Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου εμενα ο πονος ειναι κ στα δυο χερια ολη μερα ειναι μουδιασμενα κ μου πεφτουν συνεχεια πραγματα! Mad Mad κ τωρα πο θα μου κοψει κ το μαγνησιο την εκατσα την βαρκα

Χριστινακι μου φαγαμε δυσκολο καλοκαιρι με πολλες ζεστες εγω να πω την αληθεια ακομα νομιζω οτι εχει καυσωνες κ πολλα βραδια κ μεσημερια βαζω κλιματιστικο!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ξεκινησε και με τα δυο χερια...Στο αριστερο εχει υποχωρησει πολυ.Αλλα το δεξι ειναι στα ιδια χαλια...Χαρα μου δεν ξερω εαν βοηθησε το μαγνησιο αλλα ευχομαι τωρα που θα το κοψεις να μην χειροτερεψεις!!!Οσο για την ζεστη εγω ειμαι μια χαρα.Το βραδυ κοιμαμαι χωρις ανεμιστηρα.Εχει αρκετη δροσια.Αφηστε που ο γιατρος μου τονισε να μην ξαναρρωστησω!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκει λογικα στην Παληνη πρεπει να εχει πιο δροσια γενικα!!
κ εγω ελπιζω να μην χειροτερεψει ο πονος δεν ξερω πως θα το αντεξω!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:αχ κοριτσακια μου εμενα ο πονος ειναι κ στα δυο χερια ολη μερα ειναι μουδιασμενα κ μου πεφτουν συνεχεια πραγματα! Mad Mad κ τωρα πο θα μου κοψει κ το μαγνησιο την εκατσα την βαρκα

Χριστινακι μου φαγαμε δυσκολο καλοκαιρι με πολλες ζεστες εγω να πω την αληθεια ακομα νομιζω οτι εχει καυσωνες κ πολλα βραδια κ μεσημερια βαζω κλιματιστικο!!

Xara μου περιττο να σου πω το εχω και εγω πολλες ωρες το κλιματιστικο γιατι νιωθω οτι πνιγομαι. και ολοι οι αλλοι κρυωνουν!! χαχαχα
ε αμαν πια με τον πονο ποσο να προχωρησει πια; ποσο να χειροτερεψει; ελπιζω να μας περασει μολις γεννησουμε γιατι δεν αντεχεται!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χριστινακι μου κ αυτο που σκεφτομαι ειναι να μπορω να πιανω την μπεμπα γιατι ειναι σαν να ειναι νεκρα κ δεν θελω να νιωθω ανασφαλεια!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω θα ειμαστε καλυτερα οταν γεννησουμε.. ας ρωτησουμε καλυτερα καμια κοπελια που εχει ηδη μωρακια, εδω στο φορουμ να μας δωσει τ φωτα της!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια αυτος ο πονος στα χερια γινεται λογο πρηξιματος!!!Απο την κατακρατηση.Και οσο σκεφτομαι την Γιωτα που ειπε οτι λογω καισαρικης δεν εχει ξεπριστει φοβαμαι πολυ οτι θα με κρατησει και μετα την γεννα εμενα!!!Και το μονο που με φοβιχει ειναι οτι δεν θα μπορω να κραταω το μωρο μου.Δεν με απασχολει τιποτε αλλο!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Νικακι μου αλλα με τη γεννα αμεσως φευγουν καποια υγρα, αρκετα υγρα μαλλον οποταν η κατακρατηση μειωνεται.. και ο πονος υποχωρει σε ενα βαθμο.. ετσι ειχα διαβασει παλια.. απλα θελεις λιγο χρονο να ξεπρηστεις μετα τη γεννα αλλα σιγουρα δεν εισαι το ιδιο

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://forum.eimaimama.gr/t6700-topic

κοριτσια οι περσινες συγκαστρουλες σεπτεμβριου οκτωβριου 2011!!

Αχχχχ αμα διαβασετε, τα ιδια ελεγαν και αυτες οπως εμας!! για τα προβληματα τους, τους πονους, τα βλαστοκυτταρα, τις κουνιες και το δωματιο που φτιαχναν στο νεο μελοςςςς!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι να ειναι οπως τα λες Χριστινακι μου γιατι νομιζω οτι θα με πιασει απελπισια!!!!

Τοσο πολυ να θελω να γεννησω μονο σημερα με επιασε καθως σιδερωνα τα ρουχαλακια του μωρου.Ποσο ηθελα να τον εχω τωρα και να του αλλαζω φορμακια.Τρελαθηκα.Και ξεπατωθηκα.Πωπω νιωθω την μεση μου να ανοιγει.Και θελουμε να παμε jumbo για κατι τελευταια!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινακι μου γεια σου!!!
Τα περισσοτερα συμπτώματα περνανε αμεσως μετα τη γεννα! Τουλαχιστον για τις καουρες που ρωτησα σταματανε... Φανταζομαι οτι κ ο πονος στα χερια σε καμια βδομαδα θα περναει νικη μου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξετρελλαθηκες με τα φορμακια του νινιου σου νομιζω Very Happy Very Happy τι γλυκοο!
παντως εγω πρεπει να ειμαι η μονη αναμεσα σας που δεν αγωνιω; φοβαμαιιι τη γεννααααα τοσο πολυ που αν ειχε τροπο να την αναβαλω ακομα κανενα μηνα δε θα με χαλουσε.. απο την αλλη ομως σφαραζω στους πονους και ωρες ωρες απλα θελω να σταματησει αυτο το μαρτυριο και να παρω αγκαλια το μικρο μου!
Αν με ρωτας πηγαινε τζαμπο θα αλλαξεις και κλιμα και διαθεση Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι Ελενα,μακαρι!!!Εκανες τιποτα με παιδιατρο γιατι εμεις το αμελησαμε τελειως!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι μου γεια σου! καλα εκανες και πηρες νεο θηλαστρο , διαβαζα πριν που το εγραψες και ξεχασα να σχολιασω! θα σου ειναι χρησιμο και καλυτερα καινουριο αν με ρωτας!

Εγω εκανα μια μαμακια.. πηρα απο το τζαμπο το θηλαστρο. Βασικα δεν ειχα σκοπο να το παρω απο εκει, αλλα εκανα λαθος και πηρα ενα θηλαστρο που ειχαν σε αρκετα καλη τιμη μαρκας Avec bebe. το μπερδεψα με τη γνωστη μαρκα Avent και μετα που πηγα σπιτι διαπιστωσα τι επαθα..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Μακαρι Ελενα,μακαρι!!!Εκανες τιποτα με παιδιατρο γιατι εμεις το αμελησαμε τελειως!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Iokasti27 στις Τετ Νοε 28, 2012 3:26 am, 1 φορά

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τοσο λιγα λεφτα???Εισαι σιγουρη εχεις μιλησει μαζι της??

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινακι αν κανει δουλεια του jumbo κρατα το!! Αν οχι παρε ενα αλλο! Σιγουρα θα μας χρειαστει παντως !! Μακαρι να χουμε πολυ γαλα για να αποθηκευουμε !!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Iokasti27 στις Τετ Νοε 28, 2012 3:25 am, 1 φορά

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτη την χριστοδουλου που λες εμεις ειδαμε οτι το ιατρειο της ειναι πιο κατω απο το εκκλησακι του αγιου ΝΙκολαου.Στην πλατεια σαλαμινος αμα ξερει.Και μαλλον και εμεις εκει θα καταληξουμε.Γυρω στα 45 χρονων το πολυ ειπες????

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βυζαντιου 16 λεει στο google.. Ο αντρας μου που της μιλησε του φανηκε νεα ναι! Σε ενα αλλο φορουμ βασικα που διαβασα κ την ανεφεραν 2 κοπελες λεγαν καλα λογια. πΑντως καλυτερα γυναικα παρα αντρασ παιδιατροσ νομιζω...Ειναι πιο καλεςε τα μωρα οι γυναικες!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και πάλι...
Τι κάνετε?
Λοιπόν έστειλα στην Έμη το πρωί αλλά δε μου απάντησε ακόμη οπότε μάλλον είναι σε καλό δρόμο Very Happy
Ας της στείλουμε λοιπόν της ευχές μας...
*** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 27 727892 Εμάκο όλα να πάνε καλά κορίτσι μου...

Iokasti27 έγραψε:Γιωτακι μου εχεις δικιο! Εχω πελαγωσει λιγο με το πως θα το χρησιμοποιω αλλα θα βρω την ακρη!!Smile ποσα ml τρωει ο μπεμπακος σε καθε γευμα;;;
Ελενα εμένα το καμάτι μου δεν έχει όριο, τις πρώτες μέρες ξυπνούσε κάθε ώρα κι έτρωγε 30ρια, ενα βραδυ έκανε απεργία πείνας και χτες μας ξενύχτησε κιγώ δε ξέρω πόσο γάλα είπιε τόσο από μένα όσο και από το άλλο γιατί δε χόρταινε και είχα στεγνώσει.. και φαντασου τώρα μου έχει έρθει κανονικά το γάλα.

Κι εγώ το σκεφτόμν για το θήλαστρο στο νοσοκομείο αλλά δε το πήρα και να σας πω δε μου χρειαστηκε κι εγώ αποκλειστικό θηλασμο ήθελα αλλα τις πρώτες μέρες δεν έχουμε γάλα μερικές σταγονίτσες πρωτόγαλα καλό είναι να το δίνουμε γιατί τους κανει πολύ καλό αλλά δε χορταίνουν, εμένα τουλαχιστον δε χορταινε.
Και είναι επίφοο να μη τρέφονται καλά γιατί μπορεί να παρουσιασουν ίκτερο.
Στο νοσοκομείο εμάς είχε και αποστειρωτη και βραστηρα, μπουκάλια και γάλα, τα αποστείρωνες και εφτιαχνες γάλα μόνη σου, είχαμε διπλά το μωρό, μόνο την πρώτη νύχτα το ταιζαν αυτές μιας κ είμουν καλωδιωμένη με ορους κ καθετήρες και δεν έπρεπε να σηκωθώ.
Αυτά, τώρα του δίνω το δικό μου και το βραδι αν δε χορταίνει κ δεν έχω άλλο δίνω ενα γευμα συμπλήρωμα, πάντως μέρα με τη μέρα έρχεται και πιο πολύ.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! και είναι πολύ ευκολο στη χρήση!
Εγώ ουτε καν τις οδηγίες δεν έχω διαβάσει!
τα αποστειρώνεις αρχικά όλα τα μέρη που έρχονται σε επαφή με το γαλα, το ανοιγεις και με το + αυξάνεις την ταχύτητα (αρχικά κάνει μασάζ) εγώ το βάζω απευθειας στο δυνατότερο, και όταν είσαι έτοιμη πατάς το κουμπί με τις σταγονίτσες, και με το + πάλι αυξανεις την ταχύτητα. Εγώ νομίζω ότι πονάει λιγότερο στο πιο γρήγορο. Αλλά μη τρομάξεις, δε πονάει πολύ.

Εμένα πάντως στο νοσοκομείο μου έδειξαν πως να θηλάζω και ο γιατρός μου και η μαία του και η βοηθός της παιδιάτρου, παράπονο δεν έχω, και για το άλλαγμα και για το μπανιο και για το ταϊσμα, όλα μας τα έδειξαν, ο γιατρόςμου είχε πει θα φύγεις έτοιμη από εδώ και όντως έτοιμη έφυγα, παλιότερα σκεφτόμουν πως θα είναι όταν γυρίσω στο σπίτι, πως θα φοβάμαι κλπ αλλά καμία σχέση μου έχω πολύ εμπιστοσύνη, είναι και το ένστικτο μάλλον που μας οδηγει.. *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 27 788471

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτα καταλαβα! Αυτο που θα με δυσκολεψει ειναι πώς θα υπολογισω ποσα ml θα τρωει οταν το θηλαζω. Λογικα παει με την ωρα. 10-15 λεπτα πχ απο το καθε στηθος!
Τα εξαρτηματα του θηλαστρου τα αποστειρωνεις μια φορα την ημερα οπως λεει στο φυλλαδιο! Η καθε φορα που το χρησιμοποιεις;;;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Γιωτα καταλαβα! Αυτο που θα με δυσκολεψει ειναι πώς θα υπολογισω ποσα ml θα τρωει οταν το θηλαζω. Λογικα παει με την ωρα. 10-15 λεπτα πχ απο το καθε στηθος!
Τα εξαρτηματα του θηλαστρου τα αποστειρωνεις μια φορα την ημερα οπως λεει στο φυλλαδιο! Η καθε φορα που το χρησιμοποιεις;;;
Εγά κάθε φορά που το χρησιμοποιώ τα αποστειρώνω αφου τα πλύνω.
Τώρα αυτο με τα ml δε μπορείς να ξέρεις, από το στήθος μπορέι να χρειαστει και 40 λεπτά, το βλέπεις το αφήνεις μέχρι να χοράσει δε το σταματας εσυ.
Εγώ που μια μερα ήθελα να παρακολουθώ πόσο τρώει γιατί είχαμε ενα θεματάκι, το έβγαζα με το θήλαστρο κ το εδινα με το μπουκαλι να ξερω ποσα ml πίνει.
Στο νοσ. μας είπαν 60 μλ κάθε 3ωρο τουλάχιστον για το ξένο γάλα, εμένα σου είπα δεν έχει όριο, αν και από το στήθος νομίζω χρειάζονται κ πιο πολύ είναι και πιο ευπεπτο.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααααααα κοιλουμπάκια και μανούλες!!!
Η Σοφία μου έστειλε μνμ...αλλά το είδα μόλις τώρα ..αφού είδα οτι έγραψε εδώ...!!!!Σοφία θα με περάσεις στη στροφή εντέλει.....αν δεν μας πέρασε και τις 2 η Έμυ...!!!Με το καλό σου έυχομαι Σοφάκο μου λοιπόν...έρχεται το Σάββατο...άντε!!!!
Συμπεθεράκο ...και εγώ αγκαλιά με τον ανεμηστήρα είμαι από την υγρασία και ο Μάκης χθές μου τον έκρυψε γιατί δεν άντεχε άλλο κρύωνε!!!
Νικάκι και εγώ με τα ΄χερια έχω σκάσει ελπίζω να σταματήσουν μετά να μας πονάνε μόλις γενήσουμε...ήδη έχει λίγο καλυτερεύσει εμένα!!!Γιωτάκο μάααααααααανα πως είσαι πως τα περνάτε με το μπέμπη από οτι διαβάζω είναι καλός μωρέ!!!
Ελενάκο...μου ....φιλάκια πολλά
Όποια ξέχασα ας με συγχωρήσει και ας δεχτεί ένα μεγάλο φιλάκι μόλις ξύπνησα και είμαι αλλού για αλλού!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ πολυ περιπλοκα μου φαινονται ολα! Θα μαθω ομως!!! Ο θηλασμος παντως ειναι οτι καλυτερο και θα ηθελα να κρατησει τουλαχιστον 3 μηνες... Αν τα καταφερω....!!
Βικη μου καλησπερα!!! Περιμενε μεχρι το σαββατο! Ισως ο μπεμπης αποφασισει να βγει τελικα πριν τη μπεμπα της σοφιας!!! Δε ξες ποτε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις