Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stefy έγραψε:Μακαρι να εχω να σας πω νεακια καλα το Σαββατο... μακαρι...


ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing

ΧΕΧΕΧΕΕΧ ειναι καλος μωρε,,, Αλλα δεν εχει καθολου τακτ! Θα σου πει το χειροτερο για να εισαι προετοιμασμενος για το χειροτερο. Αλλα ειναι πολυ σχολαστικος και καλος στη δουλεια του! Στην Β επιπεδου δεν εβέπε το 10% της μιας αρτηριας της καρδιας τηε Στελλιτσας μου! Με κουβαλησε αλλες 3 φορες στο ιατρεια του μεχρι να δει το 100% της αρτηριας! Και μαλιστα χωρις να με χρεωσει τιποτα... Απλα ειναι βλαχος ρε παιδι μου!!! Απ τα μουτρα σε πιανει!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:stefy θα σου ευχηθω με το καλο! Smile

Ευχαριστω κουκλα μου γλυκια! Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
stefy έγραψε:Μακαρι να εχω να σας πω νεακια καλα το Σαββατο... μακαρι...


ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing

ΧΕΧΕΧΕΕΧ ειναι καλος μωρε,,, Αλλα δεν εχει καθολου τακτ! Θα σου πει το χειροτερο για να εισαι προετοιμασμενος για το χειροτερο. Αλλα ειναι πολυ σχολαστικος και καλος στη δουλεια του! Στην Β επιπεδου δεν εβέπε το 10% της μιας αρτηριας της καρδιας τηε Στελλιτσας μου! Με κουβαλησε αλλες 3 φορες στο ιατρεια του μεχρι να δει το 100% της αρτηριας! Και μαλιστα χωρις να με χρεωσει τιποτα... Απλα ειναι βλαχος ρε παιδι μου!!! Απ τα μουτρα σε πιανει!

ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ ΥΠΟΨΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ "ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ" ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ! ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

Φρου-Φρου

Φρου-Φρου
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stefy έγραψε:Καλησπερα ... Ειμαι η Στεφανια κι εχω μια κορουλα 16 μηνων. Την προηγουμενη Παρασκευη κρατησα ενα θετικο τεστακι στα χερια μου... Ημουν πολυ χαρουμενη... Δευτερα πηγα για χοριακη 118. Παιρνω τον γιατρο μου τηλεφωνο και μου λεει την Πεμπτη ξανακανε. Πηγα και σημερα 305. Τελευταια περιοδος 14/8/2012... 5 1/2 εβδομαδων. Παιρνω τηλ τον γιατρο μου.. ελα σημερα μου λεει να σε δω. Παω εκει βλεπουμε σακο ενδομητριο αλλα μικρο... 2-3 χιλιοστα. Παμε στο γραφειο του... μου λεει ξερεις ποτε πιαστηκε το παιδι. 28-29 Αυγουστου του λεω . Το ξερω 100% γιατι ο αντρας μου ελειπε και πριν απο εκεινες τις μερες ταξιδι και μετα. Μου λεει τα πραγματα δεν πανε καλα. Ολες οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες. Ο σακος μου λεει επρεπε να ηταν 10-15 χιλιοστα. Η χοριακη επρεπε να ειναι πολυ πιο μεγαλη... κοντα 5000 μου λεει! Οποτε μου λεει υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για ποβολη η ακομη χειροτερα μπορει να χρειαστει να κανουμε αποξεση. Υπαρχουν μου λεει καποιες πιθανοτητες να παει καλα αλλα αυτο θα το ξερουμε προς το τελος της αλλης εβδομαδας. Την Δευτερα μου ειπε να ξανακανω χοριακη. Ωστοσο ρε κοριτσια μου ειπε οτι το μεγεθος του σακου ειναι φυσιολογικο σε σχεση με την χοριακη μου! Επισης η χοριακη μου διπλασιαστηκε οπως επρεπε απο την Δευτερα εως και σημερα που ξαναεκανα και με το παραπανω ! Απο 118 πηγε 305! Και τελος το χαρτι απο το αιματολογικο κεντρο εγραφε φυσιολογικες τιμες για 5η εβδομαδα απο 140-2700!!! Εγω εχω 305!!! Τοσο χαμηλο ειναι? Ειχε καμια σας τοσο χαμηλη χοριακη 5η εβδομαδα να μου πει?? Με εκανε κουρελι ο τυπος... Το καλα που εριξα δεν λεγεται.. Αλλα τωρα τα βαζω κατω και λεω μηπως εγινε λιγο καθυστερημενα η συλληψη... ή κατι τετοιο... Ειναι λιγο της καταστροφης ο γιατρος μου.. παντα θελει να σε προετοιμαζει για το χειροτερο. Τι λετε εσεις?

Λοιπόν εμένα η πρώτη μου χοριακή ήταν 53 την Πέμπτη και τη Δευτέρα ήταν 296. Ο γιατρός τα ίδια μου έλεγε και με είχε τρελάνει αλλά ο μικρούλης μου είναι 4 μηνών τώρα. Μην αγχώνεσαι το πιο πιθανό είναι να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Σημασία έχει να διπλασιάζεται ανά δύο ημέρες. Καλή σου επιτυχία!!!

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΑΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ!!!ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΜΗΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΑΙΜΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΠΩΣ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ,ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ!ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ, Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ.... ΤΩΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ!!! Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamamia12 στις Πεμ Σεπ 20, 2012 3:05 pm, 1 φορά

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy!... Για αρχη θα ηθελα να σου ζητησω να ηρεμησεις! Οταν διαβασα το ποστ σου μου θυμισες εμενα στην αρχη της εγκυμοσυνης μου. Ετσι κι εγω με χαμηλη χοριακη. Δεν μου εδιναν ελπιδες. Μεσα στην ανασφαλεια εγω και κλαμα. Κατα βαθος ομως πιστευα πως ολα θα πανε καλα οπως και εγινε! Very Happy Τον Μαιο γεννησα την κουκλιτσα μου και τωρα δεν την χορταινω... Η χοριακη μου στις 4+5 ηταν 26.1 και στις 5+5 πηγε 680. Μου ελεγαν οτι ειναι πολυ χαμηλη... Οπως σου ειπανε και οι κοπελες πριν απλα ειναι καθυστερημενη συλληψη. Σκεψου θετικα!!! Ολα θα πανε καλα! Τα φιλια μου! Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 417472

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
5η εβδομαδα με χοριακη 315 μοναδες και τωρα εχω εναν παιδαρο 4 χρονων

ααα και εμενα ο σακος ηταν μικρος και μου ειπε να περιμενουμε λιγο και να ακουσουμε καρδουλα ετσι και εγινε
ουτε εκανα ξανα χοριακη
πηγα μετα απο 2 εβδομαδες περιπου και ακουσαμε την καρδουλα ειδαμε και το σπορακι

ολα καλα θα πανε στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολα καλα θα πανε!!! ομως ο γιατρος θα επρεπε μαλλον να σε ηρεμει και οχι να σε στεναχωρει!!!! προσεξε το λιγο αυτο!!!! μην στεναχωριεσαι ηρεμησε και σκεψου θετικα!!!!! φιλια πολλα και περιμενουμε νεα σου!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Ρωτησα και εναν γυναικολογο - μαιευτηρα μεσω facebook τον Νίκο Παπανικολάου απο την ομάδα σας κανω copy paste τι μου είπε και μου εδωσε κουράγιο!!

Γυναικα-Υγεια-facebook Νικος Παπανικολαου (Γυναικολογος + μαιευτηρας Θεσσαλονικης) !!
Μου αρέσει! · · Να μην παρακολουθώ τη δημοσίευση · Πριν από 24 λεπτά

Νικος Παπανικολαου καλησπερα σας. Πριν αρχισω να αναλυω και σας κραταω σε αγωνια εν ταχει σας λεω οτι ολα ειναι καλα και δεν χρειαζεται να κανετε ΤΙΠΟΤΑ!!!. περναω στην αναλυση.....
Σε μια ενδομητριο (οχι εξωμητριο) εγκυμοσυνη οι τιμες της χοριακης διπλασιαζονται ανα 48 ωρες. Παροτι δεν κανατε επανελεγχο στις 48 ωρες φαινεται οτι μαλλον οι τιμες πηγαν απο 100 (17/9) στις 200 (19/9) και μαλλον μετα απο 1 μονο μερα στις 300. Δυστυχως ο επανελεγχος πρεπει να γινει σε 48 ωρες - ουτε 24 ουτε 72, γιατι δεν υπαρχει κανονας για 24 ή 72 ωρες αλλα μονο 48. Εν πασει περιπτωσει φαινεται οτι ειναι καλος. (συνεχιζω)
Οι τιμες που ενα εργαστηριο θεωρει φυσιολογικες μην τις κοιτατε ΚΑΝ . Οι τιμες μπερδευουν και οπως θα δειτε υπερκαλυπτουν η μια εβδομαδα την αλλη (δηλαδη μια τιμη δικη σας μπορει να ανηκει σε 3 διαφορετικες εβδομαδες και φυσιολογικες μετρησεις εργαστρηριου και να ειναι μεσα σε φυσιολογικα πλαισια σε ολες) . Αυτο που μετραει ειναι οτι αναπτυσσεται η εγκυμοσυνη. Και αυτο αποδεικνυεται απο την χοριακη (συνεχιζω)
Το γεγονος οτι η χοριακη διπλασιαστηκε (μαλλον- λεμε μαλλον γιατι την επαναλαβατε σε 72 ωρες -γιατι? δεν σας ενημερωσε ο ιατρος να ειναι σε 48?) δηλωνει οτι η εγκυμοσυνη αναπτυσσεται ΕΩΣ ΕΔΩ φυσιολογικα. Και λεω εως εδω γιατι οι χοριακες ΔΕΝ προβλεπουν το μελλον , απλα επιβεβαιωνουν το παρελθον και παρον. (μπορει δηλαδη η χοριακη σας να ειναι τελεια σημερα και αυριο χτυπα ξυλο να αποβαλλετε)
ΠΣε οτι αφορα το υπερηχογραφικο μεγεθος το θεμα ειναι ενα: με μετρηση χοριακης 305 αυτο που βλεπετε στην υπερηχο ειναι ηδη αρκετο!!! (μην περιμενετε να δειτε κανενα εμβρυο να χαιρεταει !) . Να φανταστειτε εμβρυικο πολο βλεπουμε συνηθως με τιμες χοριακης 2000 και πανω και καρδιακη λειτουργεια καπου πανω απο τις 3000 (ο κανονας αυτος ειναι χονρδροειδης και εχει πολλες εξαιρεσεις- απλα εαν υπαρχει ενας κανονας χοντρα χοντρα κατι τετοιο λεμε) . Εαν συνεχισουν τα πραγματα καλως τοτε σημερα 20/9 η χοριακη ειναι 300, στις 22/9 = 600, 24/9 =1200 , 26/9=2400 , 28/9 = 4800 (και παλι ο κανονας και οι μετρησεις ειναι ΠΟΛΥ χοντροειδεις οκ?) . Οποτε θα προτεινα να επαναλαβετε υπερηχο στα τελη του μηνα και μεχρι τοτε να ηρεμησετε εντελως...






Αυτα μου ειπε κοριτσια!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ευχαριστω πολυ κοριτσια! Ρωτησα και εναν γυναικολογο - μαιευτηρα μεσω facebook τον Νίκο Παπανικολάου απο την ομάδα σας κανω copy paste τι μου είπε και μου εδωσε κουράγιο!!




Αυτα μου ειπε κοριτσια!!!
σου ευχομαι οτι καλυτερο!και μη στεναχωριεσαι το λεει και ο γιατρος παραπανω!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφυ ευχομαι η επομενη χοριακη σου να ειναι στα υψη κοριτσακι μου.. !

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανω αυριο χοριακιη.. δεν θελω να εισναι στα υψη.. 600 θελω να ειναι που ειναι το φυσιολογικο!!! Παναγιτσα μου... Σ ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου γλυκο!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Θα κανω αυριο χοριακιη.. δεν θελω να εισναι στα υψη.. 600 θελω να ειναι που ειναι το φυσιολογικο!!! Παναγιτσα μου... Σ ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου γλυκο!

ηρεμια για το σπορακι σου και ολα θα πανε καλα!!!!
Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 334590

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είδες που είχες πια απελπιστει; Αισιοδοξία, χαμόγελο και να δεις που όλα θα είναι σουπερ!!! Ο Θεός θέλει να το κρατήσεις το μωράκι σου και έτσι θα γίνει! Very Happy

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Είδες που είχες πια απελπιστει; Αισιοδοξία, χαμόγελο και να δεις που όλα θα είναι σουπερ!!! Ο Θεός θέλει να το κρατήσεις το μωράκι σου και έτσι θα γίνει! Very Happy


Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελια συμφωνω με την αφρουλα και τον παπακωνσταντινου. Ετσι επαθα και εγω προσπαθουσαμε 2 μηνες κανω τεστ στην καθυστερηση αχνο πλουσιεψα τα φαρμακεια 3 αρνητικα 3 θετικα αχνα παω γιατρο δεν βλεπει τπτ και αντι να μου πει ειναι νωρις μου πε η φυση ξερει και τις ανωμαλιες τις διορθωνει κανε χοριακη απο τα φορουμ εμαθα τι εστι χοριακη και ετρεμε ο κολος μου κανω 78 κλαμααααα μεχρι να περασουν 2 μερες να ξαναπαω γιατι δεν ειδε τπτ? ηταν εξωμητριο? δεν ειμαι? δεν υπαρχει σε 3 μερες πηγε 298 αλλαξα γιατρο και πηγα σε καποιον που ξερει να μιλα απο το αγχος και το κλαμα θα το εχανα απο μονη μου επρεπε να με ηρεμησει και να περιμενει σε πολλες κοπελες ο γιατρος πριν τες 8 βδομαδες δεν τις βαζει στην διαδικασια να το δει γιατι δεν φαινετε κατι και γιατι να απογοητευτουν. κανε την χοριακη σου και ολα θα πανε καλα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κοριτσακι μου! Ελπιζω και η δικη μου περιπτωση να εχει ευτυχη εκβαση... Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 417472

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά!Αν ο γιατρός σου σε αγχώνει πήγαινε και σε κάποιον άλλον να δεις τι θα σου πεί.Με το καλό το μωράκι σου! Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 215994

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στεφυ τι κανεις!!!εκανες χωριακη ολα καλα κοριτσι μου

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy πηγες για χοριακη?

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κόριτσια!!! Αφηστε την πάτησα!!!!!!!! Πηγα για χοριακη και μου ειπαν ... Δευτερα τα αποτελέσματα!!!! Φφφφφφφφφφφφφ τσαμπα την εκανα! Αμα το ηξερα θα την εκανα κατευθειαν την Δευτερα... Αλλα οι βλακες δεν μου το ειπαν εξ αρχης επιτηδες!!!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Καλημερα κόριτσια!!! Αφηστε την πάτησα!!!!!!!! Πηγα για χοριακη και μου ειπαν ... Δευτερα τα αποτελέσματα!!!! Φφφφφφφφφφφφφ τσαμπα την εκανα! Αμα το ηξερα θα την εκανα κατευθειαν την Δευτερα... Αλλα οι βλακες δεν μου το ειπαν εξ αρχης επιτηδες!!!


Μα είναι δυνατόν;; Ρωτάνε το άγχος που θα τραβήξεις δύο μέρες τώρα;;;;;

Λοιπόν αύριο στις 7.30 πρωί πρωί παρ' τους τηλέφωνο!!
Καλή επιτυχία!!!! Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 215994 Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 215994 Χαμηλη χοριακη... δοξα το Θεο πάμε καλυτερα... - Σελίδα 2 215994

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι 7.30.... 08.30 μου ειπαν θα μου τα εχουν ετοιμα

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά ααποτελέσματα! Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις