Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνα σε εκανα κ εγω.....

τι καλα!!!παω να ετοιμασω τα μπανιαρικα!!!!!!
θα τα πουμε αυριο το πρωι....φιλακια πολλαααααα

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε;Εγώ χαλαρώνω λίγο και προετοιμάζομαι για τη δουλίτσα αύριο...Πρώτα βέβαια διάβασα τα νέα σας (αν και δεν θυμάμαι και πολλά, όπως συνήθως! Embarassed )
Ελλη μου μακάρι αύριο να στηθεί πανηγύρι στο φόρουμ!Σχολάω αργά ρε γαμώτο!Θα σκάσω ώσπου να μπω να δω τι έγινε!Εύχομαι ειλικρινά τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!Αν έρθει η κυρία Αλέκα πάλι, να σκέφτεσαι ότι είναι θέμα ελάχιστου χρόνου να την ξεφορτωθείς, αφού έχετε δρομολογήσει και τις εξετάσεις σας!
Αφρούλα μου μ'εσένα θα πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα!Νομίζω είπες Τετάρτη ή Πέμπτη κανονικά ΔΕΝ περιμένεις!Αν και τα συμπτώματα σε δείχνουν "σιγουράκι"!Εδώ κοντεύει να σου μυρίζει κι ο αέρας που αναπνέεις! Razz
Δεσποινούλα η μπουμπού ετοιμάζεται για τη μεγάλη έξοδο,ε;Με το καλό κούκλα μου!Ανυπομονούμε μαζί σου!
Αχ, δεν θυμάμαι κάτι άλλο...Συγχωρέστε με!Σας στέλνω από ένα γλυκό φιλί σε όλες για να σας καλοπιάσω! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 315810

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Τρι Ιουλ 22, 2014 3:00 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Τρι Ιουλ 22, 2014 3:00 am, 1 φορά

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Ειρηνάκι!Sorry που απαντώ τώρα αλλά είχα πιάσει την πάρλα στο τηλέφωνο!Μαθήματα,ε;Ξέρω, είναι λίγο σπαστικό την Κυριακή αλλά απ'την άλλη δουλίτσα! Razz

vorangela

vorangela
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα Κορίτσια Smile

Είστε καλά? Εγώ είμαι, που να μην ήμουνα. Το πρωί μου ήρθε περίοδος, αυτή η απόλυτη ακρίβειά της κοντεύει να με τρελάνει, και σε συνδυασμό με μια βάπτιση που πήγα μετά, ε, εκεί χειροτέρεψα.

Απογοητεύτηκα πολύ.

Θα συνέλθω, αλλά τώρα είναι πολύ.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vorangela έγραψε:Καλησπέρα Κορίτσια Smile

Είστε καλά? Εγώ είμαι, που να μην ήμουνα. Το πρωί μου ήρθε περίοδος, αυτή η απόλυτη ακρίβειά της κοντεύει να με τρελάνει, και σε συνδυασμό με μια βάπτιση που πήγα μετά, ε, εκεί χειροτέρεψα.

Απογοητεύτηκα πολύ.

Θα συνέλθω, αλλά τώρα είναι πολύ.


Καλησπέρα Αντζελα!Ξέρω πολύ καλά πώς αισθάνεσαι...Προσπάθησε να έχεις πίστη και δύναμη!Α!Και υπομονή!Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο!Πού θα πάει όμως!Θα έρθει και η σειρά μας!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια σας καληνυχτίζω!Σας εύχομαι να έχετε μια όμορφη εβδομάδα!!!Χωρίς στεναχώριες! Very Happy Very Happy Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[e:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Τρι Ιουλ 22, 2014 3:00 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τωρα μπορεσα να μπω!! δν βλεπω να γινεται αυριο γενικη στο μαγαζι γιατι αν βρεχει δν μπορουμε να βγαλουμε τους υπολογιστες εξω!!! πφφφ αν δν γινει δν μπορω να φυγω να παω να κανω χοριακη...αρα θα το αφήσω για αλλη μερα, δν μπορω να ξανακατεβαινω Λαρισα το απογευμα, αφου αν ειμαι .. θα ειμαι και την επομένη, δν αλλαζει κάτι... θα δειξει!ρεπο εχω την Τεταρτη, αν δν μαθω νωριτερα, θα μαθω τοτε!! (καταραμένα τεστ να μη μου το μαρτυράνε!****εκτος αν δν ειμαι και ονειρευομαι ξύπνια! Razz Razz χαχα)

POPIKALYMN επειδη ειδα οτι πηρες χαπια, να μην κανεις τεστ γιατι μπορει να δειξουν ψευδο θετικό λογω τον χαπιων απο τις ορμονες, αν θες να κανεις κατι να κανεις χοριακή!! σου ευχομαι να τα καταφερες!

με πονανε ολα τα εντερα μου.. εχει ψιλοδιαληθει στο στομαχι μου, σαν να περναω μια μινι γαστρεντερίτιδα απο εχθες! .... αντε να δω τελικα τι ειναι γιατι στο τελος θα σκασω απο την αγωνια!!

αυριο θα ειμαι στην 4η μερα καθυστέρησης! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 654316
ακομη δν το πιστευω οτι μιλω για μενα!!

σας φιλώ όλες, καληνυχτα, και αυριο οταν μπορεσω θα ξαναμπω! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΡΥΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ.ΜΟΥΧΛΙΑΣΑΜΕ!
ΑΝΤΕ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΛΛΗ????ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ cheers

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 564595 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 564595 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 564595 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 564595 ΣΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΟΛΕΣ???ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΦΡΟΥΛΑ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΙΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΗΛΙΘΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΛΥΑ ΚΑΙ ΚΑΤ΄ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΣΑΣ ΕΠΡΗΖΑ! ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ! Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΛΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 215994

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια

Τι κάνετε?
Αφρούλα μου γλυκιά δεν είσαι χαζή, ούτε μας έπριζες!!!Εχεις την αγωνία και τη θέληση να γίνεις μανούλα γι αυτο!!

Γιάννα μου τι κάνεις?
΅Εγώ κορίτσια έκανα το λάθος και πήγα το σάββατο mall και έπαθα κατάθληψη με τόσα μωρά, καρότσια και εγκύους!Μπηκα και στο gap για ενα παιδικό δωρο ε και με αποτελείωσε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
1ον ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ.
2ον ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝ ΣΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.
3ον ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ


ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΛΑΚ.....
ΓΡΑΨΤΗΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ!!!!

ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΟΥΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ!!!! ΤΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΑΝΑΛΥΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ.........(ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΩ)

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ.ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια

Τι κάνετε?
Αφρούλα μου γλυκιά δεν είσαι χαζή, ούτε μας έπριζες!!!Εχεις την αγωνία και τη θέληση να γίνεις μανούλα γι αυτο!!

Γιάννα μου τι κάνεις?
΅Εγώ κορίτσια έκανα το λάθος και πήγα το σάββατο mall και έπαθα κατάθληψη με τόσα μωρά, καρότσια και εγκύους!Μπηκα και στο gap για ενα παιδικό δωρο ε και με αποτελείωσε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 534787


ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΣΕΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΣ?
ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!!!!(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟ!!!χααχχααχχα)
ΤΟ ΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΑΜΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ.ΠΑΝΤΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕΣ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΕΣ ΕΒΛΕΠΕΣ!!!ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ Η ΣΕΙΡΑ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΕΣΕΝΑ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ! ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΔΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ! ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΛΑΘΟΣ Η΄ΣΕ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ! ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΕΚΕΙ ΔΕΙΝΟΠΑΘΩ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ! ΜΕ ΞΕΚΑΝΕ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!Καλη εβδομαδα να εχουμε! Very Happy
αφρουλα μην σε παιρνει απο κατω κ τι βλακειες λες?δεν μας πρηζεις γι αυτο ειμαστε εδω για να στηριζει η μια την αλλη κ στις χαρες αλλα κυριως στα δυσκολα..
γιαννα μου τι κανεις?
αννουλα συντομα κ εσυ ετσι θα εισαι..καταλαβαινω παντως..














Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!Μόλις γύρισα από τον γιατρό!!!όλα σούπερ!Έφτασε η ώρα επιτέλους!Σήμερα,αύριο γεννάω από ότι μου είπε η μαία!Ξεκίνησε η διαστολή και έκανα γερούς πόνους!!!Πλησιάζει η στιγμή!!!Γιούπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Α!Μου έκανε κολπική εξέταση και μου κατέβασε τον τράχηλο!!Για να δούμε...Οι πόνοι έχουν δυναμώσει για τα καλά!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 11 417472 ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ! ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΗΛΙΘΙΑ! ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΕΤΣΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟ! ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΝΙΩΘΩ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά περνάω εδώ, εχω δει τους φίλους μου
Μπαινω που και που αυτες τις μερες αλλα δεν εχω σκοπο να πλουτισω και την κοσμοτε!!!Κανω κράτει!!

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, προσπαθώ τόσο να είμαι αισιόδοξη βρε κορίτσια αλλα μερικές φορες δεν το καταφέρνω! Εφυγα άρον άρον απο εκει το σάββατο!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιουπιιιι!!Μπραβο δεσποινακι αντε κ με ενα πονο κοπελα μου..ετοιμη η βαλιτσα της πριγκιπισσας? Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ
!!

ΧΡΥΣΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ Κ ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις