Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικάκι *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 17 215994

αντε πλησιάζεις και εσυ! και εμεις Δευτερα εχουμε ραντεβου! ευχομαι να σου πει οτι γεννας!!

φιλακια!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθάκο μου από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!Ακούγομαι εγωίστρια ρε γαμώτο...δεν έχω κουραστεί αλλά θέλω να δώ το παιδάκι μου και εγώ η γυναίκα πότε θα γίνω μάαααααααααααααανα?????????επιτέλους???Κ εγώ εντωμεταξί έλεγα στην 38 να γεννήσω...αλλά που...συνεχιζούμε ακάθεκτοι!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας αφηνω κοριτσακια.. παω για καφεδακι!
σι γιου λειτερ!!
Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα μελλοντικες μανουλες!!

Βικακι μου αγαπημενο εισαι τοσοοοο κοντα κοριτσαρα μου!! σε χρονο ρεκορ απο τωρα θα τον κρατας τον μπεμπη σου αγγαλια και θα λες ποτε περασε ο καιρος που ειχα κοιλιτσα!! δε πειραζει καλο ειναι που θα παρει τις μερες του θα ειναι φουλ αναπτυγμενος!

Ινακι μου τελεια τα νεα σου! δε σχολιασα κτες αλλα χαρηκα πολυ που λιγες ωρες σου μεινανε. σου ειπε τι να κανεις τωρα ωσπου να γεννησεις ο γιατρος; φανταζομαι πρεπει να ξεκουραζεσαι περισσοτερο;

Τινη μου ειδες ποσο εφτασε η μπεμπα!! κουκλα θα βγει σαν τη μαμα και οσο αφορα τα κιλακια σουπερ..!!

Μαριανθη μου καλο καφε να εχεις και καλα να περασεις!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέραααααα!!!! Τι μου κάνετε γλυκούλια??? Very Happy
10 σελίδες χτύπησα πρωί πρωί!!!
Ίνα μου τι ωραία νέα είναι αυτά!! Θα ανυπομονείς ε??
Τίνη μου η μπεμπούλα είναι τέλεια!! Μια χαρά τα κιλάκια της.. εμένα για nst με έχει βάλει στις 36 εβδομάδες να το κάνω, εσύ σε ποια εβδομάδα θα είσαι όταν το κάνεις?
Μαριάνθη μου κ εγώ την Κυριακή έχω βάφτιση.. πόσο μου αρέσει το φθινόπωρο!!
Εύη δεν θυμάμαι αν έχουμε συστηθεί.. Νικόλ εδώ με ΠΗΤ 27/10 κοριτσάκι, εγώ παιδιά μόνο την βαλίτσα έχω αγοράσει.. χαχαχα!! το περιεχόμενο ούτε καν!! Να δω πότε θα αξιωθώ!
Βικάκυ που θα πάει.. θα κατέβει εκεί να μείνει αποκλείεται! Wink
Κορίτσια χάλια ύπνο έκανα πάλι!! Ξύπνησα με πολύ πόνο κατά τις 3 είχα συσπάσεις πολύ έντονες και τελικά ήπια το χαπάκι μου για να ηρεμήσω Mad

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια και απο μενα!!!Ποιες ενδιαφεροντε για μπεμπιλινα που να εχουν και ποιοτητα και ποσοτητα αλλα και σε οικονομικη τιμη;;;εμεις παραγκειλαμε τα περνει μια φιλη μου και ειναι παρα πολυ ευχαριστημενη να παραθεσω σελιδα; Cool

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ζουζουνες!!!τι κανετε?
τινη μου,τελεια τα νεα για την μπουμπου σου!σχεδον 3 κιλα ειναι κ ανησυχουσες!!
κ εγω θελω να γεννησω 38 εβδ..πως θα γινει?οεο?
ινα συμπτωματα ακουω..δεν πειραζει,χαλαλι!!κοιτα αν σκεφτεις λογικα,εχουμε 1εβδ διαφορα,αρα αν γεννησεις το σκ,το αλλο σκ θα γεννησω εγω κ θα ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!!ωραια τα κανονησα!!
επιτελους κοιμηθηκα καλα,δηλαδη σαν τουβλο κ ξυπνησα 9 η ωρα κ ετρεχα να ετοιμαστω για δουλεια..

τα φιλια μου σε ολες!!!!κ την καλημερα μοθυ!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ευχουλα, Νικολ και Αννουλα!
Σε οσες δεν κοιμηθηκατε ενα εχω να πω συμπασχωωωωω!!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marianthi_m έγραψε:Ευη καλημέρα! εγω δεν την εχω φτιαξει αλλα τα εχω ετοιμα.. και κατι να προκύψει τη φτιάχνω σε 10 λεπτα...
εχεις ΠΗΤ στα γενέθλια μου! Εγω σχω στις 11/10...
Καλα ειναι να ερθει η μαμα σου τοτε.. τι να πω? εχεις καποιο σημάδι οτι θα γεννησεις νωρίτερα?
όχι δεν έχω κάτι μέχρι στιγμής,αλλά διάβασα και τα νέα της Ίνας και προβληματίστηκα.Αύριο θα παώ ρεα που έχω εξέταση και θα δούμε,είναι πολύ νωρίς ακόμη νομίζω,στα γενέθλιά σου ε,κιέγώ έτοιμα τα έχω αλλά ο καλός μου επιμένει να τα βάλουμε μέσα,εσύ που γεννάς?

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Μαριανθάκο μου από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!Ακούγομαι εγωίστρια ρε γαμώτο...δεν έχω κουραστεί αλλά θέλω να δώ το παιδάκι μου και εγώ η γυναίκα πότε θα γίνω μάαααααααααααααανα?????????επιτέλους???Κ εγώ εντωμεταξί έλεγα στην 38 να γεννήσω...αλλά που...συνεχιζούμε ακάθεκτοι!!!!
χαχααχα θα γίνεις λίγοοοοοοοο υπομονή ακόμη και θα σου'ρθει το νινάκι σου

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Κριστινάκι!! Very Happy Άυπνη κ εσύ?? Να σου πω μήπως οι κόρες μας έχουν από τώρα αδυναμία στον μπαμπά τους και μας παιδεύουν εμας??? Laughing Laughing χαχα!!

Καλημέρα Ευχούλα! Τι πανούλες είναι αυτές? βάλε το λινκ να το δουμε φυσικα και μας ενδιαφέρει!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bebamou καλημερα! πως ειναι ειπαμε το ονοματακι σου;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,κοριτσακια!δε κοιμηθηκα καθολου.καουρες στο φουλ!πηρα ενα σιμεκο συνηλθα λιγο αλλα τωρα παλι τα ιδια. 39εβδομαδων!ποτε επιτελους;σημερα με βολευει και δευτερα!χιχι!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γλυκες μου γκαστρουλες!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 17 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 17 215994

δεν κοιμηθηκαμε καλα το βραδυ για τους γνωστους λογους χερια κ κοιλια αλλα σηκωθηκα στις 7:30 κ απο εκεινη την ωρα καθομαι τωρα Mad Mad πολυ καθαρησμα βρε κοριτσια αλλα ελπιζω αυριο να εχουμε τελειωσει για να βαλουμε κ τα επιπλακια της μπουμπουκας!!

Ινακι μου σ΄ευχαριστω!!!
αντε ελπιζω να γεννησεις γρηγορα χωρις να ταλαιπωρηθεις καθολου!!

το Σοφακι που ειναι σημερα???δεν νομιζω να γενναει κ να μην ξερουμε τπτ!!

Μαριανθακο καλα να περασεις και εμενα μου εχει κολλησει οτι θα γεννησω 10 ή 11 οκτωβρη χαχαχα στα γεννεθλια σου εε??

Εμη μου αν κ θα μπορουσες να βρεις πολυ ωραια ριγε κουρτινουλα με αυτες τις αποχρωσεις δεν πειραζει κ οι μονοχρωμες καλες ειναι!!

ξεχασα τπτ???σορρυ βρε κορτσουδια μου αλλα ειμαι ηδη πτωμα κ σε λιγο πρεπει να πεταχτω κ λαικη να παρω κ κανενα ψαρακι για αυριο!!φιλακια προς το παρον κ τα λεμε αργοτερα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμπεθεράκο μου καλό...!!Πως είσαι ???Μωρέ αγχώνομαι διότι έχουν περιοριστεί και οι κινήσεις του πλέον...και ανησυχώ και εκεί που ανησυχώ τσούπ κουνιέται και ηρεμώ....!!!
Άννούλι και εγώ στις 38 υπολόγιζα αλλά άλλος τελικά...κανονίζει πότε θα βγεί!!!!Νικόλ μου καλημέρα...αυτά τα πετρώματα εμένα είναι συχνά πια δεν δίνω σημασία έτσι μου είπε ή γιατρός παρά μόνο αν γίνονται ανά 5λεπτο και συνεχίχονται για 1-1,5 ώρα τότε γεννάω..αλλά που!!!Γαμώτο θέλω να της πώ της γιατρέσας τη Δευτέρα αν δεν έχουμε καμία αλλάγη μπας και με έβαζε με τεχνητούς έτσι και αλλιώς το άλλο Σάββατο μπαίνω 40...!!Αλλά φοβάμαι οτι αν δεν κλείσεις 40 δεν σε βάζουν μέσα...λέτε να κλαφτώ να με λυπηθεί θέλω το μπέμπηηηηηηηηηηηηη μου!!!
Χαρά καλημερούδιαααααααα!!
Σοφάκι τα ίδια λέω και εγώ....ακριβώς...ας γίνει κάτι οεο!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nikol10 έγραψε:Καλημέρα Κριστινάκι!! Very Happy Άυπνη κ εσύ?? Να σου πω μήπως οι κόρες μας έχουν από τώρα αδυναμία στον μπαμπά τους και μας παιδεύουν εμας??? Laughing Laughing χαχα!!

Καλημέρα Ευχούλα! Τι πανούλες είναι αυτές? βάλε το λινκ να το δουμε φυσικα και μας ενδιαφέρει!

Νικολ μου καλα, περιττο να σου πω εμενα ηδη του εχει αδυναμια και γω ζηλευω αχαχαχαχα!!! καμια φορα φιλαει την κοιλια μου δυνατα και η μικρη ενθουσιαζεται εκει μεσα και χορευει! δεν τα ξερω θα μας εχουνε γραμμενες στο μελλον Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερες!!!Ναι η αληθεια ειναι οτι με ταραξε στις κλωτσιες η μικρη και κλωτσουσε και πολυ χαμηλα και δεν κοιμηθηκα καλα αλλα δε πειραζει χαλαλι της!!! Smile

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Nikol10"]Καλημέραααααα!!!! Τι μου κάνετε γλυκούλια??? Very Happy
10 σελίδες χτύπησα πρωί πρωί!!!
Ίνα μου τι ωραία νέα είναι αυτά!! Θα ανυπομονείς ε??
Τίνη μου η μπεμπούλα είναι τέλεια!! Μια χαρά τα κιλάκια της.. εμένα για nst με έχει βάλει στις 36 εβδομάδες να το κάνω, εσύ σε ποια εβδομάδα θα είσαι όταν το κάνεις?
Μαριάνθη μου κ εγώ την Κυριακή έχω βάφτιση.. πόσο μου αρέσει το φθινόπωρο!!
Εύη δεν θυμάμαι αν έχουμε συστηθεί.. Νικόλ εδώ με ΠΗΤ 27/10 κοριτσάκι, εγώ παιδιά μόνο την βαλίτσα έχω αγοράσει.. χαχαχα!! το περιεχόμενο ούτε καν!! Να δω πότε θα αξιωθώ!
Βικάκυ που θα πάει.. θα κατέβει εκεί να μείνει αποκλείεται! Wink
Κορίτσια χάλια ύπνο έκανα πάλι!! Ξύπνησα με πολύ πόνο κατά τις 3 είχα συσπάσεις πολύ έντονες και τελικά ήπια το χαπάκι μου για να ηρεμήσω Mad [/quote
όχι nikol δεν έχουμε συστηθεί΄νομίζω.πητ 19-10,κοριτσάκι κι εγώ,με το καλό σου εύχομαι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρε Σοφακι πανω που ελεγα για σενα εμφανιστηκες!!παλι δεν γεννας γμτ???αχαχαχααχα

επισης ξεχασα να σχολιασω την μπεμπα της Τινης που μονο ανησυχουσε για το βαρος της μια χαρα στιλακι ειναι σαν την μαμα της!! Razz Razz

Ευχουλα τις πανες της chicco εννοεις???βαλε λινκ να το δουμε!!

καλημερα σε ολα τα υπολοιπα αυπνα κοριτσακια!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια επειδη ειμαι νεο μελος δε με αφηνει να δημοσιευσω σελιδα παραμονο αν περασουν 7 μερεσ.αλλα θα το κανω αλλιως paneschicco βαλτε μπροστα τα w και στο τελος το gr. Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:Bebamou καλημερα! πως ειναι ειπαμε το ονοματακι σου;
καλημέρα εύη με λένε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Συμπεθεράκο μου καλό...!!Πως είσαι ???Μωρέ αγχώνομαι διότι έχουν περιοριστεί και οι κινήσεις του πλέον...και ανησυχώ και εκεί που ανησυχώ τσούπ κουνιέται και ηρεμώ....!!!
Άννούλι και εγώ στις 38 υπολόγιζα αλλά άλλος τελικά...κανονίζει πότε θα βγεί!!!!Νικόλ μου καλημέρα...αυτά τα πετρώματα εμένα είναι συχνά πια δεν δίνω σημασία έτσι μου είπε ή γιατρός παρά μόνο αν γίνονται ανά 5λεπτο και συνεχίχονται για 1-1,5 ώρα τότε γεννάω..αλλά που!!!Γαμώτο θέλω να της πώ της γιατρέσας τη Δευτέρα αν δεν έχουμε καμία αλλάγη μπας και με έβαζε με τεχνητούς έτσι και αλλιώς το άλλο Σάββατο μπαίνω 40...!!Αλλά φοβάμαι οτι αν δεν κλείσεις 40 δεν σε βάζουν μέσα...λέτε να κλαφτώ να με λυπηθεί θέλω το μπέμπηηηηηηηηηηηηη μου!!!
Χαρά καλημερούδιαααααααα!!
Σοφάκι τα ίδια λέω και εγώ....ακριβώς...ας γίνει κάτι οεο!!!

Συμπεθερακο σε ακουω παντως αγχωμενη καπως.. ποτε εχεις γιατρο ξανα; τη Δευτερα να την ρωτησεις ναι γιατι οπως ειπες φτανεις σχεδον τις 40.. δε νομιζω να πρεπει να κλεισεις τις 40 για να σε βαλουν μεσα, ρωτα την γιατρο σου.
α και μην αγχωνεσαι μωρε με τις κινησεις του μωρου, εχω διαβασει οτι σε αυτη τη φαση που ειμαστε, οταν περασουμε τις 36 εβδομαδες τα μικρα μας τα νιωθουμε λιγοτερο. το λογο δεν τον ξερω.
λοιπον θα προσπαθησω να σε δω ονειρο αποψε μηπως γεννησεις αυριο! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 17 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου και Σοφακιιιιιιι καλημερα!!!!!!!

ρε κοριτσακια εγω δεν ειμαι σιγουρη αν θελω να γεννησω ακομα, με αγχωνει η σκεψη!! αν και θελω πολυ να το κρατησω το μωρακι μου, απο την αλλη θα μου λειψει η κοιλιτσα γκρρρρρ!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιγα μη γεννουσα και δεν εστελνα εστω ενα μνμ.τπτ!ουτε πετρωματα καταλαβαινω,ουτε τπτ.κατι πονους περιοδου αραια και που και μια μπεμπα που δε χωραει πια.εγω πια δεν υπολογιζω ποτε θα γεννησω.ελεγα 37-38 εβδομαδες.τωρα ας παμε και 40.ε τι να πω.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια επειδη εχουμε φαει τρελες μειωσεις στο μισθο εμεινα εκπληκτη με την τιμη ειδα και τη μπεμπα της φιλης μου να τις φοραει και δεν εχει ουτε δερματικα θεματα ειναι ανετες για το μωρο και παραγκειλαμε και εμεις συμφερει παρα πολυ απο το να δινω μια περιουσια στα σουπερ μαρκετ!!!Α!!και κατι ακομα ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΧΡΩΜΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΠΝΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΤΣΟΥΛΙΤΣΑ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ!!!μου το ειπε ανθρωπος που εχει super market σταματησε να τις εισαγει γιατι καναν παραπονα μαμαδες και ζηταγαν τα λεφτα τους πισω,

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις