Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:27 pm

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:Καλό θα είναι πάντα μα πάντα να συζητάμε,όχι να κάνουμε επίθεση.

Και χωρίς να θέλω να θίξω καμία,γιατί όντως δεν έχω καμία κατα νου αυτήν την στιγμή που το λέω,επειδή δημιουργούνται τρομερές παρεξηγήσεις,καλό επίσης θα είναι να βουτάμε την γλώσσα στο κεφάλι μας πριν εκφέρουμε την οποιαδήποτε γνώμη.

Δε λέω να μην είμαστε ελεύθερες να εκφράσουμε την γνώμη μας...προς Θεού!

Απλά όταν εκείνη πληγώνει,να την ρίχνουμε με...το "γάντι".

Είναι πολλές κοπέλες γύρω μας που πονάνε επειδή δεν έχουν αυτό που εμείς θεωρούμε εντελώς δεδομένο.Ένα παιδί να γεμίζει τη ζωή τους,να τις κουράζει,να τους δημιουργεί μια ντάνα ασιδέρωτα.

Κι επειδή έχω κολλητή φίλη που το περνάει,κι είμαστε κάθε μέρα μαζί,ο πόνος αυτός είναι αλύτρωτος και ολότελα ψυχοφθόρος.
Δεν γνωριζω τι ακριβως εχει γινει αλλα να πω κ εγω οτι οντως ειναι πολυ ασχημο οταν εχεις καποιον δικο σου που να προσπαθει να κανει παιδια...η αδερφη μου ακομα παλευει,ελπιζουμε τωρα να τα καταφερει.....Ευχομαι σε ολες τις γυναικες που προσπαθουν να τα καταφερουν.....ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!! I love you

52Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:40 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίκυ ευχαριστώ πολύ!
Φαίνεται από το πονηρό της βλέμμα ότι είναι λιονταρίνα ε?

Εύχομαι κι εσύ όσο συντομότερα γίνεται, να ζήσεις (με τον οποιονδήποτε τρόπο) την ευλογία της μητρότητας!

anastasia λιονταρινοπληκτη κι εσύ!

Έτσι εξηγούνται όλα! Wink

53Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:43 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλε και εμενα η κορη μου λιονταρινα ειναι σωστα ρε ιφι ενα χρονο περιπου διαφορα εχουν τα μικρα μας ε; τωρα το θυμηθηκα

54Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:44 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι αγάπη..
20-08-2008 εμείς!

55Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:48 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρα κατι, 9/08/2009 εμενα

56Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 1:54 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λουλουδακι έγραψε:Δασκάλα είμαι Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109

δεν θ αλλαζα το επάγγελμα μου για τίποτα στον κόσμο!

Αποφασισα οτ θα γινω εκπαιδευτικός πριν καν μαθω αν μπορω να κανω παιδια ή όχι.

Αγαπάω όλα τα παιδακια του σχολείου και αυτά επίσης τρελαίνονται Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 ,

Χε χε αυτά!

APO POU EISAI VIKI???POU MENEIS??ATHINA?

57Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:05 pm

λουλουδακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Oxi, μένω σε επαρχιακη πολή. Έφυγα απο την Αθήνα πριν λίγα χρόνια!

Αποκέντρωση!!!
Μια χαρα, δεν το μετανιωνω, μονο καμια φορα που βαριεμαι. Razz Razz

58Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 2:20 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigeneia έγραψε:Ναι αγάπη..
20-08-2008 εμείς!

η δικια μου 6 /8 / 2006 / .... εχουμε να τραβηξουμε απο δαυτες .........

59Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 3:26 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρομαι που "ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα" ετσι κι εγω ειναι το μονο φορουμ που γραφτηκα και συμμετεχω!!!! σας αγαπαω ολες βρε κι ας μη σας ξερω!!!! φιλακια σε ολες! λουλουδακι-βικυ καλως ηρθες!!!

p.s Πεπυυυυυυυυυ μη φυγεις καλεεε εχουμε ακομη τοοοοοσα να πουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316

60Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 11:40 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:χαιρομαι που "ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα" ετσι κι εγω ειναι το μονο φορουμ που γραφτηκα και συμμετεχω!!!! σας αγαπαω ολες βρε κι ας μη σας ξερω!!!! φιλακια σε ολες! λουλουδακι-βικυ καλως ηρθες!!!

p.s Πεπυυυυυυυυυ μη φυγεις καλεεε εχουμε ακομη τοοοοοσα να πουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 328109 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 654316

a wraia!!e se poia eparxiakh polh kalh mou????einai wraia?prathalasia?mpanakia kanete?

61Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 16, 2010 11:41 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viku a wraia!!e se poia eparxiakh polh kalh mou????einai wraia?prathalasia?mpanakia kanete?

62Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Σαβ Ιουλ 17, 2010 12:28 am

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:Όταν έμεινα έγκυος, δεν ήξερα πού μου πάνε τα τέσσερα, μιας και ήμουν η πρώτη της παρέας. Έτσι αναγκαστικά στράφικα στον μαγικό κόσμο του internet, τον οποίο -λόγω δουλειάς- κατείχα ούτως ή άλλως.

Έγινα μέλος σε δύο fora (forum, όπως θέλετε πείτε τα). Το ένα μου την έσπαγε, γιατί τσεκούρωνε τα πάντα με τρελή λογοκρισία (κλείδωνε θέματα, έσβηνε υπογραφές κτλ), στο άλλο πάλι έπεφτε κάθε τρεις και λίγο το ξεκατίνιασμα του αιώνα, ενώ τα ψεύτικα μέλη έδιναν και έπαιρναν με τον διαχειριστή να παραμένει αμέτοχος και να έχει αφήσει το forum σαν ξέφραγο αμπέλι.

Για το λόγο αυτό, ξύπνησα μια μέρα και είπα "Θα κάνω ένα φορουμάκι".

Το forum αυτό δεν το έκανα για να κερδίσω τίποτα παραπάνω από μια όμορφη online συντροφιά που θα μπορεί να μπαίνει η κάθε μανούλα απ' όποιο μέρος του πλανήτη και αν βρίσκεται να συζητάει τον πόνο της, τις χαρές της, τους προβληματισμούς της και να κάνει νέες φίλες.

Σας το ξεκαθαρίζω ότι δεν θα δεχτώ "ξεκατινιάσματα" και ακραίες καταστάσεις.

Είναι δεκτές οι γνώμες ΟΛΩΝ σας και θέλω πάρα πολύ να τις γράφετε, αλλά το να προσπαθεί κανείς με άκομψο τρόπο να επιβάλει το δικό του, θίγοντας τα άλλα μέλη, δεν θα το επιτρέψω.

Από την άλλη, θέλω να καταλάβετε όλες ότι το internet δημιουργεί εύκολα παρεξηγήσεις και ότι δεν χρειάζεται να παίρνετε τα πάντα υπερβολικά σοβαρά.

Όσο για τους ψεύτικους χρήστες, σας έχω ξαναπεί ότι αν πέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή σας, επικοινωνείτε άμεσα μαζί μου ή με τις υπεύθυνες του forum (είναι τα ονόματα με τα "παχιά" μπλε γράμματα)

Ελάτε να κάνουμε όλες μαζί το forum ΜΑΣ ένα πανέμορφο μαμαδοχωριό διαφορετικό απ' όλα τα άλλα!!

Σας φιλώ πολύ!

Ολίβια

Respect Respect Respect

63Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Σαβ Ιουλ 17, 2010 1:11 am

CHRYSSA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
epidh den xerw ti akrivws exei ginei den tha anafertho se auto alla elpizw
oti kai na egine na teleiwse kai na mhn xana uparxei paromoio provlhma...
Olivia,suxaritiria to site einai kataplhxtiko!!! Very Happy

64Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Σαβ Ιουλ 17, 2010 3:26 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω να πω την αληθεια δεν γνωριζα για το φορουμ,με ενημερωσε μια κοπελα που τη γνωρισα, μεσω καποιου αλλου οπου ειμαστε μελη!εδω μαρεσει περισοτερο γιατι ειναι πιο....γαληνια!ειναι πραγματικα κουραστικο να διαβαζεις και να ψαχνεις καθε τρεις και λιγο για τυχον fake,και κακοβουλους,την στιγμη που εσυ καθεσε να ενημερωθεις να πεις τα δικα σου και γιατι οχι να δημιουργησεις νεες φιλες!!

65Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Σαβ Ιουλ 17, 2010 3:34 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου μια μικρη καλοκαιρινη μπορα ηταν, αλλα ειχαμε ομπρελα και δεν βραχηκαμε, εχουμε ολοκληρη αποθηκη απο ομπρελες χαχαχα, ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΕΛΙΔΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 893968 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 893968 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 893968

66Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Σαβ Ιουλ 17, 2010 7:25 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ FORUM ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ,ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣ.ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

67Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Ιουλ 20, 2010 1:13 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραια τωρα καταλαβα!!!!!!!!!βικυ καλωςηρθες στην παρεα μας Very Happy Very Happy

68Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τετ Ιουλ 21, 2010 3:07 am

ntintina

ntintina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΛΟΧΟΥ,ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ! ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!

69Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τετ Ιουλ 21, 2010 5:02 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το διαβασαααα!το πηρα αργα χαμπαρι! Very Happy

70Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τετ Ιουλ 21, 2010 6:54 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntintina έγραψε:ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΛΟΧΟΥ,ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ! ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!

Ζάντενα!!! Θα σου το φιλήσω...
21 Αυγούστου που λέτε να είστε?

71Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τετ Ιουλ 21, 2010 10:38 pm

ntintina

ntintina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλε απο τα Σερρας ειμαι οχι απο τη Ζαντε (Ζάκυνθο! Ζαντε-να ) χαχαχαχα

φιλεναδα αμα ξερεις κατι που δεν ξερω να με το πεις!!! γ εγω πιστευω ακομα Σαλονίκη θα είμαι!νέμα φως στο τουνελ...

72Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 1:55 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!Εγω θα μιλησω ειλικρινα...δεν διαβασα ολα τα μνμ παρα μονο της Ολιβιας και 6-7 αλλα...αυτο που θελω να πω ειναι το εξης σε αυτο το φορουμ καθως και στο αλλο υπαρχουν κοινοι χρηστες και 2 φορες εχω παρατηρησει να συμβαινει το εξης...οταν ενα θεμα εχει παρει φωτια σε ενα απο τα 2 το μεταφερουν κ στο αλλο να γινει κ εκει ξεκατινιασμα!!

Κοπελιες που κανετε αυτες τις χαζομαρες...ειλικρινα ασχοληθητε με κατι αλλο...ολο αυτο ειναι τοσο βαρετο λεμε!!

Φιλακια Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 587529 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 536304 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 536304 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 536304

73Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 3:56 am

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΛΟ!!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (ΜΑΜΑΜΕ ΔΕΣ) ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΒΕΒΕ ΤΟΥΣ. ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ!!! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΛΙΒΙΑ ΠΕΡΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΡΜΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΑΣΚΟΠΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΟ ΕΝΟΧΕΣ…Ο ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ FORUM ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΙ ΟΧΙ Η ΕΠΙΒΟΛΗ ΤΟΥΣ Ή Η ΑΣΚΗΣΗ ΚΡΙΤΙΚΗΣ…ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΙΔΙ…ΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣΦΑΤΟ;;;ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ Ή ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΗΣ Ή ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΕΙ;; ΕΠΙΣΗΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΝΟΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ FORUM ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΨΕΥΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ; ANYWAY…ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΟΥΝ… ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 3 215994

74Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 5:03 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntintina έγραψε:καλε απο τα Σερρας ειμαι οχι απο τη Ζαντε (Ζάκυνθο! Ζαντε-να ) χαχαχαχα

φιλεναδα αμα ξερεις κατι που δεν ξερω να με το πεις!!! γ εγω πιστευω ακομα Σαλονίκη θα είμαι!νέμα φως στο τουνελ...

Ποντιάρα τρελλιάρα!
Σαλόνικα θα είσαι για να έρθεις στο πάρτυ μας ντε!
Με μαγιώ! Razz

75Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:33 am

Chrisa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θελλω να επισημανω ενα θεμα ασφαλειας του φορουμ, θα ηθελα οσα κοριτισια εχουν την δικαιοδοσια να το λαβουν υποψη τους.
Παρατηρω κατα κοροςν ανεβασμα φωτογραφιων απο τα παιδια σας...
Βρε κοριτσια το δεξι κλικ δεν ειναι κλειδομενο...οποτε ποιος μου εγγυατε εμενα οτι δεν θα μπει καποιος και θα κλεψει τις φωτογραφιες σας..με ενα απλο δεξι κλικ καποιος μπορει να αποθηκευσει την φωτογραφια τη δικη σας η του παιδιου σας και δεν ξερω και εγω που μπορειτε μετα να τις βρειτε
Επειδη εχω δουλεψει σε εταιρια που εφτιαχνε σελλιδες στο ιντερνετ ξερω οτι αυτο γινετε...ο προγραμματιστης που εφτιαχνε σελλιδες για διαφορους διμηουργους "κλειδωνε" την δυνατοτητα δεξιου κλικ...
Φυσικα αυτο δεν θα μας σωσει απο καποιον επαγγελματια δεινο χακερ..αλλα τουλαχιστον απο καποιος ανεγκεφαλους "ερασιτεχνες" απατεωνες.

Θα ηθελα να το δουν αυτο οι διαχειρηστες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις