Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΑΤΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ? ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ? ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 604962

ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ ΕΣΥ Κ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΜΕ ΧΑΧΑΧΑ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ? ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ? ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΝΑΙ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ...ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΥΣΙΚΑ..ΒΛΕΠΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ..ΟΧΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ...ΕΣΥ???

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ε ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! ΗΜΟΥΝ ΜΕ 5ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΛΥΣΑΝ ΣΤΟΥΣ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ! ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ! ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟΙ! ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ε ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! ΗΜΟΥΝ ΜΕ 5ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΛΥΣΑΝ ΣΤΟΥΣ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ! ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ! ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟΙ! ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ...ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΕΣΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΗΛΙΘΙΟΥΣ...ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΕΡΑ ΜΙΛΑΜΕ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΣΥ ΜΕ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΕΚΕΙ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΟΥ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλορίζικο το νέο θεματάκι!! Με πολλές εγκυμοσύνες!! Στην οικοδέσποινα να έχει μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Να χαίρετε τα αγοράκια της!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109

Είπα να κάνω μια εμφάνιση μιας κ ύπνος δε με πιάνει μιας που Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 αυτό είναι άγνωστη λέξη γ απόψε!! Είναι καμιά εδώ δεν έχω διαβάσει κάτι!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΣΥ ΜΕ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΕΚΕΙ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΟΥ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΒΟΗΘΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΥ Κ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΙΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΑΝΕΤΑ!!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλορίζικο το νέο θεματάκι!! Με πολλές εγκυμοσύνες!! Στην οικοδέσποινα να έχει μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Να χαίρετε τα αγοράκια της!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109

Είπα να κάνω μια εμφάνιση μιας κ ύπνος δε με πιάνει μιας που Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 αυτό είναι άγνωστη λέξη γ απόψε!! Είναι καμιά εδώ δεν έχω διαβάσει κάτι!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλορίζικο το νέο θεματάκι!! Με πολλές εγκυμοσύνες!! Στην οικοδέσποινα να έχει μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Να χαίρετε τα αγοράκια της!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109

Είπα να κάνω μια εμφάνιση μιας κ ύπνος δε με πιάνει μιας που Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 αυτό είναι άγνωστη λέξη γ απόψε!! Είναι καμιά εδώ δεν έχω διαβάσει κάτι!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Πήγαμε μια μικρή βολτούλα στο κέντρο και νοστάλγησα κλασσικά!!! Γυρίσαμε ήπια 2 ποτήρια μοσχοφίλερο κ τώρα λιώνω έχουμε πολύ ζέστη και υγρασία! Το ρεύμα μας κάνει τσαλιμάκια!! Η μικρή πήγε για ύπνο με το μπαμπά της γιατί ξύπνησε ενώ κοιμόταν στο αμάξι!! Εκεί που κάναμε σχέδια για απόψε τσουκ αλλάξαν! Αύριο θα του πω να με πάει σε κάνα λιβάδι με κρίνους κ μετά σου λέει γιατί δε χάνεις κιλά πως χωρίς _ _ _!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ?

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!!!Κ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΟΙ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!Κ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 654316
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 417472 ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ?

Κου κου τσα Αφρούλα!!! Πως και μέσα , Σάββατο βράδυ?? Δουλεύει το αγόρι? Μια βόλτα στο κέντρο κάναμε με το αμάξι νοσταλγίες πολλές νοσταλγίες!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eirinaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλορίζικο το νέο θεματάκι!! Με πολλές εγκυμοσύνες!! Στην οικοδέσποινα να έχει μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Να χαίρετε τα αγοράκια της!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 328109

Είπα να κάνω μια εμφάνιση μιας κ ύπνος δε με πιάνει μιας που Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 215994 αυτό είναι άγνωστη λέξη γ απόψε!! Είναι καμιά εδώ δεν έχω διαβάσει κάτι!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Πήγαμε μια μικρή βολτούλα στο κέντρο και νοστάλγησα κλασσικά!!! Γυρίσαμε ήπια 2 ποτήρια μοσχοφίλερο κ τώρα λιώνω έχουμε πολύ ζέστη και υγρασία! Το ρεύμα μας κάνει τσαλιμάκια!! Η μικρή πήγε για ύπνο με το μπαμπά της γιατί ξύπνησε ενώ κοιμόταν στο αμάξι!! Εκεί που κάναμε σχέδια για απόψε τσουκ αλλάξαν! Αύριο θα του πω να με πάει σε κάνα λιβάδι με κρίνους κ μετά σου λέει γιατί δε χάνεις κιλά πως χωρίς _ _ _!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑ ΡΟΜΑΤΖΑΔΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΕΕΕΕ???ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!ΑΑΑΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ???ΔΕΝ ΕΚΤΕΛΕΣΕ 100% ΤΑ ΣΥΖΗΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ...ΚΑΝΤΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΑΚΙΑ ΑΥΡΙΟ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άσε Ειρηνάκι μην αρχίσουμε για παράπονα γιατί εγώ θα τα ακούσω! εμένα με πιάνουν οι βαρεμάρες μου ώρες ώρες! Λίγο η κούραση όλη μέρα με σπίτι κ παιδί κάτι τέτοιες ώρες μπορώ να πώ ότι είμαι τελείως free..τέλοσπάντων! Βασικά κ τώρα κανονικά έπρεπε να διαβάζω αλλά λίγο την άκουσα με το κρασάκι έχω ξεσυνηθίσει!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ "ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ! Ε ΨΗΤ ΜΑΙΡΗ! ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ ΚΡΑΤΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ! Laughing Laughing Laughing ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:άσε Ειρηνάκι μην αρχίσουμε για παράπονα γιατί εγώ θα τα ακούσω! εμένα με πιάνουν οι βαρεμάρες μου ώρες ώρες! Λίγο η κούραση όλη μέρα με σπίτι κ παιδί κάτι τέτοιες ώρες μπορώ να πώ ότι είμαι τελείως free..τέλοσπάντων! Βασικά κ τώρα κανονικά έπρεπε να διαβάζω αλλά λίγο την άκουσα με το κρασάκι έχω ξεσυνηθίσει!

ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ...ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΧΑΑΧΑΧΑ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ "ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ! Ε ΨΗΤ ΜΑΙΡΗ! ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ ΚΡΑΤΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ! Laughing Laughing Laughing ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙΙΙΙΙ!!!!!ΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΛΙΒΑΔΙ....ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΧΙΧΙΧΙΧΙ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ "ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ! Ε ΨΗΤ ΜΑΙΡΗ! ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ ΚΡΑΤΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ! Laughing Laughing Laughing ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!

Τώρα άμα σου πω ότι αυτό το 'κυριακή στο χωριό" το βλέπω το χειμώνα!! χιχιχιχι άμα χαλάσει ο καιρός στο χωριό χειμώνα που πάμε μόνο τα κρατικά κανάλια πιάνουν κ αναγκαστικά χιχιχι!! Εγώ ήμουν έτσι ο γιατρός μας είχε δώσει το Οκ αλλά δεν ήθελα μέσα στην εγκυμοσύνη μόνο μια δυο φορές βγάλαμε τα μάτια μας! χιχιχι Ήρωας ο αγάς!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:άσε Ειρηνάκι μην αρχίσουμε για παράπονα γιατί εγώ θα τα ακούσω! εμένα με πιάνουν οι βαρεμάρες μου ώρες ώρες! Λίγο η κούραση όλη μέρα με σπίτι κ παιδί κάτι τέτοιες ώρες μπορώ να πώ ότι είμαι τελείως free..τέλοσπάντων! Βασικά κ τώρα κανονικά έπρεπε να διαβάζω αλλά λίγο την άκουσα με το κρασάκι έχω ξεσυνηθίσει!

ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ...ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΧΑΑΧΑΧΑ

Εγώ με εγκυμοσύνη κ θηλασμό λογικό είναι να ζαλίζομαι! Πριν κατέβαζα βαρέλια φαντάσου ότι είχα πιει μόνη μου μισό μπουκάλι apsenti που είχα φέρει από Πράγα κ δεν έπαθα τίποτα ή ήταν μούφα ή ήμουν τόσο καλά ψυχολογικά που δε με πείραξε! Τώρα μόνο κ στην εικόνα πέφτω κάτω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ! ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΚΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΕΣΤΗΣ! ΘΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eirinaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:άσε Ειρηνάκι μην αρχίσουμε για παράπονα γιατί εγώ θα τα ακούσω! εμένα με πιάνουν οι βαρεμάρες μου ώρες ώρες! Λίγο η κούραση όλη μέρα με σπίτι κ παιδί κάτι τέτοιες ώρες μπορώ να πώ ότι είμαι τελείως free..τέλοσπάντων! Βασικά κ τώρα κανονικά έπρεπε να διαβάζω αλλά λίγο την άκουσα με το κρασάκι έχω ξεσυνηθίσει!

ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΤΣΙ...ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΧΑΑΧΑΧΑ

Εγώ με εγκυμοσύνη κ θηλασμό λογικό είναι να ζαλίζομαι! Πριν κατέβαζα βαρέλια φαντάσου ότι είχα πιει μόνη μου μισό μπουκάλι apsenti που είχα φέρει από Πράγα κ δεν έπαθα τίποτα ή ήταν μούφα ή ήμουν τόσο καλά ψυχολογικά που δε με πείραξε! Τώρα μόνο κ στην εικόνα πέφτω κάτω!

Respect Respect Respect Respect Respect Respect

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ! ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΚΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΕΣΤΗΣ! ΘΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787

Σε χωριό είναι κ εσένα η πεθερά ε? πρίν πάμε βόλτα καθόμουν κ κοιτούσα τιμές για Σαλόνικα για κάν 3μεράκι! Μου την έχει δώσει θέλω ταξίδι! Τώρα στο δρόμο του έλεγα να μπούμε σε ένα αεροπλάνο να σηκωθούμε να φύγουμε μόνο καθόμαστε εδώ κ π..π..ριζόμαστε εν τω μεταξύ το έλεγα τόσο σοβαρά κ βλέπεις τον αγά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 2 606100

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΤΟ ΠΟΤΟ! ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ 2-3 ΠΟΤΗΡΙΑ VODKA! ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! ΜΑΙΡΗ ΕΓΙΝΕ ΞΑΝΑ ΠΑΡΘΕΝΟΣ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ.... Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΠΠΗΓΕ Ο ΔΥΝΑΜΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ? Η ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ? ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΛΑΘΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥΛΑΡΩΣΟΥΝ! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις