχω ξαναπεί ότι αν πέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή σας, επικοινωνείτε άμεσα μαζί μου ή με τις υπεύθυνες του forum (είναι τα ονόματα με τα "παχιά" μπλε γράμματα)

Ελάτε να κάνουμε όλες μαζί το forum ΜΑΣ ένα πανέμορφο μαμαδοχωριό διαφορετικό απ' όλα τα άλλα!!

Σας φιλώ πολύ!

Ολίβια

http://www.eimaimama.gr

2Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:22 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μέχρι τώρα δεν είχαμε ποτέ προβλήματα στην παρεούλα μας και όλα ήταν υπέροχα... Μην το χαλάτε όλο αυτό γιατί πραγματικά είναι κρίμα..

3Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:38 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια συμφωνω με αυτα που λέτε και γω στα άλλα σαιτ γιαυτο κουράστηκα ευχομαι ολα να πανε τελεια στην προσπαθεια που κάνετε

4Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:53 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ολιβια εγω ημουν ασχετη και με το ιντερνετ.. μαζι περασαμε την εγγυμοσυνη και χαρη σε σενα μπηκα στο φορουμ ..γενικα ολα τα μαθαινα πρωτα απο το μπλογκ σου και μετα απο δω...δεν μπορουσα να φανταστω οτι υπαρχουν τοσο κακοπροαιρετα ατομα ψευτικοι χρηστες κλπ δεν την ξαναπαταω Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 667478
θα τα πουμε κι απο κοντα φιλακια σε ολες

5Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:57 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γι αυτούς τους λόγους που προαναφέρεις Ολιβιάκι παράτησα κάθε μαμαδοχώρο και...μεταφέρθηκα εδώ.

Ήμουν σίγουρη από το λίγο που είχαμε μιλήσει ότι δεν θα άφηνες κάθε κατίνα,κάθε αργόσχολη,κάθε πικρόχολη να χαλάσει αυτό που ζούμε μοιράζοντας η μία με την άλλη τις ανησυχίες και την αγάπη των παιδιών μας.

Συγχαρητήρια και πάλι,δεν θα σταματήσω να στο λέω.

6Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:01 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XA !enas apo tous logous pou metaferthika k gw edw itan to xemaliasma pou epefte ekei!
den thelw na sumbei to idio k edw!egina melos mono k mono epeidi gnwrizw poios einai o admin!!!uparkto proswpo pou den fobatai na emfianistei!
suxgaritiria olivia!!!!!k as min se gnwrizw apo konta niwthw les k se xerw kairo twra......

7Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:03 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ... ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ Shocked
ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΄΄ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ΄΄ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ! ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ! ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΣΟΥ Very Happy
ΠΑΡΕΑΚΙ ΘΕΛΟΥΜΕ Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994 ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙΑ ΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΕΝΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!! ΝΑ ΠΟΥΜΕ..(ΓΡΑΨΟΥΜΕ/...) ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 417472 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 417472

http://FRAOU8@YAHOO.GR

8Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:05 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δε πολυκαταλαβα να σας πω την αληθεια τι εγινε!δεν ειχα χρονο να παρακολουθησω συζητησεις χθες αλλα δε θελω και να το ψαξω σημερα!!!θελω μονο να το προσπερασουμε και να ειμαστε παλι οπως πριν,η μια για την αλλη με αγαπη,ενδιαφερον και διαθεση για πειραγμα και καλαμπουρι! Laughing
σας αγαπω τοοοοοοοοσο πολυ κι ας μη σας ξερω προσωπικα!νοιαζομαι τα παιδακια σας και σας ευχαριστω που μου στεκεστε στις στεναχωριες μου! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 417472 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 417472 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 417472

9Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:10 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ ήμουν μέλος σε ένα άλλο forum όμως είχαν παραμαζευτεί εκεί και μου την έσπαγε. αυτό που μου άρεσε σε αυτό εδώ το παρεάκι είναι ότι όλες βλέπουμε και λίγο πιο χαλαρά και με χιούμορ τα θέματα όσο σοβαρά κι αν είναι. Και όπως προείπα λίγη ευγένεια παραπάνω ποτέ δεν έβλαψε κανέναν.

10Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:11 am

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειναι πραγματι κριμα να χαλασει ενας τοσο υπεροχος χωρος λογω ξεκατινιασματος..ευχαριστουμε πολυ για την παρεα και την διαθεση που διχνετε να κρατηθει αυτος ο χωρος σε αυτο το επιπεδο!!!

11Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:15 am

Vasaki

Vasaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι το πρώτο -και τελευταίο- forum που συμμετέχω γενικά και αυτό γιατί παρακολουθώ την Ολίβια χρόνια τώρα -από το ραδιόφωνο- και είμαι fun της οτι κι αν κανει. Μου αρεσει αυτό το παρεακι και ελπιζω να παραμεινει ετσι...παρεακι !!!
Καλη συνεχεια σε ολες!!!

https://www.facebook.com/petvaso

12Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:19 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια εγώ είμαι άσχετη με το Internet να φανταστείτε ούτε καν στο σπίτι δεν έχω μόνο στο γραφείο. Πρώτη φορά είμαι μέλος σε παρόμοιο site για μαμάδες και μου άρεσε πολύ. Είδα οτι μπορώ να μιλω για τα πάντα με άτομα που έχουν τις δικές μου ανυσηχίες και προβλήματα. Να μοιράζομαι τα πάντα με φίλες.

Μπράβο Ολιβια μου συνέχισε έτσι και μην αφήσεις την κάθε μια από εμάς να σου χαλά το όνειρο σου για το site σου.........................

13Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:37 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το θέμα είναι πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...
εγώ μπήκα εδώ γιατί αντίθετα μας συνδέει το πιο σημαντικό πράγμα. η μητρότητα!
όλα τα άλλα.. έξω απ' την παράγκα!!!

προχωράμε λοιπόν ακάθεκτες! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994

http://lovinghorses.pblogs.gr/

14Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:40 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε:Το θέμα είναι πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...
εγώ μπήκα εδώ γιατί αντίθετα μας συνδέει το πιο σημαντικό πράγμα. η μητρότητα!
όλα τα άλλα.. έξω απ' την παράγκα!!!

προχωράμε λοιπόν ακάθεκτες! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994

Λατρεύω τις δημιουργίες σου και τον τρόπο που καυτηριάζεις τα πράγματα!!!χαχαχα,θα κάνω φορουμογκρουπάκι:Athi's Fans!!!!

Laughing Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 328109 cheers

15Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:44 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra_Elena έγραψε:
athi έγραψε:Το θέμα είναι πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...
εγώ μπήκα εδώ γιατί αντίθετα μας συνδέει το πιο σημαντικό πράγμα. η μητρότητα!
όλα τα άλλα.. έξω απ' την παράγκα!!!

προχωράμε λοιπόν ακάθεκτες! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994

Λατρεύω τις δημιουργίες σου και τον τρόπο που καυτηριάζεις τα πράγματα!!!χαχαχα,θα κάνω φορουμογκρουπάκι:Athi's Fans!!!!

Laughing Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 328109 cheers

σ' ευχαριστώ φιλενάδα!!!
τα αισθήματα αμοιβαία..
βρε κοίτα στα γεράματα που απέκτησα και φανς
απ' την μεγάλη μου χαρά χορεύω brake dance!
Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 536304

http://lovinghorses.pblogs.gr/

16Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:50 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με την ολιβια και θα ηθελα να σας πω και κατι ακομα, στη ζωη μας εχουμε καποιους καλους φιλους, με πολλους απο αυτους δεν εχουμε συζητησει ουτε τα μισα απο εδω μεσα, οπως πχ το θεμα της παρενθετης και αλλα θεματα που καινε, οταν λοιπον πιανουμε τετοια θεματα εδω και με ανθρωπους που απλα τους διαβαζουμε και δεν τους εχουμε μπροστα μας, ειναι πολυ φυσιολογικο να ''φουντοσουμε'' το οτι σε ενα θεμα μια κοπελα μπορει να σας φανει απαραδεκτη σε ενα αλλο μπορει να ειναι καλη, μην βιαζεστε να κρινεται κανεναν και να τσακωθειτε μαζι του, ειναι δυσκολο μερος ο γραφτος λογος γιατι εξερταται αυτα που θα γραψουμε απο πια οπτικη γωνια θα τα δει αυτος που τα διαβαζει, εχω κατσει και εχω διαβασει απαντηση και εχω δωσει δυο ερμηνειες, μια οτι κανει πλακα ο αλλος και μια οτι μπορει και να ειρωνευετε τα παντα ειναι και στη διαθεση την ωρα που εχουμε οταν διαβαζουμε, γιαυτο χαλαρωστε λιγο, και οσο για τους fake αυτοι σιγουρα δεν θα βρουν σπιτι εδω, τους μυριζομαστε απο μακρυα δοξα το θεο τα αλλα φοορουμ μας δωσαν ατελειωτη εμπειρια

17Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:51 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai egw koritsia apo ton dekembrio pou emeina eggyos epsaksa polla forum
empaina kai diabaza sto parents alla pote den ekana eggrafi!
to kalo me to diko sou foroum oliviaki einai oti otan mpika oles oi manoules itan kaloproairetes kai den pernouse parapanw apo 10 lepta gia na mou apanthsoun se oles tis xazes mou erothseis!!!
makari na meinei etsi kai na min xreiastei na malosei kanenas ksana gia tipota!!
(ps den exw katalabei kan pio itan to thema pou malosane kapoioi,alla kai den eimai ai periergh na mathw

18Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 3:25 am

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athi έγραψε:Το θέμα είναι πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...
εγώ μπήκα εδώ γιατί αντίθετα μας συνδέει το πιο σημαντικό πράγμα. η μητρότητα!
όλα τα άλλα.. έξω απ' την παράγκα!!!

προχωράμε λοιπόν ακάθεκτες! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ..ΟΠΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΑΝΤΗΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...... ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕΜΟΙΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΟΥΜΕ........ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ ΟΛΙΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΨΟΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΑΨΕΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ Shocked Διαβάστε το ΟΛΕΣ! 215994 ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

19Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 3:53 am

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά λίγο ξεκατίνιασμα δεν βλάπτει κιόλας Razz Razz Razz Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως έχει καμιά μαμά όρεξη για ξεκατίνιασμα με όλη την κούραση που τραβάμε!!!!

20Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:07 am

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ολίβια, επέτρεψέ μου μιας και ειμαι κατοχος κι εγω μαμαδοφορουμ εδω και δυο χρονια, να σου πω ότι επειδη ΣΕ ολα τα φορουμ καποια στιγμη θα μπουν καποιοι... πως να το πω ? περιεργοι... ο μόνος τρόπος για να κρατησεις το κλίμα οπως θες και αρμοζει σε μαμαδοφορουμ είναι ΔΥΣΤΥΧΩΣ να πετας αμεσως εξω οποιον δημιουργει προβληματα και να εισαι αμεση και αυστηρη...

παιδια συγγνωμη αν θα σας φανει καπως... κακο αυτο που λεω, αλλα δεν γινεται διαφορετικα... οι ανακατωστρες θα χωθουν καποια στιγμη και μονο ο αντμιν μπορει να δρασει ...

ευχομαι καλη συνεχεια... Very Happy

http://familyclubproducts.blogspot.com

21Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:14 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω δεν εχω να πω τπτ δυστιχως...
εχασα ολο μου το δικιο στα τελευταια ποστ..
κριμα..γτ περνουσαμε τοοοσο καλα...
αληθεια σας συμπαθησα παρα πολυ!
αλλα μαλλον πρεπει να την ¨κανω" με ελαφρα πηδηματακια..
σαν να εκανα το χειροτερο σπαμ του κο0σμου αισθανομαι επειδη υπερασπιστηκα τις αξιες μου και τα πιστευω μου...αδικο..
αντιο σας λοιπον, και φιλακια στα μπουμπουκοζουζουνια σας!!!!

χαρηκα αληθειααααααααααα που σας γνωρισα!! Sad Sad

22Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:16 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
peppy-mama έγραψε:εγω δεν εχω να πω τπτ δυστιχως...
εχασα ολο μου το δικιο στα τελευταια ποστ..
κριμα..γτ περνουσαμε τοοοσο καλα...
αληθεια σας συμπαθησα παρα πολυ!
αλλα μαλλον πρεπει να την ¨κανω" με ελαφρα πηδηματακια..
σαν να εκανα το χειροτερο σπαμ του κο0σμου αισθανομαι επειδη υπερασπιστηκα τις αξιες μου και τα πιστευω μου...αδικο..
αντιο σας λοιπον, και φιλακια στα μπουμπουκοζουζουνια σας!!!!

χαρηκα αληθειααααααααααα που σας γνωρισα!! Sad Sad

Κάτσε εκεί που είσαι μην σε δείρω!

Πού το έχασες μωρέ το δίκιο σου; Σουτ! Μην πεις τίποτα! Κάτσε εδώ που είσαι, λέω!

http://www.eimaimama.gr

23Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:19 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πεπη μαζι θα σε δειρουμε με την ολιβ ακους, οτι εγινε εγινε, γυρναμε σελιδα, ολες καποια στιγμη θα παραφερθουμε ανθρωποι ειμαστε καλε, μην δω να φευγεις σε εφαγα

24Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:19 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω με την Μαριτσα. Ειναι κριμα να μαλωνουμε με ανθρωπους που δεν τους ξερουμε και δεν ξερουμε πραγματικα τι προβληματα μπορει να εχουν . Οντως οταν δεν εχεις μπροστα σου τον ανθρωπο με τον οποιο " μιλας " ειναι ευκολο να παρεξηγησεις αυτα που λεει.Η καθεμια εδω περα λεει την προσωπικη της αποψη και δεν σημαινει οτι οι υπολοιπες πρεπει να την υιοθετησουμε κιολας. Και εγω πολλες φορες εχω γραψει την ΑΠΟΨΗ μου και παντα τονιζω οτι αυτη ειναι η προσωπικη μου ΑΠΟΨΗ δεν απαιτω κανεις να την συμμεριστη και στο κατω κατω δεν ειμαι και ειδικος για να να τα ξερω ολα τελεια.

25Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:30 am

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:θα συμφωνησω με την Μαριτσα. Ειναι κριμα να μαλωνουμε με ανθρωπους που δεν τους ξερουμε και δεν ξερουμε πραγματικα τι προβληματα μπορει να εχουν . Οντως οταν δεν εχεις μπροστα σου τον ανθρωπο με τον οποιο " μιλας " ειναι ευκολο να παρεξηγησεις αυτα που λεει.Η καθεμια εδω περα λεει την προσωπικη της αποψη και δεν σημαινει οτι οι υπολοιπες πρεπει να την υιοθετησουμε κιολας. Και εγω πολλες φορες εχω γραψει την ΑΠΟΨΗ μου και παντα τονιζω οτι αυτη ειναι η προσωπικη μου ΑΠΟΨΗ δεν απαιτω κανεις να την συμμεριστη και στο κατω κατω δεν ειμαι και ειδικος για να να τα ξερω ολα τελεια.

+100000

http://familyclubproducts.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις