Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ 6 ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑ! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ?! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lida R έγραψε:ΚΑΛΗΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ......

ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ......... Sad Sad Sad Sad
ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.....6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ....


Κριμα, κοπελα μου!Λυπαμαι πολυ, προσπαθεισαι να μη σε παρει απο κατω. δυστυχως αυτα συμβαινουν!η αδερφη μου ειχε χασει το μωρακι της την 22 εβδομαδα.
ολα καλα θα πανε sunny !
κι οτι θες εμεις εδω ειμαστε

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ!!! ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


ΜΑΚΑΡΙ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ .....ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ , ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ....ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.....

ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ.....
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ....ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ......ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΜΕΝΕΣ,,,ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ.....ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
odysseia έγραψε:
Lida R έγραψε:ΚΑΛΗΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ......

ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ......... Sad Sad Sad Sad
ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.....6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ....


Κριμα, κοπελα μου!Λυπαμαι πολυ, προσπαθεισαι να μη σε παρει απο κατω. δυστυχως αυτα συμβαινουν!η αδερφη μου ειχε χασει το μωρακι της την 22 εβδομαδα.
ολα καλα θα πανε sunny !
κι οτι θες εμεις εδω ειμαστε


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ....

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ 6 ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑ! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ?! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!
asta!ειναι το αντικειμενο μου τετοιο που περναει σε 2η μοιρα!
τουλαχιστον να ημουνα εγκυος να επιανε τοπο το καθισιο.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!
τι κανετε?εγω κανω χαζοδουλιτσες...
σημερα με εχει ταραξει η κοιλιοα στο τεντωμα..πηρα τον γιατρο κ ειπε 3 φορες την μερα να βαζω κρεμα για να ενυδατωνεται θα φουσκωσω λεει πολυ γρηγορα αυτη την φορα Shocked Shocked Shocked Shocked

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:καλησπερα!!!
τι κανετε?εγω κανω χαζοδουλιτσες...
σημερα με εχει ταραξει η κοιλιοα στο τεντωμα..πηρα τον γιατρο κ ειπε 3 φορες την μερα να βαζω κρεμα για να ενυδατωνεται θα φουσκωσω λεει πολυ γρηγορα αυτη την φορα Shocked Shocked Shocked Shocked
παρα πολυ ωραια! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 990599

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ Ο ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ! ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ! Very Happy
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠ΄ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΤΕ! ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΑΚΗ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Κ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ....Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked Shocked

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ Ο ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ! ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ! Very Happy
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠ΄ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΤΕ! ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΑΚΗ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 328109
Μακαρι!την ελπιδα την εχω παντα, θα δουμε!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Κ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ....Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked Shocked

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣ ΕΙΚΟΝΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Κ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ....Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked Shocked

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣ ΕΙΚΟΝΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΚΕΤΟ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΠΩ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Κ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ....Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked Shocked

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣ ΕΙΚΟΝΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΚΕΤΟ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΠΩ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!
ετσι, σκετη τρελα!αλλα μολις τη ζησεις δε μπορεις χωρις αυτη! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 536304

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:ΚΑΛΗΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ......

ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ......... Sad Sad Sad Sad
ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.....6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ....



ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΥΣΩ....ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ! Sad

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ?ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΕΧΘΕΣ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΕΙΛ΄ΤΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!!!!! ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ". ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:καλησπερα!!!
τι κανετε?εγω κανω χαζοδουλιτσες...
σημερα με εχει ταραξει η κοιλιοα στο τεντωμα..πηρα τον γιατρο κ ειπε 3 φορες την μερα να βαζω κρεμα για να ενυδατωνεται θα φουσκωσω λεει πολυ γρηγορα αυτη την φορα Shocked Shocked Shocked Shocked

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟΝΙΑ ΠΑΣΑΛΗΨΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 536304

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΥΣΩ....ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ! Sad

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ?ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΕΧΘΕΣ?

ΑΥΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΤΡΩΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ! ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΑΔΙ. ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΧΙ!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΣΤΕΙΛ΄ΤΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!!!!! ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ". ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ!


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ...ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΑΧ ΑΧ

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
Lida R έγραψε:ΚΑΛΗΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ......

ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ......... Sad Sad Sad Sad
ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.....6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ....


ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ...



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 417472

ευχαριστω ειρηνακι μου...το ιδιο ευχομαι και σε σενα....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 19 334590

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΥΣΩ....ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ! Sad

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ?ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΕΧΘΕΣ?

ΑΥΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΤΡΩΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ! ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΑΔΙ. ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΧΙ!

ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ...ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ???Κ ΕΚΕΙΝΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΤΑΖΕΙ ΛΑΔΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΝΑ ΦΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΣΥ..ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ...ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΑΧ ΑΧ

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ....ΑΥΤΗ Η ΜΥΡΩΔΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ...ΜΥΡΙΖΩ Κ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ...ΦΥΣΙΚΑΑΑΑ....Η ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!!!!


ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΙΝΑΜΕ?ΟΥΦ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις