Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
496 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 496 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΛΟ ΤΕΛΙΚΑ,ΓΙΩΤΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΕΣΤ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ, ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΘΥΜΩΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ....
Η ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκο μου σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου πολύ όμορφα και παρήγορα τα λόγια σου σ΄ευχαριστώ, κι εσύ σοφάκο δίκιο έχεις το ξέρω κι εγώ το σκέφτομαι απλά είναι δύσκολο να το ελένξω.

Δε θέλω να σας ρίξω όμως την ψυχολογια κορίτσια, είναι ότι πιο όμορφο έχω ζήσει στη ζωή μου, απίστευτα συναισθήματα, πρωτόγνωρα, απίστευτη χαρά και ευτυχία, ολες μας το λέγανε που γεννήσανε, αλλά όταν το ζεις είναι διαφορετικά, ευχομαι σύντομα να έρθουν σε όλες τα μωράκια σας και να ζήσετε αυτές τις πραγματικά μαγικές στιγμές.

Και με το μωρό κανένα ανχος πως θα το χειριστούμε, έχουν δίκιο που λένε το ένστικτο σε οδηγεί το κάνω μπάνιο και δε φοβάμαι όπως νόμιζα, από την δεύτερη μέρα, χωρίς βοήθεια μόνη μου και το χαίρομαι.. όλα είναι τόσο ομορφα και τοσο μαγικα... βεβαια κι εμένα μου λείπει η κοιλίτσα μου.. πάντα θα μου λείπει που τον είχα εκει μέσα αλλά χαιρομαι περισσότερο τώρτα που μπορώ να παίζω μαζί του... Very Happy
Θελω να τον κοιτάω συνέχεια να τον έχω μαζί μου να μην τον αφήνω λες και θα μεγαλώσει απο μέρα σε μέρα και θα τα χάσω όλα αυτα...
Τι να σας λέω είναι απλά ένα όνειρο... *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 669659

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 727892 Να στείλω τις γλυκες ευχές μου στην Ίνα μας, να πάνε όλα καλά, να συνεχίσει έτσι χαλαρή όπως ξεκίνησε και σύντομα να έχουμε τα όμορφα νεάκια της!!!!

Δε θα πω με κανένα πόνο όπως μου λέγανε, γιατί στην τελική το πίστεψα και δε με επιαναν (οι πόνοι) με τίποτα χαχαχαχαχα
Θα πω απλά να πάνε όλα καλά και να είναι η διαδικασία σύντομη!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια σε όσες γέννησαν εύχομαι καλη λοχια και στις υπόλοιπες καλη λευτεριά. Γιώτα να σου ζήσει και να το χαίρεστε να ξέρεις ότι όλα αυτα που αισθάνεσαι είναι φυσιολογικά και σε λίγες μέρες θα περάσουν όλα. Και όσο για την καισαρικη μερικές φορές είναι καλύτερα αυτή η επιλογή. Εγω αύριο θα πάω γιατρο και πιστευω να γίνει κάτι μέσα στην εβδομάδα γιατί η αλήθεια είναι πως ψιλό έχω κουραστεί όπως όλες πιστεύω. Εύχομαι και στην ίνα να ξεμπερδευει γρήγορα και να δει το μωρακι της

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι μου δεν σε πετυχα... ολα καλα θα πανε, ουτε καταθλιψη θα εχεις ουτε τιποτα αλλο δεν προκειται να συμβει!!!! Εχεις τον μπεμπη σου αγκαλια που σου δινει δυναμη και κουραγιο... οσο αυτο που λες με την μαμα, σε καταλαβαινω απολυτα και το ξερεις!!! εγω την εχω ηδη εδω και θα την εχω και μετα... θα ειναι δυσκολα... αλλα θα τα βγαλουμε περα!!! Καλα ο μικρος σουπερ μαλλι!!! τρελαινομαι για μωρακια με μαλλια!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 379767

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιζα πολλες εχουμε γιατρό αυριο!! ευχομαι να σου πει οτι θα γεννησεις σύντομα!!

Εμυ τι κανεις? περπατησες σήμερα?

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι μου κ εμενα σημερα ειναι πολυ ησυχος και με εχει αγχωσει... μαλλον τα επιασε το φθινοπωρο τα παιδακια μας

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου να μην σκέφτεσαι χαζομαριτσες!! Όλα καλά πήγαν. Αυτό έχει σημασία!! Το μήτσου κ ΕΣΥ είστε καλά κ θα μπείτε σε μια σειρά!!!

Πηνελόπη μου, δεν είναι το θέμα οικονομικό.. Πιο πολύ ήταν ψυχολογικό. Απο την στιγμή που μείναμε μόνοι μας γκρινιαζει ο δικός μου, αλλά εγώ δεν ήθελα. ΤΏΡΑ μάλλον θα το κάνουμε γιατί σίγουρα με τη Δουλεια κ 2 παιδιά δεν θα προλαβαίνω.

Καλά η ίνα δεν παίζεται!!! Μακάρι να έχουμε όλες την ψυχραιμία της..

Στελλιτσα, Τινη περιμένουμε τα νέα μολισ μάθετε κάτι..

Αν δω άλλο ένα ρούχο ασιδερωτο θα πηδηξω απο το μπαλκόνι.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Μαριανθη!!
Καθε μερα παω!! πανω απο ωρα... πονανε ποδια. πατουσες, μεσες.. οι κοιλια καλα κρατει!! και συσπασεις πλεον μηδεν.. περισσοτερες ειχα οταν επαιρνα γιουτοπαρ!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ πόσο χαίρομαι που επικοινωνώ ξανά μαζί σας δε λέγετε... θυμάμαι την αγωνία που είχα κι εγώ πότε θα γεννήσω.. κι όντως φαίνεται τόσο μακρυνό...

Ναι κορίτσια η ψυχολογία παίζει πολύ συμαντικό ρόλο, εγώ πήγα νοσοκομείο τραγουδώντας με σπασμένα νερά, την άλλη μέρα που μου βάλανε τους τεχνητούς πάλι τραγουδούσα κι ανυπομονούσα να δυναμώσουν να φτάσει η στιγμή που θα δω το παιδάκι μου, δεν θέλει άνχος καθόλου...
Ακόμη κι οταν τελικά πήγα για καισαρική που δεν ήθελα με τίποτα, το μόνο που σκεφτόμουν ήταν ότι καλύτερα έτσι γιατί θα αντικρίσω τα μουτράκια του μέσα σε μισή ώρα! φανταστείτε λοιπόν!
Έμη ναι έχει μαλλάκι καστανό σαν το δικό μου ήταν το πρώτο πράγμα που άκουσα όταν το βγάλανε, και το επόμενο ότι μου μοιάζει χαχαχα
Και όντως η πρώτη εικόνα σου μένει στο μυαλό, εμένα μου το δείξανε κ μου μειναν τα φουσκωτά κόκκινα μαγουλάκια του και τα μαλλάκια του...
Σας αφήνω τώρα, πάω να παίξω μαζί του γιατι μου έλειψε... και δε μπορώ.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 35468
Τον βάζω πάνω μου και ηρεμει ρε σεις νιώθει ότι είναι κοντά μου όπως όταν ήταν μεσα στην κοιλίτσα...
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 417472 θα τα πούμε το πρωί, καλό βράδυ σε όλες σας και στις κοιλίτσες σας χαρείτε τες όσο μπορείτε!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Gioto-mama *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 531909

Padws koritsia oti k na leme ena donti pas na vgaleis p leei o logos kai meta eisai xalia kamia vdomada,poso mallon otan prokyptei enxeirhsh enw den to perimeneis toso megalh oso h kaisarikh kai fysika h genna. Giati k h genna opws k na ginei tomh einai,thelei to xrono tou gia na epaneltheis k na to xwnepseis an k einai h istoria pou gia pada les kai perigrafeis san na htan xtes.

Ontws h Xara pou einai?? K h Anna ksafnika mas parathse!!
Evh kai Emh *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 40746

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου καλησπερα!

Θα σχολιασω συντομα μονο αυτα που εγραψε το Γιωτακι μας. Η υπερτατη χαρα της μητροτητας ειναι αυτη που ζεις τωρα γλυκεια μου. Προσπαθησε να επικεντρωθεις στο μικρο θαυματακι που εχει γεμισει το σπιτι και τη ζωη σας χαρα και ευλογια. Το πως γεννησες δεν εχει πια σημασια, αλλα να σκεφτεσαι οτι γεννησες με αυτο τον τροπο ωστε να ερθει στον κοσμο το μωρακι σου πιο ασφαλες και υγιες. Τα λογια σου ειναι γεματα απιστευτη χαρα και λατρεια προς το πλασματακι που εχεις στην αγκαλια σου και ειναι πολυυ συγκινητικα γλυκεια μου ολα οσα γραφεις και ειμαι σιγουρη ολες θα τα νιωσουμε συντομα.. Τελος να θυμασαι οτι ο Θεος εχει προνοησει για σενα οπως εχει προνοησει και για την καθε μανουλα να ανοιξει την καρδια της και να δεκτει τον καρπο της κοιλιτσας της ως εκεινο που θα την ολοκληρωσει και θα την κανει πανευτυχισμενη.. Σου ευχομαι καλη λοχεια Γιωτακι μου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Κυρ Σεπ 16, 2012 11:32 am, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Γιωτουλα!!!

Δωστου κ απο μας 2 ρουφηχτα φιλια!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμακο και μενα με ποναν τα παντα πανω μου απο το περπατημα αλλα καλα κανουμε ρε συ, μηπως και θυμηθουν να κατεβουν τα ζουζουνακια μας.. και γω παντως το βραδι τη νιωθω να εχει κατεβει και το πρωι φλουπ παλι επανω η κοιλιτσα!!

Πηνελοπη Αννουλα Μαριανθη Φωτεινη και σε ολα τα κοριτσακια τα *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 417472 μου μπηκα να σας διαβασω συντομα και επιστρεφω στο αγορι που εχει ολη μερα να τον δω! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 893968 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 893968 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 893968

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φιλακια Χριστινακι!

Φιλακια Γιωτάκι! Καλη ξεκούραση!!

Εμη και εγω σου ειπα οτι θα τα κόψω για μια μερα και μια χαρα... καλυτερα απο πριν αισθανομαι! χαζογιουτοπαρ!!!!

παω να δω ταινιούλα! μπορει να σας πετυχω πιο αργα! φιλακια!!!

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nomizw kapoia prepei na mas metaferei se kainourio thema,sta 50 den kaigomaste p lene???

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ανοιξα εγω μπας και ειναι το τυχερο μου!!!!!!!!!!!!

http://forum.eimaimama.gr/t14332-topic#512200

για ελατε!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον δεν σας εχω διαβασει καθολου ... αλλα σας γραφω γρηγορα γιατι ειμαι σκαστη απο το νοσοκομειο ... για να κανω ενα καλο μπανακι σπιτι μιας και τετοια ωρα δεν περναει ανθρωπος απο το δωματιο !!!!

ο γιατρος μου δινει περιθωριο μεχρι αυριο ... συμφωνα απο την ωρα που εσπασαν τα νερα ... δεν βιαζομαστε για να μην ζοριστουμε ... ειπε να περπαταω ... ειπε να ξεκουραζομαι και να τρωω κανονικα!!! κυριλε στο νοσοκομειο ... πυτζαμες δεν βαζω αν δεν με πιασει πονος ... νταντευω και διπλανα μωρακια ... μια χαρα περναμε !!! επεισα τον γιο μου και θα παρω το λαπ τοπ σημερα στο νοσοκομειο αρα θα τα πουμε και αργοτερα !!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kristinaki έγραψε:Ιωαννουλα μου αξιζε την ταλαιπωρια το μικρο σου και χαιρομαι που εισαι καλα μετα απο οσα περασες.. τωρα μενει να ειστε και οι δυο σας καλα και ασφαλεις στο σπιτακι σας..Να τον χαιρεστε σου ευχομαι ξανα παντα γερος και δυνατος.. *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 125586

να σου πω.. το επισκληριδιιο σου εκανε δηλαδη προβλημα; ειχες αλλεργια σε αυτο και δεν το ηξερες;

αιμορραγια γιατι επαθες; εκτος απο το μεγεθος του μωρου (που δεν ειναι και εξωφρενικα μεγαλο) σου ειπαν καποιο αλλο λογο;

Ειχε παντως πλακα ο αντρουλης σου με τα νερα Very Happy Very Happy


Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟς ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΕΜΟΥΛΟ...Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ 20 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΜΕΝΑ)

ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΠΑΘΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕ ΤΟ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ....ΑΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 328109 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 40 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις