Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:41 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου το εχω πει οτι μπορει ο καθενας να γραψει πανω στη φωτο το ψευδωνιμο του και το φορουμ ειμαι μαμα καπου στη μεση της εικονας ετσι ωστε να μην μπορει να την χρησιμοποιησει καποιος για ψευτικη δικια του, ασε που οι φωτο προφιλ ειναι πολυ μικρες αν καποιος παει να τις μεγαλωσει δεν βλεπει τιποτα χανονται τα πιξελ της

77Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:45 am

Chrisa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ρε συ δεν το κανουν ομως πολλες κοπελες...πιστευω πως θα ηταν και αυτο μια καλη κινηση για να το κανουμε ασφαλεστερο..εγω πλεων φοβαμαι και το φεισ

78Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:48 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου θα δουμε αν γινεται να το κανουμε, εγω παντως το εχω επισημανει αυτο με τα γραμματα, τωρα για το δεξι κλικ θα το κοιταξουμε

79Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:49 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:χρυσα μου το εχω πει οτι μπορει ο καθενας να γραψει πανω στη φωτο το ψευδωνιμο του και το φορουμ ειμαι μαμα καπου στη μεση της εικονας ετσι ωστε να μην μπορει να την χρησιμοποιησει καποιος για ψευτικη δικια του, ασε που οι φωτο προφιλ ειναι πολυ μικρες αν καποιος παει να τις μεγαλωσει δεν βλεπει τιποτα χανονται τα πιξελ της
πως το κανεις αυτο Μαριτσα; πρωτη φορα το διαβαζω. Για πες να μαθαινουμε;

80Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:52 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναλογος τι προγραμμα εχει ο καθενας εγω εχω φοτοσοπ και παταω την πληκτρολογηση και γραφω πανω στην εικονα και μετα με το βελακι μικραινω τα γραμματα, αλλα και στην ζωγραφικη γινεται υπαρχει εικονιδιο που γραφεις και εκει πανω στη φωτο, αλλα και παλι σας λεω οι φωτο προφιλ ειναι πολυ μικρες μολις καποιος παει να της μεγαλωσει θολωνουν δεν φαινεται καθαρα τιποτα

81Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:57 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:αναλογος τι προγραμμα εχει ο καθενας εγω εχω φοτοσοπ και παταω την πληκτρολογηση και γραφω πανω στην εικονα και μετα με το βελακι μικραινω τα γραμματα, αλλα και στην ζωγραφικη γινεται υπαρχει εικονιδιο που γραφεις και εκει πανω στη φωτο, αλλα και παλι σας λεω οι φωτο προφιλ ειναι πολυ μικρες μολις καποιος παει να της μεγαλωσει θολωνουν δεν φαινεται καθαρα τιποτα
καλα εγω δεν το κοβω να το κανω αυτο που εκανες εσυ. Εισαι καλυτερη χακερ απο εμενα χιχιχι

82Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:58 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου εγω αλλα τρια παρομοια φορουμ που ξερω κανενα δεν εχει κλειδωσει το δεξι κλικ παντως αν μπορουμε θα το κανουμε

83Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 12:00 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:αναλογος τι προγραμμα εχει ο καθενας εγω εχω φοτοσοπ και παταω την πληκτρολογηση και γραφω πανω στην εικονα και μετα με το βελακι μικραινω τα γραμματα, αλλα και στην ζωγραφικη γινεται υπαρχει εικονιδιο που γραφεις και εκει πανω στη φωτο, αλλα και παλι σας λεω οι φωτο προφιλ ειναι πολυ μικρες μολις καποιος παει να της μεγαλωσει θολωνουν δεν φαινεται καθαρα τιποτα
καλα εγω δεν το κοβω να το κανω αυτο που εκανες εσυ. Εισαι καλυτερη χακερ απο εμενα χιχιχι

δεν πειραζει φαιη μου ουτο σι αλλος και να παρει καποιος την φωτο που εχεις προφιλ θα πρεπει να την μεγαλωσει για να την βαλει αλλου και πιστεψε με επειδη το εχω τσεκαρη η φωτο θολωνει μολις προσπαθησεις να την μεγαλωσεις

84Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 12:13 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως αμα θες στειλε μου την φωτο και στο κανω εγω

85Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Ιουλ 22, 2010 3:23 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Chrisa έγραψε:Θελλω να επισημανω ενα θεμα ασφαλειας του φορουμ, θα ηθελα οσα κοριτισια εχουν την δικαιοδοσια να το λαβουν υποψη τους.
Παρατηρω κατα κοροςν ανεβασμα φωτογραφιων απο τα παιδια σας...
Βρε κοριτσια το δεξι κλικ δεν ειναι κλειδομενο...οποτε ποιος μου εγγυατε εμενα οτι δεν θα μπει καποιος και θα κλεψει τις φωτογραφιες σας..με ενα απλο δεξι κλικ καποιος μπορει να αποθηκευσει την φωτογραφια τη δικη σας η του παιδιου σας και δεν ξερω και εγω που μπορειτε μετα να τις βρειτε
Επειδη εχω δουλεψει σε εταιρια που εφτιαχνε σελλιδες στο ιντερνετ ξερω οτι αυτο γινετε...ο προγραμματιστης που εφτιαχνε σελλιδες για διαφορους διμηουργους "κλειδωνε" την δυνατοτητα δεξιου κλικ...
Φυσικα αυτο δεν θα μας σωσει απο καποιον επαγγελματια δεινο χακερ..αλλα τουλαχιστον απο καποιος ανεγκεφαλους "ερασιτεχνες" απατεωνες.

Θα ηθελα να το δουν αυτο οι διαχειρηστες

Αυτοί που κατασκευάζουν τις σελίδες, μπορούν να το κάνουν. Αυτοί που χρησιμοποιούν μια πλατφόρμα συγκεκριμένη για forum δεν μπορούν να το κάνουν.

Είναι επιλογή του καθενός το αν θα ανεβάσει φωτογραφία ή όχι.

Εφόσον έχεις δουλέψει σε τέτοιες εταιρίες, θα ξέρεις σίγουρα ότι υπάρχει και ένα κουμπί στο πληκτρολόγιο, το "Print Screen", το οποίο φωτογραφίζει ανά πάσα στιγμή όσα φαίνονται στην οθόνη σου.

Άρα ότι και να κάνουμε, όποιος θέλει τη φωτογραφία σου θα την έχει.

Οι φωτογραφίες που ανεβαίνουν εμφανίζονται ΜΟΝΟ στα μέλη (εκτός από τις φωτο των προφίλ) και είναι το περισσότερο που μπορούμε να κάνουμε.

Ευχαριστώ! Cool

http://www.eimaimama.gr

86Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 23, 2010 12:18 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:παντως αμα θες στειλε μου την φωτο και στο κανω εγω
Φιλεναδα σε ευχαριστω πολυ αλλα δεν θελω να σε βαζω σε κοπο. Εχεις τα δικα σου μην σε φορτωνω και εγω τωρα με τις δικες μου βλακειες. Προτιμω να σου στειλω τον εαυτο μου πακετο για να σε γνωρισω κιολας επιτελους. χιχιχι

87Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Παρ Ιουλ 23, 2010 1:41 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
valerakievelinaki έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Ναι αγάπη..
20-08-2008 εμείς!

η δικια μου 6 /8 / 2006 / .... εχουμε να τραβηξουμε απο δαυτες .........

Τι έγινε βρε κορίτσια; Όλες λιονταρίνες έχουμε. 8/8/2002 η δικιά μου!!! Laughing

Σχετικά με το θέμα έχω να πω ότι δίνω χίλια δίκια στην Ολίβια! Και εγώ έχω περάσει από διάφορα φορουμ! Εδώ είμαι ακόμα καινούργια (κάποιες διαβάζετε το μπλογκ μου και σας διαβάζω και εγώ Wink ) και είμαι στην προσαρμογή αλλά βλέπω γενικά ένα υπέροχο και θετικό κλίμα. Αν καταφέρω και έρθω σε συνάντηση και σας γνωρίσω από κοντά θα έχω και περισσότερα να πω!
Άλλωστε αν δεν έβγαζε κάτι θετικό προς τα έξω δεν θα είχε τόσα μέλη. I love you

http://mammael.blogspot.com/

88Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Κυρ Ιουλ 25, 2010 12:05 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Καλημερα!Εγω θα μιλησω ειλικρινα...δεν διαβασα ολα τα μνμ παρα μονο της Ολιβιας και 6-7 αλλα...αυτο που θελω να πω ειναι το εξης σε αυτο το φορουμ καθως και στο αλλο υπαρχουν κοινοι χρηστες και 2 φορες εχω παρατηρησει να συμβαινει το εξης...οταν ενα θεμα εχει παρει φωτια σε ενα απο τα 2 το μεταφερουν κ στο αλλο να γινει κ εκει ξεκατινιασμα!!

Κοπελιες που κανετε αυτες τις χαζομαρες...ειλικρινα ασχοληθητε με κατι αλλο...ολο αυτο ειναι τοσο βαρετο λεμε!!

Φιλακια Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 587529 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 536304 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 536304 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 536304
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

89Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 1:48 am

mimika

mimika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχει περασει αρκετος καιρος απο το τελευταιο post εδω αλλα ηθελα κι εγω να μοιραστω μαζι σας αυτα.

Ειμαι μελος σε πολυ γνωστο φορουμ απο την αρχη της δημιουργιας του και περναγαμε τελεια. Εζησα την εγκυμοσυνη μου, τις αγωνιες μου, την γεννα, μια αρρωστια μετα κλπ κλπ κλπ.
Στην αρχη ειμασταν λιγοι, ηταν πολυ παρειστικο, πολυ αγνα κι απλα τα πραγματα.
Εχω να μπω εκει πααααααααααρα πολυ καιρο.

Τα πραγματα πηραν ασχημη τροπη απο κακοβουλους χρηστες, μονιμως κλειδωναν πολλα θεματα και με το παραμικρο σου την ελεγε ο admin. Εφτασε να γινει πολυ απροσωπο και μια υπευθυνη εκει μεσα μας εκανε κυρηγμα καθε μερα.(χωρις παιδια, αλλα αυτο δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο, απλα δεν μπορει να εχει την εμπειρια με μια μαμα που ζει καθημερινα ολα τα θεματα)

Ειχα παει σε καποιες συναντησεις στην αρχη αλλα μετα μαζευτηκε η Σαρα και η Μαρα και χαλασε το κλιμα, η διαθεση κλπ.

Χαρηκα παρα πολυ που βρηκα αυτο το φορουμ και που απο οτι καταλαβαινω ειστε πολλες φιλες-γνωστες εδω μεσα και νιωθω οτι ειναι πιο "οικογενειακα" , αν θελετε πιο αυθεντικα.

Ειμαι λιγες μερες μονο εδω και δεν εχω βαρεθει η δυσανασχετησει ουτε λεπτο (ο αντρας μου παλι μου την "λεει" ολη μερα στο net, αλλα που να καταλαβει!!! Laughing )

Ευχομαι τα πραγματα να παραμεινουν ως εχουν και ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΑΠΡΟΣΩΠΑ Κ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ!!

90Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 3:05 am

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δε ξερω τι εχει γινει γιατι δυστυχως τις μοναδικες ωρες που μπορω να μπαινω αρκετα για να παρακολουθω συζητησεις ειναι το βραδυ μετα τις 9 γιατι ολη τη μερα κυνηγαω τη Μαρια..Εγω δεν ημουν ποτε σε αλλο forum και εδω το βρηκα ενα βραδυ πολυ τυχαια και μπηκα και γραφτηκα αλλα επειδη ειμαι πολυ επιφυλαχτικη με ολα αυτα και γενικα με τους ανθρωπους οπως θα χετε δει και εσεις ποτε δε σας συστηθηκα σπανια συμμετεχω σε συζητησεις γιατι ηθελα για λιγο καιρο να δω τι γινεται με τις μανουλες που ειναι εδω...περα απ την ασχετοσυνη μου γιατι το μονο που ξερω να κανω απο δω μεσα ειναι να μπαινω και να παρακολουθω συζητησεις ( να φανταστειτε οταν καταφερα να βαλω φωτο το ελεγα στον αντρα μου για 1 βδομαδα )ηθελα να πω οτι αν και δε ξερω καμμια σας απο δω μεσα δεν εχω μιλησει με καμμια σας προσωπικα απο εδω , περναω παρα πολυ ωραια γιατι μετα απο 31 χρονια που ζουσα στην αθηνα παρατησα τα παντα και ηρθα επαρχια να ζησω με τον αντρα μου και το παιδι μας και δυστυχως οι ωρες που ειμαι μονη μου ειναι ατελειωτες...εσεις με κανετε και γελαω παρα πολυ μου κανετε πολυ καλη παρεα και ας μη το ξερετε γι αυτο ειναι κριμα σε μια τοσο ωραια παρεα να υπαρχουν παρεξηγησεις...μπορει καποια μανουλα να μην ηταν καλα μια μερα να ειπε και καποια κουβεντα παραπανω δε πειραζει ολες μανουλες ειμαστε και πρεπει να συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη...συγγνωμη για το μεγαλο post...τα φιλια μου σε ολες σας!!!

91Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 3:07 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε τιποτα δεν εγινε ειναι παλιο θεμα αυτο απο τον ιουλιο Very Happy

92Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 3:38 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

93Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 4:28 am

mimika

mimika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 35468 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 35468 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 35468

94Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 4:30 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι δεν εμφανιζει τιποτα?

95Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 5:48 am

mimika

mimika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:γιατι δεν εμφανιζει τιποτα?


σαν τι να εμφανιζει???
τα smilies??

96Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 11:42 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα τα εμφανισε!!!!! Very Happy Very Happy

97Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Τρι Οκτ 12, 2010 12:18 pm

mimika

mimika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιουπιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 654316 Διαβάστε το ΟΛΕΣ! - Σελίδα 4 654316

98Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Οκτ 14, 2010 3:54 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια και τωρα ειδα το μυνημα πουειχε στειλει η ολιβια τον Ιουλιο εγω τοτε ακομα δνε ημουν μελος εδω τουλαχιστον ετσι νομιζω θελω να αναφερω τη γνωμη μου .
Ειμαι και σε αλλος φορου μελος και ναι δνε το εχω μετανιωσει , η αληθεια ειναι οτι διαφωνιες και ξεκατιιασματα υπαρχουν αλλα εμενα προσωπικα με αφηνουν αδιαφορη .Θεωρω οτι αν δεν θελεις να μπλεχτεις και να χαλαστεις τοτε δνε σε χαλαει τιποτα .Και μενα μου εχ ουν κανει επιθεση εκει ειναι λογικο μια καιειμαι ηδη εκει 2 χρονια και ειναι φυσιολογικο καποια να μην συμφωνει με αυτα που εγραψα περι καποιων θεματων που καινε .Σε αυτο ομως δνε φταιει η καθε διαχειριστρια του καθε φορουμ αλλα τα μελοι και η παιδεια που εχουν .Οπου μαζευονται ποολλες γμνωμες καπου θα υπαρχει ριγμα , θα δειτε ειναι θεμα χρονου να γινει και εδω πραγμα που το απευχομαι αλλα ετσι ειναι η γυναικα εχει την αναγκη να παει κοντρα Laughing στο αλλο φορουμ και εμενα πηγαν να μου κανυν εμεσα κακο μετεδωσαν σ εκαποια φιλη ψευτικες καταστασεις και μαλιστα της ειπαν να με προσεχει αλλα το ατομο που το ειπε μου ειπε η κοπελα ποια ειναι εγω δεν εκανα απολυτως τιποτα μαλιστα το ατομο αυτο εφγε απο εκεινο το φορουμ και ηρθε εδω δνε προκετε ομως εγω να ω ποια ειναι την αφην απλα να συνεχισει αυτο που ξερει να ξεκατινιαζε εμενα δεν μπορει να με προκλαεσει μονο καλο μου εκανε . Αυτα λοιπον μην αγχωνεστε καιμην τρελλαινεστε περαστε ομορφα και μην ασχολειστε με γυναικουλες ....ΦΙΛΑΚΙΑ

99Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Οκτ 14, 2010 3:57 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια παιζει ρολο και ο διαχειριστης αμα σε προσβαλουν σε προσωπικο επιπεδο και σε βριζουν πρεπει να επεμβει και αλλο αν απλα εχεις διαφωνια

100Σημαντικό! Απ: Διαβάστε το ΟΛΕΣ! Πεμ Οκτ 14, 2010 4:08 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:βανια παιζει ρολο και ο διαχειριστης αμα σε προσβαλουν σε προσωπικο επιπεδο και σε βριζουν πρεπει να επεμβει και αλλο αν απλα εχεις διαφωνια
ναι εχεις δικιο θα πρεπει ο διαχειριστης να επεμβαινει οτα υπαρχει κατι τετοιο ετσι σταματαει το κακο , καλυτρα λγοτερα μελοι και πιο καθαρο το μερος απλα πολλς και μπαχαλο . Απο την αλλη εγω οσες φορες μου την ειπαν τους απαντησα αναλογα και αποτην αλλη δνε με νοιαζει κιολας δνε με ξερουν για να με πληγωσου .Καταλαβαινεις τι εννοω ; γνωρισα καποια ατομα και εχω επιλεξει με ποιες εχω επαφες αλλωστε δνε μπορει να κολλαμε και με ολες αλαλ απο αυτο μεχρι να ξεφτυλλιζουν τον ευατο τους γιατι αυτο κανουν βριζοντας καποιο αλλο μελος εχει διαφρα . Παντως εμενα καρφακι δνεμου καιγετε ας λενε οτι θελουν .Εσυ αλλωστε το ξερεις καλυτερα Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις